| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
150000% ))))))))
БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
Сдам отчеты за Вас!
Вот эта консультация действут до:
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Яку дату необхідно зазначати у рядку "Вид цивільно-правового договору" податкової накладної у разі постачання товарів/послуг за усною домовленістю сторін, у разі якщо податкова накладна виписується на повну чи попередню авансову оплату товарів/послуг? [Діє до 16.12.2011]
Відповідь:
Відповідно до ст. 205 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року N 435-IV, із змінами та доповненнями (далі - ЦКУ), правочин може вчинятися усно або в письмовій формі. Сторони мають право обирати форму правочину, якщо інше не встановлено законом. Форма податкової накладної затверджена наказом ДПА України від 21.12.2010 N 969 "Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення". При заповненні рядка "Вид цивільно-правового договору" податкової накладної у разі постачання товарів/послуг за усною домовленістю сторін слід зазначати: у полі "вид договору" - "Договір купівлі-продажу", "Договір на виконання робіт" тощо; у полі "від" - дату виконання усної домовленості, а саме: це може бути дата оплати товарів/послуг, в тому числі і попередня авансова оплата.
Згідно із ст. 206 ЦКУ усно можуть вчинятися правочини, які повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення, за винятком правочинів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, а також правочинів, для яких недодержання письмової форми має наслідком їх недійсність; у полі "N " - прочерк.
В чем между ними разница - некогда мне разбираться....
И я по поводу договора на электронную отчетность. Днепропетровская МДПИ. Вот уже почти две недели не могу заключить с ними договор. Повидомлення и квитанцию №1 получила, а квитанции №2 нет. Первый раз отвечают, что сервер перегружен, звоните после 9 числа. Сегодня звоню, они снова рассказывают мне, что до сих пор не могут зайти на портал, звоните после 1 числаНу я бы поняла, если бы финплан требовали, но такой ответ не могу понять. Правда, они поинтересовались, плательщик ли НДС. Ну а если нет, то можно не напрягаться?
Всех бухгалтеров с Днем Влюбленных!!!!!!Любви Вам, дорогие!!!!!!
Девочки,всех с праздником!!!
Нужна помощь. В деке по прибыли за 4 кв. в 15 строку (куда переносится 14-ая из предыдущей деки) перенесла вместо стр14 строчку 15 предыдущий деки. Что правильно сделать? Хочу откорректировать,а то по итогам стр.16 нужно платить больше,чем на самомо деле.
Так сумбурно высказаласьКто понял-подскажите,плиз
![]()
Плательщикам НДС - заслужи позитивную налоговую историю:
http://www.nau.kiev.ua/index.php?pag...25012012-0.htm
Советов не просить! ПАтАмушто у меня чувство юмора сильнее чувства жалости
рубрика: опять 25
Кто-то делает уточненки по 1-ДФ? Меня опять упрашивают на 102, потом на 101. Сочиняют ли они потом за Это 510 грн?
БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ
Сдам отчеты за Вас!
Коллеги, а кто подавал годовую отчетность госрегистратору, подскажите:
1. Приемные дни и время.
2. Нужна "сопроводиловка" (если да, дайте образец)
3. Можно заслать курьера (нужна ли ему доверенность)
4. Подавать ксерокопию с более чем скромной отметкой облстата или всежий оригинал.
5. Что подавать - только Ф1 и Ф2 или по Ф5 включительно?
Девочки а кто знает телефон инспектора по земле Бабушкинская ГНИ,подскажите плиз?
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks