Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 89 з 482 ПершаПерша ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9626, показано з 1 761 по 1 780.

Тема: русский язык получит равные права с украинским!

  1. #1761
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Так я ж і кажу: іх треба лишити громадянства.
    для того, щоб позбавити українського громадянста тих росіян, що ніколи не бували в Україні, їх початку треба прийняти до українського громадянства.


  2. #1762
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    пояснюю: частини Фінляндії не були колоніями відразу двох імперій, та не воювали одна з одною. тому кожен фін не має проблем із самоідентифікацією і не дозволяє деяким представникам нацменшостей цинічно використовувати подібні трагічні сторінки своєї історії.
    Вот эти Ваши словесные выкрутасы, очень уж напоминают ссылку на вавилонскую башню - и вроде бы очень умно сказал, а на деле - ни о чем. Своими словами попробуйте. Только учтите, что у финнов со шведами всегда были напряженные отношения, намного более напряженные, чем с русскими, несмотря на то, что были и в составе России тоже.
    Ну то такэ...

  3. #1763
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002


  4. #1764

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    пояснюю: частини Фінляндії не були колоніями відразу двох імперій, та не воювали одна з одною. тому кожен фін не має проблем із самоідентифікацією і не дозволяє деяким представникам нацменшостей цинічно використовувати подібні трагічні сторінки своєї історії.
    Объясните факт финского официального в Швеции.

    И никто никого никуда не посылает.

    Наверное потому и смогли построить государство. А здешние мешканцы - не смогли.

  5. #1765
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Вот эти Ваши словесные выкрутасы, очень уж напоминают ссылку на вавилонскую башню - и вроде бы очень умно сказал, а на деле - ни о чем. Своими словами попробуйте. Только учтите, что у финнов со шведами всегда были напряженные отношения, намного более напряженные, чем с русскими, несмотря на то, что были и в составе России тоже.
    вам не личить робити вигляд, наче ви нічого не розумієте.


  6. #1766
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    для того, щоб позбавити українського громадянста тих росіян, що ніколи не бували в Україні, їх початку треба прийняти до українського громадянства.
    А в Київі дядько...

    Ульянов Володька, якщо не помиляюсь, теж юристтом був? По пунктах вправно торохтів

  7. #1767
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Этот Стойко, по видимому, считает себя ни фига себе каким патриотом Украины?
    Да фиг с ним, с тем Стойко, Вы то как считаете его? Наверное, в отличие от других депутатов, страшно болеющим за Украину и ее народ? Только честно?
    Ну то такэ...

  8. #1768
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    27 681

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Йде еволюційний шлях впровадження мови в державі .З великою затримкою. поступово.
    Точне административный шлях в ....никуда. Это как коммерческого издателя заставлять административно печатать книги, газеты, журналы только на украинском...Прогорит он после первых же тиражей. В свое время конституция писалась под Кучму и западенцам дали пряник "украинская мова - государственный", взамен они проголосовали за царские полномочия Кучмы.
    В Игноре: VitЁk, Alex_I, Антуриум . Из предвыборной программы Зеленского. "Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього."

  9. #1769
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    вам не личить робити вигляд, наче ви нічого не розумієте.
    Я то все понимаю. Мало того, я понимаю и то, что Вы знаете, что я понимаю. Но по инерции продолжаете меня кормить туфтой про "самоідентифікацію". Даже не интересуюсь, зачем. Ясно же, - для поддержания срача.
    Ну то такэ...

  10. #1770
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    А в Київі дядько...

    Ульянов Володька, якщо не помиляюсь, теж юристтом був? По пунктах вправно торохтів
    для того, щоб думати логічно, не обов'язково бути юристом. спробуйте, вам сподобається.


  11. #1771
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Я то все понимаю. Мало того, я понимаю и то, что Вы знаете, что я понимаю. Но по инерции продолжаете меня кормить туфтой про "самоідентифікацію". Даже не интересуюсь, зачем. Ясно же, - для поддержания срача.
    я на цю тему вже все сказав. як і ви, схоже. )


  12. #1772
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Банзай Переглянути допис
    для того, щоб думати логічно, не обов'язково бути юристом. спробуйте, вам сподобається.
    Та ні, я краще якось по старинці по совісті думати буд,у ніж приємно складно-логично-юридично.

  13. #1773

    Реєстрація
    05 січень 2011
    Звідки Ви
    Рiдна ненька Україна
    Дописів
    2 244

    Типово

    Та досить вже панькатися з цими яруськими. Заборонити російську на території України, та й годі. Нехай мову вивчають. А хто не схоче - обмежувати у правах.

    Вже заколупали ці запроданці. Все їм не так. Вони - недолугі нащадки тих, хто жив за рахунок знедолених українських селян, хто прийшов на нашу землю, щедро политу кров'ю й потом наших батьків та дідів.

  14. #1774
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від Iванко Переглянути допис
    Та досить вже панькатися з цими яруськими. Заборонити російську на території України, та й годі. Нехай мову вивчають. А хто не схоче - обмежувати у правах.

    Вже заколупали ці запроданці. Все їм не так. Вони - недолугі нащадки тих, хто жив за рахунок знедолених українських селян, хто прийшов на нашу землю, щедро политу кров'ю й потом наших батьків та дідів.
    Хвакт (с)
    Ну то такэ...

  15. #1775
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Хвакт (с)
    Ага, хвакт! (с)

    з.і. щось мало ботів цій темі. шо такоє?


  16. #1776
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    Цитата Допис від Iванко Переглянути допис
    Та досить вже панькатися з цими яруськими. Заборонити російську на території України, та й годі. Нехай мову вивчають. А хто не схоче - обмежувати у правах.

    Вже заколупали ці запроданці. Все їм не так. Вони - недолугі нащадки тих, хто жив за рахунок знедолених українських селян, хто прийшов на нашу землю, щедро политу кров'ю й потом наших батьків та дідів.
    Оце правильно.

  17. #1777
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Цитата Допис від rrri Переглянути допис
    Оце правильно.
    в цьому випадку додавання слова "Хвакт!" є обов'язковим. )))))))


  18. #1778

    Реєстрація
    24 травень 2011
    Дописів
    5 723

    Типово

    Цитата Допис від Iванко Переглянути допис
    Та досить вже панькатися з цими яруськими. Заборонити російську на території України, та й годі. Нехай мову вивчають. А хто не схоче - обмежувати у правах.

    Вже заколупали ці запроданці. Все їм не так. Вони - недолугі нащадки тих, хто жив за рахунок знедолених українських селян, хто прийшов на нашу землю, щедро политу кров'ю й потом наших батьків та дідів.

    Та досить вже панькатися з цими украинцями. А хто не схоче - обмежувати у правах.

    Вже заколупали ці запроданці. Все їм не так. Вони - недолугі нащадки тих, хто жив за рахунок знедолених кочевникив, хто прийшов на нашу скифсько-половецьку землю, щедро политу кров'ю й потом наших батьків та дідів.

    Цирк уехал, клоуны - остались.

  19. #1779
    Аватар для Tranced
    Реєстрація
    25 серпень 2004
    Дописів
    96

    Типово

    Ещё один ракурс съёмки этих исторических событий, но оператор снимал на пуговицу, изображение постоянно ползёт на стену:


  20. #1780
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .... эх ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

Сторінка 89 з 482 ПершаПерша ... 39798081828384858687888990919293949596979899139189 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті