Авторитаризм буває різний, це по-перше. Чомусь впевнений, що їхній, сінгапурський диктатор сидів за крадіжку шапок та за згвалтування, він би вже бовтався десь на шибениці. Порівняйте рівень безпеки в авторитарному Сингапурі і в Україні.
Багато пунктів сингапурського буття можна перелаштувати під особливості європейського менталітету і запровадити в Україні, нуашо, нормально, вважаю. Не довічно, а поки наші громадяни плювати і гадити не перестануть, а чиновники корупцію не викорінять із своїх душ )) А потім плавно перейти до демократії.





Bookmarks