Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 545 з 788 ПершаПерша ... 45445495535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555595645 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 10 881 по 10 900.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #10881
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Для общения с разными субъектами - и стиль, соответственно, разный. С волками - по-волчьи, с млядями - по-млядски.
    Теперь понятно, почему тебя ни от тех, ни от других отличить нельзя.

    PS Порядочный человек всегда будет порядочным.

  2. #10882
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Ну давай теперь ты попробуй. Будет битва умов. Микела против Маккейна. ))

    Какова процедура определения "неправомерности действий" ? Кто имеет право и полномочия квалифицировать это на улице ?
    Ты бы конституцию почитал))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #10883

    Реєстрація
    10 січень 2014
    Дописів
    176

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Ну давай теперь ты попробуй. Будет битва умов. Микела против Маккейна. ))

    Какова процедура определения "неправомерности действий" ? Кто имеет право и полномочия квалифицировать это на улице ?
    1. Все просто. Несоответсвие действий, судебных решений или приказов Основному Закону.

    2. Любой гражданин, умеющий читать Конституцию, и выявлять несоотвествие действий написанному. Но юрист - это еще лучше, надежнее.

  4. #10884

    Реєстрація
    10 січень 2014
    Дописів
    176

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Теперь понятно, почему тебя ни от тех, ни от других отличить нельзя.

    PS Порядочный человек всегда будет порядочным.
    Хехе. Правильно.

  5. #10885

    Реєстрація
    10 січень 2014
    Дописів
    176

    Типово

    Пока некогда. Адиос всем, Тесто учи Конституцию. Шоб не позориться.

  6. #10886
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Теперь понятно, почему тебя ни от тех, ни от других отличить нельзя.

    PS Порядочный человек всегда будет порядочным.
    Да што вы гаварице...
    А Вас, отличить можно?

  7. #10887
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Та нехай бавиться.
    В нас жеж демократія, й верховенство права.
    А люди подивляться-подивляться, та й зрозуміють, чого варте це понуре гівно.
    Почну з останього. Поки бачу тільки смердюче совкове гівно, що не вони, а міліція кийками вирішить проблеми недолугих.
    А сьогодні на вулицях встановлюються засади реальної демократії, а до верховенства права ще далеко.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  8. #10888

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ты бы конституцию почитал))
    Зачем, если у меня есть такой чудесный помощник, как ты ? Вот и поделись со всеми своими знаниями. С цитатами, трактовкой и т.д.

    Просим-просим.

    Заодно расскажи - что там в Конституции сказано о майдане, захвате админзданий, швырянии кирпичами в ментов, возведении баррикад в центре столицы, заливанием говном площадей Киева и т.д.

    Всем будет интересно, полагаю. Расскажи нам, Глобус, просвети.

  9. #10889

    Реєстрація
    11 січень 2013
    Дописів
    1 785

    Типово

    Активисты сознательно провоцировали конфликт возле Киево-Святошинского суда - милиция

    Что такое мирная акция протеста?

    Что такое немирная акция протеста?

  10. #10890
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Около 50 человек попытались разобрать баррикаду на Майдане
    http://censor.net.ua/news/266072/oko...du_na_mayidane

    ситуація продовжує підігріватися.


  11. #10891
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ты бы конституцию почитал))
    а там є картинки Путіна?


  12. #10892
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    а до верховенства права ще далеко.
    Огорчу Вас - никогда, должности - уже по наследству


    Цитата Допис від Biw Переглянути допис
    На Євромайдані розгорається черговий скандал, пов’язаний з розкраданням та внутрішньо опозиційними міжусобицями. Результати «аудиту» майдану, яким керував Арсен Аваков, стали для Андрія Парубія справжнім та дуже не приємним сюрпризом.
    До свого від’їзду на відпочинок Парубій почував себе дуже комфортно на «посаді» коменданта наметового містечка. Проте, не встиг він залишити Майдан, як його повноваження тимчасово захопив Аваков, який зробив усе, щоб залишити їх за собою. Для досягнення мети Арсену достатньо було провести «фінансовий аудит» Євромайдану за період керівництва Парубія.
    Проведена ревізія засвідчила, що колишній комендант безбожно крав все, що можна було вкрасти. 50% виділеного для опалення наметів та інших цілей дизпалива осідало в руках Парубія. На кожну палатку щодня призначалось 24 літра дизпалива, але отримували мешканці майдану лише 12 літрів. А якщо врахувати, що Євромайданівці використовували понад 100 палаток, то виходить непогана надбавка для депутатської зарплати. З дизпаливом зрозуміло: хочеш заправляй у власне авто, хочеш продавай іншим. А от що Парубій робив з третиною вкрадених продуктів харчування, «ревізори» зрозуміти так і не змогли. Чи на продбазу здавав, чи на новорічний «корпоратив» збирав…
    Однак це лише верхівка айсбергу, адже руки Парубія дотягнулись навіть до пожертв людей, які добровільно віддавали свої гроші для допомоги мітингувальникам.
    Таку інформацію Аваков доповів лідерам координаційної ради Євромайдану, що призвело до його призначення комендантом на постійній основі.
    В свою чергу, Парубій повідомив, що відверто в шоці від такої підступності Авакова, який фактично звинуватив колишнього коменданта у систематичному розкраданні майна, грошей та харчів Євромайдану. Отака дружня та міцна родина ця українська опозиція…

    Катерина Журавльова, “Аргумент (с)
    все люди одинаковые, напомнить явку Чечетова с повиной?)

  13. #10893

    Реєстрація
    22 вересень 2012
    Звідки Ви
    Ворошиловград. В.В.А.У. им. Пролетариата Донбасса
    Дописів
    1 830

    Типово

    На Євромайдані розгорається черговий скандал, пов’язаний з розкраданням та внутрішньо опозиційними міжусобицями. Результати «аудиту» майдану, яким керував Арсен Аваков, стали для Андрія Парубія справжнім та дуже не приємним сюрпризом.
    До свого від’їзду на відпочинок Парубій почував себе дуже комфортно на «посаді» коменданта наметового містечка. Проте, не встиг він залишити Майдан, як його повноваження тимчасово захопив Аваков, який зробив усе, щоб залишити їх за собою. Для досягнення мети Арсену достатньо було провести «фінансовий аудит» Євромайдану за період керівництва Парубія.
    Проведена ревізія засвідчила, що колишній комендант безбожно крав все, що можна було вкрасти. 50% виділеного для опалення наметів та інших цілей дизпалива осідало в руках Парубія. На кожну палатку щодня призначалось 24 літра дизпалива, але отримували мешканці майдану лише 12 літрів. А якщо врахувати, що Євромайданівці використовували понад 100 палаток, то виходить непогана надбавка для депутатської зарплати. З дизпаливом зрозуміло: хочеш заправляй у власне авто, хочеш продавай іншим. А от що Парубій робив з третиною вкрадених продуктів харчування, «ревізори» зрозуміти так і не змогли. Чи на продбазу здавав, чи на новорічний «корпоратив» збирав…
    Однак це лише верхівка айсбергу, адже руки Парубія дотягнулись навіть до пожертв людей, які добровільно віддавали свої гроші для допомоги мітингувальникам.
    Таку інформацію Аваков доповів лідерам координаційної ради Євромайдану, що призвело до його призначення комендантом на постійній основі.
    В свою чергу, Парубій повідомив, що відверто в шоці від такої підступності Авакова, який фактично звинуватив колишнього коменданта у систематичному розкраданні майна, грошей та харчів Євромайдану. Отака дружня та міцна родина ця українська опозиція…

    Катерина Журавльова, “Аргумент (с)

  14. #10894

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від TANAP-2014 Переглянути допис
    1. Все просто. Несоответсвие действий, судебных решений или приказов Основному Закону.

    2. Любой гражданин, умеющий читать Конституцию, и выявлять несоотвествие действий написанному. Но юрист - это еще лучше, надежнее.
    Вопрос был "какова процедура ?", если ты не смог понять самостоятельно. Ты понимаешь, что означает это слово ? ))

  15. #10895
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від PRIELBRUSIE Переглянути допис
    Активисты сознательно провоцировали конфликт возле Киево-Святошинского суда - милиция

    Что такое мирная акция протеста?

    Что такое немирная акция протеста?
    Визріла політична криза, а міліція тільки підливає гасу у вогонь.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #10896

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Biw Переглянути допис
    На Євромайдані розгорається черговий скандал, пов’язаний з розкраданням та внутрішньо опозиційними міжусобицями. Результати «аудиту» майдану, яким керував Арсен Аваков, стали для Андрія Парубія справжнім та дуже не приємним сюрпризом.
    До свого від’їзду на відпочинок Парубій почував себе дуже комфортно на «посаді» коменданта наметового містечка. Проте, не встиг він залишити Майдан, як його повноваження тимчасово захопив Аваков, який зробив усе, щоб залишити їх за собою. Для досягнення мети Арсену достатньо було провести «фінансовий аудит» Євромайдану за період керівництва Парубія.
    Проведена ревізія засвідчила, що колишній комендант безбожно крав все, що можна було вкрасти. 50% виділеного для опалення наметів та інших цілей дизпалива осідало в руках Парубія. На кожну палатку щодня призначалось 24 літра дизпалива, але отримували мешканці майдану лише 12 літрів. А якщо врахувати, що Євромайданівці використовували понад 100 палаток, то виходить непогана надбавка для депутатської зарплати. З дизпаливом зрозуміло: хочеш заправляй у власне авто, хочеш продавай іншим. А от що Парубій робив з третиною вкрадених продуктів харчування, «ревізори» зрозуміти так і не змогли. Чи на продбазу здавав, чи на новорічний «корпоратив» збирав…
    Однак це лише верхівка айсбергу, адже руки Парубія дотягнулись навіть до пожертв людей, які добровільно віддавали свої гроші для допомоги мітингувальникам.
    Таку інформацію Аваков доповів лідерам координаційної ради Євромайдану, що призвело до його призначення комендантом на постійній основі.
    В свою чергу, Парубій повідомив, що відверто в шоці від такої підступності Авакова, який фактично звинуватив колишнього коменданта у систематичному розкраданні майна, грошей та харчів Євромайдану. Отака дружня та міцна родина ця українська опозиція…

    Катерина Журавльова, “Аргумент (с)
    БУ-ГА-ГА ! ))) ​Это титушки, верняк. )))

  17. #10897
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Огорчу Вас - никогда, должности - уже по наследству
    Я б не зарікався. Сьогодні посада є, а завтра за ґратами.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  18. #10898

    Реєстрація
    10 січень 2014
    Дописів
    176

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Вопрос был "какова процедура ?", если ты не смог понять самостоятельно. Ты понимаешь, что означает это слово ? ))
    Ох тиж йоп те. А навыщо на вулиці громадянам процедура? Вони читати вміють. И несоответствие написанному в Конституции тоже выявят. Так то.
    А хто тебе нашептал, шо на улицах нужны какие-то процедуры?

  19. #10899
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    БУ-ГА-ГА ! ))) ​Это титушки, верняк. )))
    Юле "дачку на крытку" собирал)))

  20. #10900
    Аватар для VALDA
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Дописів
    5 977

    Типово

    Користувач baronet2002 заблокований на 14 днів до 25.01.2014, ~11:00 за масові і постійні порушення правил
    ха, решил что он неприкасаемый?
    I am not perfect, i am LIMITED edition!

Сторінка 545 з 788 ПершаПерша ... 45445495535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555595645 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті