Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 51 з 51 ПершаПерша ... 4142434445464748495051
Всього знайдено 1013, показано з 1 001 по 1 013.

Тема: Как правильно положить бабки на депозит?

  1. #1001
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Хайп это высокорисковый вклад, но еще рисковее в нашей стране играть с государством.

    С хайпа - главное вовремя смыться.


  2. #1002
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 741

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    Хайп это высокорисковый вклад, но еще рисковее в нашей стране играть с государством.

    С хайпа - главное вовремя смыться.
    Отправь первым 10 "человекам" из списка по 1 гривне, разошли письмо десяти "человекам" и будет счастье ?

  3. #1003

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вероятно.

    ... как то с трудом представляется человек, обладающий "сотнями тысяч долларов" (с), которого обуяло стремление нести финансовое просвещение в массы интернетных домохозяек, которым, к тому же, "дяди" платят гривнами ... ))))))))))))
    Мабудь у Вас пагано із зором. Я нікому нічого не пропагую і нікого нікуди на втягую. Я шукаю для себе варіанти збереження своїх коштів. Ви маєте що запропонувати? Буду дуже вдячний!
    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    Хайп это высокорисковый вклад, но еще рисковее в нашей стране играть с государством.

    С хайпа - главное вовремя смыться.
    Саме на це я давав посилання трохи раніше - що про це каже вікіпедія.
    Але я не граюся з нашою державою. Я вже навіть не маю депозитів в українських банках. Останній закрив в позаминулому році (і як Ви кажете "вовремя смылся" бо банк вже ліквідовано.). Зараз продаю нерухомість (тут не розрахував в часі, тому фіксую збитки) і є нагальна потреба розмістити гроші від продажу таким чином, щоб наша держава не мала до них як долізти та "правильно поделить".

  4. #1004
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 741

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Мабудь у Вас пагано із зором. Я нікому нічого не пропагую і нікого нікуди на втягую. Я шукаю для себе варіанти збереження своїх коштів. Ви маєте що запропонувати? Буду дуже вдячний!
    Ну, то есть вот это вот:

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Я не хочу щоб все зароблене та накопичене пішло прахом з банківською системою і я обрав для себе як один з видів заробітку та збереження коштів - розміщення під довірче управління в іноземних компаніях. Зараз в двох, про що свфдчить підпис.
    вкупе с подписью - просто банальное хвастовство ?

    ... так бы сразу и сказали ...

    ЗЫ:
    Вы же, к тому же, патриот, как я понимаю, раз раньше писали по русски, а теперь исключительно по украински ...

  5. #1005

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну, то есть вот это вот:



    вкупе с подписью - просто банальное хвастовство ?

    ... так бы сразу и сказали ...

    ЗЫ:
    Вы же, к тому же, патриот, как я понимаю, раз раньше писали по русски, а теперь исключительно по украински ...
    А Ви не розумієте українську? В ЗРаді зареєстровано закон, який зобов'язує використовувати на території України в засобах масової інформації (форум це є засіб массової інформації) виключно українську мову. http://detector.media/infospace/arti...kinematografi/ я тільки за. Треба з чогось починати...
    Але, якщо Ви невзмозі зрозуміти написане українською, то я можу для Вас перекладати написане іншою мовою, яка Вам більш зрозуміла.

    Я так і кажу - я шукаю можливості зберегти зароблене. Судячи з Вашлго посту, то Ви вважаєте це не патріотичним?

    Стосовно підпису, то він, як і Ваш має суто провокативний характер, хоча, на відміну від Вашого він більш реалістичний.

    Ну і відносно вихваляннь - я маю деякий досвід яким залюбки можу поділитися, але я також залюбки згоден розглянути чийсь інший досвід. Я буду вдячний тому, хто захоче ділитись своїм досвідом. Я також вдячний Вам за приділену увагу.
    Востаннє редагував Прохожий: 23.01.2017 о 19:23

  6. #1006
    Аватар для ДЫМАРИ
    Реєстрація
    30 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепрпетровск центральный
    Дописів
    1 862

    Типово

    Только не банковский депозит, тем более всякие пенсионные. Благо вкладывал в любовь от которой дети..., которые выросли и проценты приносят в виде стаканчиков "на покушать". Вот сталось блин с глазами кака, только детки помогут, но никак не та страна в которой - "Грабь народное".Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  дымари 55.jpg
Переглядів: 45
Розмір:  32,3 КБ
ID:	2066464
    "Не молчите - жизнь коротка. Но много тоже старайтесь не п...говорить - она станет еще короче."

  7. #1007

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від ДЫМАРИ Переглянути допис
    Только не банковский депозит, тем более всякие пенсионные. Благо вкладывал в любовь от которой дети..., которые выросли и проценты приносят в виде стаканчиков "на покушать". Вот сталось блин с глазами кака, только детки помогут, но никак не та страна в которой - "Грабь народное".
    Діти? Це також варіант, але не завжди кількість дітей переходить в якість. Та і якось нема бажання бути обузою своїм дітям.

    ЗІ. Дозвольте питання пов"язане з Вашою діяльністю? На топку Jotul де можна придбати запчастини не підкажете?

  8. #1008
    Аватар для Lilu1
    Реєстрація
    12 грудень 2007
    Звідки Ви
    Титова
    Дописів
    4 119

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    А Ви не розумієте українську? В ЗРаді зареєстровано закон, який зобов'язує використовувати на території України в засобах масової інформації (форум це є засіб массової інформації) виключно українську мову. http://detector.media/infospace/arti...kinematografi/ я тільки за. Треба з чогось починати...
    Але, якщо Ви невзмозі зрозуміти написане українською, то я можу для Вас перекладати написане іншою мовою, яка Вам більш зрозуміла.

    Я так і кажу - я шукаю можливості зберегти зароблене. Судячи з Вашлго посту, то Ви вважаєте це не патріотичним?

    Стосовно підпису, то він, як і Ваш має суто провокативний характер, хоча, на відміну від Вашого він більш реалістичний.

    Ну і відносно вихваляннь - я маю деякий досвід яким залюбки можу поділитися, але я також залюбки згоден розглянути чийсь інший досвід. Я буду вдячний тому, хто захоче ділитись своїм досвідом. Я також вдячний Вам за приділену увагу.
    мой опыт такой клала в разные банки суммы. выбираю 5 банков и от любого дохода выбираю для себя % который буду обязательно туда относить. мысль такая если лопнет 1 банк останется еще 4 и фонд гарантированного страхования покроет хотя бы часть суммы (т.е мне вернут 100%, но правда по другому курсу, по этому пишу часть суммы). Депозиты делала в долларах и евро. делала не один депозит, а разные на разные сроки. мне так удобно.

  9. #1009

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Lilu1 Переглянути допис
    мой опыт такой клала в разные банки суммы. выбираю 5 банков и от любого дохода выбираю для себя % который буду обязательно туда относить. мысль такая если лопнет 1 банк останется еще 4 и фонд гарантированного страхования покроет хотя бы часть суммы (т.е мне вернут 100%, но правда по другому курсу, по этому пишу часть суммы). Депозиты делала в долларах и евро. делала не один депозит, а разные на разные сроки. мне так удобно.
    Це є один з можливих варіантів накопичення коштів. Він має свої плюси та свої мінуси (як і всі інші варіанти). Вкладаючи виключно в банки (українські) ви все одно залежні від свавілля держави та національного банку. Ніхто не дасть гарантій що в один не дуже гарний день Порошенко вирішить що Ваші гроші йому потрібні "на війну" (наприклад), тому звмість повернення своїх грошей в Україну він візьме Ваші. В цьому випадку Ваша схема не спрацює.
    Але як один з варіантів збереження частини грошей цей план має право на життя.

  10. #1010

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Декілька тижнів заробляв гроші. Ніколи було змінити підпис. Але за цей час збільшив суму інвестування в доларах. Тому трохи збільшились тижневі доходи.

  11. #1011
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 741

    Типово

    Зачем так тяжело работать, имея полторы штуки баксов в неделю ?
    Достаточно легких телодвижений на покушать.

  12. #1012

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Це зовсім інші, не пов'язані між собою, способи заробляння та збереження грошових коштів. До того ж зароблені інвестуванням гроші йдуть не на проїдання, а на забезпечення пенсійного віку. Ну і ще... Це доволі ризиковані вкладення. Ризик майже такий, як в українській банківській системі, або в недердавних пенсійних фондах.

  13. #1013

    Реєстрація
    17 грудень 2018
    Дописів
    1

    Типово

    Ребят, а кто-то вообще юзал Минфин перед открытием вклада? Читал что сейчас во многих банках можно получить бонус к депозиту от Минфина если открывать вклад через их сайт. У меня Монобанк, у них и так по депозитам всё ок, а тут ещё такую надбавочку можно получить. Кто-что думает на этот счёт?

Сторінка 51 з 51 ПершаПерша ... 4142434445464748495051

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті