Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 12 з 13 ПершаПерша ... 2345678910111213 ОстанняОстання
Всього знайдено 241, показано з 221 по 240.

Тема: Восстановить ванну

  1. #221
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 833

    Типово

    Хоть ты и бот, но эпоксидка под воздействием тепла - становится мягкой. Поэтому если бы ванны наливали эпоксидкой - то набрав в нее горячей воды - эпоксидка убежала бы в каналью

  2. #222

    Реєстрація
    11 грудень 2020
    Дописів
    5

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Хоть ты и бот, но эпоксидка под воздействием тепла - становится мягкой. Поэтому если бы ванны наливали эпоксидкой - то набрав в нее горячей воды - эпоксидка убежала бы в каналью
    По-перше. Я не розумію з чого Ви взяли, що я бот. Я так розумію, що Ви тут всіх обзиваєте ботами?
    По-друге. А Ви бачили в своєму житті акрил в рудкому вигляді при кімнатній температурі?
    І по-третє. Поясніть усім. Чому так званний наливний матеріал завжди буває лише двухкомпонентним? І чому другим компонентом є затверджувач? Цей затверджувач до чого?

  3. #223
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 833

    Типово

    Так а кто ж ты, как не бот? Первое сообщение и сразу реклама. Рекламный бот и есть.
    Отвердитель применяется не только с эпоксидкой. Полно других клеев, типа цианакрилатов, космофен тот же. Полиуретановых герметиков куча.
    Я хз что там используют в наливных ваннах, но говорить что то эпоксидка, а в ванаванауа рассово верный акрил - псдеж

  4. #224

    Реєстрація
    11 грудень 2020
    Дописів
    5

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Хоть ты и бот, но эпоксидка под воздействием тепла - становится мягкой. Поэтому если бы ванны наливали эпоксидкой - то набрав в нее горячей воды - эпоксидка убежала бы в каналью
    !

  5. #225

    Реєстрація
    11 грудень 2020
    Дописів
    5

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Так а кто ж ты, как не бот? Первое сообщение и сразу реклама. Рекламный бот и есть.
    Отвердитель применяется не только с эпоксидкой. Полно других клеев, типа цианакрилатов, космофен тот же. Полиуретановых герметиков куча.
    Я хз что там используют в наливных ваннах, но говорить что то эпоксидка, а в ванаванауа рассово верный акрил - псдеж
    Всі затверджувачі які використовуються в наливних матеріалах для реставрації ванни мають специвічний запах - аміаку. Відповідно це аміний затверджувач. Ще вони бувають поліамінові і діамінові. Ключове в тому, що всі вони мають аміну основу і аміний запах. І це без заперечний факт, що в основі до цього затверджувача використовується епоксидна смола.
    А ще доказом того що наливні матеріали зроблені на епоксиденій основі є те, що таке покриття на ванні з часом жовкне. Це жовкне епоксидка!
    А от акриловий вкладиш виготовленний дійсно з листового акрилову товщиною в 6-7мм, а ще він додатково армований стікломатом.
    Всі хто фарбував ванну, або покривав наливним методом про таке покриття навіть і чути не хоче. Вони починають розуміти, що в результаті вони переплачують.

  6. #226

    Реєстрація
    11 грудень 2020
    Дописів
    5

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Так а кто ж ты, как не бот? Первое сообщение и сразу реклама. Рекламный бот и есть.
    А тепер відносно того, що я залишив ссилку на сайт https://vannavanna.ua/
    Людей потрібно вірно інформувати і давати їм правдиву інформацію. Як то кажуть "На біле говорити - біле, а на чорне говорити - чорне!"

    Всі хто пишуть Наливний Акрил, або Рідкий Акрил, по російські це Жидкий Акрил, - обманюють людей.
    Потрібно писати так, як пише виробник цих матеріалі. А виробник на своєму сайті пише правду, що це епоксидна фарба, яка має назву "Наливний акрил", або назва "Жидкий Акрил".
    Якщо в цьому є необхідність, то я можу скинути скріни з сайтів виробників.

  7. #227

    Реєстрація
    07 листопад 2012
    Дописів
    0

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    Делал реставрацию года 3 назад. Ванна чугунная, плюс обложена кафелем (сам кафель положен в ванной комнате замечательно). Поэтому заменить ванную было очень проблематично.

    Предлагались 2 вида эмали (типа наша советская, и какая-то финская). Выбрал финскую. Наслышан, что типа более 2х лет не прослужит (сколы и все такое). Но, тем не менее, почти 3 года полет нормальный (хотя к реставрированной ванне уход совсем другой нужен, и аккуратность использования). Телефонов не помню (но фирмы этим не занимаются, только частники)...

    Цвет не менял (хотя он автоматом поменялся, ванная стала из грязно-ржаво-поцарапанной белой и гладкой). Потек есть небольшой в одном месте, но скажу честно - это вообще не критично (по крайней мере в моей ситуации). Да, человек который делал реставрацию советовал звонить ему раз в пару месяцев для того, чтобы он приходил и чистил ее раствором какой-то кислоты (типа, чтобы вид постоянно поддерживался как у новой). Но я забил, да и очень аккуратно с ней обращаюсь (вид до сих пор как у только покрашенной).

    Хотя если появится скол - конечно уже никудане деться, и придется ее менять... но надеюсь она мне еще лет 5 прослужит (ттт)
    Аналогично, но с 2 раза я уже делал сам, тупо купил акрил в инете!

  8. #228

    Реєстрація
    15 лютий 2021
    Дописів
    9

    Типово

    Востонавливать ванну, - это не на долго.

  9. #229

    Реєстрація
    15 травень 2021
    Дописів
    10

    Типово

    Думаю, не стоит этим заниматься

  10. #230
    Аватар для nebodpua
    Реєстрація
    20 квітень 2011
    Дописів
    215

    Типово

    Цитата Допис від бодян232 Переглянути допис
    Аналогично, но с 2 раза я уже делал сам, тупо купил акрил в инете!
    Как в разрезе времени, акрил не желтеет?
    Бойлеры недорого https://stylus.ua/boylery/ в интернет-магазине STYLUS.UA

Сторінка 12 з 13 ПершаПерша ... 2345678910111213 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті