Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 46 з 50 ПершаПерша ... 363738394041424344454647484950 ОстанняОстання
Всього знайдено 983, показано з 901 по 920.

Тема: Новини України, світу та довкола цього

  1. #901
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Ігор Луценко

    Пройшла новина про нібито знищення першого Абрамса.
    Я зараз не буду коментувати конкретний випадок, а скажу за проблему захисту бронетехніки від дронів.

    Чомусь усі фотки абрамсів і леопардів, котрі я зустрічаю — вони без захисту від дронів. Те саме стосується і радянських танків, я вже на кажу про Бредлі та інші БМП.

    Для пілота ФПВ (або бомбера, неважливо) бронетехніка — ціль номер один. В деяких районах бойових дій саме з допомогою невеликих БПЛА досягається до 75% ураження саме дронами. Або фпв з радянським зарядом для гранатомета, або дрон зі скидом з чимось аналогічним, починаючи від гранаток на мк19 і закінчуючи важкими кумулятивами — все це полює за великою здобиччю.

    Броня ж згори найменш захищена. Якщо лобова броня у танка має інколи велику товщину, котру навіть птротитанкова авіабомба чи ПТРК не проб’є, то згори вона надто тонка і на башті, і у задній частині корпуса.

    Окрема історія — артилерія, тобто самохідні гармати. Їх намагаються уразити з подвоєною силою, бо вони коштують багато, можуть стріляти далеко і робити противнику багато лиха.

    Попри те, що така артилерія зазвичай мешкає подалі від лінії фронту — 10 км, приміром, але за нею також полюють більш технічно просунуті дрони типу Ланцету, і роблять багато лиха. Але зараз і для звичайної фпвіхи 10 км — цілком реальна дистанція, аби радіогоризонт дозволяв.

    На початку минулого року, крім своїх безпосередніх обов’язків, я зайнявся також захистом артилерії від Ланцетів. Разом зі спеціалістами ми розробили конструкції з сітками, щоб прикрити самоходки від Ланцетів. Станом на зараз у війська поставлено їх більш ніж півсотні. Уже вийшло друге покоління конструкції. Є кілька випадків, коли від прильотів ФПВ ця конструкція рятувала.

    Чого так мало, тільки 50? Адже у нас сотні і сотні тільки артилерійських установок, які треба накривати? Банальна відповідь — все це іде за спонсорські кошти. Держава Україна поки що свою, українську техніку накривати від БПЛА не надто поспішає.

    Моє (тобто умовно «моє») рішення по захисту — це не єдине. Рік тому одна військова частина, розуміючи необхідність захисту бронетехніки, теж розробила чудове рішення для захисту танків і тп. Підкреслю, що ми з цими шановними панами мислили синхронно, хоч на той час і не були знайомі. Вони пройшли належний шлях, оформили документацію на свою розробку.

    І — результат нульовий, майже як у мене. Державі їх рішення поки що не знадобилося.
    Наскільки я знаю, сітковий захист проти дронів виробляє підприємство одного відомого олігарха. Захист досить кострубатий, як на мене, але це краще, ніж нічого.

    Тобто на умовному «ринку» є як мінімум три рішення, три гравці-розробники, гравці-виробники. Беріть і ставте ХОЧА Б ЩОСЬ на дорогезні іноземні танки!
    Але — не ставлять. У так званий контрнаступ-2023 поїхали здебільшого голі танки, голі БМП і голі БТРи.

    До слова, проблемою захисту від дронів опікують і у нашого ворога. Вкинули туди великий ресурс. На бронетехніці противника можна побачити екзотичні конструкції. Але наші конструкції на порядок кращі (що моїх колег, що «мої»). Але — їх дуже мало. А у противника їх буде все більше.

    І не те щоб українське військове керівництво про цю проблему не знало. Ще влітку минулого року я про це особисто говорив із командуванням. Інформував, що люди, котрим поручили займатися цим питанням — не витягують задачу. Не витягнули до сих пір(

    Зараз, коли помінялися начальники, я починаю зараз усе спочатку. Нові люди в ГШ, серед яких є ті, у кого просто колосальний фронтовий досвід. Можливо, там таки системно зацікавляться і виб’ють гроші, підштовхнуть до конструювання ще кращих рішень?

    Бо зараз ЖОДНА броня не мусить виїжджати у зону бойових дій без прикриття зверху від скидів і фпв. Це питання життя і смерті. І це зараз питання «тиску знизу». Рішення є, треба тільки взяти їх і почати масово впроваджувати.

    Вдячний буду за репост, та інші форми поширення цієї інформації. Нехай це прочитають танкісти і їх родини, і всі, хто небайдужий, і допоможуть зробити захист від ФПВ стандартом.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  2. #902
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    щось в СА намазано медом і забагато делегацій одночасно там тойво. співпадають у часі і просторі.
    Наша стратегія – це тактика

  3. #903
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    щось в СА намазано медом і забагато делегацій одночасно там тойво. співпадають у часі і просторі.
    Співпадіння напевно, такий собі Оман 2.0 ...

  4. #904
    Аватар для Faraon
    Реєстрація
    18 квітень 2007
    Звідки Ви
    Третий саркофаг справа
    Дописів
    42 933

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Алкогольному магнату Євгенію Черняку та 6 топменеджерам його компаній оголосили підозру у фінансуванні збройної агресії рф. Протягом 2022 року його підприємства перерахували до російського бюджету близько 6 млрд грн податків

    (С)
    Порошенко кришував

  5. #905
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    А все тому, що оборонні споруди зелений рейтинг не піднімуть.

    Павло Вернівський

    Знаєте чого я не можу зрозуміти?

    В той час коли західна підтримка висить на волосині, коли існує загроза значних затримок допомоги від США, але я не бачу жодних зусиль з боку влади для консолідації та концентрації ресурсів для укріплення оборони.

    Маю на увазі, щоб завантажити на повну всі наші цементні, металургійні заводи. Всі наші заводи, які вироблять залізобетонні конструкції. Всі наші будівельні компаніі, щоб вони в максимально короткі терміни побудували потужні лінії оборони. Про масове залучення всіх наявних виробничих потужностей до виробництва зброі та боєприпасів.

    А замість того в нас досі все якось відбувається на розслабоні…

    Місцеві бюджети роблять ремонти. Банки заробляють на депсертифікатах. Бізнес в основному зайнятий замовленнями цивільного сектору. А влада займається питаннями, далекими від потреб оборони.

    І ніхто не думає, що з таким розпідздяйским відношенням, ми за якихось 2 роки можемо втратити всю лівобережну Україну.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #906
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Валерій Пекар

    4 народних депутатів України на 44 американських конгресмени на Мюнхенській безпековій конференції (це я не рахую членів Бундестагу та інших) -- це провал української парламентської демократії. Ганьба не випускати опозицію, але обмежувати делегацію від правлячої партії -- це вже не ганьба, це політична катастрофа.

    Не може одна людина, хай навіть найгеніальніша, вирішувати такий обсяг завдань по комунікації з десятками країн-партнерів і потенційних партнерів, не кажучи вже про тих, з якими стосунки складаються важко. Нам потрібні сотні (!) переговорників. Час яскравих виступів із трибун давно минув, ще наприкінці 2022. Не можна виграти на футбольному полі, маючи команду з однієї людини, навіть якщо це Марадона.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #907
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Дмитро Кожичев

    Щоб дати оцінку минулому - дивіться що відбулось сьогодні, як результат минулого. Про майбутнє же скаже те, що сьогодні не відбулось.

    Призначення Сирського - це дія, котру немає сенсу аналізувати. Результат його дій ми побачимо і ніяк на це не зможемо вплинути. Да і не треба.

    А вот відсутність призначень Залужного, Шаптали, Наєва та інших золотих фахівців... Якими би не були оцінки їх результатів, але їх досвід насправді - золотий.
    Як тільки я почую, що хтось з них перевіз свій фах на якусь посаду в НАТО чи ще кудись типа політдіяльності але не у відповідні відчизняні структури, я скажу:
    - Любі, хлопчики, дівчата, те, що Кравчук віддав ядерну зброю - це херня, те що Кучма, будучи директором Південмаша, захмарнокваліфікованих фахівців від конструкторів до зварних, поставив клепати тролейбуси замість ракет, а потім те саме робив і з держфахівцями - це теж херня. А вот те, що Зеленський під час війни не знайшов (за будь яких причин) роботу сотні золотих генералів - не не херня. Це пи3дець.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #908
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Гниди! І у бидло-стада ще повертається язик стверджувати, що зелень працює на користь ЦІЄЇ країни!

    Залізний нардеп

    Хочете ще цікаву історію:
    Посольство США нещодавно організовувало візит у березні ряду народних депутатів у Вашингтон та штати.
    Ідеальний момент для підтримки прийняття рішення Конгресу такого необхідного Україні. Про що багато разів говорили.
    Більше того - організатори були готові оплатити це за свій рахунок.
    І ОП цю поїздку та виїзд депутатам не погодили. Ні від влади, ні від опозиції.
    Навіть не знаю як це коментувати
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #909
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Каденция закатывается. Помянем достижения...
    Востаннє редагував Vozar: 02.03.2024 о 13:10
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  10. #910
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    у каудильйов каденція не закінчується, шах і мат.
    Наша стратегія – це тактика

  11. #911

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 556

    Типово

    Я отримав 1тис грн за прививку
    Так шо не треба тут

  12. #912
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Мабуть, не помилюся, якщо скажу, що СТІЛЬКИ не брехали навіть всі п'ять попередніх президентів разом.
    Востаннє редагував Дейнерис: 02.03.2024 о 19:47
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #913
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Этаже штож получается - и Свинарчуки с барыгами эта ИПСО?

    Болгарський медіаексперт Христо Грозєв (Bellingcat) заявив, що українські журналісти-антикорупціонери брали гроші одночасно у західних фондів і фсб !
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  14. #914
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    Наша стратегія – це тактика

  15. #915
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Концепция поменялась. (С)

    Теперь Сырский в перерывах между зачисткой неугодных нерадивых командиров и публикаций постов в соц.сетях об этом будет руководить экскаваторами. Лично. Вова сказал.
    Востаннє редагував Vozar: 03.03.2024 о 11:13
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  16. #916
    Аватар для BRAT2
    Реєстрація
    05 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Seattle
    Дописів
    4 176

    Типово

    Цитата Допис від Faraon Переглянути допис
    Порошенко кришував
    Тепер він норм живе у Флориді і дає тренінги як стати бізнесменом

  17. #917
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Концепция поменялась. (С)

    Теперь Сырский в перерывах между зачисткой неугодных нерадивых командиров и публикаций постов в соц.сетях об этом будет руководить экскаваторами. Лично. Вова сказал.
    так а що залишається, якщо дані американської розвідки тепер недоступні?
    Наша стратегія – це тактика

  18. #918

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 299

    Типово

    Про "хороших русских" з точки зору етнопсихології.
    https://glavcom.ua/publications/meto...an-988202.html

    "Оторванность от Европы географически не давала возможности предкам русских на всех этапах формирования их нации достаточно развиваться технологически, в силу чего каменный век в Залесье задержался почти на тысячу лет дольше, чем в остальном мире. Предки русских ещё пользовались каменными орудиями производства в то время, когда в Киеве уже сверкали на солнце золотые купола Святой Софии. Отсутствие личной свободы, общинное существование, полное закрепощение в период позднего средневековья – другие составляющие, повлиявшие на менталитет русской нации."
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  19. #919

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 556

    Типово

    Русня це gavno
    Работай не по 12 часов, а работай артой по оркам в Донецке (с) Стив Джобс

  20. #920
    Аватар для Faraon
    Реєстрація
    18 квітень 2007
    Звідки Ви
    Третий саркофаг справа
    Дописів
    42 933

    Типово

    Цитата Допис від BRAT2 Переглянути допис
    Тепер він норм живе у Флориді і дає тренінги як стати бізнесменом
    В липецке, на хвабрике

Сторінка 46 з 50 ПершаПерша ... 363738394041424344454647484950 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті