Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 410 з 788 ПершаПерша ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420460510 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 8 181 по 8 200.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #8181

    Типово

    Цитата Допис від New Jersey Переглянути допис
    Благодаря моему, и похожих на него, я родилась и сын мой! Понимаете разницу?
    "развалилось" демонстративно пропущу
    Не зрозумів тільки як до цього Руслана причетна. Чи може вона запаморочилася і насправді це була поінформована та змістовна Оленка Бондаренко?

    ---

  2. #8182
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від formbeton Переглянути допис
    У нас тупо отрезали пять домов, а потом ходили (через неделю) искали нарушения.
    Твари Чтобы вы немного ориентировались: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2246-99-п
    19. Якщо споживач не оплатив надані послуги з газопостачання
    протягом 10 днів після строку, зазначеного в договорі чи
    платіжному документі, а газопостачальне підприємство протягом
    наступних п'яти днів не отримала повідомлення про оплату,
    споживачеві надсилається письмове попередження про припинення
    газопостачання.

    У разі неоплати наданих послуг з газопостачання протягом
    10 днів після отримання споживачем письмового попередження (з
    позначкою про його вручення) газопостачальне підприємство має
    право відключити споживача від газопостачання.

    Припинення газопостачання не звільняє споживача від обов'язку
    сплатити заборгованість за фактично отримані послуги з
    газопостачання.

    Забороняється відключати споживачів від газопостачання в
    останній робочий день перед вихідними та святковими днями, крім
    випадків аварійних ситуацій в системах газопостачання.
    Предупреждение должно быть письменное под роспись
    ЗЫ: я Землянике ссыль на нашем форуме выше сбросила. Если возникают проблемы, заявления лучше под диктовку соответствующих форумчан (в противном случае, получите "отписки").
    Я лично советую обратиться вначале в ГорГаз (если пропустили возможность воспрепятствовать в устной форме) а затем и в УЗПП области и в Прокуратуру. Суд - последняя инстанция (очень долго ждать)

  3. #8183
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Дима Золочевский Переглянути допис
    Не зрозумів тільки як до цього Руслана причетна. Чи може вона запаморочилася і насправді це була поінформована та змістовна Оленка Бондаренко?

    ---
    Да то мы с Квиточкой о своем, о женском)))))

  4. #8184
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    В этот праздничный день, по просьбе наших свидомых друзей - звучит хорошая песня :

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рузге поле.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  39,0 КБ
ID:	1356415

    Творці цього духовно-канонічного шедевру, такі духовно-канонічні ))) Ну руські жеж!!)
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  5. #8185

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Лубенський Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Рузге поле.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  39,0 КБ
ID:	1356415

    Творці цього духовно-канонічного шедевру, такі духовно-канонічні ))) Ну руські жеж!!)
    А в чём проблема ? Еврей Розенбаум - более русский, чем какой-нибудь крестьянин из под Рязани. Или ты думаешь, что если у тебя дети будут мулатами, к примеру - они не будут украинцами ?

  6. #8186
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від New Jersey Переглянути допис
    Твари
    У нас Гринко шлют квитанции с долгами и предупреждения о передаче в суд.
    При этом договоров с Гринко никаких нет.
    И ближайшие баки примерно в километре от дома (частный сектор), а это вроде нарушение сан норм.
    Обращение всей улицей в прокуратуру не помогло.
    Сори за оффтоп

  7. #8187

    Реєстрація
    07 серпень 2009
    Дописів
    603

    Типово

    Предлагаю свидомим западенським бидлокаклам забрать нах сваю апазицию в лице 3 жидiв разом з йулькою та йобаним чмом ющенкам, за якого во рвали дупу в 2005 году и який вас кинув як звичайних лохив та видокремитись та жити своим коштом, як вам заматеться.

  8. #8188
    Почетный форумчанин Аватар для Глаша
    Реєстрація
    14 червень 2004
    Дописів
    31 861

    Типово

    Цитата Допис від В=танке Переглянути допис
    Предлагаю свидомим западенським бидлокаклам забрать нах сваю апазицию в лице 3 жидiв разом з йулькою та йобаним чмом ющенкам, за якого во рвали дупу в 2005 году и який вас кинув як звичайних лохив та видокремитись та жити своим коштом, як вам заматеться.
    Вот сразу видно интеллигентного человека. Цвет нации. Че уж.
    HARPER'S BAZAR-ная баба

  9. #8189
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Глава политсовета Батькивщины Арсений Яценюк со сцены Майдана заявил, что объявлять единого оппозиционного кандидата в первом туре выборов - это выставлять мишень, которую уничтожат еще до предвыборной гонки

    "Объяснение очень четко - одного не зарегистрируют, второго снимут, третьего отравят. Поэтому сегодня выставлять одну мишень, которая будет уничтожена за 15 месяцев до выборов, - это неправильно", - подчеркнул Яценюк.
    Объясните этому истеричному недоумку, что могут снять и отравить и того, кто во второй тур пройдет...
    Вообще уже забрехались.
    И ЭТО ваши оппонутые лидеры...
    Тьфу, противно.

  10. #8190

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Глаша Переглянути допис
    Вот сразу видно интеллигентного человека. Цвет нации. Че уж.
    Не, цвет нации - это Баронет.

  11. #8191

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Обращение всей улицей в прокуратуру не помогло.
    Сори за оффтоп
    Не может такого быть!
    Или донецкие ставленники в прокуратуре продались местным жидобандеровцам?)))
    Почуют кожного )))
    Что? Где? Когда?

  12. #8192
    Аватар для Faraon
    Реєстрація
    18 квітень 2007
    Звідки Ви
    Третий саркофаг справа
    Дописів
    42 998

    Типово

    Цитата Допис від Глаша Переглянути допис
    Вот сразу видно интеллигентного человека. Цвет нации. Че уж.
    Перднул в танке , надышался , вот и прет чела ) не обращайте внимания.

  13. #8193

    Типово

    Цитата Допис від Faraon Переглянути допис
    Перднул в танке , надышался , вот и прет чела ) не обращайте внимания.
    - Что главное в танке?
    - Броня
    - Пушка
    - Двигатель
    - Главное в танке - не бздеть!
    Что? Где? Когда?

  14. #8194
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від mr.Burns Переглянути допис
    Это заметно, что вы молодая мама. Вам действительно лучше отдыхать и не заморачиваться...
    Так ведь Родина в опасности Из-за ребенка и не сплю

  15. #8195
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від mr.Burns Переглянути допис
    Это заметно, что вы молодая мама. Вам действительно лучше отдыхать и не заморачиваться...
    ))))
    А то молоко пропадет
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  16. #8196
    Аватар для MF.DP.UA
    Реєстрація
    06 грудень 2007
    Звідки Ви
    Смотря когда
    Дописів
    2 262

    Типово 2 января

    С этой стороны беркут зашло на майданЩоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  ac425b5ac9a0ca1999b1475d8505d765.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  108,5 КБ
ID:	1356443
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  8d5bbb5a88c8ce740e7cb3d9a147671e.jpg
Переглядів: 37
Розмір:  154,5 КБ
ID:	1356442  
    Магазин мебельной фурнитуры
    улВинокурова11а 0684761463

  17. #8197
    ОПЫТНЫЙ
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від В=танке Переглянути допис
    Предлагаю свидомим западенським бидлокаклам забрать нах сваю апазицию в лице 3 жидiв разом з йулькою та йобаним чмом ющенкам, за якого во рвали дупу в 2005 году и який вас кинув як звичайних лохив та видокремитись та жити своим коштом, як вам заматеться.
    Майдаун укрепляет баррикады в феврале !

  18. #8198
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Не, цвет нации - это Баронет.
    Э, нет! Мккейн - "яскрава особистЫсть". Он неповторим

  19. #8199
    Аватар для Лубенський
    Реєстрація
    20 березень 2013
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    2 269

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    А в чём проблема ? Еврей Розенбаум - более русский, чем какой-нибудь крестьянин из под Рязани. Или ты думаешь, что если у тебя дети будут мулатами, к примеру - они не будут украинцами ?
    Не допусти Боже (кп) звичайно, але якщо й будуть мулатами - то й українцями звичайно будуть, але писати пісні про українську душу, там, або особливості любові до української землі навряд чи зможуть, принаймні це виглядатиме комічно ))
    У вогні перетоплюється залізо у сталь. У боротьбі перетворюється народ у націю. (Є.Коновалець)

  20. #8200
    Аватар для Benedictus
    Реєстрація
    27 липень 2007
    Дописів
    11 632

    Типово

    Если Бога нет, а я в Него верю - я ничего не теряю. А если Бог есть, а я в Него не верю - я теряю все.

Сторінка 410 з 788 ПершаПерша ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420460510 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті