| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Ну как же без провокаций![]()
Опозиція: на Майдані – повний порядок, а міліція чинить провокації
"Міліція чинить провокації. Вони шукають голку в копиці сіна, де її просто немає", - прокоментував Блавацький заяви правоохоронців про те, що на Майдані Незалежності кояться злочини.
"Немає тут нічого подібного. У нас повний контроль, повний порядок і дисципліна. Це все неправда", - наголосив депутат, додавши: "Ми відповідаємо тут за порядок і дисципліну".
Блавацький також стверджує, що представники правоохоронних органів привозять на Майдан бомжів із півдня України.
"Вони намагаються завозити бомжів із півдня України, але ми їх теж нагодуємо і підготуємо до Нового року", - сказав він.
I am not perfect, i am LIMITED edition!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks