Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання
Всього знайдено 44, показано з 1 по 20.

Тема: А вот интересно, откроет или нет?

  1. #1

    Типово А вот интересно, откроет или нет?

    Последняя запись в этой теме гласит:

    Ні про наступ НКВС, ні про 44 рік, ні про те, що УПА когось кудись виганяють...
    Вигадки автора теми?
    А саме на цих вигадках базується срач у темі.

    Висновок: тема закривається до тих пір, поки автор не надасть доказів своїх слів про
    Сообщение от Dak0ta
    Легенда мероприятия: 44-й год, немцы отступают, НКВД наступает, а УПА, как водится, народные защитники: смотрят, чтобы мирное население не трогали. Ну типа, ежели кто население обижает - так УПА выгоняют их с поля боя.
    Будуть докази - я вибачаюся і відкриваю тему.
    Ні - вибачається автор, тема буде закритою, як завідомо брехлива з метою розпалювання ворожнечі.

    Внимательно смотрим:

    Приглашение на реконструкцию:

    http://daily.lviv.ua/news/34140

    Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять», Львівська міська організація ВО «Свобода», Львівська міська рада, магазин зброї та спорядження «Штурм» з нагоди 69-ої річниці створення УПА 15-16 жовтня у Львові організують ряд заходів. ....


    .... Окрім того, 16 жовтня о 15.00 у Стрийському парку (вул. Стрийська, 15, поруч із озером) заплановано провести відтворення бою відділу УПА проти німецького «Вермахту» та підрозділів військ НКВД.
    Для тех, кто не понимает написанного разжую попроще: участвуют три стороны: УПА, вермахт, НКВД.

    Контрольная проверка для тех, кто не верит львовским источникам:

    http://vgolos.com.ua/politic/news/44026.html

    Сьогодні в Стрийському парку відбудеться театралізоване військово-історичне дійство «Повстанці з минулого». Про це у коментарі Вголосу розповів голова громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач.



    Він зазначив, що учасники заходу намагатимуться відтворити події 1944 року, коли німецькі війська залишали Україну, і на ці землі одразу приходили радянські окупанти. Тому сьогоднішнє дійство показуватиме боротьбу повстанців одразу з двома ворогами – німецьким «Вермахтом» і підрозділами НКВД.

    Любомир Горбач коротко розповів зміст сьогоднішньої «битви».

    «Ми сьогодні відтворимо те, як німці залишають Галичину. Відбуваються сутички між німцями і УПА. УПА намагається зупинити польські поліційні загони, які, утікаючи з німцями, намагаються ще грабувати населення. І пізніше, коли німецька сторона відходить, в це ж село заходить підрозділ НКВД, який знає про те, що в селі залишилася боївка УПА. Завдання підрозділу НКВД – оточити село і знищити повстанців. Але відбувається бій. На допомогу повстанцям приходять додаткові підрозділи. В результаті цього бою «енкаведисти» програють», – повідомив організатор.

    Любомир Горбач додав, що дійство буде розділене на 4 дії і триватиме близько години.

    В інсценізації боїв візьмуть участь 60 осіб з трьох воюючих сторін. Також планують задіяти військову техніку: радянські та німецькі вантажні автомобілі, бронетехніку, мотоцикли, гармати, міномети, легку стрілецьку зброю, кулемети та автоматичну зброя.

    14 жовтня Україна святкувала 69 років із дня створення Української повстанської армії.
    То есть согласно программе, УПА сначала выгоняет немцев, а потом выгоняет НКВДистов.

    Подтверждение в картинках тут: http://tsn.ua/ukrayina/u-lvovi-voyak...-biycyami.html

    Наличествуют все три стороны.

    А вот что пишет газета.юа

    Солдати УПА перестріляли вояків Вермахту та НКВДистів.

    16 жовтня в Стрийському парку у Львові пройшла реконструкція битви солдатів Української повстанської армії проти вояків Вермахту та НКВД.

    Участь у битві взяло близько 100 чоловіків. Посеред галявини створили імітоване українське поселення з трьох хаток. Їх зробили із картонних коробок.

    "Задайте, хлопчики, жару тим загарбникам. Най бачать, хто такі вільні українці. Нам не тре пана, бо ми самі господарі на своїй землі", - кричав перед початком бою до вояків УПА пенсіонер Степан Пліхтенко.

    На поле битви пригнали бронетранспортер і дві вантажівки із свастикою. Після того, як німці напали на мирне українське населення упівці вигнали їх із села. Після того зав'язався бій із каральними загонами радянської армії.

    Протримавшись 20 хвилин, усі НКВДисти були "застрілені". Також у бою "полягло" четверо повстанців. В їх пам'ять упівці дали сальву, вишикувавшись у стрій.

    "Лежати на холодній землі не було холодно. Холодно було тим, хто воював колись за Україну. Вони намучились більше. Немало їх полягло в сирій землі. Цією реконструкцію ми хочемо вшанувати їх світлу пам'ять. Ми завжди пам'ятаємо про своїх героїв", - розповів один з організаторів реконструкції Тарас Павлишин.
    Джерело: http://gazeta.ua/articles/life-photo...vdistiv/405080
    Фотки там тоже прилагаются.


    Вот теперь я жду извинений и выполнения обещаний.
    Востаннє редагував Dak0ta: 19.10.2011 о 00:00

  2. #2
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Солдати УПА перестріляли вояків Вермахту та НКВДистів
    Слава Україні!
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  3. #3
    Аватар для Спокойный
    Реєстрація
    31 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    24 618

    Типово

    Цитата Допис від j Переглянути допис
    Слава Україні!
    ---------
    Востаннє редагував Котигорошко: 19.10.2011 о 12:03 Причина: штраф за пропаганду нацизму
    Ну то такэ...

  4. #4

    Типово

    Служу Советскому Союзу! (Для полного комплекту)

  5. #5
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    Цитата Допис від Спокойный Переглянути допис
    Зиг Хайль!!
    нацик, а что вы тут забыли? воннафиг на путлеровские форумы
    .

  6. #6
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    Цитата Допис від Dak0ta Переглянути допис
    Служу Советскому Союзу! (Для полного комплекту)
    дакоте забыли сообщить, что ссср 20 лет как сдох?
    .

  7. #7

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від j Переглянути допис
    Слава Україні!
    Ну что ж Вы так оконфузились, любезный ? Это всего лишь - инсценировка, фантазия, выдумка. А Вы сразу вышиванку побежали надевать. Типа - "наши в городе".

  8. #8

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Dak0ta Переглянути допис
    А вот интересно, откроет или нет?
    Откроет конечно. Куда денется.

  9. #9
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Ну что ж Вы так оконфузились, любезный ? Это всего лишь - инсценировка, фантазия, выдумка. А Вы сразу вышиванку побежали надевать. Типа - "наши в городе".
    А вы даже зиги не научились кидать? Фи, школота. остальных вон, заставил и зигу кинуть и гав-гав-гав проорать.
    Тренируйтесь перед зеркалом, но помните, что вам позволительно только высоко поднятую зигу вытянутой рукой швырять. Полусогнутую - то удел фюреров.
    Во всяком случае так на допросах казематах львовского мєтро указывали пленные нацисты.
    Или вы с-под НКВДистского кодла?
    Из птенцов гнезда ежова? А вы губы красить умеете? А лореалей на веки брасматиками мазать?
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  10. #10

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від j Переглянути допис
    А вы даже зиги не научились кидать? Фи, школота. остальных вон, заставил и зигу кинуть и гав-гав-гав проорать.
    Тренируйтесь перед зеркалом, но помните, что вам позволительно только высоко поднятую зигу вытянутой рукой швырять. Полусогнутую - то удел фюреров.
    Во всяком случае так на допросах казематах львовского мєтро указывали пленные нацисты.
    Или вы с-под НКВДистского кодла?
    Из птенцов гнезда ежова? А вы губы красить умеете? А лореалей на веки брасматиками мазать?
    Эко Вас расколбасило, любезный. Вы, видимо, взволнованы и несколько взнервированы такой необычной реконструкцией.
    Признайтесь, Джей, вступили бы в полицаи во время немецкой оккупации ? Я ведь помню Вашу шкалу ценностей (приоритетов) и ее знаменитый первый пункт, состоящий из одной, последней буквы алфавита.

  11. #11

    Типово

    Цитата Допис від Команданте Переглянути допис
    дакоте забыли сообщить, что ссср 20 лет как сдох?
    Команданте забыли сообщить, что нацисты и УПА сдохли еще до этого?

  12. #12
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    На війні що завгодно може бути. Колись англійська колона у пустелі прилаштувалась у хвіст німецької колони.

    А уявити собі у сум'ятті котлів та розвідок боєм, що десь зіткнуться "Вермахт", УПА й НКВС - легше легкого.


  13. #13

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Dak0ta Переглянути допис
    Команданте забыли сообщить, что нацисты и УПА сдохли еще до этого?
    Ну зачем же Вы так жестоко ? Чувак каждое утро выглядывал в окно - все ждал, когда же придут "освободители", разучивал "машингверы-штурмгеверы" и пр.
    Как ему жить теперь ?

  14. #14
    Аватар для Jabba
    Реєстрація
    24 жовтень 2009
    Дописів
    5 405

    Типово

    1. ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ:

    1.1. Запрещается:

    .........
    1.1.9. Публично обсуждать действия Модератора и/или Администратора.
    Эта тема - ни разу не нарушение Правил форума, да?

  15. #15

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Jabba Переглянути допис
    Эта тема - ни разу не нарушение Правил форума, да?
    Ну и где тут обсуждение, уважаемый сексот ? День пройдет зря, если никого не заложить ? Тьфу !


  16. #16
    Почетный форумчанин Аватар для j
    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Звідки Ви
    Джей з оГороду
    Дописів
    55 142

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    Эко Вас расколбасило, любезный. Вы, видимо, взволнованы и несколько взнервированы такой необычной реконструкцией.
    Признайтесь, Джей, вступили бы в полицаи во время немецкой оккупации ? Я ведь помню Вашу шкалу ценностей (приоритетов) и ее знаменитый первый пункт, состоящий из одной, последней буквы алфавита.
    Нечего юлить и изворачиваться. Марш к зеркалу, зигу тренировать и макияжи оттачивать. Нашим воякам на наступных навчаннях нужны будут правдоподобные манекены=мишени
    ...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)

  17. #17

    Типово

    Цитата Допис від Володимирович Переглянути допис
    На війні що завгодно може бути. Колись англійська колона у пустелі прилаштувалась у хвіст німецької колони.

    А уявити собі у сум'ятті котлів та розвідок боєм, що десь зіткнуться "Вермахт", УПА й НКВС - легше легкого.
    Ни разу в 44-м в одном месте не встречались НКВД, Вермахт и УПА. Историю надо знать. Впрочем, вам простительно. А вот им - нет.

    Цитата Допис від Jabba Переглянути допис
    Эта тема - ни разу не нарушение Правил форума, да?
    Ни разу. Поскольку закрытие тем по предоставленным поводам тоже ни разу не нарушение правил.

    А с волками жить - и выть приходится соответственно.

    З.Ы. Да и за язык его никто не тянул...

  18. #18
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    да... опять показал свою "объективность" котигорошко.... работы на форуме для модеров непочатый край, а он к нормальной теме прицепился
    ну точно наши депутаты... от нефиг делать часовые пояса туда-сюда гоняют целый день

  19. #19
    Почетный форумчанин
    Патріотизм року 2007, 2008
    Аватар для Володимирович
    Реєстрація
    17 вересень 2002
    Звідки Ви
    Дніпрокам'янськ
    Дописів
    8 962

    Типово

    Цитата Допис від Dak0ta Переглянути допис
    Ни разу в 44-м в одном месте не встречались НКВД, Вермахт и УПА. Историю надо знать. Впрочем, вам простительно. А вот им - нет.

    Може це Ви не знаєте - але далеко не усі села радянські війська брали з боєм. У деякі - навіть взагалі не заходили, розвиваючи наступ на головному напрямку. Так само, як німці залишали без бою деякі населені пункти, щоб не потрапити у оточення. Зате війська НКВС входили в усі без виключення населенні пункти для проведення "зачисток".

    Тому запросто могла бути ситуація, коли війська НКВС заходили до села, яке залишили війська "Вермахту" й зайняли підрозділи УПА. Знаючи "наших партизан", легко передбачити також, що вони напали на село, зайняте німцями, щоб поповнити запаси набоїв.

    До речі: якраз найбільш ймовірним є бій підрозділів УПА з легкоозброєними військами НКВС. Чого точно не зафіксовано - так це операцій Радянської Армії проти військ УПА (хіба що можливо Ви краще обізнані в усіх епізодах визволення Західної України й наведете приклад, якого я не знаю).

  20. #20

    Типово

    Цитата Допис від Володимирович Переглянути допис
    Може це Ви не знаєте - але далеко не усі села радянські війська брали з боєм. У деякі - навіть взагалі не заходили, розвиваючи наступ на головному напрямку. Так само, як німці залишали без бою деякі населені пункти, щоб не потрапити у оточення. Зате війська НКВС входили в усі без виключення населенні пункти для проведення "зачисток".

    Тому запросто могла бути ситуація, коли війська НКВС заходили до села, яке залишили війська "Вермахту" й зайняли підрозділи УПА. Знаючи "наших партизан", легко передбачити також, що вони напали на село, зайняте німцями, щоб поповнити запаси набоїв.

    До речі: якраз найбільш ймовірним є бій підрозділів УПА з легкоозброєними військами НКВС. Чого точно не зафіксовано - так це операцій Радянської Армії проти військ УПА (хіба що можливо Ви краще обізнані в усіх епізодах визволення Західної України й наведете приклад, якого я не знаю).
    Некоторые... Не все... Кое-какие...

    Если у вас есть конкретный факт столкновения в одном месте в 1944-м году УПА, вермахта и НКВД, порадуйте нас этим фактом! А если еще и окажется, что выиграла схватку УПА - я не только извинюсь перед вами, но готов даже проставиться коньячком.

    Ну а ежели таковых не окажется, то я жду от вас признания того факта, что лузеры, неспособные ничего сделать в реальной жизни, пытаются выдать желаемое за действительное путем колхозных постановок в духе голливуда...

Сторінка 1 з 3 123 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті