| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Здраствуйте интересуюсь зарание а на осень для девочек будут полусапожки B&G или ботиночки как их назвать не знаю? И будут ли зимние модельки? Спасибо.
Ой классненько, моей малышке сейчас 2,6 года и рост 100 см. какой лучше взять костюмчик на 100 см или на 110 см.
Востаннє редагував lozek: 13.08.2012 о 15:03
выбераем туфельки для девочки
Востаннє редагував rebetenki: 14.08.2012 о 00:59
демиботиночки для девочек
Востаннє редагував rebetenki: 14.08.2012 о 00:58
термоботиночки для девочки
термботиночки для девочек
зимние ботинки на цигейке
демиботинки для мальчиков
термоботинки для мальчиков
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks