Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 105 з 482 ПершаПерша ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9626, показано з 2 081 по 2 100.

Тема: русский язык получит равные права с украинским!

  1. #2081
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Вот нашла не єто ли новій курс?
    одним из первых указов Путин подписал указ о приватизации государственных компаний, созданных всего 5-6 лет назад и возглавляющихся, в основном, его друзьями и являвшихся инструментами передела другой частной собственности. Потому что, вот, новая ступень эволюции системы заключается в том, что решения принимаются даже уже не на уровне администрации президента. Есть избранный круг друзей президента – там, Тимченки, Ковальчуки, Шамаловы и так далее. Вот, в раннефеодальной Европе было такое понятие «амичи», друзья. Друзья, дружина, ближайшее боевое окружение властителя. Вот, нами правят друзья. Главный вопрос – бабки. И, соответственно, главный вопрос – это, видимо, будет не только приватизация Роснефти, но и приватизация других нефтяных активов под Роснефтегаз, которому принадлежит значительная часть Роснефти.

  2. #2082
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Та нема його в СУСПІЛЬСТВІ, це в головах нардепів і російськіх ЗМІ.
    Та як то нема? коли є.

    Може і топіка "русский язык получит равные права с украинским!" з 2000 постами на оГороді нема?

  3. #2083
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Так. Оживляти безглуздо, краще нейтралізувати - письмово признати дійсний стан речей.
    Не пойму о чем вы, существующее состояние никому не мешает жить и никого не угнетает

  4. #2084
    Globus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Та як то нема? коли є.

    Може і топіка "русский язык получит равные права с украинским!" з 2000 постами на оГороді нема?
    Так тут выступают в основном гастролеры из соседней страны и преданные партийные штыки ПР, которым похер что защищать - хотьязыковой закон, хоть закон о необходимости биться головой о стену

  5. #2085
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Та як то нема? коли є.

    Може і топіка "русский язык получит равные права с украинским!" з 2000 постами на оГороді нема?
    Так яке це напруження? Це стьоб Так , аби побалакати

  6. #2086
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Globus Переглянути допис
    Не пойму о чем вы, существующее состояние никому не мешает жить и никого не угнетает
    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так яке це напруження? Це стьоб Так , аби побалакати
    Цей засіб аутотренінгу звістно допомогає, але до якоїсь межі.
    Востаннє редагував rrri: 27.05.2012 о 14:16

  7. #2087
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Цей спосіб аутотренінгу звістно допомогає, але до якоїсь межі.
    Тобто я не розумію, що таке напруження, хочете сказати? Мені здавалося, що напруження це якись стички з цього приводу, якесь противостояння, там когось звільнили, або не взяли на роботу з мовного приводу, когось вбили, бо мова не сподобалась, хтось пішов стінка на стінку з цього ж приводу. Це все є в суспільстві?

  8. #2088
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто я не розумію, що таке напруження, хочете сказати? Мені здавалося, що напруження це якись стички з цього приводу, якесь противостояння, там когось звільнили, або не взяли на роботу з мовного приводу, когось вбили, бо мова не сподобалась, хтось пішов стінка на стінку з цього ж приводу. Це все є в суспільстві?

  9. #2089
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Ви хочете мені сказати. що ЦЕ суспільство?

  10. #2090

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Когда хозяева решат, что пора - все будет....

  11. #2091
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Когда хозяева решат, что пора - все будет....
    Да понятно, лентяи и рабы всегда ждут от барина указаний

  12. #2092
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви хочете мені сказати. що ЦЕ суспільство?
    Звістно ні.

    Це вершки цього суспільства

  13. #2093
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Звістно ні.

    Це вершки цього суспільства
    Які вершки Вони давно вже живуть своїм життям і вирішують свої проблеми. Суспільство і вони навіть не і одній площині існують а в паралельних вимірах

  14. #2094

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    А вы попробуйте им помешать. Сразу станет видно, кто хозяева....

  15. #2095
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    А вы попробуйте им помешать. Сразу станет видно, кто хозяева....
    Помешать в чем?
    Вы так и не ответили на вопрос: каким боком русский язык сделает Украину процветающей и избавит от абрамовичей?

  16. #2096

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Помешать в чем?
    Вы так и не ответили на вопрос: каким боком русский язык сделает Украину процветающей и избавит от абрамовичей?
    Таким же боком, как и его запрет, за который Вы с такой энергией выступаете.

  17. #2097
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Які вершки Вони давно вже живуть своїм життям і вирішують свої проблеми. Суспільство і вони навіть не і одній площині існують а в паралельних вимірах
    Це теж дуже добрий аутотренінг.

    Вони не прилітали з Марсу, Венери або США, та навіть не із Росії, а якихось 20-30 років назад були такими собі студентами або молодими спеціалістами. Такий собі екстракт найкращих можливостей сучасної України.

  18. #2098
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від engineer_alex Переглянути допис
    Таким же боком, как и его запрет, за который Вы с такой энергией выступаете.
    Я выступаю? ДЕ? Может покажите мне хоть слово о запрете русского языка?
    Так чем он поможет, можете ответить конкретно?

  19. #2099

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я выступаю? ДЕ? Может покажите мне хоть слово о запрете русского языка?
    Так чем он поможет, можете ответить конкретно?
    А, так вы не против русского второго государственного?

  20. #2100
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Це теж дуже добрий аутотренінг.

    Вони не прилітали з Марсу, Венери або США, та навіть не із Росії, а якихось 20-30 років назад були такими собі студентами або молодими спеціалістами. Такий собі єкстракт найкращих можливостей сучасної України.
    Ще раз, ми про суспільство, я Вас за язик не тягнула, це ваша фраза про напруження в суспільстві. В суспільстві нема напруження, воно є в сесійній залі, воно є на шпальтах ЗМІ, бо це вони там щось розподіляють і бавляться в свої ігри. Вони б'ються не тільки з цього приводу і вбивають один одного не з цього приводу(, Щєрбань, Кушнєрєв, Кравчєнко та ін).

Сторінка 105 з 482 ПершаПерша ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті