Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 538 з 788 ПершаПерша ... 38438488528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548588638 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 10 741 по 10 760.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #10741
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Флeксо Переглянути допис
    Валенок, ты помнишь, я тебя спрашивал, что будет делать Азиров, когда закончатся российские деньги? А ты тупо слился в унитаз
    подарит власть оппе... и это уже будет не его проблема..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #10742
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від iiss Переглянути допис
    приказы Вы никогда не видели...
    устное нельзя увидеть, но является приказом

  3. #10743
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    повалення влади - незаконне. потім проблеми з визнанням. до визнання - як правило, громадянська війна і інтервенція. кому це треба?

    а стратегічно: якщо Україна цікавить РФ, то саме Яник її тримає зараз у купі. тому що Західна, впевнений, до СССР не хотітиме активно. ну і як ти любиш ... ... ...
    чув таку версію... що оппо не пішла на реальні діх тому що не отримала від Європи гарантії визнання законності їх влади... для мене це лише відмазки... в цій країні ті сили що зможуть навести якийсь лад законно (на виборах) до влади не прийдуть....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  4. #10744

    Реєстрація
    10 січень 2014
    Дописів
    176

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Форумные сторонники майдана доставляют..
    Это ж какой паноктикум..
    Маккейн, баронет, нерусский...

    Прямо смотрю и поражаюсь..
    Светка с Иваново это ты шо ле?! Здорово сисястая.

  5. #10745

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    я же Вам говорю, для Вас это очень сложно.. даже не пытайтесь.. Ваш уровень "Банду Геть"...
    Взаимно

  6. #10746
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Совершенно согласен
    і я згоден.
    я ще у листопаді писав, що треба домовлятися, чим більше "факів" зараз нагнуть одну одному, тим важче це буде зробити.
    хоча б у когось та повинен починати працювати інстинкт самозбереження?


  7. #10747

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від iiss Переглянути допис
    Так как Пшонка не может найти такой приказ и установить причастных, объяснить, то может быть "баранов львы не возглавляют"(c)?
    "Беркут" какой-то слоняющийся по улицам(
    Какой "такой приказ" ? Обеспечивать охрану при перевозке заключённых преступников во время массовых акций протеста ?

    Цитата Допис від Флeксо Переглянути допис
    Аллюзии.








    И на что аллюзии, Флексыч ? Или тебе слово красивое и непонятное понравилось ? ))

    Связь-то какая ? Или тебе просто настолько обидно за Луцика стало ? ))))

    Ну бывает, чёуж там. ))

  8. #10748
    on-off
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    повалення влади - незаконне. потім проблеми з визнанням. до визнання - як правило, громадянська війна і інтервенція. кому це треба?

    а стратегічно: якщо Україна цікавить РФ, то саме Яник її тримає зараз у купі. тому що Західна, впевнений, до СССР не хотітиме активно. ну і як ти любиш ... ... ...

    Вы умный человек, все правильно, но поздно уже пить боржоми, нельзя было 20 лет красть, убивать, ломать, а потом спохватиться, ой,,, ***, щас реформы проведем и все поправим. Нечего уже поправлять

  9. #10749
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від TANAP-2014 Переглянути допис
    Светка с Иваново это ты шо ле?! Здорово сисястая.

    кто не запер сейф с наркосодержащими препаратами??

    Вы ж пациента загубите!! Гады.. Сволочи . Наймиты ПР..
    Вон как болезного МакКейна плющит..

    Глюки пошли..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  10. #10750
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    і я згоден.
    я ще у листопаді писав, що треба домовлятися, чим більше "факів" зараз нагнуть одну одному, тим важче це буде зробити.
    хоча б у когось та повинен починати працювати інстинкт самозбереження?
    Ты в это веришь?
    Оппа - несостоятельные лохи, неспособные ни о чем договориться даже между собой. Власть - труслива и алчна и кроме как воровать ничего не умеет..

    какой инстинкт.. Ты о чем? И там и там одни рефлексы. Головного мозга нет. только спинной..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  11. #10751

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Флeксо Переглянути допис
    Валенок, ты помнишь, я тебя спрашивал, что будет делать Азиров, когда закончатся российские деньги? А ты тупо слился в унитаз
    Не помню, но это и не важно. Ну и ? Где "многозначительный вывод" ? Или это всё ? ))))

  12. #10752

    Реєстрація
    10 січень 2014
    Дописів
    176

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    кто не запер сейф с наркосодержащими препаратами??

    Вы ж пациента загубите!! Гады.. Сволочи . Наймиты ПР..
    Вон как болезного МакКейна плющит..

    Глюки пошли..
    Да чо я безграмотную тупорезку Светку не отличу шо ле? Харе придуриваться.

  13. #10753
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Вы умный человек, все правильно, но поздно уже пить боржоми, нельзя было 20 лет красть, убивать, ломать, а потом спохватиться, ой,,, ***, щас реформы проведем и все поправим. Нечего уже поправлять
    Убицца апстену тоже не выход.

  14. #10754
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    чув таку версію... що оппо не пішла на реальні діх тому що не отримала від Європи гарантії визнання законності їх влади... для мене це лише відмазки... в цій країні ті сили що зможуть навести якийсь лад законно (на виборах) до влади не прийдуть....
    Шурік. Трабли для узурпаторів з визнанням незаконно захопленої влади, це - міжнародне право. один з його основних принципів. в Україні з цим вже були проблєми: Переяславська Рада, Брестський мир.


  15. #10755
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    повалення влади - незаконне. потім проблеми з визнанням. до визнання - як правило, громадянська війна і інтервенція. кому це треба?

    а стратегічно: якщо Україна цікавить РФ, то саме Яник її тримає зараз у купі. тому що Західна, впевнений, до СССР не хотітиме активно. ну і як ти любиш ... ... ...
    в нього також на це немає ресурсів.... поки що щось дав Путиін... але того на довго не вистачить... десь так...
    ЗІ ІМХО що Росію що Европу цілісна Україна цікавить тільки з одного питання забезпечення транзиту газу... коли це для них стане дуже дорого, будуть шукати інші шляхи...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #10756
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від TANAP-2014 Переглянути допис
    Да чо я безграмотную тупорезку Светку не отличу шо ле? Харе придуриваться.

    Иди вздрочни.. Авось попустит...
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  17. #10757
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    Шурік. Трабли для узурпаторів з визнанням незаконно захопленої влади, це - міжнародне право. один з його основних принципів. в Україні з цим вже були проблєми: Переяславська Рада, Брестський мир.
    та у нас тих узурпаторів й не видно...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  18. #10758
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Ты в это веришь?
    Оппа - несостоятельные лохи, неспособные ни о чем договориться даже между собой. Власть - труслива и алчна и кроме как воровать ничего не умеет..

    какой инстинкт.. Ты о чем? И там и там одни рефлексы. Головного мозга нет. только спинной..
    +++
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  19. #10759

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Не помню, но это и не важно. Ну и ? Где "многозначительный вывод" ? Или это всё ? ))))
    Важно что Вы за другими помните)))
    Хорошо, что и Вас не забывают))

  20. #10760
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Вы умный человек, все правильно, но поздно уже пить боржоми, нельзя было 20 лет красть, убивать, ломать, а потом спохватиться, ой,,, ***, щас реформы проведем и все поправим. Нечего уже поправлять
    в 1991 р. мій дядько був у РУХі. під час серпневого путчу, терміново спакував "трєвожний чємоданчик" і завжди ходив з паспортом та грошима в кишені. ну, не лише ходив...


Сторінка 538 з 788 ПершаПерша ... 38438488528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548588638 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті