Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 339 з 341 ПершаПерша ... 239289329330331332333334335336337338339340341 ОстанняОстання
Всього знайдено 6815, показано з 6 761 по 6 780.

Тема: Оформление загранпаспорта. (подробная инструкция в первом посте)

  1. #6761
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Femme Переглянути допис
    Подскажите пожалуйста, сколько реально делают загран паспорт?
    Нужен очень срочною
    Их изготавливают вроде бы в Киеве, думаю может туда поехать и заказать быстрее будет, только не знаю где территориально в Киеве?
    Но однозначно быстрее в отделениях ДМСУ. Паспортный сервис - это еще +1-3 дня к сроку (потому что из Киева рассылку делают по областным ДМСУ, а оттуда уже на Паспортный сервис). отсюда вывод - идите оформлять в какой-тто из областных (возле Нового центра в Днепре, например, или в подобный)
    Ну, ИМХО, я б так делала

  2. #6762
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 929

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    Но однозначно быстрее в отделениях ДМСУ. Паспортный сервис - это еще +1-3 дня к сроку (потому что из Киева рассылку делают по областным ДМСУ, а оттуда уже на Паспортный сервис). отсюда вывод - идите оформлять в какой-тто из областных (возле Нового центра в Днепре, например, или в подобный)
    Ну, ИМХО, я б так делала
    в Киеве в ГМСУ -районах паспорт делают дольше чем в службах ГОТОВО , где берут доп. плату за сервис.

  3. #6763
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    в Киеве в ГМСУ -районах паспорт делают дольше чем в службах ГОТОВО , где берут доп. плату за сервис.
    про Киев не скажу. Я про Днепр.

  4. #6764
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    Не знаю як зараз, але раніше й в Дніпрі паспортний сервіс те завжди швидше вирішував.
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  5. #6765
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    Не знаю як зараз, але раніше й в Дніпрі паспортний сервіс те завжди ДОРОЖЧЕ вирішував.
    так правильнее. Пару раз было -одновременно подавались в обычный паспортный стол и знакомые в этот сервис. Документы на руки получили одновременно.

  6. #6766
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    я не наполягаю, я кажу, що якби мені треба було максимально терміново й без заморочок, я би обрав сервіс, що я й зробив одного разу.
    ЗИ: о добре що нагадали, треба мабуть вже дитині паспорт поновити.
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  7. #6767
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    А хтось в темі, оця відмітка в паспорті дитини зараз діє при перетині кордону, чи новий робити? Чогось думав, там до 2023 ту запис зробили, а там аж до 2027 року. В 2022 році питань до того не виникало.

    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  8. #6768
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Саня. Я б зробив новий. Грошей не так багато. А клопітно може вийти що на нашому кордоні, що іншому
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  9. #6769
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    А хтось в темі, оця відмітка в паспорті дитини зараз діє при перетині кордону, чи новий робити? Чогось думав, там до 2023 ту запис зробили, а там аж до 2027 року. В 2022 році питань до того не виникало.
    Робити новий. Є немало вже прецедентів, що з України з таким документом не випустили (або не впустили в Польщу - саме в цьому напрямку відгуки бачила і напряму переказували)

  10. #6770
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    дякую, зрозумів.
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  11. #6771

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 029

    Типово

    Сегодня подал доки на ЗП ребёнку на Воскресенской, 9. Записывался онлайн на прошлой неделе, мест было валом. Записаться онлайн можно здесь
    Передо мной назвали несколько номеров, но людей кроме меня никого не было. Из документов потребуются - паспорт подающего доки родителя, ИНН, цветное фото ребёнка 10 x 15 с 75% лица, свидетельство о рождении ребёнка и квитанция об оплате услуг. Важный момент при оплате - в назначении платежа обязательно должны быть указаны ФИО ребёнка и номер его свидетельства о рождении. Я же заплатил от себя и Приват автоматом подставил мои данные и ИНН из-за чего пришлось потом писать отдельную заяву, чтобы приняли мой платёж. Также понадобится предыдущий ЗП ребёнка, если таковой имеется. В моём случае делался третий ЗП, второй сейчас на руках, а про первый я вообще забыл. Пришлось писать ещё заявление об утрате первого с просьбой его ануллировать.
    На всё про всё ушло 25 минут, за это время ни одного посетителя так и не было. По времени готовности сориентировали на начало февраля, т.е примерно 25 рабочих дней.

    Привожу пример правильного назначения платежа.
    ;421207;1100022;1;номер свидетельства о рождении ребёнка;ФИО ребёнка;

  12. #6772
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від Alex_I Переглянути допис
    Сегодня подал доки на ЗП ребёнку на Воскресенской, 9. Записывался онлайн на прошлой неделе, мест было валом. Записаться онлайн можно здесь
    Передо мной назвали несколько номеров, но людей кроме меня никого не было. Из документов потребуются - паспорт подающего доки родителя, ИНН, цветное фото ребёнка 10 x 15 с 75% лица, свидетельство о рождении ребёнка и квитанция об оплате услуг. Важный момент при оплате - в назначении платежа обязательно должны быть указаны ФИО ребёнка и номер его свидетельства о рождении. Я же заплатил от себя и Приват автоматом подставил мои данные и ИНН из-за чего пришлось потом писать отдельную заяву, чтобы приняли мой платёж. Также понадобится предыдущий ЗП ребёнка, если таковой имеется. В моём случае делался третий ЗП, второй сейчас на руках, а про первый я вообще забыл. Пришлось писать ещё заявление об утрате первого с просьбой его ануллировать.
    На всё про всё ушло 25 минут, за это время ни одного посетителя так и не было. По времени готовности сориентировали на начало февраля, т.е примерно 25 рабочих дней.

    Привожу пример правильного назначения платежа.
    ;421207;1100022;1;номер свидетельства о рождении ребёнка;ФИО ребёнка;
    А стоимость там как в овире или как в дп документ с доп платежом?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  13. #6773

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 029

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    А стоимость там как в овире или как в дп документ с доп платежом?
    Это госпредприятие, цена стандартная - 856 грн за несрочный паспорт. При оплате с Привата 1% комиссии взяло. С Моно без комиссии, но у меня денег на Моно не было.

  14. #6774
    Аватар для Krema
    Реєстрація
    10 грудень 2009
    Звідки Ви
    Dnepr <-> Kyiv
    Дописів
    2 648

    Типово

    Мы подавались на Воскресенской перед НГ, т.к у ребёнка через полгода заканчивается паспорт и неизвестно смогут ли они приехать до этого времени. Сперва заехали в паспортный сервис, но там живая очередь и народу довольно прилично было. Глянул на сайте мерии, а там как раз на 8 утра следующего дня было единственное свободное время, записались. Тоже мы были единственные, минут 20 ушло на оформление и решили делать срочный с надеждой, что сделают к их отъезду. Паспорт был готов в минувшую пятницу и как раз жена с ребёнком забрала его и уехала. Если в днях, то вышло 10 дней, ХЗ какие из них были рабочие, а какие нет. Срочный обошёлся в 1496 грн.

  15. #6775
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 107

    Типово

    Цитата Допис від Цветочник... Переглянути допис
    А хтось в темі, оця відмітка в паспорті дитини зараз діє при перетині кордону, чи новий робити? Чогось думав, там до 2023 ту запис зробили, а там аж до 2027 року. В 2022 році питань до того не виникало.
    Не раз проходили с таким паспортом, в том числе выезд въезд в Шенген.
    Но лучше сделать, меньше вопросов будет

  16. #6776
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 429

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    Не раз проходили с таким паспортом, в том числе выезд въезд в Шенген.
    Но лучше сделать, меньше вопросов будет
    дякую, так зроблю.
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

  17. #6777
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    19 842

    Типово

    Цитата Допис від Alex_I Переглянути допис
    Сегодня подал доки на ЗП ребёнку на Воскресенской, 9. Записывался онлайн на прошлой неделе, мест было валом. Записаться онлайн можно здесь
    ;
    Дякую за ваш відгук. Був корисний. Ніж чекати коли з'являться талони в Чечеловке, зайшла на е-чергу по Воскресенській. Талонів повно. Записалася. Дякую!

    Залишилися питання на які не знайшла відповіді. Уточнення:
    Для обміну ID карти в зв'язку с закінченням терміну дії. Потрібні документи :
    -ІD карта
    -ІНН
    -Закордонний паспорт
    -Фотокартка? Тут питання, а на місці не фотографують? Потрібна своя? Скільки штук, в кольорі чи чорно-біла?
    -Якщо вже був паспорт з 14 років, свідоцтво про народження не потрібно?

    Шо ще?
    Не дуже зрозуміла, як зробити оплату онлайн за доньку повнолітню. Оформлення на неї, сплата з моїх ініціалів.
    Так я чайник. Хто не гребує розкажіть будь ласка
    -
    Востаннє редагував *Vica*: 10.01.2024 о 12:39

    Моя країна Україна буде жити зараз і назавжди!
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  18. #6778
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Цитата Допис від *Vica* Переглянути допис
    Дякую за ваш відгук. Був корисний. Ніж чекати коли з'являться талони в Чечеловке, зайшла на е-чергу по Воскресенській. Талонів повно. Записалася. Дякую!

    Залишилися питання на які не знайшла відповіді. Уточнення:
    Для обміну ID карти в зв'язку с закінченням терміну дії. Потрібні документи :
    -ІD карта
    -ІНН
    -Закордонний паспорт
    -Фотокартка? Тут питання, а на місці не фотографують? Потрібна своя? Скільки штук, в кольорі чи чорно-біла?
    -Якщо вже був паспорт з 14 років, свідоцтво про народження не потрібно?

    Шо ще?
    Не дуже зрозуміла, як зробити оплату онлайн за доньку повнолітню. Оформлення на неї, сплата з моїх ініціалів.
    Так я чайник. Хто не гребує розкажіть будь ласка
    -
    Про оплату точно не помню, тоже ребенка записывал и оплачивал на сайте, потом чек сбрасывал на вайбер. Как то оно там интуитивно понятно понятно все было и проблем не возникло. Фотку не надо они сами фотографируют.

  19. #6779
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    19 842

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Про оплату точно не помню, тоже ребенка записывал и оплачивал на сайте, потом чек сбрасывал на вайбер. Как то оно там интуитивно понятно понятно все было и проблем не возникло. Фотку не надо они сами фотографируют.
    Ок
    Дякую
    В принципі я ж зможу оплатити онлайн і на місці? За 10 хвилин до
    Я так думаю

    Моя країна Україна буде жити зараз і назавжди!
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  20. #6780
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 127

    Типово

    *Vica*, син нещодавно міняв ІД картку.
    Із отого перечня потрібна лише стара ІД картка. Навіть ІНН не питали. Закордонний - взагалі не зрозуміло навіщо. Фоток не потрібно, фоткають на місці
    Про оплату не дуже пам'ятаю. Здається робила з їх сайту через посилання - там одразу підтягується реквізити, тільки ПІБ сина вставила, як платника. Там дійсно все інтуітивно зрозуміло , тому мабуть і не запам'яталось.

Сторінка 339 з 341 ПершаПерша ... 239289329330331332333334335336337338339340341 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті