Зараз читала на "бебіплані", та й раніше натикалась, що при МФ допомагае ліпоєва кислота+рибоксін. не знаю чи спробувати ще це?
А то, блін, шось у мене вже руки опускаються, та надія гасне... бо мені вже 32, а чоловіку 39.
Дівчата, хто старожили, якось як тільки я прийшла в темку, то була дівчинка, яка проходила процедуру всиновлення. не знаєте як в неї справи? вийшло?

















Bookmarks