Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Всього знайдено 28, показано з 21 по 28.

Тема: Афанасий - Панас

  1. #21
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Можна бути згодним або незгодним.
    Можна драти горло, а можна і кулаки у діло пустити, захищаючи свою точку зору.
    Але...
    Але якщо йдеться про офіційні документи, потрібно мовчки дотримуватися чинних граматичних та юридичних правил. І якщо чинні правила стверджують, що Микола=Николай, а Сергій=Сергей, то можна скреготати зубами, але писати в документах так, як слід.
    Потім можна відвести душу, і розмалювати всі паркани іменами Мыкола та Сэргий, але це вже буде потім.
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  2. #22
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Шановний Євгене,
    Можна бути згодним або незгодним.
    Можна драти горло, а можна і кулаки у діло пустити, захищаючи свою точку зору.
    Але...
    Але якщо йдеться про офіційні документи, потрібно мовчки дотримуватися чинних граматичних та юридичних правил. І якщо чинні правила стверджують, що Микола=Николай, а Сергій=Сергей, то можна скреготати зубами, але писати в документах так, як слід.
    Потім можна відвести душу, і розмалювати всі паркани іменами Мыкола та Сэргий, але це вже буде потім.
    Нам своє робити

    Німецька мова влітку

  3. #23
    Аватар для sceptic
    Реєстрація
    07 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 597

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    Шановний Євгене,
    Можна бути згодним або незгодним.
    Можна драти горло, а можна і кулаки у діло пустити, захищаючи свою точку зору.
    Але...
    Але якщо йдеться про офіційні документи, потрібно мовчки дотримуватися чинних граматичних та юридичних правил. І якщо чинні правила стверджують, що Микола=Николай, а Сергій=Сергей, то можна скреготати зубами, але писати в документах так, як слід.
    Потім можна відвести душу, і розмалювати всі паркани іменами Мыкола та Сэргий, але це вже буде потім.
    Мене звуть Євгеній (тобто, якщо шановний, то Євгенію), так, між іншим. Я з Вами згоден, що є така норма, але вважаю, що її треба відміняти, тому що власне ім’я, це ВЛАСНЕ ім’я, більш того треба вносити зміни до правопису стосовно правил транслітерації, щоб можна було писати Владімір, а не Владимир.
    ...я так думаю.

    Дельфинарий: хлорированная тюрьма

  4. #24

    Реєстрація
    19 лютий 2008
    Дописів
    29

    Типово

    Внимательно читаю все сообщения.
    Полностью осмыслил этот идиотизм, в котором нахожусь.

    Понял, что мне нужны не только справки подтверждающие, что Панас и Афанасий при переводе это одно и тоже, но нужно подтвердить, что "Панасович" (по паспорту) и "Афанасійович" (по свидетельству о рождении) - это одно и то же лицо.

    Если я поменяю паспорт, и стану "Афанасійовичем", то в Пенсионном фонде мне надо будет доказать, что я тот же самый "Панасович" и произвести новый расчёт пенсии, но уже на другого человека "Афанасійовича". Это один из моментов будущих проблем при замене паспорта с новым отчеством.

    Попытаюсь проработать вопрос замены свидетельства о рождении, в котором я должен стать "Панасовичем".

    Шо воно буде...?

    Спасибо всем. Афанасьевич.
    Почему я всегда должен? Когда это кончится?

  5. #25

    Реєстрація
    19 лютий 2008
    Дописів
    29

    Типово

    Цитата Допис від Harald Переглянути допис
    Как вариант -- можно изменить отечество и получить паспорт, в котором не указывается отчество.
    Я уже получил новое свидетельство о рождении, в котором возле моего имени нет отчества. Но в строке отец написано, что он Афанасій. Тобто зрозуміло, що я Афанасійович. Але в паспорті я Панасович. В ціх документах все написано однією мовою.
    Паспорт міняти не бажано. Спробую на свідоцтві про народження.
    Почему я всегда должен? Когда это кончится?

  6. #26
    Аватар для sceptic
    Реєстрація
    07 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 597

    Типово

    Цитата Допис від fanja Переглянути допис
    Я уже получил новое свидетельство о рождении, в котором возле моего имени нет отчества. Но в строке отец написано, что он Афанасій. Тобто зрозуміло, що я Афанасійович. Але в паспорті я Панасович. В ціх документах все написано однією мовою.
    Паспорт міняти не бажано. Спробую на свідоцтві про народження.
    Я, думаю, что вам необходимо определиться кто Вы больше Афанасьевич или Панасович, я имею в виду при замене какого отчества Вы больше теряете. Насколько я понял Вам всё равно кем быть по отчеству, лишь бы разрешить какие-то проблемы возникшие из-за разнонаписаний. Если определились подавайте в суд с иском о замене паспорта на основании свидетельства или свидетельства в соответствии с паспортом.
    ...я так думаю.

    Дельфинарий: хлорированная тюрьма

  7. #27

    Типово

    Цитата Допис від sceptic Переглянути допис
    Фишер - Рыбалко?
    Как ни смешно (скорее грустно,) я знал человека, который в годы "борьбы с безродными космополитами" поменял фамилию на Великійчоловік... Его предок был немцем-колонистом, а ему захотелось работать "на ящике".

  8. #28
    Аватар для sceptic
    Реєстрація
    07 серпень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 597

    Типово

    Цитата Допис від Отецъ Федоръ (МП) Переглянути допис
    Как ни смешно (скорее грустно,) я знал человека, который в годы "борьбы с безродными космополитами" поменял фамилию на Великійчоловік... Его предок был немцем-колонистом, а ему захотелось работать "на ящике".
    Гроссманн?
    ...я так думаю.

    Дельфинарий: хлорированная тюрьма

Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті