Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 442 з 788 ПершаПерша ... 342392432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452492542 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 8 821 по 8 840.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #8821
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    о, вже дійшло, що Майдан не розійдеться.
    почекаємо апгрейду "аналітики".
    не знаю, как по мне стояние началось бестолковое
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #8822
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    добре потеревенили, але тре починати приносити користь фірмі. до вічіра! ))


  3. #8823
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    Они думают, что стоят за свободу, хотя по сути инструмент в игре рабодержателей, если у них поменяется хозяин и от этого будут чувствовать себя свободными, то пусть стоят, абы не хулиганили и жить другим не мешали. В моем понимание свобода, это возможность делать, то что хочется, чем текущая власть мешает человеку себя реализовать и делать то, что ему хочется мне не очень понятно.
    Про це варто спитати у тих бізнесменів, у яких через наші гуманні суди повіджимали бізнес, або у тих людей, що маючи вищу освіту працюють прибиральниками, або студентів та бюджетників, яких шантажем зганяють на провладні мітинги, або у міліціонерів, які хотіли б працювати чесно, але повинні щомісяця відстібувати певну суму нагору і т.д.
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  4. #8824
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вам уже раньше ответили:
    До недавнього часу все так і було. А як же конституційне право мирно висловлювати свій протест? Якщо чекати 2015 року, то можна втратити все! Все буде продано і розкрадено, а Майдан хоч певною мірою стримує владу від відверто злочинних кроків.
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  5. #8825
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    Что делать? Милостыни ждать не нужно, голова на плечах есть, руки ноги есть, можно пробовать, что то зарабатывать, строить свою жизнь, а не ждать милостыни. Не нравится власть идите на выборы 2015 голосуйте против власти, очень сильно не нравится власть, вступайте в партию, которая нравится, ведите пропаганду, общайтесь с людьми и пробуйте их в чем то убедить, но с Вашей аргументацией думаю не очень получится.
    ВОт это мне нравится.
    И это вполне возможно.
    И многие это делают.

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Ніколи не чув про Галичанський сепаратизм. Може Ви підажете звідки взялося таке твердження?
    Что ж Вы так плохо историю своей Галиции знаете?

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Не любит.
    Но альтернативная сторона открыто заявляет: "Вы, суки, будете страну (нас) любить, иначе пожалеете".
    От этого, несомненно, так сильно хочется стать патриотом ...
    Будут, будут причинять добро. Много добра.


    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    ваші улюбленці ще в 2004 році обіцяли більше прав регіонам. і шо?
    Так их же не выбрали

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    Шурік, це далеко не так. Кому треба, той гарантовано сяде. Незалежно від вини.
    А-а-а , усих посодют?
    Добра и удачи!

  6. #8826
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Про це варто спитати у тих бізнесменів, у яких через наші гуманні суди повіджимали бізнес, або у тих людей, що маючи вищу освіту працюють прибиральниками, або студентів та бюджетників, яких шантажем зганяють на провладні мітинги, або у міліціонерів, які хотіли б працювати чесно, але повинні щомісяця відстібувати певну суму нагору і т.д.
    Угу.
    Многим с высшим образованием и уборщиками работать - слишком сложно.
    ... а про ментов, желающих честно работать - можно подумать, их палками в милицию загнали.

  7. #8827

    Реєстрація
    11 травень 2009
    Звідки Ви
    Город древний, город славный.Российская Империя.
    Дописів
    21 504

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    на Рождество у мну была очередная вылазка в народ.. ну че я могу сказать... не поддерживает народ Майдан.. на мое фразу "Они вам мешают, пусть себе стоят там в Киеве" меня чуть не побили... так что ща не 2004 год.. поддержки Майдана в народа нету...
    да. в 2004 из моих украинских друзей некоторые поддерживали оранжей. сейчас кроме как ублюдки и мудаки о нынешнем майдане ни один не отозвался.

  8. #8828
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    До недавнього часу все так і було. А як же конституційне право мирно висловлювати свій протест? Якщо чекати 2015 року, то можна втратити все! Все буде продано і розкрадено
    Это да.
    Можете не успеть.
    ))))))))))))))))))))))))))))

  9. #8829
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    Что ж Вы так плохо историю своей Галиции знаете?
    Ну мабуть погано, може Ви нагадаєте, коли в Галичині відбувався з"їзд, такий на кшталт Сєвєродонєцкому? Чи може хтось з політичних сил з Галичини щось заявляв про відокремлення?

    От я наприклад не знаю такого, а сепаратизм пішов зі сходу, точніше зі Півночі, від північного сусіда. Хвакт
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  10. #8830
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Это да.
    Можете не успеть.
    ))))))))))))))))))))))))))))
    Нічого смішного, скільки в нас залишилося підприємств, які контролює держава? А чи знаєте Ви, що зараз відбувається з землями запасу сільськогосподарського призначення? І це далеко не все!
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  11. #8831

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    А по капли, это выше пояса, или ниже?
    ударение на последнем слоге?
    Цитата Допис від baronet2002 Переглянути допис
    Увы это так.

    Самые умные люди покидают страну. Как это было после переворота в 1917 г. Элита уезжает, остается биомасса из Шариковых. Тупое стадо, пушечное мясо . Генетические холопы для новых феодалов.
    и наступит благоденствие, когда стада пушечного мяса наконец-то заживут счастливо.
    Цитата Допис від Autumn Переглянути допис
    ну разве можно раздавать страну, как Бунша Кемскую волость?
    Царь знает, что делает, государство не обеднеет, берите, мелочь какая...
    хватит кормить донбасс!

  12. #8832

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Autumn Переглянути допис
    ну разве можно раздавать страну, как Бунша Кемскую волость?
    Царь знает, что делает, государство не обеднеет, берите, мелочь какая...
    Нельзя разбазаривать земли государевы. Достались недёшево - кровью плачено. Легче гайки прикрутить кое-кому - чтоб вякать неповадно было. Только пищать.

    Цитата Допис від max4 Переглянути допис
    Что делать? Милостыни ждать не нужно, голова на плечах есть, руки ноги есть, можно пробовать, что то зарабатывать, строить свою жизнь, а не ждать милостыни. Не нравится власть идите на выборы 2015 голосуйте против власти, очень сильно не нравится власть, вступайте в партию, которая нравится, ведите пропаганду, общайтесь с людьми и пробуйте их в чем то убедить, но с Вашей аргументацией думаю не очень получится.
    Золотые слова. Я так и живу всю сознательную жизнь. И плевать мне на названия власти и прочую хню. Они мне жить не мешают, а я им, соответственно.

  13. #8833
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Ну мабуть погано, може Ви нагадаєте, коли в Галичині відбувався з"їзд, такий на кшталт Сєвєродонєцкому? Чи може хтось з політичних сил з Галичини щось заявляв про відокремлення?

    От я наприклад не знаю такого, а сепаратизм пішов зі сходу, точніше зі Півночі, від північного сусіда. Хвакт
    Еще перед Северодонецким съездом были демарши западных областей насчет неподчинения Киеву, в случае если.

  14. #8834
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Нічого смішного, скільки в нас залишилося підприємств, які контролює держава? А чи знаєте Ви, що зараз відбувається з землями запасу сільськогосподарського призначення? І це далеко не все!
    Что то я запамятовал.
    Кто то, совсем недавно, кричал "государство - неэффективный собственник".
    Вот все распродадим - и заживем.
    Что, это была замануха для лохов ?
    Теперича надо все отобрать, а когда деньги понадобятся, а они непременно понадобятся - опять продать ?

    ... не, ну а че, очень удобно.

  15. #8835

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Ну мабуть погано, може Ви нагадаєте, коли в Галичині відбувався з"їзд, такий на кшталт Сєвєродонєцкому? Чи може хтось з політичних сил з Галичини щось заявляв про відокремлення?

    От я наприклад не знаю такого, а сепаратизм пішов зі сходу, точніше зі Півночі, від північного сусіда. Хвакт
    Это была ответка на попытку рагулизации Украины. Рагули качнули маятник, который им лучше было бы не трогать. И теперь этот маятник превратился для них в Молох. Они облезут теперь, верняк.

  16. #8836
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Заблудившийся Переглянути допис
    ой путаешь ты что то
    это девиз Нью Джерси, твой и Валды..
    ...
    перевожу --- пусть нас имеют как хотят лишь бы за работу кормили ))
    Леня-космос отдыхает)))) Ой, откуда же ты такой умный
    Заюня, ты лично, что сделал (кроме визгов на форуме)?

  17. #8837
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Сенат США принял резолюцию по Украине.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #8838
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Сенат США прийняв резолюцію по Україні і пригрозив санкціями
    Середа, 08 січня 2014, 10:19

    Версія для друку
    Коментарі0

    Сенат США прийняв резолюцію про підтримку українського народу.

    Про це в своєму Twitter повідомив посол США в Україні Джеффрі Пайєт.

    В документі зокрема вказано, що США підтримують народ України і його суверенне право здобувати незалежне і демократичне майбутнє для своєї країни ;

    Сенатори закликали лідерів у Сполучених Штатах і Європейському Союзі продовжити спільну роботу щодо активної підтримки мирного і демократичного розв'язання нинішньої кризи в Україні;

    США закликали демонстрантів і членів опозиції та громадянського суспільства в Україні проводити діалоги національного примирення.

    Всі політичні партії закликають утриматися від розпалювання ненависті або дій антисемітського або іншого характеру, які можуть розділити український народ;

    Український уряд закликали утриматися від подальшого застосування сили або актів насильства щодо мирних демонстрантів, а також дотримуватися міжнародно визнаних прав людини;

    В документі різко засуджується рішення української влади застосовувати насильство проти мирних демонстрантів 30 листопада, 1 грудня і 11 грудня 2013 року, і є заклик негайно покарати винних у застосуванні насильства.

    Всіх затриманих під час мирних демонстрацій закликають негайно звільнити.

    Відзначається, що в разі подальшого державного насильства щодо мирних демонстрантів, президент і Конгрес повинні розглянути можливість застосування цілеспрямованих санкцій, в тому числі візових і заморожування активів, щодо осіб, відповідальних за замовлення або застосування насильства.

    Українська правда
    И снова обманут Майдан...

  19. #8839
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Еще перед Северодонецким съездом были демарши западных областей насчет неподчинения Киеву, в случае если.
    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Это была ответка на попытку рагулизации Украины. Рагули качнули маятник, который им лучше было бы не трогать. И теперь этот маятник превратился для них в Молох. Они облезут теперь, верняк.
    Я все розумію, шановні, але в Сєвєродонєцкє, відбувся повноцінний великий з"їзд політичних сил, не одної , де було чітко визначенні заяви і вимоги! А про які демарші чи спроби кажете ви? Можливо купка проплачених рагулів щось прокричала на якомусь містечковому мітингу, але масштаби, шановні, масштаби! Не потрібно порівнювати якийсь абстрактний Галицький сепаратизм, про який мало хто чув, і про потужний, контрольований та фінансуємий сепаратиський рух на Сході України!
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  20. #8840
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Что то я запамятовал.
    Кто то, совсем недавно, кричал "государство - неэффективный собственник".
    Вот все распродадим - и заживем.
    Что, это была замануха для лохов ?
    Теперича надо все отобрать, а когда деньги понадобятся, а они непременно понадобятся - опять продать ?

    ... не, ну а че, очень удобно.
    Ви мене мабуть з кимось попутали?!
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

Сторінка 442 з 788 ПершаПерша ... 342392432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451452492542 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті