Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 14, показано з 1 по 14.

Тема: Петиции, обсуждение петиций.

  1. #1

    Реєстрація
    04 березень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    645

    Типово Петиции, обсуждение петиций.

    Зачастую мы даже не знаем о появлении петиций, где поднимаются вопросы, о которых мы сами задумывались ранее. Также, часто появляются петиции с важными для общества идеями, а мы про эти петиции даже не знаем. В теме предлагается делиться петициями и обсуждениями. Делиться идеями для петиций. В следующем сообщении будет ссылка на петицию, которая также, имхо, важна для нашего общества.
    Востаннє редагував Den I: 20.08.2023 о 10:42

  2. #2

    Реєстрація
    04 березень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    645

    Типово

    https://petition.president.gov.ua/pe...rCGjDDS38tYwuQ

    Прокурори не підлягають мобілізації але адвокати, які є їх процесуальними опонентами в суді, підлягають, що використовується для тиску на адвокатів і порушується ст.131-2 Конституції України (гарантії незалежність адвокатури)

    Відповідно до ст.22 Конституції України конституційні права і свободи гарантуються, і не можуть бути скасовані. Крім того, ст.102 Конституції України президент є гарантом додержання прав визначених Конституцією та Законами України.
    Конституція України в своїй статті 131-2 закріплює незалежність гарантії адвоката. Стаття 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» зазначає, що професійні права, честь і гідність адвоката гарантуються та охороняються Конституцією України та іншими законами, зокрема: забороняються будь-які втручання і перешкоди здійсненню адвокатської діяльності та багато іншого. Також, необхідно зазначити, що ст.397 КК України передбачена кримінальна відповідальність за втручання в діяльність адвоката.
    Наразі, все більше зʼявляється випадків коли працівники ТЦК при виконанні адвокатами захисту громадян, в незаконний спосіб вчиняють тиск на адвокатів шляхом незаконного затримання в приміщенні ТЦК, шантаж і тиск питанням примусової мобілізації і т.д.
    Враховуючи зазначене, з метою реалізації процесуального принципу змагальності сторін в судовому процесі між прокурором та адвокатом, виконання гарантій прав адвокатів, виключення можливості тиску на адвокатів, є необхідність внесення змін до ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"в частині звільнення від мобілізації адвокатів.

    ==========

    Кто считает петицию возможной для рассмотрения -- просьба подписаться.

    P.S. Размещение важных/интересных петиций в теме приветствуется

  3. #3

    Реєстрація
    09 травень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    326

    Типово

    Может лучше прокуроров не звільнять?
    Или адвокаты, как шлюхи и таксисты, любой власти служат?
    Давайте всех чиновников освободим, а работяги пусть воюют, а на ротации работают, себе патроны и снаряды производят и налоги для зарплаты чиновникам платят.

  4. #4

    Реєстрація
    04 березень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    645

    Типово

    Цитата Допис від burluckoff Переглянути допис
    Может лучше прокуроров не звільнять?
    Или адвокаты, как шлюхи и таксисты, любой власти служат?
    Давайте всех чиновников освободим, а работяги пусть воюют, а на ротации работают, себе патроны и снаряды производят и налоги для зарплаты чиновникам платят.
    Наверное Вы невнимательно прочитали. Прокуроры и сейчас имеют бронь (по крайней мере так написано в описании к петиции, предполагаю, что коллеги внимательно изучили этот вопрос). Адвокаты действительно сталкиваются с угрозами быть мобилизованными в отместку их деятельности. Эти случаи подтверждены. Да, к сожалению, и так бывает. Были случаи даже вызова представителей ТЦК прямо на место проведения следственных действий для вручения повестки адвокату. Вот просто... назло...для устрашения весьма странным способом. Петиция не в защиту чиновников. Петиция в поддержку адвокатов
    Востаннє редагував Den I: 21.08.2023 о 01:15

  5. #5

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 204

    Типово

    "Народний депутат пропонує залучити 50 тисяч вʼязнів до генерації електричної енергії через велогенераційні установки.

    Грівко стверджує, що в такий спосіб хоче наповнити енергосистему та заощадити бюджет: мотивувати ув’язнених депутат пропонує зменшенням терміну на три дні щомісяця в разі виконання норм з вироблення енергії, визначених Мінюстом."

    https://t.me/dnepr_operativ/50703

  6. #6
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Щодо петицій хочу спросити.

    Зараз їх багато, дуже багато. Щодо присвоєння Героя у тому числі (((. Я все розумію, я підписую.
    Це має хочь якийсь сенс? Якщо набирається певна кількість, цим нашим Героям дають статус Героя?

  7. #7
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    1 753

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    "Народний депутат пропонує залучити 50 тисяч вʼязнів до генерації електричної енергії через велогенераційні установки.

    Грівко стверджує, що в такий спосіб хоче наповнити енергосистему та заощадити бюджет: мотивувати ув’язнених депутат пропонує зменшенням терміну на три дні щомісяця в разі виконання норм з вироблення енергії, визначених Мінюстом."

    https://t.me/dnepr_operativ/50703
    Как жаль, что депутаты не попали в список профессий для которых необходим первичный и периодический психиатрический осмотр.
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  8. #8
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 992

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Щодо петицій хочу спросити.

    Зараз їх багато, дуже багато. Щодо присвоєння Героя у тому числі (((. Я все розумію, я підписую.
    Це має хочь якийсь сенс? Якщо набирається певна кількість, цим нашим Героям дають статус Героя?
    Не знаю дают ли согласно петиций, но недавно сам задался вопросом, зачем все просят этот статус, даже посмертно. Ну не детям же показывать медаль?
    При жизни понятно, там пожизненная выплата 3 минималки в месяц

  9. #9
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    колоритна політсила, що й сказати
    Наша стратегія – це тактика

  10. #10
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 724

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Не знаю дают ли согласно петиций, но недавно сам задался вопросом, зачем все просят этот статус, даже посмертно. Ну не детям же показывать медаль?
    При жизни понятно, там пожизненная выплата 3 минималки в месяц
    Думаю да, детям и внукам.

    Там и посмертно что-то единоразово, копейки какие-то. Я не думаю, что из-за этого пытаются получить.

  11. #11
    Аватар для MB_638
    Реєстрація
    28 липень 2010
    Звідки Ви
    Где то рядом
    Дописів
    1 524

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Не знаю дают ли согласно петиций, но недавно сам задался вопросом, зачем все просят этот статус, даже посмертно. Ну не детям же показывать медаль?
    При жизни понятно, там пожизненная выплата 3 минималки в месяц
    Герой Украины: что означает это звание и какие льготы предусматривает закон (разъяснение)

    https://freeradio.com.ua/ru/heroi-uk...n-raziasnenye/

  12. #12
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 992

    Типово

    Ну то что и написал. Остальные критерии (бесплатное оформление доков, скидка на коммуналку) ничто по сравнению с 15 млн и тремя минималками

  13. #13

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 204

    Типово

    Когда-то


  14. #14
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    "Народний депутат пропонує залучити 50 тисяч вʼязнів до генерації електричної енергії через велогенераційні установки.

    Грівко стверджує, що в такий спосіб хоче наповнити енергосистему та заощадити бюджет: мотивувати ув’язнених депутат пропонує зменшенням терміну на три дні щомісяця в разі виконання норм з вироблення енергії, визначених Мінюстом."

    https://t.me/dnepr_operativ/50703
    Наша стратегія – це тактика

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті