Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Перемовини

Голосували
17. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Проти перемовин, вже є на обліку ТЦК, бажаю боротись ділом

3 17,65%
  • Проти перемовин, доначу з тилу, у ТЦК не збираюсь

3 17,65%
  • Проти перемовин, вже служу в ЗСУ

1 5,88%
  • За перемовини будь якою ціною

5 29,41%
  • За перемовини без територіальних посупок

5 29,41%
  • За перемовини, вже служу в ЗСУ

0 0%
Сторінка 9 з 277 ПершаПерша 1234567891011121314151617181959109 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5534, показано з 161 по 180.

Тема: Загальне флудільне 2

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    утром тцк-шники поставили блок пост на Троещине. тормозили все машины
    на меня взглянули и показали "едь дальше"
    даже не остановили.
    Київ в травні план виконав, що буде в червні незрозуміло
    Дніпро в травні план 4 тис. виконали 2 тис, план на червень 9 тис
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    уравняется ли в правах этот QR-коду с тем штрих-коном который сейчас вклеивают - вот в чем вопрос
    а чого ні, в мене немає підстав не вірити МО, за виключенням термінів (2 тижні)
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Та падаждите.)
    То была чужая ( не Ваша) петиция и почему ее авторы не довели ее до логического завершения, вопрос к ним.
    А это ж будет ваша петиция,и вы проявите больше усилий и настойчивости.
    А так это больше похоже на отговорку типа " от меня ничего не зависит,потому я и делать ничего не буду". Даже тонущий человек пытается выплыть, а не складывает лапки и спокойно идёт на дно. Другое дело,получится у него выплыть или нет,но при попытках же шансов не утонуть больше.
    таким самим чином пропонували прохохобіти посцяти проти вітра

Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    24 454

Типово

Походу у нас с вами разная правда. Вот только я не берусь,в отличии от Вас, расписываться за всех.
    Вы же свою готовность на любые условия,зачем-то приписываете всем,в том числе и мне.
    Правда - это факт. Его отрицать сложно. Я стараюсь посты основывать на фактах. Факты говорят сами за себя.
    Как ты думаешь, Антуриум, каким образом Украина может победить РФ и выйти на границы 1991 года? Только без фантазий, а на основе ....фактов.
    До выборов президента в США осталось 110 дней
    В игноре: Дейнерис, VitЁk, habubabur

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

От знову твої фантазії. Де я писала що мені не цікаво про перемовини? Я ж питаю в вас с Душем на яких умовах?.
    Жоден з вас не відповів.
    І навіть якщо ти ще сто разів тут напишеш про те,яка я ...людина,тобі це не допоможе стати більш розумним,а мене не зробить дурнішою.
    Що у вас - обіженок, за звичка така,як нічого відповісти - в кожному пості верещите як не про вбитий марафоном мозок,так про тупість? По собі судите,чи що?
    Хм.. ну і про " поїду до Європи" банально. Добре що в тебе є " запасний аеродром". То ж чого досі тут страждаєш?
    така розумниця, щож ти сама не відповіси на риторичне питання, всі перемовини йдуть на сьогоднішню дату та на сьогоднішніх позиціях, все інше капітуляція
    про досі тут - я не планую поки, але може стати так, що вибіру не буде
    так що це моя країна, і ніяка тварюка підсмоктуюча владі, чи якійсь партії мене звідси не витурить, а жити в параші я не планую

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    ну такое .....
    есть субсидии ,
    в целом большинство будет платить
    гадаю,що навпаки, ефект буде протилежний
    на 12.21 борг населення був 7 млрд, за два роки борг зріс на 15 млрд, в 23му на 7,7

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Апелляционный суд восстановил Фарион в должности профессора Львовской политехники Источник: https://censor.net/ru/n3491905
    а що у нас в КЗоТі є підстава - на підставі звернення студентів?
    саме з таким формолюванням її звільнили, знаючи якою буде ухвала суду
    просто галичані в чергоовий раз посрали на Україну

Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 775

Типово

Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Дніпро в травні план 4 тис. виконали 2 тис, план на червень 9 тис
    То есть по факту в городе лям народу. Убираем пенсов, женщин и детей, остаётся...короче мужиков в возрасте 15-64 в Днепре 330 тыс на январь 2022го. Убираем возраст 14-25, убираем возраст 59-64, убираем инвалидов/студентов/мажоров/пупов земли/забронированных - останется...да мало останется, верно? Вот с этого остатка надо высмыкнуть 9к на штурм заминированной посадки
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

Дописів
    50 487

Типово

Правда - это факт. Его отрицать сложно. Я стараюсь посты основывать на фактах. Факты говорят сами за себя.
    Как ты думаешь, Антуриум, каким образом Украина может победить РФ и выйти на границы 1991 года? Только без фантазий, а на основе ....фактов.
    На основе фактов,я могу только сказать,что эта война надолго.
    А как и когда она закончится, мне очень хочется дожить и увидеть. Но то,что я знаю точно, так это то,что пока я живу,буду делать все,что в моих силах для того чтоб она закончилась так,чтоб моим живущим в Украине и не собирающимся никуда бежать внукам не пришлось воевать.
    Пойду лучше чуток поработаю.)

Дописів
    22 377

Типово

а чого ні, в мене немає підстав не вірити МО, за виключенням термінів (2 тижні)
    тут и с Резервом не все так хорошо как губу раскатали) обновляй хоть пять раз через него, но если к примеру в бумажном военнике стоит не актуальный сейчас ВОС, отличающийся от того, что за тобой в Обериге - пожалуйте повестку и ножками в ТЦК обновлять. я так понял. Подозреваю что при отсутствии бумажного варианта - бусик гарантирован даже при наличии Резерва в смартфоне

Так, відомості у військово-обліковому документі мають відповідати відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів "Оберіг".
    Якщо відомості у графах 1-5, 13 та 14 військово-облікового документа на бланку, не відповідають відомостям, що містяться у Реєстрі "Оберіг", він вважається недійсним, йдеться в постанові Кабміну №559. Джерело: https://censor.net/ua/n3491840

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

тут було питання ангелін за кого голосити
    Проектом вносяться наступні зміни до Виборчого кодексу України:

- додається уточнення щодо цензу осілості, а саме, що перебування за кордоном під час дії воєнного стану не є підставою для відмови в реєстрації кандидата на пост Президента України чи у народні депутати;
    і опа, політична обойма кандидатів стає просто шаленою, від сені, до гончарука, від гонтаревої до свинарчука, ну звісно ж батальон монако свої видвене
    зі. для чого все це?
    а ну і щоб залужний не випав

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від alexmk82 Переглянути допис
    То есть по факту в городе лям народу. Убираем пенсов, женщин и детей, остаётся...короче мужиков в возрасте 15-64 в Днепре 330 тыс на январь 2022го. Убираем возраст 14-25, убираем возраст 59-64, убираем инвалидов/студентов/мажоров/пупов земли/забронированных - останется...да мало останется, верно? Вот с этого остатка надо высмыкнуть 9к на штурм заминированной посадки
    ми не виконали тому що інші перевиконали, ніде навчати

Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 892

Типово

А чё никто не спросил откуда у Суболга такие данные под грифом ДСК как минимум, и с какого перепугу он ими тут светит и рассуждает ???

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    тут и с Резервом не все так хорошо как губу раскатали) обновляй хоть пять раз через него, но если к примеру в бумажном военнике стоит не актуальный сейчас ВОС, отличающийся от того, что за тобой в Обериге - пожалуйте повестку и ножками в ТЦК обновлять. я так понял. Подозреваю что при отсутствии бумажного варианта - бусик гарантирован даже при наличии Резерва в смартфоне

Так, відомості у військово-обліковому документі мають відповідати відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів "Оберіг".
    Якщо відомості у графах 1-5, 13 та 14 військово-облікового документа на бланку, не відповідають відомостям, що містяться у Реєстрі "Оберіг", він вважається недійсним, йдеться в постанові Кабміну №559. Джерело: https://censor.net/ua/n3491840
    Бутусу хвилі погоняти, що з гори скатитися, через два тижні (як обіцяє МО) Резерв стане дуже таки офіційним цифровим документом як і дія, бумажку треба буде таскати на випадок відсутності інтернета чи в тебе чи в ТЦКшників
    звісно імхо

Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    24 454

Типово

дубль

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    А чё никто не спросил откуда у Суболга такие данные под грифом ДСК как минимум, и с какого перепугу он ими тут светит и рассуждает ???
    спитай
    до речі, а чого ДСК?
    просто цікаво
    і якщо ДМК, то звідки ти про це знаєш?))

Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 720

Типово

Мне вот интересно....а какой план был в Киеве в травне? Знаешь?
    12 тис

Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 892

Типово

спитай
    до речі, а чого ДСК?
    просто цікаво
    і якщо ДМК, то звідки ти про це знаєш?))
    Я много чего знаю токо молчу и тебе советую, партизаны не дремлят.

Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    24 454

Типово

12 тис
    Значит равномерно разбросан план по областям и рассчитан от численности военнообязанных. Где-то так.
    Получается, что много набрали за месяц по стране. Пополнятся ряды ВСУ.

Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 775

Типово

ніде навчати
    Попереду літо. Наметів я думаю вистачить на всіх. Вода - підвезти не проблема. Харчування - його вдосталь. Смаколики - ну то вже таке. Ніхто не заважає піти в сусіднє село до крамниці.

P.S.: сестри чоловік (ну той що загинув) розповідав "в селі купили кабана частину кабана, то були навіть шашлики"
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

Сторінка 9 з 277 ПершаПерша 1234567891011121314151617181959109 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

• Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті