Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 78 з 353 ПершаПерша ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 1 541 по 1 560.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #1541
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Globus Переглянути допис
    І це говорить мені людина, яка відчувала себе "ущемленной" при пропозиції розмовляти у суді державною))))
    до речі - Ваш "могучий" теж недосконалий))
    Не, все таки не можете не врать. Врожденное это у вас, что ли?

    Так я и не делю людей по общинам, как микелообразные
    Ну то такэ...

  2. #1542

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    11 791

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    А зачем?
    Кстати, теперь можно в документах записывать себя настоящим именем, а не его украинской версией.
    вот это хорошо.
    то коверкают имена как хотят.

  3. #1543
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Да ну? А в Австралии - австралийцы исключительно на австралийском языке гутарят?
    Или вы считаете, что если на ломаном суржике начали посты писать, в Вас украинского добавилось?
    Слушне зауваження. Там , в Австралії, і стауси є, які ховають голву у пісок, подібно совкам.
    Востаннє редагував Mikela: 13.09.2012 о 12:50
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #1544
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Не, все таки не можете не врать. Врожденное это у вас, что ли?

    Так я и не делю людей по общинам, как микелообразные
    У кожна пюдина, має самоїндетифікацію, тільки Ви чогось ховаєтесь за спини українців. Ми , українці всі викорисчтовуємо російську і не робимо з цього проблему.
    У Вас чогось проблеми з українською, але ні якому вигляді свій статус росіянина в Україні в не визнаєте. Дивна позиція.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  5. #1545
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    У кожна пюдина, має самоїндетифікацію, тільки Ви чогось ховаєтесь за спини українців. Ми , українці всі викорисчтовуємо російську і не робимо з цього проблему.
    У Вас чогось проблеми з українською, але ні якому вигляді свій статус росіянина в Україні в не визнаєте. Дивна позиція.
    Проблема, похоже, была и продолжает оставаться у Вас в голове. Сами что то придумаете, сами и поете, то про общины, то про проблемы с украинским. Одно хорошо, немного таких, как Вы, и это внушает надежду на то, что еще не все потеряно для Украины.
    Имхо
    Ну то такэ...

  6. #1546
    Аватар для Кондратий
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    звірорадгосп "Привид комунізму"
    Дописів
    3 730

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    Наконец то и в Днепропетровске я начну говорить на русском без оглядки.
    Не кваптеся, ЗОГ недобиті бандерівці ще маскуються серед звичайних на вигляд громадян, про всяк випадок вони голосніше всіх радіють, що "настал конец ущемлениям", а вночі підкрадаються і...
    З життя перукарів. Де купити якісну іранську хню?

  7. #1547

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    11 791

    Типово

    Цитата Допис від Кондратий Переглянути допис
    Не кваптеся, ЗОГ недобиті бандерівці ще маскуються серед звичайних на вигляд громадян, про всяк випадок вони голосніше всіх радіють, що "настал конец ущемлениям", а вночі підкрадаються і...
    ... дрочат на москалей?

  8. #1548
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Проблема, похоже, была и продолжает оставаться у Вас в голове. Сами что то придумаете, сами и поете, то про общины, то про проблемы с украинским. Одно хорошо, немного таких, как Вы, и это внушает надежду на то, что еще не все потеряно для Украины.
    Имхо
    Та ні, все тільки починається. Це наша держава, Україна. Раніше чи пізніше все розставимо на свої місця.
    Принятие русского языка как регионального никаких средств из бюджета не потребует, заверил мэр Днепропетровска Иван Куличенко. Вывески на учреждениях менять не будут, в Днепропетровске достаточно школ, где преподают на русском языке, поэтому открытия русскоязычных классов тоже не планируется. Весь документооборот уже в электронном виде, поэтому служащие будут за ту же зарплату готовить ответы в двух вариантах: на украинском и русском.

    «Все документы, акты, решения публикуются на украинском государственном языке, а сейчас дано право дублировать некоторые из них на русский. Только для тех мероприятий и тех учреждений, которые этого требуют, - пояснил Куличенко.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  9. #1549
    Аватар для Кондратий
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    звірорадгосп "Привид комунізму"
    Дописів
    3 730

    Типово

    Не зрозумів, навіщо велика падлюка пхне носа в чужу розмову
    З життя перукарів. Де купити якісну іранську хню?

  10. #1550
    Аватар для Loona
    Реєстрація
    26 січень 2009
    Дописів
    24 739

    Типово

    Гноми, гномики в гайку
    Гойда-гойда в гамаку.
    А як нагойдалися –
    В схованочки гралися.
    ("Сонячний букварик", с)

    Мені смішно
    Жизнь - это то, что случается с нами, пока мы строим планы на будущее (Томас Ла Манс)
    Женщина - это приглашение к счастью (Шарль Бодлер)

  11. #1551
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 255

    Типово

    В Днепропетровске могут инициировать особый статус для иврита. Об этом заявил мэр Днепропетровска Иван Куличенко, сообщает Радио "Свобода".
    http://rus.newsru.ua/ukraine/13sep2012/ivrut.html

  12. #1552
    kvitka777
    Guest

    Типово

    якщо єврейська громада захоче, це питання будуть обговорювати. "Поки вони ще не захотіли", - додав він.
    Чого ще не захотіли?

  13. #1553

    Типово

    так скоро евреи в Днепропетровске перестанут на улицах говорить с оглядкой?
    Демократия не может стать выше уровня того человеческого материала,
    из которого составлены ее избиратели.
    Бернард Шоу

  14. #1554
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    так скоро евреи в Днепропетровске перестанут на улицах говорить с оглядкой?
    В них сумніви))) надають коли будуть погроми - коли вирішать, чи коли ідіш стане регіональним

  15. #1555

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    У Микелы дома. И то не уверен, что там не по-русски разговаривают.
    Москалів нема?
    Та нема!
    Точно нема?
    Та точно нема!
    Ну тогда давайте не будем ломать языки...

    (с) Анекдот

  16. #1556
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Слушне зауваження. Там , в Австралії, і стауси є, які ховають голву у пісок, подібно совкам.

    Еще раз убедился, что вы безграмотный неуч - страусы голову в песок не прячут.
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  17. #1557
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Еще раз убедился, что вы безграмотный неуч - страусы голову в песок не прячут.
    Так і не для дятлів написано.
    Легенда, що наляканий страус ховає голову в пісок, ймовірно, походить від того факту, що самиця страуса, що сидить на гнізді, у випадку небезпеки розпластує по землі шию і голову, прагнучи стати непомітною на тлі навколишньої савани. Так само діють страуси помітивши хижаків. Якщо до такого птаха наблизитися, він миттєво схоплюється і тікає.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  18. #1558
    Аватар для Vitaliti
    Реєстрація
    16 серпень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    341

    Типово

    страусов не пугать, пол бетонный(с)

  19. #1559
    Циник
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від kvitka777 Переглянути допис
    Чого ще не захотіли?
    в отличие от ярусских евреи умные и бесстрашные, говорят без опаски и оглядки на любом удобном им языке

  20. #1560

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Циник Переглянути допис
    в отличие от ярусских евреи умные и бесстрашные, говорят без опаски и оглядки на любом удобном им языке
    Холокост.

Сторінка 78 з 353 ПершаПерша ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті