Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 19 з 22 ПершаПерша ... 910111213141516171819202122 ОстанняОстання
Всього знайдено 422, показано з 361 по 380.

Тема: Фото загадка (почему западенцы ненавидели советскую власть)

  1. #361
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від ploskonos Переглянути допис
    Ну яку я вам можу дати відповідь,якщо проекту не існує,а на розробку тех.документації збирають кошти??!
    Ніхто проект басейну бесплатно малювати не буде.
    як Вам ще питання поставити? до будь якого проекту є концепт, саме він основа проекту. питання про проект не ставила.

    По концепції:всі дії поки що носять характер приватної ініціативи,ну самі зрозумійте,що ніхто з депутатів не поїде в Київ по чиновниках з проханням виділити Косову річний бюджет району чи кількох районів для будівництва басейну,який місто потім не зможе утримувати.
    Бо звідти можуть і в психушку відвезти.
    вибачте, тоді вся справа збирання грошей ні про що.
    приблизно так:
    якісь дяді щось хочуть, ми про це нічого не знаємо, депутати теж не при справах, гроші у Киів не поїдуть просити тому вирішили просто збирати гроші та чекати пропозиції. на що саме? ну на проект. який проект, навіщо, яка мета?
    так проекту ще немає ж, тільки гроші збираємо.

    Хочете басейн? приведіть до ладу ідею, наміри-відповідність, обрунтуйте наміри, спозиціонуйте статус об'єкту.
    якщо ідея проекту буде відповідати реаліям - посилення туристичного напрямку, рекреаційний акцент, оздоровлення та навички школярів - прийму участь у заохочуванні робити внески, звертайтеся.

    якщо це ідея фікс мега спортпроект - припиніть збирати гроші в нікуди.

  2. #362
    Информированность года 2007 Аватар для Оушен
    Реєстрація
    30 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    32 775

    Типово

    Отлично. Видел я эти проекты сделанные советскими институтами и пожилыми тетеньками. А потом переделывали. Строитель говорит "Даже не смотри туда - это чтоб разрешение получить"

    Блин - объявите инвестиционный конкурс. И потом прийдет заказчик с деньгами и сам спроектирует у того, чья концепция ему нравится
    Ну типа такого Санрей наш. Делал Крамаров Тектоник групп. Москва.

    Короче выбросили вы деньги. За госсредства ничего не построят, а частник будет свой проект делать

  3. #363
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Оушен Переглянути допис
    Блин - объявите инвестиционный конкурс. И потом прийдет заказчик с деньгами и сам спроектирует у того, чья концепция ему нравится

    Короче выбросили вы деньги. За госсредства ничего не построят, а частник будет свой проект делать
    навіть якщо залишити споруду за громадою, але мати реальну уяву що потрібно будувати - можна зібрати гроші.
    а Григорій маладєц, да.

  4. #364
    Аватар для Jr_Vlad
    Реєстрація
    11 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Ку-Ку
    Дописів
    8 258

    Типово

    Цитата Допис від Оушен Переглянути допис
    Отлично. Видел я эти проекты сделанные советскими институтами и пожилыми тетеньками. А потом переделывали. Строитель говорит "Даже не смотри туда - это чтоб разрешение получить"

    Блин - объявите инвестиционный конкурс. И потом прийдет заказчик с деньгами и сам спроектирует у того, чья концепция ему нравится
    Ну типа такого
    Шо це за хата губернатора? Здається ви не зрозуміли шо за місцевість - Косово

  5. #365

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а на інші питання де реакція?))
    Рола, я не совсем убогий человек. Кондор действительно прав, что у меня много свободного времени. У меня хорошая пенсия, налаженный бизнес, который не требует моего каждосекундного присутствия.
    А те гривны - ну, это только полбутылки хорошего коньяка. Даже не целая. Поскольку здоровье начало пошаливать, то лучше я поеду в Косов покупаться...

  6. #366
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Отецъ Федоръ (МП) Переглянути допис
    Рола, я не совсем убогий человек. Кондор действительно прав, что у меня много свободного времени. У меня хорошая пенсия, налаженный бизнес, который не требует моего каждосекундного присутствия.
    А те гривны - ну, это только полбутылки хорошего коньяка. Даже не целая. Поскольку здоровье начало пошаливать, то лучше я поеду в Косов покупаться...
    про Вас не розпитувала, тільки навіщо Ви гроші дали. ну нічого, розповідайте, якщо)
    Отче, питання ж було досить зрозуміле. Ви пів бутилки поставили на басейн для тренування професійних плавців? який у вас розряд з плавання?)

  7. #367

    Типово

    Как раз с плавания разряда нет... Но я давным давно я работал в "системе Госкомспорта" и в этот раз старые знакомства среди пловцов пригодились...

    Мне потом как-то неудобно будет перед пловцами и перед знакомыми с Косова, когда они ответят: "... а ты что сделал для этого проекта, что так критикуешь???" А так - нате пожалуйста. По 38 гырыны с человека? Да не проблема: вот вам за меня и за дочек!

  8. #368

    Реєстрація
    07 грудень 2011
    Дописів
    18

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис

    вибачте, тоді вся справа збирання грошей ні про що.
    цілком з вами згідний,подібну позицію озвучував на сесії міськради.

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    депутати теж не при справах, гроші у Киів не поїдуть просити тому вирішили просто збирати гроші та чекати пропозиції
    Ну не вирішували ми збирати гроші,тому що з точки зору більшості депутатів міської ради - план відновлення басейну утопічний!
    От скільки у вас в Дніпрі населення,і скільки басейнів?
    Мало того,збирати кошти міська рада нікого не уповноважувала,їх збирає ГО,яку створив пан Бович.Наскільки знаю,зібрано щось біля 3тис з необхідних 385тис.

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    Хочете басейн? приведіть до ладу ідею, наміри-відповідність, обрунтуйте наміри, спозиціонуйте статус об'єкту.
    Хочемо.А ще хочемо велотрек,поле для гольфу,десяток тенісних кортів)).Але в шкалі необхідних для міста речей басейн знаходиться далеко не на перших позиціях.Вирішимо більш болючі питання - дасть Бог,візмемося тоді за басейн.А до того часу те все пуста балаканина.

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    якщо ідея проекту буде відповідати реаліям - посилення туристичного напрямку, рекреаційний акцент, оздоровлення та навички школярів - прийму участь у заохочуванні робити внески, звертайтеся.



    Дякую.Коли прийде час до тієї справи - неодмінно звернемося до всіх небайдужих.

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    якщо це ідея фікс мега спортпроект - припиніть збирати гроші в нікуди.
    Буквально сьогодні наш секретар показував листа до прокуратури,в якому він давав депутатський запит про збір коштів організацією,яку на це ніхто не уповноважував.Лист в прокуратурі не зареєстрували,так як це може обернутися для конкретних осіб серйозними наслідками.


    Ну й останнє - ми конкретно відхилились від теми обговорення,яка лежала зовсім в іншій площині,ніж питання відновлення споруди.

  9. #369
    Информированность года 2007 Аватар для Оушен
    Реєстрація
    30 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    32 775

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    навіть якщо залишити споруду за громадою, але мати реальну уяву що потрібно будувати - можна зібрати гроші.
    а Григорій маладєц, да.
    За громадою можно делать только как в России. Когда количество бабла в Сочи превышает возможности воровства.. Ну не успевают все выкрасть.. Если у нас стадион стоит как завод по производству микрочипов той же площади то бассеин будет стоить как 5 фабрик Володарского. И что - громада получит доступ в бассейн бесплатно? Вся Украина? Или члены профсоюза?
    Каковы перспективы эксплуатации объекта? Если он будет частным то есть большая вероятность что мы там сможем выкупаться. Если громадским - забудте.. Приватизируют очередным Межгирьем-или Ферросплавами и будет нам дуля.

  10. #370
    Аватар для Jr_Vlad
    Реєстрація
    11 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Ку-Ку
    Дописів
    8 258

    Типово

    Цитата Допис від ploskonos Переглянути допис
    Ну не вирішували ми збирати гроші,тому що з точки зору більшості депутатів міської ради - план відновлення басейну утопічний!
    А чому він був побудований раніше? Нема куди було гроші присунуть чи що? Кому його будували? Не 9 тис жителів Косова? Вибачте що не в тему, але кортить

  11. #371
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від ploskonos Переглянути допис
    цілком з вами згідний,подібну позицію озвучував на сесії міськради.
    Ну не вирішували ми збирати гроші,тому що з точки зору більшості депутатів міської ради - план відновлення басейну утопічний!
    От скільки у вас в Дніпрі населення,і скільки басейнів?
    Мало того,збирати кошти міська рада нікого не уповноважувала,їх збирає ГО,яку створив пан Бович.Наскільки знаю,зібрано щось біля 3тис з необхідних 385тис.

    Хочемо.А ще хочемо велотрек,поле для гольфу,десяток тенісних кортів)).Але в шкалі необхідних для міста речей басейн знаходиться далеко не на перших позиціях.Вирішимо більш болючі питання - дасть Бог,візмемося тоді за басейн.А до того часу те все пуста балаканина.
    Дякую.Коли прийде час до тієї справи - неодмінно звернемося до всіх небайдужих.
    Буквально сьогодні наш секретар показував листа до прокуратури,в якому він давав депутатський запит про збір коштів організацією,яку на це ніхто не уповноважував.Лист в прокуратурі не зареєстрували,так як це може обернутися для конкретних осіб серйозними наслідками.
    дяка за відповіді

    Ну й останнє - ми конкретно відхилились від теми обговорення,яка лежала зовсім в іншій площині,ніж питання відновлення споруди.
    нєнє. краще про сьогодення, перспективи та можливу участь у справі ніж стандартний совкосрач.
    не відхилилися, бо ще ніхто не піднімав питання про розкриття теми.....якби Вам пояснити якої саме теми )

  12. #372
    Аватар для Stone
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    Каз ССР Приватград
    Дописів
    18 042

    Типово

    Цитата Допис від Отецъ Федоръ (МП) Переглянути допис
    Кстати, если сопоставить некоторые данные из разных источиников, то получается, что в том бассейне в начале 60-х плескался Сам! Владимир! Владимировичъ! ПУТИН!!!
    Ленин и император Клавдий..Лучше врать больше..проверять не будем..

    Кста ВЛВЛПУтин натыкал тенисных кортов ..футбольных площадок и бассейнов в таких жопинсках..По Тамани и Краснодарскому краю.. Что даже сравнивать нет желания с Косивым..Про Лукашенко с его ледовыми дворцами в каждом райцентре просто промолчим..

    Грешите на наших и на себя..

    ploskonos

    Мож это и не обьект мегаважности..Но неужели поляки строили бассейн когда в Косиве уже было метро?
    Вот чес слово ..будь этот бассейн доступен для людей и детишек..внес вклад с удовольствием..А пока вы друг друга подделывать будете бумагами и прокуратурами..нифига не будет..
    Востаннє редагував Stone: 08.12.2011 о 18:38
    Жили в Бухенвальде, с боями прорвались в Освенцим

  13. #373

    Типово

    Стон, в начале 60-х в том бассейне плескались ученики практически всех питерских ДЮСШ. Впрочем, Плосконос об связях Косова и Питера расскажет наверное лучше.

    Цитата Допис від Jr_Vlad Переглянути допис
    А чому він був побудований раніше? Нема куди було гроші присунуть чи що? Кому його будували? Не 9 тис жителів Косова? Вибачте що не в тему, але кортить
    Прочитайте внимательно тему. Бассейн был построен:

    - на территории закрытой солеварни (которую всё-рано нужно было как-то рекультвировать и использовать,
    - на бесплатных естественных источниках воды,
    - вода была проточной, посему хлорировать не нужно было,
    - в холодное время года не функционировал, т.е расходов на энергоноители не было.

  14. #374

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    15 562

    Типово

    Цитата Допис від Отецъ Федоръ (МП) Переглянути допис
    Бассейн был построен:

    - на территории закрытой солеварни (которую всё-рано нужно было как-то рекультвировать и использовать,
    - на бесплатных естественных источниках воды,
    - вода была проточной, посему хлорировать не нужно было,
    - в холодное время года не функционировал, т.е расходов на энергоноители не было.
    Очень по-хозяйски, я бы сказал.

  15. #375

    Реєстрація
    13 травень 2008
    Дописів
    1 348

    Типово

    Нижченаведений уривок з книги колишнього бійця нквд розповідає про прибуття їхнього потягу до західної України - вчораньої Польщі. Про перші враження "западенцев" від совєтской власті можна здогадатись.

    "7 февраля в два часа ночи мы прибыли на пограничную станцию Волочиск. Специальный наряд пограничных войск НКВД проверил наши командировочные удостоверения, и мы двинулись дальше.
    Часа в три — в половине четвертого мы прибыли на новую пограничную польскую станцию — Подволочиск. Все кинулись к окнам, пытаясь рассмотреть в темноте, «как выглядит Польша». Вдалеке светился огонек. Несколько смельчаков открыли окна, выпрыгнули из вагона и добрались до станции. Здесь их интересовал главным образом такой вопрос: «Нельзя ли что-нибудь купить в ”голодной Польше”?»
    Оказалось, что на вокзале был буфет, имевший в изобилии разные продукты: здесь продавались французские булки, белый хлеб, колбаса и т. п.
    Смельчаки набрали много продуктов и с гордым видом возвращались в вагоны. Когда об этом узнала остальная масса — она также, подстрекаемая голодом, кинулась к дверям, но дневальные не пускали. Тогда начали прыгать через окна, а потом дневальные были сбиты с ног. Голодные люди устремились к буфету: буфет в одну минуту был перевернут вверх тормашками... Продавца затоптали ногами, пассажиры из польских граждан, находившиеся на вокзале с детьми, кричали: «Спасите!» Но кто же в силах спасти, когда рассвирепевшие опричники «гуляют»!.. Было насмерть задавлено несколько человек. Те, которые награбили массу продуктов, начали пробираться к дверям, но к дверям пробраться было невозможно. Тогда начали бить окна, чтобы уйти с награбленной добычей... И вот те, кому не удалось ничего добыть, начали отнимать у награбивших. Поднялась драка. Происходило что-то невероятное...
    Наконец, прибыли машины со специальным отрядом пограничных войск НКВД, который долго «наводил порядок».
    Часов в 5 утра наш эшелон двинулся дальше."

    http://ukrlife.org/main/minerva/oprychnyk19.htm

  16. #376

    Реєстрація
    07 грудень 2011
    Дописів
    18

    Типово

    Цитата Допис від Jr_Vlad Переглянути допис
    А чому він був побудований раніше? Нема куди було гроші присунуть чи що? Кому його будували? Не 9 тис жителів Косова? Вибачте що не в тему, але кортить
    Дійсно,тоді місто процвітало за рахунок солевидобувної промисловості.Але потім шахта,з якої видобували сіль,провалилась,на її місці зараз озеро.
    Крім того,на сьогоднішній день кількість населення менша,ніж в довоєнний період.
    Рівень розвитку туристичної галузі також нижчий за довоєнний.За радянської влади розвинули Яремчу,Ворохту,до яких є ще австрійцями побудована залізна дорога,за часів незалежності створили Буковель,тобто центр туристичного бізнесу змістився в ті краї.
    Косів опинився дещо осторонь,і залишається привабливим для тієї категорії відпочиваючих,які люблять тихі ,затишні міста,без цих всіх криків ночами і реву дискотек.

  17. #377
    Аватар для Stone
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    Каз ССР Приватград
    Дописів
    18 042

    Типово

    Цитата Допис від Отецъ Федоръ (МП) Переглянути допис
    Стон, в начале 60-х в том бассейне плескались ученики практически всех питерских ДЮСШ. Впрочем, Плосконос об связях Косова и Питера расскажет наверное лучше.
    Тащо вы такое гАварите..Повстанци убивали питерских школьников на раз..

    А речка в 100 м ща платная?
    Жили в Бухенвальде, с боями прорвались в Освенцим

  18. #378

    Реєстрація
    07 грудень 2011
    Дописів
    18

    Типово

    Цитата Допис від Stone Переглянути допис

    ploskonos

    Мож это и не обьект мегаважности..Но неужели поляки строили бассейн когда в Косиве уже было метро?
    Вот чес слово ..будь этот бассейн доступен для людей и детишек..внес вклад с удовольствием..А пока вы друг друга подделывать будете бумагами и прокуратурами..нифига не будет..
    Я з вами повністю згідний,тому цю бамагу не пустили в хід.
    На рахунок мегаважливості ...
    Я вам перечислю 3 основні проблеми міста Косова:
    1)в місті 55 км доріг,які повинні ремонтуватись з міського бюджету.Велика частина з них потребує уже капітального ремонту.
    Відчислення з транспортного збору в попередні роки складали біля 150тис гр на рік,самі прикиньте.що можна відремонтувати за ці гроші.
    Цього року транспортний збір ліквідували,і звідки брати гроші на ремонт,наскільки знаю,дотепер невідомо.
    2)Центральне водопостачання повністю умерло,перебої і прориви були ще з кінця сімдесятих,зараз центральна частина міста отримує воду по 2 год 3 рази на тиждень.
    3)проблема з відсутністю полігону для сміття в районі - постійно вирішується в ручному режимі.
    Це тільки основні проблеми.Думаю,подібні проблеми є актуальними в тій чи іншій мірі для більшості малих міст.
    І невже ви думаєте,що люди на фоні такої чуми зрозуміють банкет з басейном,який ,крім того,має мало реальних перспектив?

  19. #379
    Аватар для Stone
    Реєстрація
    09 січень 2007
    Звідки Ви
    Каз ССР Приватград
    Дописів
    18 042

    Типово

    Цитата Допис від ploskonos Переглянути допис
    Я з вами повністю згідний,тому цю бамагу не пустили в хід.
    На рахунок мегаважливості ...
    Я вам перечислю 3 основні проблеми міста Косова:
    1)в місті 55 км доріг,які повинні ремонтуватись з міського бюджету.Велика частина з них потребує уже капітального ремонту.
    Відчислення з транспортного збору в попередні роки складали біля 150тис гр на рік,самі прикиньте.що можна відремонтувати за ці гроші.
    Цього року транспортний збір ліквідували,і звідки брати гроші на ремонт,наскільки знаю,дотепер невідомо.
    2)Центральне водопостачання повністю умерло,перебої і прориви були ще з кінця сімдесятих,зараз центральна частина міста отримує воду по 2 год 3 рази на тиждень.
    3)проблема з відсутністю полігону для сміття в районі - постійно вирішується в ручному режимі.
    Це тільки основні проблеми.Думаю,подібні проблеми є актуальними в тій чи іншій мірі для більшості малих міст.
    І невже ви думаєте,що люди на фоні такої чуми зрозуміють банкет з басейном,який ,крім того,має мало реальних перспектив?
    Согласен..увы это так..Таких проблем больше-меньше у каждого города .. Из перечисленного лично я дал бы на бассейн..Потому что проблемы глобальные..а детство короткое..А экономят у нас на детях впервую очередь..То есть идея с бассейном более мировая и понятная для меня..чем ремонт дорог и водоснабжения ..Да и люди бы заехали глянуть..
    Жили в Бухенвальде, с боями прорвались в Освенцим

  20. #380
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Хотел продолжить диалог, но Рола и Оушен успели справиться за меня
    Цитата Допис від ploskonos Переглянути допис
    І невже ви думаєте,що люди на фоні такої чуми зрозуміють банкет з басейном,який ,крім того,має мало реальних перспектив?
    Хорошо, что прагматизм приоритетнее романтизма.
    Цитата Допис від Stone Переглянути допис
    Согласен..увы это так..Таких проблем больше-меньше у каждого города .. Из перечисленного лично я дал бы на бассейн..Потому что проблемы глобальные..а детство короткое..А экономят у нас на детях впервую очередь..То есть идея с бассейном более мировая и понятная для меня..чем ремонт дорог и водоснабжения ..Да и люди бы заехали глянуть..
    Вопрос дальнейшего содержания. Если выпрашивать деньги на постройку у спорткомитета Украины, а потом рассчитывать, что удастся на него же дальнейшее финансирование и повесить, то идея действительно утопична. Если не вовлечь частного инвестора с понятными требованиями с его стороны по схеме эксплуатации, то лучше о проекте забыть. Только частный капитал в состоянии обеспечить постройку и грамотный менеджмент с целью избежания простоя

Сторінка 19 з 22 ПершаПерша ... 910111213141516171819202122 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті