Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 121 з 123 ПершаПерша ... 2171111112113114115116117118119120121122123 ОстанняОстання
Всього знайдено 2447, показано з 2 401 по 2 420.

Тема: Где лучшая ШАУРМА в Днепропетровске?

  1. #2401
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    32 хвилини заради огляду усього 5 точок шавухи я доки що не згоден витратити.
    може якось, коли не буде чим зайнятись

  2. #2402
    Аватар для Happy Man
    Реєстрація
    08 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 272

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    32 хвилини заради огляду усього 5 точок шавухи я доки що не згоден витратити.
    може якось, коли не буде чим зайнятись
    почитатйте тогда текстовую версию

    Зараз я знаходжусь на європейській площі і багато хто радив на європейській площі заклад Дамаск Я його вже бачу він великий такий вам навіть його видно зараз покажу підніму [музика] Ну що друзі давайте пробувати Дамаск на вулиці вже темно тому я отак під екраном влаштувався буде світло мінятися перепрошу так дивися Спочатку по закладу я здивувався що там взагалі готують шаурму чому я до речі їм не в закладі там дуже смердить кальяном Ви знаєте це той заклад такий от я не знаю багато хто розуміє що це за заклад де ти заходиш і така кальянка караоке і якесь плюс-мінус східне меню їсти там ну особисто для мене було неможливо тому що мене нудить від концентрації кальяну у повітрі в цьому закладі тому я взяв з собою на вулицю ось так Мені запакували приготували максимально швидко просто за якусь секунду Я не знаю навіть як можна так швидко приготувати шаурму Тим паче в закладі мені відкрили меню там було багато позицій різної шаурми я сказав Ну в мене розбіглися очі Я сказав зробіть вашу найсмачнішу найпопулярнішу на ваш смак мені зробили це арабська Вона здається коштує аж 140 гривень подається з картоплею огірочок бачите отак коло окремо треба докупляти соус цікавий про нього поговоримо і отак от порізана два шматочки шаурми ну зручно їсти окрім м'яса Я не бачу нічого А як тут оцінювати овочі блін я розгублений оце овочі які можна оцінити і все Ну давайте так картопля - це овоч тому будемо оцінювати картоплю вона пересолена але непогана досить смачна правда нормально хороша річка Я правда ви зрозуміти чому я не коментую Я правда трохи розгублений Це просто лаваш з м'ясом і соусом все Давайте тоді проговоримо про основний інгредієнт про м'ясо його тут багато Воно повністю такий м'ясний рол це в міру жирна в міру соковита курка я не скажу що це якась ідеальна потрясна курка але докопатися до неї я не можу Зніміть з курячої ніжки шкірку зі стегна загорніть в лаваш полити соусом і їжте Оце воно тому Добре що є картопелька І добре що я огірок А давайте оцінимо огірок огірок це ж овочі звичайний непоганий але не найкращий Ні ну хороших хрусткий нормальний огірок Я спочатку кричав Що ой Як зручно що вона так порізана шматками насправді це менш зручно тому що вона випадає з двох сторін ти кусаєш а курка намагається втекти з іншого боку От і все До речі окремо про соус часниковий майонезний соус непоганий принаймні не прям маргарин як часто буває у Львові До речі що там зі Львова Ми накидайте 20 тисяч вподобайок чи ні Бо я відчуваю що Дніпро за своє місто накидає 20 тисяч вподобайок А львів'яни щось не дуже боряться Останнє що скажу що вона зверху ще також полита соусом кисло-солодким Ну трошки так бачите курка випадає Дивіться це нормально поїсти Можна я не розчарований забув про цей соус Я не розумію він довго картоплі напевно йшов Це щось таке на йогуртовій основі А що якщо зробимо ось так Дякую друже Я трохи незручно бачити в Дніпрі з якого віку вже намагаються пацани заробити хлопцю років 11 він вже ходить прапорці продає буде 18 піде на офіс працювати І буде на геліку їздити А ні чому на гілляку це ж Дніпро Land Cruiser звісно оцей соус мені дуже сподобався він легкий освіжаючий і тут класна зелень за соус оцей окремий до картоплі однозначно лайк піду відпочивати Дамаск до завтра [музика] [музика] друзі сховався де зміг від дощу парасольку не можу купити всі розкупили ходжу шукаю де купити парасольку якусь щоб хоч якось зняти цей випуск шаурма вона так і називається просто шаурма он він ларьочок прямо навпроти макдональдсу і між макдональдсом та пасажем на європейській площі біля каруселі дуже багато просто надбагато людей писали саме про цю шаурму шаурма біля каруселі навіть мої дуже близькі друзі написали про неї я їм довіряю але м'ясо мені не сподобалось точніше дивіться неправильно так казати на вигляд м'ясо мені не сподобалось тому що його ну дуже-дуже дрібно покришили просто от знаєте як оце муку роблять втулку що можу сказати 120 гривень коштує я взяв арабську тому що арабська іде без капусти багато хто радив саме арабську але вона йде з картоплею тут картопля огірки соус і м'ясо все лаваш До речі цікавий такого лавашу Я ще не бачив ніколи Ну як знаєте шар слойоний Я не знаю як правильно слойоне тісто шарове тісто багатошарове тісто за 120 грн Ми отримаємо досить великий розмір А вона вже потекла вона вже ось тут весь соус внизу йо-майо це як Це якийсь прикол чи Що дивіться соус вже ось тут окремо весь тонна це досить смачно соус непоганий він часничковий легенький нежирний огірок свіжий і огірок солоний тут обидва види огірки присутні і картопля Ну добре доповнює голова ж до речі смачний які перші враження в мене від неї ну найперші погані тому що ну бачите дивись соус Це дуже незручно їсти і вона вже ну розвалюється Хоча я після приготування хвилини ось відійшов сюди і все картопля фрі цибуля непогана хоча гостренька цибуля але смачна не смердюча така помідор огірок огірок солоний і огірок не солоний м'ясо досить багато але м'ясо таке знаєте воно не сухе за рахунок соусу овочей і всього іншого але само по собі воно таке це грім якщо голодний з'їсти таку шаурму можна і навіть смачно вона гармонічна Мені здається правильна кількість всіх інгредієнтів тут немає того що ти окремої - це овочі з соусом потім окремо сухе м'ясо вона якось так добре все збалансовано і через це смачно і картопля тут п'ємо в принципі я розумію чому багато людей обирають всю шаурму вона непогана це зовсім інше ніж всюди я її в Україні це не схоже ні на Харків абсолютно ні на Львів Ні на Київ дійсно якась своя шаурма вона така от вона справді арабська називається арабська Я вірю що це арабська шаурма бачите тут черга постійна Ну воно і не дивно Вона знаходиться в такому місці прямо біля каруселі напроти макдональдсу напроти пасажу вона напевно для Дніпра хороша знову сирена Короче якщо в двох словах шаурма непогана але підемо шукати далі чекаю на свій бурум у закладі монамі дуже популярний заклад черга велика дивіться яке м'ясо дякую чому я взяв борум і що це взагалі таке Я завжди коли знаходжусь в іншому місті я роблю пост в Інстаграмі До речі підписуйтесь на мій Instagram Так ви дізнаєтесь де я і що я збираюсь тестити шаурму і зможете її там порадити А коли я зробив сторіс що я буду у Дніпрі дуже багато коментарів було що Спробуй бурун з'їж бурум бурум бурум Я чесно кажучи тоді навіть не знав що таке бурун виявляється бурум - це по суті теж шаурма тільки тут акцент на сирі куряче м'ясо сир багато сиру помідор соус лаваш все чому я вирішив спробувати бором а не класичну шаурму ну по-перше це цікаво і класична шаурма вже потроху набридає А по-друге ну в жодному місці не роблять більше боруп я не знаю Можливо десь роблять але саме у Дніпрі дніпряни зробили акцент на бурумі його тут багато він тут це по суті альтернатива шаурмі трохи відійшов У більш затишне місце бурум у Дніпрі бурум із закладу Мона це дуже ніжно тому що тобі на зуби не потрапляє капуста огірки і лаваш непоганий Як ви можете бачити курка помідор сир і соус і дійсно акцент тут зроблено саме на сирі сир м'який Я навіть не скажу на що він схожий це щось середнє між так званим прости Господи і сулугуні це смачно це офігенна альтернатива звичайні шаурми цей смак описати дуже просто звичайний твердий сир який став м'яким тому що він підігрітий нагрілі курка звичайна курка До речі швидше за все філе або філе стегна тому що м'ясо біле і ви бачили там На самому вертелі була купа такого білого м'яса курки помідор легенький соус і трошки зелені І до речі здається зелень була в самому сирі намішана одразу лаваш До речі такий самий як у попередній шаурмі яка знаходиться біля каруселі дивно у Дніпрі багато схожого лавашу у Львові багато схожого лавашу Я так розумію що поставників лавашуб кожному місті не так багато і тому обирають з того з чого є якогось вишуканого смаку тут чекати не варто це просто курка просто сир ви можете собі вдома зробити точно такий самий бурум це не складно єдине що мені в ньому не дуже сподобалось це той соус який був з гори политий цей часникового майонезник коштує цей бурун скільки 100 гривень да 100 грн Ну за сотку за його розмір в принципі з такою кількістю сиру він як стандарт на шаурма Не дивлячись на те що він без капусти без якогось великої кількості овочей він товстий великий як хороша стандартна шаурма 100 грн за це заплатити зараз при цьому курсі долара скільки там коли ви бачите це відео напишіть в коментарях Блін це смачно хочеться доїсти але мені ще потрібно затестити дві шаурми хоча би Дякую всім що порадили мені з'їсти бурум тому що я би їздив би як дурачок їв би звичайно шаурму і навіть не знав що існує Така річ як борум друзі
    наступна шаурма ось такий Вона має вигляд це університет інфраструктури і транспорту або залізничного транспорту Я так і не зрозумів всі писали Надії ті діють дні не знаю що таке дід саме Всі казали зелений ларьок а вони тут два і обидва зелені тому я не знаю вгадав Я чи ні 95 грн коштує бачите вона така велика довга досить Ну розмір за 95 грн топ просто кажу зробіть смачну шаурму от яку ви вважаєте щоб Ну так мені сподобалось Я люблю так говорити коли кухар готує шаурму на свій смак Мені цікаво таке спробувати тому 95 грн це подвійне м'ясо без капусти давайте пробувати блін і знову ж таки лаваш це вже третій по суті такий самий лаваш от в Дніпрі один лаваш буде Мені подобається в такому варіанті зверху соус якийсь прикольний не дуже жирний Мені здається це той варіант коли варена картопля додана в соус але шаурма вже бачите вона довга така велика і вже починає розвалюватись картопля знову ж таки бачите багато картоплі багато соусу м'ясо свіжі огірок картоплі тут досить багато але вона гармонійно сюди лягає так трохи ця шаурма Не люблю таке це смачно але це максимально дискомфортно от мені шаурма Дніпровська і трохи схожа можливо за рахунок картоплі на Вінницьку це дуже просто зовсім не вишукано але смачно тобто тут зайвого нічого немає і соуси в Дніпрі усі досить смачні і якісь там не те що там жирні огидні майонезні от вони те що треба картопля те що треба курка так трохи там ну по суті звичайно курка там нічого Там якогось грандіозного в цій куртці немає але вона непогана і все це разом зі свіжим огірочком помідоркою і оцим от досить смачним лавашем досить смачно тобто прибратися тут докопатися якось немає до чого але й бути в захваті я теж не можу це вже четверта шаурма в Дніпрі і жодна мене не розчарувала це все чудовий варіант щоб швидко дешево смачно і Ситно поїсти а це напевно і є головна функція шаурми Правда в цьому закладі також роблять бурум І до речі жіночка розказала що в неї вперше за 8 років каже сьогодні чоловік замовив бурум з капустою Тобто це в нас випуск не пробурум чи може зняти шукаю найкращий бурум в Україні да і в кожному місті по одному боргу загалом про Дніпро Зараз ще одна шаурма в нас трохи пізніше скажу де вона буде знаходитись тому що зараз подивлюсь там ще не знаю але поки що все Непогано але й не грандіозно просто добре отак [музика] друзі дуже багато хто писав шаурму на автовокзалі взяти і затиснути але проблема в тому що тут 5 штук пострілів раз два три чотири п'ять просто коли ти читаєш Спробуй на автовокзалі ти такий думаєш Ви що ну серйозно Ви знущаєтесь і тут мені в чергове написали в особисті спроби обов'язково на автовокзалі я такий кажу так скажіть яку і мені показали конкретно яку до речі там на ларьку в них так і написано ми не єдині але ми найкраще взяв стандарт але попросив без капусти коштує вона 80 грн що Ну поки що найменше не поки Що а вже все це остання шаурма на сьогодні у Дніпрі найдешевша чи буде вона кращою подивимось теж непоганий лаваш на вигляд за 80 грн При тому що це стандарт і без капусти розмір може бути трошки соусу зовсім не Я попросив трошки Я не люблю багато жирнувато трошки якщо чесно слухайте дуже непогано шаурма Ось така картопелька тут дивіться яка але вона сюди пасує і я не те що фанат шаурми з картоплею мені навпаки якщо там немає картоплі але ще там м'ясо соусу огірочок мені ще краще але в Дніпрі якось заходить мені з картоплею не знаю добре слухайте недаремно там черга тому що це дуже смачно огірків Я тут не бачу взагалі лише багато м'яса багато картоплі помідор соус і смачний лаваш цей лаваш трохи відрізняється від попередніх він схожий але він трошки все-таки відрізняється але Подивіться ця не протікає я її їм спокійно воно все добре з нею і ця не ламається вона тримається отак от плотно слухайте це заявка на перемогу дивіться отак якщо згадати всі за смаком по суті вона схожа на декілька попередніх але ті розвалилися ті текли і ті коштували в районі 100 грн ця коштує 80 Ця не розвалилася не протекла така ж смачна м'ясо порізане не так дрібно огірок солоний картопля помідор і багато м'яса і непоганий соус Ну короче це топчик це вже дуже важлива інформація Навіть якщо я не спробував щось в Дніпрі то на автовокзалі Я знайшов напевно найкраще звісно Так не можна казати тому що я не пробував інші але багато хто писали саме про цю який смачний солоний огірок Зараз скажу особисто хто мені щойно написав про неї Тетяна Таня Ось бачите я скину ця кажу мені кажуть Ні збоку там де Черга з хлопців і я вам дуже вдячний Тетяно це тому шаурма у Дніпрі Ну одна з дуже крутих хоча Насправді всі були непогані відрізняються так лише нюансами десь більше потекло десь там щось краще щось гірше дякую давайте робити висновок ось такий друзі вийшов випуск з Дніпра на жаль звісно всю шаурму про яку ви писали за тести це ну просто неможливо Я сподіваюсь що точніше не Сподіваюся Я обов'язково повернусь у Дніпро ще раз і чим більше подобається під цим випуском ви поставите тим швидше я захочу це зробити дякую вам дуже що дивилися і до речі в нас зовсім трошки лишилось до 100 тисяч підписників А це срібна кнопка Ютубу це вже якесь то досягнення Я думаю що ми досить багато робимо для цього щоб це сталося якнайшвидше тому якщо ви не підписані досі то підпишіться будь ласка і я радий усіх бачити на цьому каналі Дякую що дивилися до наступних зустрічей наступних містах і не тільки процес на канал став це лайки кого лайки вподобайки вподобайки за тобою вже швидка їде [музика]

  3. #2403
    Аватар для ExNorthwood
    Реєстрація
    02 лютий 2021
    Звідки Ви
    г.Днепр
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від Happy Man Переглянути допис
    почитатйте тогда текстовую версию

    Для себя я решил, какая шаурма лучшая у нас в Днепре, но ради интереса посмотрю лучше видео
    Русский военный корабль, иди на х#$ !
    Наташа хоть и промахнулась в тире, но и мишку взять ей уже никто не мешал...

  4. #2404
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Читать такую простынь - уж лучше видео смотреть.

  5. #2405
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Та ну 5афиг. И простынь и пол часа видео. Можно вкратце: адрес, рейтинг

  6. #2406
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Да вообще впечатления какого-то типа от еды неинтересны. Хоть видео хоть простыня

  7. #2407
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 896

    Типово

    Там половину про Бахмут можео промотать
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  8. #2408
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Dendnepr Переглянути допис
    Та ну 5афиг. И простынь и пол часа видео. Можно вкратце: адрес, рейтинг
    тада, згоден.
    якщо є десь у кінці список цих 5 точок з балами, які вони виставили, то можна скрін або час у відосі, щоб глянути (хто подивився весь відос)?

  9. #2409
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 276

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Там половину про Бахмут можео промотать
    Цинично...
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  10. #2410

    Реєстрація
    10 листопад 2022
    Дописів
    5

    Типово Восточная шаурма на углу улицы Паникахи и бульвара Платонова

    Пару раз ела там, не дурно

  11. #2411
    Аватар для J.U.
    Реєстрація
    09 грудень 2007
    Звідки Ви
    ГС
    Дописів
    21 023

    Типово

    у «до до донер» в новому центрі нічогенькі донери та картопля фрі, і посидіти можна поїсти, для пробігаючих повз саме те
    Доброчинний зоозахисний аукціон
    Паляниця зі смаком полуниці у крамниці біля Укрзалізниці

  12. #2412

    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    1 720

    Типово

    Не против поесть какой то "вкусности" типа шаурмы, рассказываю что в итоге, на "нагорке" Гагарина 8а, ларек с шавухой и не только, если опустить подробности что контингент производителей шаурмы сильно помолодел, то можно сказать следующее, на нагорке (Чернышевского/Гагарина) ниче так но "мастера шавухи" часто меняются, тупят тоже часто.
    Обычная и двойная = развод. В обычной типа 150 грамм мяса в теории, в двойной 200 грамм мяса в теории, 80 и 100 Грн, но уверен "ебут" и обычную как двойную продают.
    Тупят на каждом шаге, но из худшего, нагорка и Вокзал со стороны АТБ, там новый молодой шаурмист но старается.
    Взял шавуху на Харьковской/Глинки возле суда, но там Даша была не в духе и мяса было сильно мало, прохладно и не вкусно.

    Еще новая тенденция "шпателями строительными нарезать" т.е. нарубать/накромсать мясо на шаурму...

  13. #2413
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 276

    Типово

    Это от которой из них такой понос?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  14. #2414

    Реєстрація
    11 березень 2013
    Дописів
    1 442

    Типово

    Давно в центре не ел шаурмы. Короче шо за **** произошел ? Полуподвал стал редкостным дерьмом 1 из 10,
    Карусель, ценник конский даже в Европе дешевле, качество стало хуже 5/10
    дамаск тоже скатился... шо за бред.
    Автовокзал тоже стала блевотной.
    остальные ни чего не поменяли но их вкус приелся : нагорка, диит и мариупольская

  15. #2415
    Аватар для dp_ua
    Реєстрація
    09 січень 2006
    Дописів
    25 240

    Типово

    Цитата Допис від misl Переглянути допис
    Давно в центре не ел шаурмы. Короче шо за **** произошел ? Полуподвал стал редкостным дерьмом 1 из 10,
    Карусель, ценник конский даже в Европе дешевле, качество стало хуже 5/10
    дамаск тоже скатился... шо за бред.
    Автовокзал тоже стала блевотной.
    остальные ни чего не поменяли но их вкус приелся : нагорка, диит и мариупольская
    полуподвал же больше 10 лет уже как никакой, не?

    про карусель - жаль, что испортились. Раньше топчик был

    А там еще на остановке трамвая в спине цума была точка, вроде неплохую делали.

  16. #2416

    Реєстрація
    11 березень 2013
    Дописів
    1 442

    Типово

    Цитата Допис від dp_ua Переглянути допис
    полуподвал же больше 10 лет уже как никакой, не?

    про карусель - жаль, что испортились. Раньше топчик был

    А там еще на остановке трамвая в спине цума была точка, вроде неплохую делали.
    ну я в полуподвале брал лет 4-5 назад еще норм. а тут просто ужасс

  17. #2417

    Реєстрація
    09 грудень 2015
    Дописів
    1 362

    Типово

    Цитата Допис від misl Переглянути допис
    Давно в центре не ел шаурмы. Короче шо за **** произошел ? Полуподвал стал редкостным дерьмом 1 из 10,
    Карусель, ценник конский даже в Европе дешевле, качество стало хуже 5/10
    дамаск тоже скатился... шо за бред.
    Автовокзал тоже стала блевотной.
    остальные ни чего не поменяли но их вкус приелся : нагорка, диит и мариупольская
    Мариупольская это где?

    Я на гермесе беру обычно. Прям на остановке. Нет после нее отрыжки..соус нежный..
    Диит приелся.

  18. #2418
    Аватар для ExNorthwood
    Реєстрація
    02 лютий 2021
    Звідки Ви
    г.Днепр
    Дописів
    729

    Типово

    Цитата Допис від VICTORIANchik Переглянути допис
    Мариупольская это где?

    Я на гермесе беру обычно. Прям на остановке. Нет после нее отрыжки..соус нежный..
    Диит приелся.
    Мариупольская на Победе - на Бульваре Славы за Сильпо. В Мариуполе всегда была лучшая шаурма, и в киоске с Мариупольской шаурмой работают переселенки из Мариуполя, которые вкладывают в шаурму свою душу. Надеюсь, что они никогда не испортятся и не закроются.
    Русский военный корабль, иди на х#$ !
    Наташа хоть и промахнулась в тире, но и мишку взять ей уже никто не мешал...

  19. #2419
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    В Мариуполе говношаурма без картошки

  20. #2420
    Аватар для dp_ua
    Реєстрація
    09 січень 2006
    Дописів
    25 240

    Типово

    Цитата Допис від ExNorthwood Переглянути допис
    Мариупольская на Победе - на Бульваре Славы за Сильпо. В Мариуполе всегда была лучшая шаурма, и в киоске с Мариупольской шаурмой работают переселенки из Мариуполя, которые вкладывают в шаурму свою душу. Надеюсь, что они никогда не испортятся и не закроются.
    в Киеве они тоже открылись.

    Но я бы не сказал, что у них она прям божественная. Неплохой середнячек.
    Есть вкуснее чем у них

Сторінка 121 з 123 ПершаПерша ... 2171111112113114115116117118119120121122123 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті