Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 237 з 319 ПершаПерша ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247287 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6369, показано з 4 721 по 4 740.

Тема: Загальне флудільне continue

  1. #4721
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    чем украинцы там - лучше чем украинцы тут?
    поэтому пигуй
    В каком смысле лучше? Если бы наша власть им сейчас гадости не делала, то когда нибудь они бы вернулись, но теперь они останутся там навсегда. И родители, видя всё увеличивающийся беспредел, вывезут детей из Украины. И некому будет работать и наполнять пенсионный фонд.
    Глядя на всё это, начинаешь уже не смеяться над версиями конспирологов, типа той что Ермак это "смотрящий" от какого-то мирового правительства и он делает всё для того чтобы население Украины постепенно сошло на ноль. Властями делается всё чтобы побольше работоспособных людей не вернулось и ассимилировалось за границей, а старые со временем сами вымрут.

  2. #4722
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    34 990

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    все хотів тебе спитати, а ти знаєш чому на нулі не пиздять "синіх", та на бойові не відправлять відказників
    а відповідь дуже проста - тому що людина зі зброєю, яку до чогось примушували може щось зробити не те
    до речі, а ти знаєш скільки відказників в ЗСУ годують за рахунок держбюджету?
    може краще іншу мотивацію шукати?
    1. Пиздять.
    2. Відмовник на те й відмовник, що він відмовився виконувати БР.
    На це завдання його не відправлять вже. Потім йде певна процедура, але йому можуть зачитати інше БР (згодом), його він може погодитися виконати.

    Ти десь в одному ряду з "нє совком", такий же теоретик.

    А скільки годують? Більша частина з них (майже всі) відбуваються легким переляком, майже нічим не завершується.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  3. #4723
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 887

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    В каком смысле лучше? Если бы наша власть им сейчас гадости не делала, то когда нибудь они бы вернулись, но теперь они останутся там навсегда. И родители, видя всё увеличивающийся беспредел, вывезут детей. И некому будет работать в Украине и наполнять пенсионный фонд.
    Глядя на всё это, начинаешь уже не смеяться над версиями конспирологов, типа той что Ермак это "смотрящий" от какого-то мирового правительства и он делает всё для того чтобы население Украины постепенно сошло на ноль. Делается всё чтобы побольше работоспособных людей не вернулось и ассимилировалось за границей, старые со временем сами вымрут.
    А не дуже старим ви вже ментально місця у концтаборах примарили?
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  4. #4724
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 465

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Мотивацію звісно краще шукати іншу.
    Але яку?
    Гроші?
    Янь, я не знаю, якщо без грошей, то можливо потрібен зовсім інший соціально-громадський договір, можливо потрібні інші Закони, точки росту чи таке інше
    в мене на память з історії приходять лише 17 рік (земля, фабрики), 33 рік (арійці та відплата) ВФР - геть монархію та еліти. рівні права та інше
    хоча гітлерівська німетчина не показова, там світ дав десятиріччя на становлення рейху
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  5. #4725

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 906

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    В каком смысле лучше? Если бы наша власть им сейчас гадости не делала, то когда нибудь они бы вернулись, но теперь они останутся там навсегда.....
    думаете я расстроюсь?

  6. #4726

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 906

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Моїх мотивувати не треба.
    Вони самі замотивовані.
    Тому і питаю чим можна замотивувати тих, в кого тієї мотивації немає.
    ну вы поняли, я не конкретно вас - просто когда говорят про мотивацию деньгами каждый должен назвать свою сумму за которую будет готов отправить близкого. можно не в слух, а для себя

  7. #4727
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 887

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Янь, я не знаю, якщо без грошей, то можливо потрібен зовсім інший соціально-громадський договір, можливо потрібні інші Закони, точки росту чи таке інше
    в мене на память з історії приходять лише 17 рік (земля, фабрики), 33 рік (арійці та відплата) ВФР - геть монархію та еліти. рівні права та інше
    хоча гітлерівська німетчина не показова, там світ дав десятиріччя на становлення рейху
    Ну диви, в нас замкнуте коло.
    Гроші - не мотив.
    Впевненість в завтра чи стабільність - неможливі. Бо війна це не про це.
    Договір типа "Демобілізація через N місяців служби" зараз неможлива бо провалена мобілізація.
    Що ще можна запропонувати?
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  8. #4728
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 887

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну вы поняли, я не конкретно вас - просто когда говорят про мотивацию деньгами каждый должен назвать свою сумму за которую будет готов отправить близкого. можно не в слух, а для себя
    Я зрозуміла.
    До речі, в знайомої чоловік замотивований саме на гроши.
    Він на нулі. Картка у дружини.
    Якийсь будинок прикупили...
    Всі майже щасливі.
    Бо без війни він не мав такої зарплатні.
    Тому буває що мотив. Звісно, що не для всіх.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  9. #4729
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Зря вы не считаете деньги мотивацией. Это ещё какая мотивация, хоть и не для всех.
    money makes the world move go round (с)

  10. #4730
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 465

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    1. Пиздять.
    2. Відмовник на те й відмовник, що він відмовився виконувати БР.
    На це завдання його не відправлять вже. Потім йде певна процедура, але йому можуть зачитати інше БР (згодом), його він може погодитися виконати.

    Ти десь в одному ряду з "нє совком", такий же теоретик.

    А скільки годують? Більша частина з них (майже всі) відбуваються легким переляком, майже нічим не завершується.
    пиздять не на нулі
    відмовник не йде виконувати одне бойве. а йде виконувати інше? Юр, зі всією повагою..
    но вони рахуються за частиною і не виконують БР

    моя обізнанність може і поступається твоїй, але ти теж не прикрашай
    просто про це моветон говорити - це факт, ну ми то тут ннне на марафоні, правда?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  11. #4731
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 465

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ну диви, в нас замкнуте коло.
    Гроші - не мотив.
    Впевненість в завтра чи стабільність - неможливі. Бо війна це не про це.
    Договір типа "Демобілізація через N місяців служби" зараз неможлива бо провалена мобілізація.
    Що ще можна запропонувати?
    гроші про те, але ми всі розуміємо, що при відкаті від ліберальних цінностей буде відкат союзників і їх грошей, тому я їх опустив та взяв приклади коли країни були в лайні і війні, але якось змогли
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #4732
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 887

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    гроші про те, але ми всі розуміємо, що при відкаті від ліберальних цінностей буде відкат союзників і їх грошей, тому я їх опустив та взяв приклади коли країни були в лайні і війні, але якось змогли
    Тут я з тобою згодна.
    Тому основним мотивом гроші теж не вважаю.
    Але що ще можна запропонувати тим, хто не хоче? Навіть до ТЦК дійти.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  13. #4733

    Реєстрація
    26 листопад 2012
    Дописів
    657

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    В каком смысле лучше? Если бы наша власть им сейчас гадости не делала, то когда нибудь они бы вернулись, но теперь они останутся там навсегда. И родители, видя всё увеличивающийся беспредел, вывезут детей из Украины. И некому будет работать и наполнять пенсионный фонд.
    Глядя на всё это, начинаешь уже не смеяться над версиями конспирологов, типа той что Ермак это "смотрящий" от какого-то мирового правительства и он делает всё для того чтобы население Украины постепенно сошло на ноль. Властями делается всё чтобы побольше работоспособных людей не вернулось и ассимилировалось за границей, а старые со временем сами вымрут.
    Понимаю. Почитайте по всем войнам,например в 20 веке. У нас еще цветочки. Так-то оно все на фронт в первые две недели, женщины-подростки на оборонке работают, продуктовые карточки.. Ну это если сжато. И что мешает в вашей версии тупо рубонуть электричество сразу и навсегда? Все выедут, канализация,вода- сами понимаете. Выпереть людей несложно. Я сам считаю что есть негласные моменты, и их много, но если цель-уничтожить население,то уж больно вяло, тупо, без огонька.

  14. #4734
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 344

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Угу.
    Я, как бы, в курсе про их нынешнее "качество", ага.
    Так вы айтишник?

  15. #4735
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    34 990

    Типово

    Коротше, теоретик. Не бачу сенсу.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  16. #4736
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 908

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Але що ще можна запропонувати тим, хто не хоче? Навіть до ТЦК дійти.
    Снаряды с патронами на госпредприятиях выпиливать не требуется совсем ?
    Все дадут ?

  17. #4737
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 908

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Так вы айтишник?
    Я ненавижу программистов за то, что мне часто приходится делать их работу. ))))

  18. #4738
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 344

    Типово

    Цитата Допис від Rom2* Переглянути допис
    В каком смысле лучше? Если бы наша власть им сейчас гадости не делала, то когда нибудь они бы вернулись, но теперь они останутся там навсегда. И родители, видя всё увеличивающийся беспредел, вывезут детей из Украины. И некому будет работать и наполнять пенсионный фонд.
    Глядя на всё это, начинаешь уже не смеяться над версиями конспирологов, типа той что Ермак это "смотрящий" от какого-то мирового правительства и он делает всё для того чтобы население Украины постепенно сошло на ноль. Властями делается всё чтобы побольше работоспособных людей не вернулось и ассимилировалось за границей, а старые со временем сами вымрут.
    Они вернутся, если тут будет все хорошо. И не вернутся, если будет плохо. Но если к их приезду кто-то уже сделает хорошо, зачем они здесь уже понадобятся?

  19. #4739
    Турист года 2013 Аватар для Rom2*
    Реєстрація
    27 червень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 221

    Типово

    Цитата Допис від Экзархов Переглянути допис
    но если цель-уничтожить население,то уж больно вяло, тупо, без огонька.
    Почему вы думаете что в этом нужна спешка? И не обязательно уничтожить. Я не говорил об уничтожении. Перемещение за пределы Украины, ассимиляция там наиболее работоспособных и предприимчивых, а именно такие уехали. А старые люди в Украине постепенно сами вымрут. А раньше будет коллапс экономики, потому что работников будет мало, особенно толковых и предприимчивых, а пенсов много.

  20. #4740
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 887

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Снаряды с патронами на госпредприятиях выпиливать не требуется совсем ?
    Все дадут ?
    До чого тут це риторичне питання?
    Формлюйте так, що б не лише вам було зрозуміло по що ви пишете.
    Або відчепиться. Будь ласка.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

Сторінка 237 з 319 ПершаПерша ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247287 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті