не стратег, ти, Шурік. Та й не тактик. (жарт)
вчора відбулося до цього безпреценденте явище: конвой у нас і раніше блокували, цим уже не здивуєш.
а от роздягнути "Беркут" за 100 м. від РОВД, при цьому, під пильним наглядом міліції з того РОВД, такого в нас ще не було.
я вчора відео дивився, просто в шоці: одна міліція спокійно спостерігає за блокуванням іншої міліції. до речі, якщо ти не знаєш, зараз з 18-00 на КПП кожного РОВД черговому видається автомат (!) ...







Bookmarks