Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 5 з 9 ПершаПерша 123456789 ОстанняОстання
Всього знайдено 174, показано з 81 по 100.

Тема: Памятник Ленину

  1. #81
    Аватар для ExarmFaxy
    Реєстрація
    29 жовтень 2009
    Дописів
    11

    Типово Памятник Ленину

    Не думаю, что с этим связана политика. Это мог сделать кто угодно. Путин, который вошел в единую россию, говорил, что развал СССР - это большая потеря. Зачем его партии взрывать памятник Ленину?

  2. #82
    Секс-символ года 2010, 2011 Аватар для Terminator-4
    Реєстрація
    30 червень 2007
    Дописів
    41 148

    Типово

    Цитата Допис від ExarmFaxy Переглянути допис
    Не думаю, что с этим связана политика. Это мог сделать кто угодно. Путин, который вошел в единую россию, говорил, что развал СССР - это большая потеря. Зачем его партии взрывать памятник Ленину?
    да просто перепились и случайно петардой рванули
    "Quam quisque norit artem, in hac se exerceat" Marcus Tullius Cicerō


  3. #83
    Аватар для mennen
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Звідки Ви
    Гандурас
    Дописів
    1 967

    Типово

    нафига Володьку портить

  4. #84

    Реєстрація
    21 грудень 2009
    Дописів
    13

    Типово Памятник Ленину

    по мне так снесли бы все эти памятники ленину и кастрюль бы хоть понаделали дешевых чугунных для народа

  5. #85

    Реєстрація
    28 листопад 2007
    Дописів
    149

    Thumbs down

    Цитата Допис від eugentango Переглянути допис
    Ну сколько можно терпеть этот памятник в центре города! Недавно прогуливались по Центру в женой и подумали о том, что есть некоторые вещи, которые УРОДУЮТ город. Памятник ленину у нас на первом месте. Снести его! И вместо него НИЧЕГО не ставить - пусть будет место для тусняка роллеров, байкеров, рэперов... кого угодно! Но это уродство - снести!!!
    ФТОПКУ!
    Сами вы уродство.
    Я ненавижу город за то, что в нем (как и во многих других, конечно, городах) встречаются люди, которые с охотой поддерживают переиначивание улиц по-нацистски, снос памятников, разрушение исторических зданий, постройку всякого рода сараев под названием "постмодернизм".

    Так вот, люди эти крайне примитивного умосложения, собака Павлова - академик по сравнению с ними. Это ж каким надо быть идиотом, чтобы мечтать о сносе памятника Ленину, в то время как город подыхает от засилия маршруток, уничтожения промышленности, мертвого коммунального хозяйства, от невывоза мусора банального!

    А тут какой-то придурок с женой идет по карла-марла, лобызается с реперами и считает что всему проблемой памятник Ленину.

  6. #86

    Реєстрація
    28 серпень 2009
    Дописів
    13

    Типово

    man-3d
    Сами вы уродство.
    Я ненавижу город за то, что в нем (как и во многих других, конечно, городах) встречаются люди, которые с охотой поддерживают переиначивание улиц по-нацистски, снос памятников, разрушение исторических зданий, постройку всякого рода сараев под названием "постмодернизм".
    Так вот, люди эти крайне примитивного умосложения, собака Павлова - академик по сравнению с ними. Это ж каким надо быть идиотом,...



    Звідки стільки люті?
    Може вона виникає тому, що Ви плутаєте історію зі створенням політичних ідолів?
    Здається, що не тільки Вам, а й всим нам часто заважає якраз отой рефлекс собачки Павлова: облизувати руки тим, хто тримає тебе у жебрацтві (тильки за те, що вони іноді кидають тобі недоїдки зі свого столу), а також - кидатися на всих, хто не твого окрасу (не думаючи про те, що всі ми в одному "човні")

  7. #87

    Реєстрація
    28 серпень 2009
    Дописів
    13

    Типово

    Востаннє редагував Yachma: 08.02.2010 о 22:43

  8. #88

    Реєстрація
    27 березень 2010
    Дописів
    13

    Типово

    Звідки стільки люті?
    Може вона виникає тому, що Ви плутаєте історію зі створенням політичних ідолів?
    Здається, що не тільки Вам, а й всим нам часто заважає якраз отой рефлекс собачки Павлова: облизувати руки тим, хто тримає тебе у жебрацтві (тильки за те, що вони іноді кидають тобі недоїдки зі свого столу), а також - кидатися на всих, хто не твого окрасу (не думаючи про те, що всі ми в одному "човні")[/QUOTE]

    згодна!!!!!! дуже правильно сказано!!!!!!!

  9. #89

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від Antoshk Переглянути допис
    згодна!!!!!! дуже правильно сказано!!!!!!!
    Антошк--девица???

  10. #90
    BadGirl
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від man-3d Переглянути допис
    Сами вы уродство.
    Я ненавижу город за то, что в нем (как и во многих других, конечно, городах) встречаются люди, которые с охотой поддерживают переиначивание улиц по-нацистски, снос памятников, разрушение исторических зданий, постройку всякого рода сараев под названием "постмодернизм".

    Так вот, люди эти крайне примитивного умосложения, собака Павлова - академик по сравнению с ними. Это ж каким надо быть идиотом, чтобы мечтать о сносе памятника Ленину, в то время как город подыхает от засилия маршруток, уничтожения промышленности, мертвого коммунального хозяйства, от невывоза мусора банального!

    А тут какой-то придурок с женой идет по карла-марла, лобызается с реперами и считает что всему проблемой памятник Ленину.
    "як я вас розумію" !!! Нефиг народу делать....заводят такие темы...да и вообще ДУМАЮТ О ТАКИХ ВЕЩАХ)))))пипец кароче

  11. #91

    Реєстрація
    11 квітень 2010
    Дописів
    4

    Типово

    Цитата Допис від alexin Переглянути допис
    Недопустим. Это наша история.
    в опу таку історію...
    історія історією, але недопустимо називати вулиці і ставити пам'ятники таким катам як Ленін, слава Богу у нас при владі не комуняки, сподіваюся знесеня пам'ятників Леніну буде наступним кроком, тому нафіг ці атрибути такої історії, яка залишила великий негативний відбиток на житті багатьох народів

  12. #92

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від sis_svetok Переглянути допис
    в опу таку історію...
    історія історією, але недопустимо називати вулиці і ставити пам'ятники таким катам як Ленін, слава Богу у нас при владі не комуняки, сподіваюся знесеня пам'ятників Леніну буде наступним кроком, тому нафіг ці атрибути такої історії, яка залишила великий негативний відбиток на житті багатьох народів
    Вы для этого регистрировались на форуме???

  13. #93

    Реєстрація
    11 квітень 2010
    Дописів
    4

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    Вы для этого регистрировались на форуме???
    Шановний пане, я не пам'ятаю, щоб при реєстрації було необхідно вказувати мету своєї реєстрації...

  14. #94

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від sis_svetok Переглянути допис
    Шановний пане, я не пам'ятаю, щоб при реєстрації було необхідно вказувати мету своєї реєстрації...
    А я разве утверждал,что надо указывать???

  15. #95

    Реєстрація
    11 квітень 2010
    Дописів
    4

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    А я разве утверждал,что надо указывать???
    а яка вам тоді справа до того, з якою метою я зареєструвалася? чи, можливо, я зобов'язана вам відзвітувати?

  16. #96

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від sis_svetok Переглянути допис
    а яка вам тоді справа до того, з якою метою я зареєструвалася? чи, можливо, я зобов'язана вам відзвітувати?
    Разве правила форума запрещают интересоваться и задавать вопросы??? Ваше право отвечать иль нет..

  17. #97

    Реєстрація
    11 квітень 2010
    Дописів
    4

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    Разве правила форума запрещают интересоваться и задавать вопросы??? Ваше право отвечать иль нет..
    задавайте змістовніші питання, над якими можна подумати і надати таку ж саму змістовну відповідь, інакше - краще не задавайте питань, бо це призводить до пустословства, а це забруднює ефір

  18. #98

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Цитата Допис від sis_svetok Переглянути допис
    задавайте змістовніші питання, над якими можна подумати і надати таку ж саму змістовну відповідь, інакше - краще не задавайте питань, бо це призводить до пустословства, а це забруднює ефір
    Добро пожаловать на наш огород!!!

  19. #99

    Реєстрація
    25 березень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    47

    Thumbs up Автору 5 баллов!

    Это памятник не то, что снести надо, его взорвать надо. А перед этим устроить митинг коммунистов возле него, чтобы им обломками по башке досталось А на его месте поставить огромный фонтан! Город в пыли задыхается и тополином пухе, а наши идиоты фонтаны прямо в реке ставят, где и так воды много

  20. #100
    Аватар для /NeoN/
    Реєстрація
    25 травень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    148

    Типово

    Цитата Допис від eugentango Переглянути допис
    Ну сколько можно терпеть этот памятник в центре города! Недавно прогуливались по Центру в женой и подумали о том, что есть некоторые вещи, которые УРОДУЮТ город. Памятник ленину у нас на первом месте. Снести его! И вместо него НИЧЕГО не ставить - пусть будет место для тусняка роллеров, байкеров, рэперов... кого угодно! Но это уродство - снести!!!
    ФТОПКУ!
    аГа, а на месте его еще одну парковку сделают.............

Сторінка 5 з 9 ПершаПерша 123456789 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті