Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 4 з 5 ПершаПерша 12345 ОстанняОстання
Всього знайдено 89, показано з 61 по 80.

Тема: 22 июня

  1. #61

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 556

    Цитата Допис від река Тигр Переглянути допис
    Мардик Геворкян (Дюк ст.), предлагаю о прочем, прочем, прочем писать здесь более подробно.
    Нацисты уничтожали человечество на территории Европы более 10 лет.
    Что вы мне это доказываете???
    Я и так прекрасно знаю..
    Вы лучше попытайтесь объяснить это нацикам типо Джмиля.. А то для них тот режим был сахарным..

  2. #62

    Реєстрація
    25 листопад 2005
    Дописів
    4 765

    Типово

    Что вы мне это доказываете???Я и так прекрасно знаю..
    Вы лучше попытайтесь объяснить это нацикам типо Джмиля.. А то для них тот режим был сахарным..
    а я думала, что понятно изъясняюсь
    Я о том, что нацистские преступления длились более 10 лет. Каждый день были убиты тысячи людей. И для каждого было не "прочие", а была жизнь или смерть. И об этом надо говорить подробно, чтобы поколения не забывали и не повторяли преступления прошлого.

    А нацисты всегда были в сахаре, потому что им этот сахар обеспечивали рабы-смертники.

  3. #63

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 585

    Цитата Допис від река Тигр Переглянути допис
    а я думала, что понятно изъясняюсь
    Я о том, что нацистские преступления длились более 10 лет. Каждый день были убиты тысячи людей. И для каждого было не "прочие", а была жизнь или смерть. И об этом надо говорить подробно, чтобы поколения не забывали и не повторяли преступления прошлого.
    Пардон,у меня нет полного списка категорий людей и "недочеловеков" которым руководствовались в СС..

  4. #64
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    Ага,особенно интеллигенцию не трогал.. Угу..
    То есть не сжигали книги на площадях,не было "ночи длинных ножей", "Хрустальной ночи" и прочих преступлений..
    Ай, Мордухай насмішив!!!
    "Ніч довгих ножів", "кришталева ніч" - то, значить, інтелігенцію нищили?
    А книги в СССР не палили? Палили та ще й пак. Тільки не афішували. І списки заборонених видань складали, так що не треба ля-ля. От тільки за Гітлера письменників, інженерів, учителів пачками не стріляли і в табори на примусову працю не вивозили, як ти не крути.

    Не выморивал голодом селян??? Зато на оккупированных территориях был голод..
    Не расстреливал за пять колосков??? Зато на оккупированных территориях расстреливали только за то,если случайно попал под облаву,за то,что мог просто не понравиться проходящему мимо тебя нацисту..
    Ну, це ти загалом печеш, Левінзон!
    Українське село за німців жило краще, ніж взагалі коли-небудь. Не було навіть і натяку на голод. Селяни самі розділили колгоспну землю, кожен взяв собі, скільки міг обробити.
    А от голод трапився якраз після повернення твоїх "асвабадітєлєй", у 1947 році, та такий, що тільки на Сході вимерло півтори мільйони.
    Решту можеш розказувати своїй тьотє Розє: казки єврейських байкарів.

  5. #65

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 686

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    Українське село за німців жило краще, ніж взагалі коли-небудь. Не було навіть і натяку на голод. Селяни самі розділили колгоспну землю, кожен взяв собі, скільки міг обробити.
    А от голод трапився якраз після повернення твоїх "асвабадітєлєй", у 1947 році, та такий, що тільки на Сході вимерло півтори мільйони.
    Есть славная книга Кузнецова "Бабий Яр"--он там абсолютно безпристрастно описывает жизнь под немцами.. Прочитай--прошибает на всю жизнь.. Про то как немцы все продукты забрали да и оброком обложили каждое хозяйство.,про то,как лошадей позабирали на нужды армии,и старухи вспахивали поля впрягаясь в боронилку.. Там ещё много чего есть..
    Сними розовые очки с нацистского режима--они не были никакими ангелами,и не относились ангельски к народу,который в их глазах имел статус "унтерменш",и в Киевских трамваях ездили (народ) исключительно на задней площадке..

  6. #66
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Дуже багато пропагандистських книг було надруковано комуністами. Вся їхня влада трималася на брехні. Я ж вірю тій інформації, яку я збирав у безпосередніх свідків німецької окупації, бо я цією темою цікавився свого часу спеціяльно. В мене є листи від людей, яких я просив описати їхнє життя на роботах у Німеччині, куди німці вивозили українську молодь, є записи-спогади людей, які пережили окупацію тут, у Січеславі. Тобто я намагаюся оперувати інформацією з перших уст. Про голод 1947 року я знаю зі слів своїх родичів, які пережили його на станції Тритузна (зараз у межах Дніпродзержинська).
    І ставлення моє до нацистської окупації зовсім не таке однозначне, як ти мені приписуєш, і німці робили злочини, це факт, але і факт, що у набагато менших масштабах, чим комуністи. І ще одна рисочка: німці не покарали нікого, хто був непричетний до антинімецьких акцій. Натомість большевики для свого терору часто-густо обирали невинних ні в яких протибольшевицьких діях людей, просто так, для профілактики.

    А щодо демонізації німців, то тому була ясна причина: дивіться, яка добра совєтська влада, комуністична партія, це вони вас захистили, дивіться від кого! Тримайтеся цієї влади, вибачайте їй все, все — бо це все ніщо в порівнянні з жахами, що несуть вам вороги! При тому власне комуністичні злочини всіляко замовчувалися, їх навіть переводили на німців (як у випадку з Катинню, як у випадку з Вінницьким парком культури).

  7. #67

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 692

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    Дуже багато пропагандистських книг було надруковано комуністами. Вся їхня влада трималася на брехні. Я ж вірю тій інформації, яку я збирав у безпосередніх свідків німецької окупації, бо я цією темою цікавився свого часу спеціяльно. В мене є листи від людей, яких я просив описати їхнє життя на роботах у Німеччині, куди німці вивозили українську молодь, є записи-спогади людей, які пережили окупацію тут, у Січеславі. Тобто я намагаюся оперувати інформацією з перших уст. Про голод 1947 року я знаю зі слів своїх родичів, які пережили його на станції Тритузна (зараз у межах Дніпродзержинська).
    І ставлення моє до нацистської окупації зовсім не таке однозначне, як ти мені приписуєш, і німці робили злочини, це факт, але і факт, що у набагато менших масштабах, чим комуністи. І ще одна рисочка: німці не покарали нікого, хто був непричетний до антинімецьких акцій. Натомість большевики для свого терору часто-густо обирали невинних ні в яких протибольшевицьких діях людей, просто так, для профілактики.
    "Бабий Яр" была запрещена коммунистами,как антисоветская книга..
    Тот вариант,который вышел в 1967 году был полностью заретуширован..
    Выпустить полный вариант Кузнецов смог только после побега из СССР в Англию..

    Немцы никого не покарали???
    А когда Советы Крещатик взрывали,немцы не расстреливали первых,кто попался им под руку???
    Газеты пестрели заголовками типа "Сегодня было расстреляно 400 заложников"..
    А облавы постоянные с целью угона в Германию на каторжный труд???

  8. #68
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    они не были никакими ангелами,и не относились ангельски к народу,который в их глазах имел статус "унтерменш",и в Киевских трамваях ездили (народ) исключительно на задней площадке..
    Звичайно, не були! Вони розглядали українців, та й взагалі всіх, кого завоювали як "неповноцінних". А в київських трамваях лише у перші місяці окупації можна було їздити в задньому вагоні, потім не можна було взагалі користуватися громадським транспортом. Це все факти, і я їх не заперечую. Гітлер програв війну не тоді, коли напав на СССР - тоді він мав всі шанси перемогти, а коли відмовився визнати незалежність України 30 червня 1941 року, коли оголосив українських націоналістів "бандою" і почав з ними війну.

    Але хіба це все доводить правдивість і справедливість сталінського режиму і большевицького СССР? Хіба варто шкодувати, якби він розвалився під ударом німецьких та інших европейських армій? 22 червня - це був шанс позбавитися кривавої комуністичної кліки, шанс, який впустили всі - і насамперед німці, і українці, адже прийшли до того ж самого - ліквідації СССР аж через 50 років шляхом додаткових великих втрат.

    Про Бабин Яр є різні дослідження, наприклад, оце: http://observer.sd.org.ua/news.php?id=11454

  9. #69

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 693

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    Звичайно, не були! Вони розглядали українців, та й взагалі всіх, кого завоювали як "неповноцінних". А в київських трамваях лише у перші місяці окупації можна було їздити в задньому вагоні, потім не можна було взагалі користуватися громадським транспортом. Це все факти, і я їх не заперечую. Гітлер програв війну не тоді, коли напав на СССР - тоді він мав всі шанси перемогти, а коли відмовився визнати незалежність України 30 червня 1941 року, коли оголосив українських націоналістів "бандою" і почав з ними війну.
    Тю,а я думал,что он начал проигрывать во время Сталинградской Битвы..

    А оказывается,что это украинские националисты вынудили его проиграть..

  10. #70
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    Немцы никого не покарали???
    А когда Советы Крещатик взрывали,немцы не расстреливали первых,кто попался им под руку???
    А для чого совєти зірвали Хрещатик і Лавру? Чи не знали про заручників? Яка була доцільність цих вибухів?

  11. #71
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    Тю,а я думал,что он начал проигрывать во время Сталинградской Битвы..

    А оказывается,что это украинские националисты вынудили его проиграть..
    Це вже впилоди твоєї фантазії, а не мої слова.

  12. #72

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 696

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    Це вже впилоди твоєї фантазії, а не мої слова.
    Не.ну а как-же вот это:
    Гітлер програв війну не тоді, коли напав на СССР - тоді він мав всі шанси перемогти, а коли відмовився визнати незалежність України 30 червня 1941 року, коли оголосив українських націоналістів "бандою" і почав з ними війну.
    Или это мои слова???

  13. #73
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Я що писав, що націоналісти Гітлера "винуділі"? Не довбись в очі, Соломон!
    Гітлеру треба було визнати самостійну Україну, дати сформувати українські збройні сили (а тоді вся Україна ненавидила совєти) і разом бити комуняк. За такого розкладу Сталін опинився би не на Волзі, а за Іртишом.

  14. #74
    Аватар для Dzhmil
    Реєстрація
    04 грудень 2002
    Звідки Ви
    Sicheslav City
    Дописів
    7 596

    Типово

    Совєцька пропаганда намагалась представити німецьких вояків в образі тупих жорстоких карателів, брутальних ґвалтівників і мародерів (десятки кінофільмів і сотні книг про ту війну наповнені карикатурними сценами, де німці днем ганяються за домашньою худобою – свинями й курками, а ввечері чіпляються до жінок). Український письменник в учений Юрій Шилов, який мешкав на визволеній німцями території й був очевидцем тих подій, пише: „Я згадую совєцькі газети, що рясніли тоді відомостями про грабунки й насильства окупантів – і мені стає смішно: що, наприклад, можна було взяти в нас? Батько мій був інженер, а мама медсестра, тобто ми належали до так званого середнього прошарку, але ні в кого в нашій родині не було, скажімо, наручного годинника, не було радіоприймача, патефона, не було навіть настільної лямпи. Примус був! Батько мав один-єдиний пристойний костюм. Так обікрасти нас, як обікрала совєцька влада, ніхто в цілому світі вже б не зміг. У німців усе було своє – добротне, міцне... Хочете вірте, хочете ні, але я не пам’ятаю жодного випадку, щоб німецькі військовослужбовці нас, дітей, чим-небудь не пригостили...”

    Мародерство й насилля над жінками завжди призводять до деморалізації та, зрештою, до розкладання армії, тому в Вермахті і особливо військах СС за це карали на смерть. Звернемося знову до спогадів Ю. Шилова: „Я жив в окупації й навіть не чув про хоч би один випадок зґвалтування. Мій друг М. Жиґалов, перекладач в діючій Красній армії, спеціяльно займався розслідуванням цього питання, опитував населення окупованих областей від Смоленська до Берестя. Робив він це, зрозуміло, дуже обережно й вправно... Що ж? Жодного випадку! Я розумію, що це неправдоподібне, але принаймні це факт”.

  15. #75

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 699

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    Я що писав, що націоналісти Гітлера "винуділі"?
    .
    Абрашко,там значок сарказма был.. Не довбись в очi,Iцхаке!!!


    Гітлеру треба було визнати самостійну Україну, дати сформувати українські збройні сили
    Нафига ему давать независимость плодородной земле,которая могла безконечно и безплатно кормить его армию???
    Нафига вооружать народ,который он хотел сделать нацией рабов???
    (Вооружённый раб это очень опасно,и гитлер это понимал прекрасно..)
    Нафига вообще кого-то завоёвывать,чтоб потом дать независимость???

    Он,конечно,был злодеем,которых ещё свет не видывал,но он был неглупым человеком..

  16. #76
    Аватар для Yar
    Реєстрація
    27 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 105

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    От тільки за Гітлера письменників, інженерів, учителів пачками не стріляли і в табори на примусову працю не вивозили, як ти не крути.
    Понятно
    Среди евреев, уничтоженных в концлагерях, не было "письменників, інженерів, учителів"
    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    За Гітлера не розстрілювали за "5 колосків" і за спізнення на 5 хвилин на роботу.
    Насколько я помню, во времена оккупации часто применялся такой метод ведения контрпартизанской войны: за каждого убитого немца расстреливали 10 человек.
    Просто мирных жителей, первых попавшихся.
    Украинцев, кстати.
    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.) Переглянути допис
    Есть славная книга Кузнецова "Бабий Яр"--он там абсолютно безпристрастно описывает жизнь под немцами.. Прочитай--прошибает на всю жизнь.. Про то как немцы все продукты забрали да и оброком обложили каждое хозяйство.,про то,как лошадей позабирали на нужды армии,и старухи вспахивали поля впрягаясь в боронилку..
    Мардик, ты неправ
    Не всем плохо жилось при немцах
    К примеру, полицаям и военнослужащим дивизии СС "Галичина", а также - их семьям, жилось очень хорошо.
    И их дети и внуки пишут истинную правду, когда рассказывают, как здорово было в оккупацию
    фото и видеосъемка свадеб, выпускных, праздников

  17. #77

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово № 14 720

    Цитата Допис від Yar Переглянути допис
    Среди евреев, уничтоженных в концлагерях, не было "письменників, інженерів, учителів"
    Вот именно..

    Насколько я помню, во времена оккупации часто применялся такой метод ведения контрпартизанской войны: за каждого убитого немца расстреливали 10 человек.
    Просто мирных жителей, первых попавшихся.
    Украинцев, кстати..
    Мардик, ты неправ
    Не всем плохо жилось при немцах
    К примеру, полицаям и военнослужащим дивизии СС "Галичина", а также - их семьям, жилось очень хорошо.
    И их дети и внуки пишут истинную правду, когда рассказывают, как здорово было в оккупацию
    Ну да,ну да.. Я всё время забываю,что на форуме есть потомки тех,кто помогал СС-овцам в их "непосильном праведном труде" в Бабьем Яре и прочих Ярах,рвах и оврагах.. Или,по крайней мере,сочувствующие нацистам..

  18. #78
    Аватар для [хохол]
    Реєстрація
    29 квітень 2008
    Звідки Ви
    Хутор
    Дописів
    8 737

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    а тоді вся Україна ненавидила совєти
    Это в твоих болезненных фантазиях только.
    Какие вещества принимаешь?
    Война и мужество совершили больше великих дел, чем любовь к ближнему.

  19. #79
    Аватар для [хохол]
    Реєстрація
    29 квітень 2008
    Звідки Ви
    Хутор
    Дописів
    8 737

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    який мешкав на визволеній німцями території
    Поправочка. На захваченной немцами территории! Отдавать ее они никому не собирались.

    Звернемося знову до спогадів Ю. Шилова: „Я жив в окупації й навіть не чув про хоч би один випадок зґвалтування. Мій друг М. Жиґалов, перекладач в діючій Красній армії, спеціяльно займався розслідуванням цього питання, опитував населення окупованих областей від Смоленська до Берестя. Робив він це, зрозуміло, дуже обережно й вправно... Що ж? Жодного випадку! Я розумію, що це неправдоподібне, але принаймні це факт”.
    Бред извините. Если бы написал - "были единичные случаи" Было бы правдоподобней.

    Реально насилие было и страшное насилие. У меня родня в оккупации была, натерпелись всякого. Бабушка была угнана на работы в Германию, тоже не фунт изюма.
    Война и мужество совершили больше великих дел, чем любовь к ближнему.

  20. #80
    Аватар для [хохол]
    Реєстрація
    29 квітень 2008
    Звідки Ви
    Хутор
    Дописів
    8 737

    Типово

    Цитата Допис від Dzhmil Переглянути допис
    І ставлення моє до нацистської окупації зовсім не таке однозначне, як ти мені приписуєш, і німці робили злочини, це факт, але і факт, що у набагато менших масштабах, чим комуністи.

    Это понятно выводы "со слов очевидцев"? А очевидцы понятно вояки УПАрасты и галичинасты?
    Война и мужество совершили больше великих дел, чем любовь к ближнему.

Сторінка 4 з 5 ПершаПерша 12345 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті