Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 77 з 353 ПершаПерша ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 1 521 по 1 540.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #1521
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Интересно, Вы когда нибудь пробовали жить без вранья?
    У меня такое ощущение, что даже если Вас под угрозой смерти принудить не врать, то Вы все равно соврете и пойдете на смерть с гордо поднятой головой.
    Что ж Вы за человек то такой?
    Ну так по ево сопственным заявлениям - мало того, шо юрыст. Так исчо юрыст, работавший на Тимошенко.
    Взрывная смесь...

  2. #1522
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Интересно, Вы когда нибудь пробовали жить без вранья?
    У меня такое ощущение, что даже если Вас под угрозой смерти принудить не врать, то Вы все равно соврете и пойдете на смерть с гордо поднятой головой.
    Что ж Вы за человек то такой?
    судячи з Вашої реакціїї та активністі у всіх темах так чи інакше пов'язаних з мовним питанням, іншого висновку неможливо було зробити)))

  3. #1523
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Ну так по ево сопственным заявлениям - мало того, шо юрыст. Так исчо юрыст, работавший на Тимошенко.
    Взрывная смесь...
    навпаки)) - проти Тимошенко))

  4. #1524
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Globus Переглянути допис
    судячи з Вашої реакціїї та активністі у всіх темах так чи інакше пов'язаних з мовним питанням, іншого висновку неможливо було зробити)))
    Та про Ваше "судячи" уже легенды можно складывать.
    Как же Вы докатились до жизни такой. Неужели не стыдно иметь репутацию патологического брехуна?
    Ну то такэ...

  5. #1525
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Та про Ваше "судячи" уже легенды можно складывать.
    Как же Вы докатились до жизни такой. Неужели не стыдно иметь репутацию патологического брехуна?
    Вас мені не перебрехати)))
    тому навіть і спроб не роблю)))

  6. #1526
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Интересно, Вы когда нибудь пробовали жить без вранья?
    У меня такое ощущение, что даже если Вас под угрозой смерти принудить не врать, то Вы все равно соврете и пойдете на смерть с гордо поднятой головой.
    Что ж Вы за человек то такой?
    На які тільки хитрощі йдуть совки , що б залишитися в Українській російській республіці (УРСР), навіть спекулюють на брехні.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  7. #1527
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    На які тільки хитрощі йдуть совки , що б залишитися в Українській російській республіці (УРСР), навіть спекулюють на брехні.
    Ну почему же "спекулюють"? Вы договоритесь с Глобусом, он Вам, как своему, задешево сбрешет.
    Ну то такэ...

  8. #1528
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Ну почему же "спекулюють"? Вы договоритесь с Глобусом, он Вам, как своему, задешево сбрешет.
    на відміну від Вас я не брешу, а тим паче за гроші)))

  9. #1529
    Аватар для Vadim Koro
    Реєстрація
    30 липень 2011
    Звідки Ви
    Живу где хочу.
    Дописів
    2 580

    Типово

    Цитата Допис від Iванко Переглянути допис
    Пропоную забов`язати усіх носити національний одяг - вишиванку й шаровари (чоловіків). Це допоможе відродити національну самосвідомість. До речі, колір шароварів може відображати соціальний статус людини.
    Сценарий для к\ф "Кин дза дза" вы писали?

  10. #1530

    Типово

    Цитата Допис від Vitaliti Переглянути допис
    раньше кто-то мешал?
    Злобные галичане вестимо.
    Демократия не может стать выше уровня того человеческого материала,
    из которого составлены ее избиратели.
    Бернард Шоу

  11. #1531
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від favorites.com.ua Переглянути допис
    Злобные галичане вестимо.
    Эвона как...
    А я думал вы с Днепра...
    Оказывается ошибался.
    Ну и как там у вас в Галичине?
    Еще не всех русскоязычных перевешали и на вилы подняли?


    навпаки)) - проти Тимошенко))
    Не верю (с)
    Тем более сам писал, что на, а не проти...

  12. #1532
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Globus Переглянути допис
    на відміну від Вас я не брешу, а тим паче за гроші)))
    Ну то такэ...

  13. #1533
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Эвона как...
    А я думал вы с Днепра...
    Оказывается ошибался.
    Ну и как там у вас в Галичине?
    Еще не всех русскоязычных перевешали и на вилы подняли?
    Що верзеш!? Українці всі російськомовні. Приїде з якоїсть роійської глибинки в Україну і совковий сморід тут поширює.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  14. #1534
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від gmsalex Переглянути допис
    Эвона как...
    А я думал вы с Днепра...
    Оказывается ошибался.
    Ну и как там у вас в Галичине?
    Еще не всех русскоязычных перевешали и на вилы подняли?



    Не верю (с)
    Тем более сам писал, что на, а не проти...
    от жеш)))
    я в податковій міліції працював, так шо всі дерзамовлення по Тимошенко, в період з 2000-2004 роки, виконувались при моєй участі

  15. #1535
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Ну почему же "спекулюють"? Вы договоритесь с Глобусом, он Вам, как своему, задешево сбрешет.
    Це Ви часто брехню і вигадки подаєте і нам пропонуєте.
    Я Вам надавав відповіді на запитання . Продовжуєте спекулювати російською, немає ж російської общини і компактного проживання.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #1536
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Це Ви часто брехню і вигадки подаєте і нам пропонуєте.
    Я Вам надавав відповіді на запитання . Продовжуєте спекулювати російською, немає ж російської общини і компактного проживання.
    А "украинская община" и ее "компактное проживание" есть на Украине? Или хотя бы в Днепропетровске?
    Ну то такэ...

  17. #1537
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    А "украинская община" и ее "компактное проживание" есть на Украине? Или хотя бы в Днепропетровске?
    Дядьку, ця країна - Україна))))

  18. #1538
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Globus Переглянути допис
    Дядьку, ця країна - Україна))))
    Да ну? А в Австралии - австралийцы исключительно на австралийском языке гутарят?
    Или вы считаете, что если на ломаном суржике начали посты писать, в Вас украинского добавилось?
    Ну то такэ...

  19. #1539

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    А "украинская община" и ее "компактное проживание" есть на Украине? Или хотя бы в Днепропетровске?
    У Микелы дома. И то не уверен, что там не по-русски разговаривают.

  20. #1540
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Да ну? А в Австралии - австралийцы исключительно на австралийском языке гутарят?
    Или вы считаете, что если на ломаном суржике начали посты писать, в Вас украинского добавилось?
    І це говорить мені людина, яка відчувала себе "ущемленной" при пропозиції розмовляти у суді державною))))
    до речі - Ваш "могучий" теж недосконалий))

Сторінка 77 з 353 ПершаПерша ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті