Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 279 з 341 ПершаПерша ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289329 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6815, показано з 5 561 по 5 580.

Тема: Оформление загранпаспорта. (подробная инструкция в первом посте)

  1. #5561
    Аватар для юлия ден
    Реєстрація
    28 вересень 2013
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    4 525

    Типово

    Цитата Допис від @Oksanchik@ Переглянути допис
    там уже в 00-15ч остаются только села , нужно именно в 00-01ч начинать ловить
    Спасибо,значит буду смотреть раньше.

  2. #5562
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    по підсумку.. а підправте думки, якщо десь щось не так))
    на призначений час, я тулюсь в відділ з:
    1. паспорт
    2. іпн (десь пишуть треба десь ні)
    3. з не пом'ятою пикою для фотографування (ну яка вже вийде))
    4. заяву-анкету оформлюємо там вже при поданні доків
    5. квитанція про оплату послуг ( з приват24 її не досить? треба йти в відділення ставити мокру печатку?!!)

    все?

    з.і. навіщо мені в смс "вам надано талон номер ***" та "код талону *********"?
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  3. #5563
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    по підсумку.. а підправте думки, якщо десь щось не так))
    на призначений час, я тулюсь в відділ з:
    1. паспорт
    2. іпн (десь пишуть треба десь ні)
    3. з не пом'ятою пикою для фотографування (ну яка вже вийде))
    4. заяву-анкету оформлюємо там вже при поданні доків
    5. квитанція про оплату послуг ( з приват24 її не досить? треба йти в відділення ставити мокру печатку?!!)

    все?

    з.і. навіщо мені в смс "вам надано талон номер ***" та "код талону *********"?
    п.п. 1-4 - так
    п. 5 - тільки з мокрою печаткою. ця вимога прописана у переліку (ну або термінали для оплати у деяких відділеннях ДМС є).

    Код і номер талону потрібні, щоб доказать, шо ти не верблюд і прийшов у призначений тобі час (у мене була свого часу реєстрація через айгов, і одна фря припхалася на мій час і впевнено доводила, що всі казли, поки тьотя на прийомі доків не попросила показати мейли про реєстрацію, виявилося, що чувіха на тиждень поспішила )

  4. #5564
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    Цитата Допис від @Oksanchik@ Переглянути допис
    там уже в 00-15ч остаются только села , нужно именно в 00-01ч начинать ловить
    а потом ближе к 1 - 1-30 появляются те отделения, которые до 00-30 выловить не реально было. та же красная, шевченко, липинского и т.д.

  5. #5565
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    п.п. 1-4 - так
    п. 5 - тільки з мокрою печаткою. ця вимога прописана у переліку (ну або термінали для оплати у деяких відділеннях ДМС є).

    Код і номер талону потрібні, щоб доказать, шо ти не верблюд і прийшов у призначений тобі час (у мене була свого часу реєстрація через айгов, і одна фря припхалася на мій час і впевнено доводила, що всі казли, поки тьотя на прийомі доків не попросила показати мейли про реєстрацію, виявилося, що чувіха на тиждень поспішила )
    ага. бо я подумав, що вже мов припхався, ввалився собі біля кондьора, слухаєш "руке вверх" і блимаєш своїм табло на їх табло і видивляєшся свою чергу як в ватафоне тощо )))
    між тим глянув щойно чергу ..місць валом по місту. правда розмели за 5 хвилин

    Цитата Допис від turina Переглянути допис
    а потом ближе к 1 - 1-30 появляются те отделения, которые до 00-30 выловить не реально было. та же красная, шевченко, липинского и т.д.
    то резервників знімають. які не встигли забрати за "10 хвл"
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  6. #5566
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    Цитата Допис від юлия ден Переглянути допис
    А на какое число очередь была ? У меня мама решила сделать паспорт , нужно ее записать.
    Вчера глянула центр надання послуг Левобережный там аж на октябрь очередь (мы там делали , очень удобно сразу всем, но тогда за месяц записывалась , а сейчас )
    Попробуйте в Слобожанский ЦНАП, может там меньше очередь. Они тоже принимают документы на загранпаспорта.

  7. #5567
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    то резервників знімають. які не встигли забрати за "10 хвл"
    и резервники тоже, но не только. я сидела до 2х без перерыва, к примеру в начале второго система уже работала исправно без глюков, страницы быстро обновлялись и некоторых отделений на тот момент не было вообще, а потом около 2х появились, или я в 2 выкупила на красную одно время, сразу после этого обновила и появилось другое время (более подходящее мне), которого до этого вообще не видела.

  8. #5568
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від turina Переглянути допис
    и резервники тоже, но не только. я сидела до 2х без перерыва, к примеру в начале второго система уже работала исправно без глюков, страницы быстро обновлялись и некоторых отделений на тот момент не было вообще, а потом около 2х появились, или я в 2 выкупила на красную одно время, сразу после этого обновила и появилось другое время (более подходящее мне), которого до этого вообще не видела.
    зараз прийде отой товариш, що писав тут вище і скаже, що ти досить недалека особа (ну як і ми тут всі рештою ночники)
    от дивись. зараз 0,30, 10 хвилин вже вийшло. місць немає. але. вони саме й можуть вилізти пізніше. бо 10 хвилин вийшло і броньованому вже зась, а ці "10 хвилин" ще висять в системі деякий час зарезервовані для страхування самої ж системи. як і з жд квитками
    але звісно ж не дві години
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  9. #5569
    Аватар для turina
    Реєстрація
    23 вересень 2009
    Звідки Ви
    ул. Косиора
    Дописів
    1 454

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    зараз прийде отой товариш, що писав тут вище і скаже, що ти досить недалека особа (ну як і ми тут всі рештою ночники)
    от дивись. зараз 0,30, 10 хвилин вже вийшло. місць немає. але. вони саме й можуть вилізти пізніше. бо 10 хвилин вийшло і броньованому вже зась, а ці "10 хвилин" ще висять в системі деякий час зарезервовані для страхування самої ж системи. як і з жд квитками
    але звісно ж не дві години
    ехать куда-то и неизвестно на что надеясь, сидеть в очереди неизвестно сколько это конечно вариант, но скорее для тех кому срочно надо а переплачивать неохота. мне удобней не подымая одного места записаться на 2 недели вперед. пусть даже ночью.
    п.с. раньше спорили кто умнее? те кто ночью не спит или те кто платит лишние 400 грн. теперь новая тема для спора появилась

    мда...вот сейчас я хоть и не так активно обновляла сайт, но за это время (с 0,30 по сейчас) так ничего и не появилось. может что-то поменяли в системе, а может тогда были глюки несколько дней подряд

  10. #5570
    Аватар для Y.N.W.A.
    Реєстрація
    21 жовтень 2010
    Звідки Ви
    бомж из-под МОСТа
    Дописів
    1 646

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    по підсумку.. а підправте думки, якщо десь щось не так))

    Нортіку, в мене було так:
    я скачала та роздрукувала на принтері свою іменну квитанцію на сплату 557.32 та із нею пішла до відділення Привату, сунула її у віконце для сплати,
    касирка мені видала довгенький чек та поставила на нього круглу синю печатку за моїм проханням (у тому чекові має бути зазначено твоє П.І.Б.)

    також я зробила по 1 шт. ксерокопії свого укр.паспорта та Інн (кажуть - не треба, хай вони у ДМС ксерять самі, це іх справа!!, але мені зручніше все мати своє)

    Заява-анкета - то такий готовий бланк-пустографка у ДМС, дівчинка допомогає заповнити.

    Коли тебе фотографуватимуть (фотосканують) - ти побачиш на екрані ПК перед собою той кадр. Вони питають: подобається Вам фотка чи ще зробимо кадр ?
    Мені не сподобалась моя перша, тож, зробили нову. Тепер маю гарне фото у пачпорті. Дозволено трохи посміхатися, не відкриваючи рота (випромінювати позитив).
    Вся процедура в мене зайняла ~7 хвилин, хоча і фото переробляла й відбитки пальців не одразу вийшли, й підпис власний цифровий не одразу красиво накарябала

    Також, вони просять прийти на 5 хвилин раніше зазаначеного у талоні часу!

  11. #5571
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Y.N.W.A. Переглянути допис
    Нортіку, в мене було так:
    я скачала та роздрукувала на принтері свою іменну квитанцію на сплату 557.32 та із нею пішла до відділення Привату, сунула її у віконце для сплати,
    касирка мені видала довгенький чек та поставила на нього круглу синю печатку за моїм проханням (у тому чекові має бути зазначено твоє П.І.Б.)

    також я зробила по 1 шт. ксерокопії свого укр.паспорта та Інн (кажуть - не треба, хай вони у ДМС ксерять самі, це іх справа!!, але мені зручніше все мати своє)

    Заява-анкета - то такий готовий бланк-пустографка у ДМС, дівчинка допомогає заповнити.

    Коли тебе фотографуватимуть (фотосканують) - ти побачиш на екрані ПК перед собою той кадр. Вони питають: подобається Вам фотка чи ще зробимо кадр ?
    Мені не сподобалась моя перша, тож, зробили нову. Тепер маю гарне фото у пачпорті. Дозволено трохи посміхатися, не відкриваючи рота (випромінювати позитив).
    Вся процедура в мене зайняла ~7 хвилин, хоча і фото переробляла й відбитки пальців не одразу вийшли, й підпис власний цифровий не одразу красиво накарябала

    Також, вони просять прийти на 5 хвилин раніше зазаначеного у талоні часу!
    красненько дякую
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  12. #5572
    Аватар для Y.N.W.A.
    Реєстрація
    21 жовтень 2010
    Звідки Ви
    бомж из-под МОСТа
    Дописів
    1 646

    Типово

    А, ще: у Приваті на касі за це беруть комісію - 7 грн.!

    У різних банках комісія різна: буває й 20 гривнів. Тож, май грошенят додатково трохи.

  13. #5573
    Аватар для Yulenka
    Реєстрація
    14 березень 2007
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    6 542

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    по підсумку.. а підправте думки, якщо десь щось не так))
    на призначений час, я тулюсь в відділ з:
    1. паспорт
    2. іпн (десь пишуть треба десь ні)
    3. з не пом'ятою пикою для фотографування (ну яка вже вийде))
    4. заяву-анкету оформлюємо там вже при поданні доків
    5. квитанція про оплату послуг ( з приват24 її не досить? треба йти в відділення ставити мокру печатку?!!)

    все?

    з.і. навіщо мені в смс "вам надано талон номер ***" та "код талону *********"?
    Это первый загранпаспорт? Если нет, то: "Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно мати при собі раніше видані та не здані паспорти громадянина України для виїзду за кордон для вирішення питання повернення державі, анулювання та повернення особі, або залишення як другого діючого паспорта для виїзду за кордон."

  14. #5574
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Y.N.W.A. Переглянути допис
    А, ще: у Приваті на касі за це беруть комісію - 7 грн.!

    У різних банках комісія різна: буває й 20 гривнів. Тож, май грошенят додатково трохи.
    да я вчора прикидував в приват24. також показав комісію в 7 грн
    Цитата Допис від Yulenka Переглянути допис
    Это первый загранпаспорт? Если нет, то: "Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно мати при собі раніше видані та не здані паспорти громадянина України для виїзду за кордон для вирішення питання повернення державі, анулювання та повернення особі, або залишення як другого діючого паспорта для виїзду за кордон."
    перший. і останній
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  15. #5575
    Аватар для Yulenka
    Реєстрація
    14 березень 2007
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    6 542

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    перший. і останній
    Паспорт на 10 лет выдают только, так что может и не последний) Глядишь, к тому моменту очередь на сайте не нужно будет ночью вылавливать...)

  16. #5576
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Yulenka Переглянути допис
    Паспорт на 10 лет выдают только, так что может и не последний) Глядишь, к тому моменту очередь на сайте не нужно будет ночью вылавливать...)
    та через 10 тулитись вже хіба на кладовище )) а там здається пропускають не по ньому
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  17. #5577
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 127

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    та через 10 тулитись вже хіба на кладовище )) а там здається пропускають не по ньому
    гы... оно ж и в 20 лет кажется, что в 40 уже старость. А до 40 доживши, понимаешь, что жизнь только начинается

  18. #5578
    Аватар для СанаОк
    Реєстрація
    02 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    482

    Типово

    Добрый день, кто знает, какой сейчас разрыв в сроках на изготовление обычного (не срочный) загран паспорта между этапами?

    Дані відправлено до центру персоналізації 08.06.2018.
    и
    Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби /дата

  19. #5579

    Реєстрація
    19 листопад 2013
    Дописів
    196

    Типово

    Цитата Допис від turina Переглянути допис

    мда...вот сейчас я хоть и не так активно обновляла сайт, но за это время (с 0,30 по сейчас) так ничего и не появилось. может что-то поменяли в системе, а может тогда были глюки несколько дней подряд
    Так и не должно появиться.
    28 июня выходной

  20. #5580
    Аватар для Y.N.W.A.
    Реєстрація
    21 жовтень 2010
    Звідки Ви
    бомж из-под МОСТа
    Дописів
    1 646

    Типово

    Цитата Допис від СанаОк Переглянути допис
    Добрый день, кто знает, какой сейчас разрыв в сроках на изготовление обычного (не срочный) загран паспорта между этапами?

    Дані відправлено до центру персоналізації 08.06.2018.
    и
    Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби /дата
    У меня между этими этапами был промежуток ровно 40 дней.

    Дані відправлено до центру персоналізації 26.04.
    Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу мігр. служби 05.06
    На руки получила уже 7.06

Сторінка 279 з 341 ПершаПерша ... 179229269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289329 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті