Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 380 з 454 ПершаПерша ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390430 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9077, показано з 7 581 по 7 600.

Тема: Загальне флудільне

  1. #7581
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 744

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    если даже так то тогда сомнения в адекватности наших перевозчиков - зачем переться через Польшу туда, если шанс то пропустят обратно минимальный?
    Интересный вопрос. И ответ на него думаю знают европейские чиновники или водители- дальнобойщики. Очевидно через Румынию въезжать совсем не выгодно...Я так думаю, иначе весь транспорт давно бы уже шел через Румынию. Есть еще плата за проезд по дорогам...
    Налоги и сборы (инфа на 2012 г)
    С иностранных транспортных средств при въезде в Румынию взимается дорожный сбор в размере $ 0,023 т/км (для порожнего автомобиля сбор рассчитывается исходя из веса нетто автомобиля).
    В Румынии взимается налог с оборота на основании стоимости перевозимого груза.
    Если она в документах не указана, то сбор составляет $ 275.
    Специальный сбор за таможенное оформление на границе автотранспортного средства, а также прицепа или полуприцепа составляет $ 20.
    Плата за парковку грузовых автомобилей составляет $ 8,30.
    За выдачу разрешения на границе взимается плата $ 620,30.
    Сборы за дезинфекцию грузовых автомобилей в Varsand составляют 130 000 ROL.
    Платные дороги (туннели, мосты)
    Платные мосты http://www.atn-trans.com/blog/tag/%D...D%D0%B8%D0%B8/
    В игноре: Дейнерис, Антуриум, VitЁk, habubabur

  2. #7582
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 106

    Типово

    https://www.volynnews.com/news/all/v...skoho-kordonu/
    Вантажівки, які розвантажилися в Німеччині та Бельгії, мали повертатися в Україну через Словаччину, але проїхати там зараз зась: кордон з Україною заблокований, тому доводиться їхати в Угорщину, а звідти – на Румунію.
    Это конечно не закон, но сдается мне что нет никаких ограничений про точка возврата должна быть точкой выезда.
    Но я тоже не понимаю этой "упертости" стоять на польской границе

  3. #7583
    Аватар для bia
    Реєстрація
    15 серпень 2007
    Дописів
    6 523

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    https://www.volynnews.com/news/all/v...skoho-kordonu/

    Это конечно не закон, но сдается мне что нет никаких ограничений про точка возврата должна быть точкой выезда.
    Нет, не должна. Они обратно же не пустые едут, везут какой-то попутный груз. Обязательным должен быть пункт, указанный в таможенных документах на этот груз.

  4. #7584
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 851

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    если даже так то тогда сомнения в адекватности наших перевозчиков - зачем переться через Польшу туда, если шанс то пропустят обратно минимальный?
    потому-что большинство своих перекупов сидят в Польше под видом Sp.z o.o.
    и товар сливается в Польше.
    товар на бумаге и товар на складе это не всегда одно и то же.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  5. #7585
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 744

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    потому-что большинство своих перекупов сидят в Польше под видом Sp.z o.o.
    и товар сливается в Польше.
    товар на бумаге и товар на складе это не всегда одно и то же.
    Так в Украину ввозится миллионы тонн товара из ЕС...Границу то по-любому надо грузу пересекать...
    В игноре: Дейнерис, Антуриум, VitЁk, habubabur

  6. #7586

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 843

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    потому-что большинство своих перекупов сидят в Польше под видом Sp.z o.o.
    и товар сливается в Польше.
    товар на бумаге и товар на складе это не всегда одно и то же.
    в 95 помнится, в Рава-Русской знакомые за какие то баснословыне по тем временам деньги оформляли временную прописку страждущим у себя - когда только пошел слух про "малый пограничний рух")))

  7. #7587
    Аватар для Душ
    Реєстрація
    22 жовтень 2005
    Звідки Ви
    Из Чесноправды
    Дописів
    23 744

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    сейчас еще выяснится что это требование украинской таможни
    Зная про коррумпированность таможни можно понять почему фуры стремятся попасть именно на конкретное КПП....как лосось на место нереста.
    Их там ждут свои люди. Я так думаю. Возможно это наше ноу-хау, а не европейское (я про КПП). Дань же надо собирать....и туда ...наверх нести.
    В игноре: Дейнерис, Антуриум, VitЁk, habubabur

  8. #7588
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    Исключительно теоретически))
    от перехода в Крацковце до Ужгорода - пусть 350 км через Ряшев. если груженная фура (возьмем 20 тонн груза) расходует 40 л/100 км то объехать через Словакию получается плюс 140 литров солярки. пусть 2 евро/литр дизеля. что еще? страховка+платные дороги+хот-дог водителю+зарплата за сутки = пусть даже на 500 евро увеличатся накладные по доставке фуры в Украину. Хотя хот-дог и зарплату можно вычесть - один хрен суточные платятся и за простой.
    не понимаю упертого стояния на границе с Польшей. Поляков не оправдываю.
    до Чопа через Румынию - 500 км. тоже не абы какое расстояние
    Может, всё зависит от того, куда они в итоге едут с этим зерном...Если в Польшу), то тогда вообще всё понятно.
    А если не в Польшу, то куда?
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  9. #7589
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    або ви обгрунтовуєте своє хамство в мій бік (регулярно, з елементами наклепу, образ та брудних пліток) або я користуючись правилами даного форуму припиняю ваше спілкування на данній площині.
    Знову самі погрози. Як це зручно - користуватися посадою для реалізації власних бажань, - чи не правда? Тільки Ви так і не зрозуміли, що я вже давно Вас не боюся. Бо я УКРАЇНКА! Якби українці боялися потрапити за грати або навіть загинути, не було б обох Майданів і не було б зараз війни, бо ніхто не пішов би захищати Україну. Бан користувача, який сміє критикувати Ваші дії, - це єдине, що Ви вмієте. З форуму і так пішли вже всі розумні, цікаві дописувачі, які створювали 80-90% всього контенту, які і зробили форум таким, яким він був раніше. Давайте, приберіть звідси й тих, хто залишився: мене, Возара, можна ще Йорана з Аборигеном прихопити про всяк випадок (нєнуашо?), - повинні залишитися лише прихильники зеленої влади, які обсирають опозицію та її прихильників, НЕзелених військових та волонтерів тощо. Повинні залишитися лише зелені, які навіть грамотно писати нездатні, не володіють повноцінно державною мовою, які не знають, хто такі Скрипка та Пивоваров, в яких Авдєєві стайні та Василівська область, тощо. Саме ТАКІ люди Вам приємні, бо вони ж співають Вам дифірамби на відміну від мене.
    Що стосується моєї відповіді стосовно правил форуму, нижче Возар вже все процитував, я з ним повністю згодна. Можу додати ще такі пункти:
    Цитата Допис від Admin
    Во время ругани и "драки" на форуме - штраф получают все участники.
    Ніколи Ви це не виконуєте, завжди баните мене та/або Возара, дуже рідко Сміта, ще рідше - Антуриум. Решта учасників срачу залишаються непокараними.
    І ще одна цитата:
    Цитата Допис від Admin
    Отягчающими обстоятельствами при наказании являются:
    Жалобы модераторов и участников форума, спам, троллинг, игнорирование или ругательства в ответ на предупреждения, подозрение в постоянном умышленном нарушении правил.
    На ПОСТІЙНІ образи форумчан з боку Антуриум, Smith, ~ Электра ~, 1960, †Raptor† тощо скаржилася не лише я, а й інші дописувачі. БАГАТО разів. Скаржилися і за допомогою кнопки "!", і Вам в особисті, і навіть адміну. Ви хоч раз ВИКОНАЛИ те, що написано адміном в цитаті вище? Жодного. Колись Ваша подруга ~ Электра ~ без приводу звинуватила мене в тому, що я начебто можу вбити дитину. Це порушення вже не лише правил форуму, а й законів України. Тоді я писала Вам в особисті, закликала до Вашої людяності, просила покарати її за це. Яка була Ваша реакція на це? Тиша! Після того вона образила форумчанку, брат якої був на фронті, а пізніше загинув, образила її маму. Тоді я теж писала Вам в особисті, казала, що ображати наших військових та їх родини, це вже днище, просила покарання. І що у відповідь? Ви просто ВИДАЛИЛИ її висери з форуму і знову жодного бану! Тепер вона звинувачує мене у брехні, мовляв, вона такого не писала, - Ви знаєте, що вона бреше, і мовчите! На вчорашню ситуацію я вже вказувала: Сміт двічі образив мене і один раз Текстуру - це відверте порушення п.1.1.2 правил форуму. Але бану за це немає. І це лише три приклади, насправді їх сотні. Ви використовуєте своє модераторство у власних цілях. На форумі Ви дієте по тому ж принципу, що й зелена влада: своїм можна все, іншим неможна навіть те, що дозволено правилами та законами. На будь-якому іншому форумі Вас за це вже давно позбавили б модераторства, а тут Вам дозволено творити творити все, що забажаєте.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #7590
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Питання 1: Де написано, що модератор повинен відповідати очікуванням всіх учасників форуму?
    А де я писала, що "модератор повинен відповідати очікуванням всіх учасників форуму"(с)? Ви ж вимагаєте в мене посилання на пункт правил форуму, який це начебто закріплює. Тож я у відповідь вимагаю (закони України мені це дозволяють, ага) цитату мого допису, в якому я начебто САМЕ ЦЕ писала. Ще раз: не те, ЯК Ви прочитали/зрозуміли мій допис, а те, де я САМЕ ЦЕ писала. Бо я відповідаю лише за свої слова, а не за те, як Ви їх зрозуміли. Тож чекаю на цитату. Скрін того мого допису в мене є, якщо що.
    Питання 3: Що дає права учасникам погрожувати, розпускати плітки та чинити наклеп?
    Шикарне питання! Теж чекаю на Вашу відповідь, де написано, що Антуриум МАЄ право розпускати плітки про мою родину та чинити наклеп на неї, і де написано, що Ви МАЄТЕ право не карати її за це? Чекаю на відповідь.
    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ви маєте права очікувати чого завгодно. Вимагати - ніт.
    Як цікаво! Тобто у нас, користувачів форуму, є лише ЗОБОВ'ЯЗАННЯ? І немає жодних ПРАВ??? Це, по-Вашому, ДЕМОКРАТІЯ? Чим тоді цей форум відрізняється від севпомийки, де ТАКА Ж політика?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #7591
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Де написано, що учасники мають право порушувати правила форуму, якщо не згодні з діями модератора чи інших учасників?
    А де написано, що модератор має право за одне і те ж саме порушення одного дописувача ПОСТІЙНО банити, а іншим ПОСТІЙНО пробачати? Де написано, що модератор має право інших порушників не карати виключно через те, що головний порушник начебто НЕ ВИЗНАЄ свою провину (Ви мені таке писали)? Те, що я неодноразово ВИЗНАВАЛА це, опустимо, Ви все одно цього не бачите.
    Що дає права погрожувати, розпускати плітки та чинити наклеп?
    Які плітки та наклепи я про Вас розпускала? Чекаю на конкретику. Ви ж так її (конкретику) любите, так і я теж.
    І про які погрози мова? Про те, що рано чи пізно Ви понесете покарання за те, що закриваєте очі на кремлівську пропаганду? Так це не погрози - це констатація факту.
    прийму рішення. Керуючись правилами форуму.
    Ні, керуючись ВЛАСНОЮ ТРАКТОВКОЮ правил.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #7592
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Пользователи форума ожидают от администрации форума выполнения своих прямых обязательств по контролю за соблюдением правил форума ОТ ВСЕХ пользователей форума.
    Это единственно о чем говорит вам который раз Дейнерис.
    Дякую, Возаре. Так, саме про це я і кажу. Я жодного разу не стверджувала, що не порушую правила форуму. Я жодного разу не казала, що за мої порушення не повинно бути покарання. Я і зараз вкотре можу ще раз повторити: я ПОРУШУЮ правила і за це ПОВИННІ бути покарання. Я кажу, ні, навіть кричу про те, що НЕ ЛИШЕ Я порушую правила форуму! Антуриум, Smith, ~ Электра ~, 1960, †Raptor†, GALAтея, VitЁk та інші ПОСТІЙНО порушують правила, особливо п.1.1.2. Але в 99% ніякого покарання за це не отримують.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    погрожувати, розпускати плітки та клепати наклепи неприпустимо.
    *з надією* можливо, колись це стане загально-неприйнятним і стане працювати в бік усіх без вийнятку форумчан.
    "Ні, синку, це фантастика!"(с) Це неможна робити лише мені і Возару, іншим можна все. Скільки разів Антуриум оббріхувала та ображала не лише мене, а навіть мою родину, яку НЕ ЗНАЄ ні особисто, ні навіть по форуму. Це пряме порушення п.1.1.3 правил форуму. Скільки разів я і на "!" натискала, і в особисті Янь писала. Жодного бану! Мене банять навіть на прохання форумчан (докази маю, так), а інших не чіпають навіть за образу родини дописувача, - який пункт правил форум ДОЗВОЛЯЄ модератору таке робити? Питання риторичне.
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Сміта якраз відправляють.
    В багато разів РІДШЕ, ніж мене. За вчорашні та сьогоднішні образи він не в бані, як бачите. І, впевнена, навіть попереджень не було.
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    ОНА давно нарывается и нарушает все правила систематически.
    Накидати тобі скріни ТВОЇХ порушень? Чисельних! За жодне з них ти не отримала бану. Навіть Софі забанили за якусь дрібницю (я так і не зрозуміла, за що саме), тебе ж за відверті НЕОДНОРАЗОВІ образи БАГАТЬОХ учасників форуму - жодного разу. Чи, може, один-два рази, але так давно, що воно вже навіть забулося.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #7593
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    очікування мають право на існування. наприклад, що правила для всіх. мене не стосується яким ресурсом. а то ви увійдіть в положення, модерувати нема кому, тому будемо модерувати одну лише користувачку. ахаха
    вибіркові кавалькади - таке.
    Дякую, Мафальдо, саме про це й мова. Немає часу на ПОВНОЦІННЕ модерування - людина знімає з себе такі повноваження. Або принаймні не модерують (як, наприклад, Алиса). Принаймні саме так відбувається на всіх інших форумах. А модерувати "як мені підкаже ліва п'ята" - це низько, особливо в умовах повномасштабної війни.
    Писати, що Україна ніколи не виграє у війні, що Захід нас кинув, що треба сідати за стіл перемовин, - це не порушення правил та законів, ні. Писати, що всіх порохоботів треба розстріляти, а їх кишки розвісити по парканам, що всіх жінок та дітей порохоботів треба живцем спалити на вогнищі, перед цим без анестезії вирізавши органи, - це не порушення правил та законів, ні. Писати, що в початку війни винна Революція Гідності, лити бруд на неї та її Героїв, - це не порушення правил за законів, ні. Порушення - це назвати авторів цього лайна рашистськими гнидами. Сама така нинішня політика керівництва форуму.
    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ви написали відверту неправду.
    Це ВИ пишете неправду. Доказів того, як від Вас не було покарання за відверте і, головне, неодноразове порушення правил форуму і навіть законів Вашими друзями і просто ПРИЄМНИМИ для Вас учасниками форуму, у мене повний комп'ютер. Навіть зараз нас (мене, Возара, Мафальду, Анжелінн тощо) вовсю обсирають †Raptor† та Smith - від Вас знову жодної реакції на це.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #7594
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Як добре що я сюди вже не заходжу. Це вже не форум, який я колись знав, це помийка.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  15. #7595
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Аминь

  16. #7596
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 839

    Типово

    Що ж.
    Приємного відпочинку, пані Дейнеріс.

    Якщо хтось бажає скласти компанію, маєте право.
    Тихого всім вечора!
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  17. #7597
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Як добре що я сюди вже не заходжу. Це вже не форум, який я колись знав, це помийка.
    Ну вы так вот рубанули шашкой).
    Есть другие темы на форуме, где люди чудесно общаются.
    И не ссорятся даже там, где еще когда-то (на том форуме, который вы вспоминаете с любовью) кипели срачи.

    Да, увы, форум сворачивается, как сверхновая звезда. Всё имеет свой срок (. Но позитивного ,всё же, значительно больше, чем негатива.
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  18. #7598
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 851

    Типово

    * изучая подпись *
    теперь даже Самолёту нельзя верить.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  19. #7599
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    Дякуемо

  20. #7600
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 851

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    в 95 помнится, в Рава-Русской знакомые за какие то баснословыне по тем временам деньги оформляли временную прописку страждущим у себя - когда только пошел слух про "малый пограничний рух")))
    если макро-смотреть на состояние власти и экономики Украины, правил игры и понятий, мы на 80% жёстко приземлились в середину девяностых.
    а почему? да потому, что вместо сталого подъема национальное ДНК дёрнуло исполнить ТАК-ЙУСЧЕНКО и поломать весь не такой уж и плавный рост.
    странная история эта вечная жажда самоуничтожения украинской нации.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

Сторінка 380 з 454 ПершаПерша ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390430 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті