поддерживаю, заполняю всегда двумя, а бывает и тремя![]()
несмотря на вот это:
ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
Питання:
Як правильно відобразити у податковому розрахунку за ф. N 1ДФ суму виплаченої заробітної плати, якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання ПСП?
Відповідь:
...... Отже, у разі якщо в одному з місяців кварталу працівник не мав права на отримання податкової соціальної пільги, то в податковому розрахунку за ф. N 1ДФ заповнюють лише один рядок, в якому зазначають відповідну ознаку пільги.




БУХсопровождение: юрлица, физлица, нотариусы. Регистрация/Ликвидация ВЫТЯГИ 
Bookmarks