Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 388 з 454 ПершаПерша ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398438 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9077, показано з 7 741 по 7 760.

Тема: Загальне флудільне

  1. #7741
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 744

    Типово

    Цитата Допис від Posthuman Переглянути допис
    Ага...)) только откинулся пару дней как.
    Отсидел и вышел на свободу???
    "Откинуться" - выйти из тюрьмы, освободиться, отсидеть срок.
    В игноре: Дейнерис, Антуриум, VitЁk, habubabur

  2. #7742

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 301

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Марьянка писала у фб, шо Залужний прохлаждаеться постоянно у кабинетах. Значить це добре.
    Ну, раз Мар'яна вдоволена, то слід вважати, що добре.

    А вона вже заткнула свій фонтан, після зміни командування, чи знову інструктує генералів?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  3. #7743

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 556

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ну, раз Мар'яна вдоволена, то слід вважати, що добре.

    А вона вже заткнула свій фонтан, після зміни командування, чи знову інструктує генералів?
    Доси шось 3.14здить на Залужного.
    В коментарях ій радять звернутися до психітра.

  4. #7744
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Доси шось 3.14здить на Залужного.
    В коментарях ій радять звернутися до психітра.
    Добре хоч Буданову не радять.))
    Доречі сьогодні траплявся огляд укріплень Сирського від якогось французького аналітика,що аналізує інформацію з відкритих джерел. Саме він так і назвав ті укріплення. З супутниковими знімками.
    Аж цікаво і чого про укріплення Залужного якось ніде інфи не було?

  5. #7745
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    Отсидел и вышел на свободу???
    "Откинуться" - выйти из тюрьмы, освободиться, отсидеть срок.
    Я в бане был.))
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  6. #7746
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 744

    Типово

    Цитата Допис від Posthuman Переглянути допис
    Я в бане был.))
    Наверное долго ты в бане сидел...)))
    В игноре: Дейнерис, Антуриум, VitЁk, habubabur

  7. #7747
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Добре хоч Буданову не радять.))
    Доречі сьогодні траплявся огляд укріплень Сирського від якогось французького аналітика,що аналізує інформацію з відкритих джерел. Саме він так і назвав ті укріплення. З супутниковими знімками.
    Аж цікаво і чого про укріплення Залужного якось ніде інфи не було?
    Будувати укріплення може наказати лише Верховний Головнокомандувач. І в основному це робиться ДО початку війни. Як мінімум, треба знати, хоча б приблизно, напрями головних ударів - це завдання для розвідки і талант головнокомандувача. Бо у Другу світову війну французи побудували неприступну лінію Мажіно, але німці її просто обійшли через Голандію та Бельгію і ресурси витрачені на будівництво пішли прахом.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  8. #7748
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Будувати укріплення може наказати лише Верховний Головнокомандувач. І в основному це робиться ДО початку війни. Як мінімум, треба знати, хоча б приблизно, напрями головних ударів - це завдання для розвідки і талант головнокомандувача. Бо у Другу світову війну французи побудували неприступну лінію Мажіно, але німці її просто обійшли через Голандію та Бельгію і ресурси витрачені на будівництво пішли прахом.
    І?
    Верховний про укріплення говорить давно. Як приклад - укріплення в Харківській області .
    А якщо до початку не робиться,або робилось тільки на папері ( хторозмінував....), то під час війни з огляду на зміну ситуації не варто навіть намагатися будувати?
    Ну і на останок... До чого зараз і тут про те що колись десь обійшли німці? Що саме ви цим хотіли сказати? Чи просто вирішили блиснути начитаністтю?

  9. #7749
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Шо тут, прогнозы как скоро мы в Днепре русскими станем без укриплень ?
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  10. #7750
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 860

    Типово

    як кумедно соевое говно пытается отмазать xуйловского зализного гинирала, докторанта пидраxуя и воспевателя талантов герасимова.
    проебавшего всё что можно в 2023 и оставившего Украину полностью на милость орде.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  11. #7751
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    І?
    Ну і на останок... До чого зараз і тут про те що колись десь обійшли німці? Що саме ви цим хотіли сказати? Чи просто вирішили блиснути начитаністтю?
    Ви мене з кимось плутаєте - тут є кому блищати та розпушувати хвости. А я просто пам'ятаю дещо зі школи, хоч деякі тикають мені інсультом і кажуть, що в мене вже мізків немає. А я згадав про це лише тому, що вибір місця побудови укріплень дуже складна справа і помилка дуже дорого коштує.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  12. #7752
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    як кумедно соевое говно пытается отмазать xуйловского зализного гинирала, докторанта пидраxуя и воспевателя талантов герасимова.
    проебавшего всё что можно в 2023 и оставившего Украину полностью на милость орде.
    А кто этого генерала назначил? Понимаю, уж если бы ты, то совсем было по другому, а тут...
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  13. #7753
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 860

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    А кто этого генерала назначил?
    наркоман Зеленский. а что? как это меняет реальность?
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  14. #7754
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Ви мене з кимось плутаєте - тут є кому блищати та розпушувати хвости. А я просто пам'ятаю дещо зі школи, хоч деякі тикають мені інсультом і кажуть, що в мене вже мізків немає. А я згадав про це лише тому, що вибір місця побудови укріплень дуже складна справа і помилка дуже дорого коштує.
    Ну з огляду на побачені сьогодні супутникові знімки ,про огляд яких я писала, місце як раз те,що треба.
    Що дійсно не дає стовідсоткової гарантії в умовах сильної недостачі озброєння і захисту тих укріплень від рашстських КАБів,які не те що укріплення рівняють з землею,а лишають по собі вирви величезної глибини і радіусу.
    Тож побудовані не в тому місці можуть коштувати дорого,та непобудовані зовсім,можуть коштувати ще дорожче.

  15. #7755
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    наркоман Зеленский. а что? как это меняет реальность?
    А кто больше и громче всех звонил в лапоть про конрнаступ и напугал ежа голой жопой?
    Реальность может изменится... ну ты сам знаешь - литра азнаури например, меняет, только ненадолго.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  16. #7756
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну з огляду на побачені сьогодні супутникові знімки ,про огляд яких я писала, місце як раз те,що треба.
    Що дійсно не дає стовідсоткової гарантії в умовах сильної недостачі озброєння і захисту тих укріплень від рашстських КАБів,які не те що укріплення рівняють з землею,а лишають по собі вирви величезної глибини і радіусу.
    Фронт має більше тисячі кілометрів і досить змінити напрям головного удару, щоб звести нанівець всі зусилля. Адже кацапи теж мають подібні знімки.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  17. #7757
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 860

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    А кто больше и громче всех звонил в лапоть про конрнаступ и напугал ежа голой жопой?
    зализный гинирал.
    что не так?
    также: ты намекаешь, что расея это ёж а самотня Україна єт таки голая жопа?
    и не надо иё пугать?
    опять инсульт?
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  18. #7758
    Аватар для MB_638
    Реєстрація
    28 липень 2010
    Звідки Ви
    Где то рядом
    Дописів
    1 524

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну з огляду на побачені сьогодні супутникові знімки ,про огляд яких я писала, місце як раз те,що треба.
    Вы про снимки в этой статье?

    Удивительно слабая оборона Украины помогает наступлению России
    Согласно обзору снимков, сделанных коммерческой спутниковой компанией Planet Labs, редкие, рудиментарные линии траншей населяют территорию к западу от Авдеевки, которую Украина пытается защитить. На этих линиях траншей отсутствуют многие дополнительные укрепления, которые могли бы помочь замедлить российские танки и помочь защитить основные дороги и важную местность.
    https://www.nytimes.com/interactive/...-avdiivka.html
    Однажды один очень мудрый человек ничего не сказал. Времена были опасные, да и собеседники ненадёжные.

  19. #7759
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    А кто больше и громче всех звонил в лапоть про конрнаступ и напугал ежа голой жопой?
    Реальность может изменится... ну ты сам знаешь - литра азнаури например, меняет, только ненадолго.
    Все говорили. Говорили то,что хотели слышать наши партнёры,давшие для этого контрнаступу большое количество оружия. Хоть и не все,что мы просили.
    Но то,что стратегия и тактика,а другими словами спланированность операции и запасные варианты не оправдали всеобщих ожиданий,это ж совсем другой разговор.
    Очень неприятный многим любителям создать себе кумира.
    И . Вот не помню дословно как сказал по поводу доречности( не помню сейчас как сказать на русском) отставки Залужного Буданов,но по смыслу примерно " если все было так хорошо,то почему по итогу года мы оказались в той ситуации,в которой оказались?" - я согласна с ним.

  20. #7760
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Слишком много последнее время про укрепления говорят. Там, сям, даже тут.
    В харьковских телегах пишут что в области уже третью очередь строят. И даже фотки есть "подземелий". Чего это фотки и где - мне не ведомо.

    Внезапно, и странно это всё.
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

Сторінка 388 з 454 ПершаПерша ... 288338378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398438 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті