Светочка, привет!
Нам на завтра молочко - 1,5 л и картошечки - 2 кг.
Спасибочки.
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Светочка, привет!
Нам на завтра молочко - 1,5 л и картошечки - 2 кг.
Спасибочки.
Ой,Светик,нам еще медку 0,5![]()
Светочка, а вы мне куру беговую завтра сможете привезти и яиц перепел 1.5 дес (тока щас дошло, что уже вторняк)
клинчик (Савченко)
а кукурузка эсть или тю-тю?))
Доброй ночи!
Светик, если я успеваю на завтра....забегалась...
Заказик: сгущенка 0,5 л
Сулугуни 300 гр
Сметана 1,5 литра
Масло сливочн. 250 гр
Творог нежирн 0,5 кг, и жирный 0,5 кг
А мед по чем?
Все забываю написать,
Брынза вкусная у вас! И творожок! А сгущенка ваще улет!!!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks