Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Хто бумкнул над кремлем?

Голосували
41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Вони самі себе бо нас_там_немає

    20 48,78%
  • Вони самі себе бо *опоруки

    2 4,88%
  • Вони самі себе бо треба хоч десь бумкнути

    12 29,27%
  • То все НЛО

    6 14,63%
  • Це ми ще не починали

    4 9,76%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 486 з 1258 ПершаПерша ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536586986 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25151, показано з 9 701 по 9 720.

Тема: Балаканина - 5

  1. #9701
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Вимушена тебе розчарувати,та Маргет писала тут,що виїхала ,а точніше - емігрувала з України з зятем литовцем ,дочкою та їхніми дітьми задовго до повномасштабного вторгнення. Бо вже тоді , мовляв,для них не було перспектив в Україні .
    Брешеш як дихаєш. Так в мене був квіток на 24 лютого, а перспектив я не бачила не у себе, а у країни, поки "мудрий" нарід обирає собі керманичами зеків або блазнів.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  2. #9702
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 674

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Брешеш як дихаєш. Так в мене був квіток на 24 лютого, а перспектив я не бачила не у себе, а у країни, поки "мудрий" нарід обирає собі керманичами зеків або блазнів.
    Може й повторюю твою брехню. Бо в тебе кожного дня нова казочка. Тож або лікуй склероз,або запам'ятовуй які казки тут розповідаєш. Бо минулого разу ти виїхала ( з зятем і тд який , як ти писала " якби була його воля, виїхав би ще раніше") за три місяці до лютого...
    Кому принципово,може знайти твої дописи тут і перевірити. Там ще щось про недобудовані хатинку було.
    А то диви яке воно рятівниця неповнолітніх онуків,знайшлося. Чому ж ти невістчиних діточок не вивезла рятуючи,а залишила в Україні?
    Тож я не знаю яким боком ти припліла Шийсятого до Подоляка,та не приплітай себе до України.
    Фу6ля....
    Гидота...
    Востаннє редагував Антуриум: 05.06.2023 о 03:32

  3. #9703
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Може й повторюю твою брехню. Бо в тебе кожного дня нова казочка. Тож або лікуй склероз,або запам'ятовуй які казки тут розповідаєш. Бо минулого разу ти виїхала ( з зятем і тд який , як ти писала " якби була його воля, виїхав би ще раніше") за три місяці до лютого...
    Кому принципово,може знайти твої дописи тут і перевірити. Там ще щось про недобудовані хатинку було.
    А то диви яке воно рятівниця неповнолітніх онуків,знайшлося. Чому ж ти невістчиних діточок не вивезла рятуючи,а залишила в Україні?
    Фу6ля....
    Гидота...
    Злізай вже з броньовика. Мені твої виверти до сраки, а інші сплять. Чи тобі більш займатися серед ночі ні чим, слина у роті скисне, якщо мої кістки не помиєшь? І якщо запамятовала, нагадаю - в нас, дякувати Петру Олексійовичу, безвіз, то можу їздити, коли захочу.
    Востаннє редагував margret: 05.06.2023 о 03:46
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  4. #9704

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 778

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Еще раз

    Фортеця Бахмут - шоу. С Сирским в главной роли
    мразь

  5. #9705
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 674

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Злізай вже з броньовика. Мені твої виверти до сраки, а інші сплять. Чи тобі більш займатися серед ночі ні чим, слина у роті скисне, якщо мої кістки не помиєшь? І якщо запамятовала, нагадаю - в нас, дякувати Петру Олексійовичу, безвіз, то можу їздити, коли захочу.
    Не можеш.
    Тільки якщо зять з донькою відіезуть.)

  6. #9706

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 778

    Типово

    не, вроде ж говорила що квитки вже на руках до Дніпра на 5.06)))

  7. #9707
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 674

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    не, вроде ж говорила що квитки вже на руках до Дніпра на 5.06)))
    Так экзамен же на знание литовского языка наверняка не сдала.
    Ну и дочка уже,как она писала, адаптировалась,детей в сады/школы пристроила. Нахер она теперь им там нужна,с ее то ипанутыми замашками.? Видать так их заипала,что даже не отвозят,а просто билет купили и пинок под зад.)
    Но вот да... Нахрен она и тут кому впала... Так и будет болтаться как говно в ополонке. Тут "нытакый нарид" " нытакый президент" " ниякых перспектыв" ... И там никому не всралась

    У меня тоже билет есть. На Пальму де Майорку. Но это не означает,что я там буду жить.)
    Востаннє редагував Антуриум: 05.06.2023 о 05:04

  8. #9708

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 160

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Там симоньян поломалась
    ?

  9. #9709
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    не, вроде ж говорила що квитки вже на руках до Дніпра на 5.06)))
    Так. Зараз у Варшаві. Ввечері потяг до Дніпра з Перемишля. Зустріти хочеш?)))
    .
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  10. #9710
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    THE GUARDIAN: БОЛЬШИЕ ПОТЕРИ – ЭТО ПРИЧИНА, ПОЧЕМУ УКРАИНА НЕ ПОКИДАЕТ БАХМУТ И ПОЧЕМУ ЕЙ СТОИТ ЭТО СДЕЛАТЬ

    Издание пишет, что украинские потери достигают 100-200 солдат ежедневно, а некоторые украинские военные в Бахмуте считают, что продолжение обороны разрушенного города – это решение более политическое, чем практическое.

    Во время неожиданного визита в Бахмут в начале февраля Зеленский назвал город "крепостью". Однако, учитывая значительные украинские потери в городе, некоторые считают упрямую оборону города стратегической ошибкой, которая может навредить надеждам Украины на проведение успешного контрнаступления весной.

    https://zn.ua/UKRAINE/the-guardian-b...to-sdelat.html
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  11. #9711

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 778

    Типово

    мразь
    Бобика за меньшее забанили до Перемоги

  12. #9712
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 239

    Типово

    Та договоритесь вже...гупии
    Шо ж вы ракомлебедьщуку.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  13. #9713
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 239

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    мразь
    Бобика за меньшее забанили до Перемоги
    Стопудово.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  14. #9714

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Пля, о третій ночі влізти на форум, щоб посрати! Реально хвора стара бабка.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Маргет писала тут,що виїхала ,а точніше - емігрувала з України з зятем литовцем ,дочкою та їхніми дітьми задовго до повномасштабного вторгнення.
    Дякую, що ти в черговий раз ПІДТВЕРДИЛА свій статус "головне брехло форуму". Ти лише про одне забула: про те, що я ніколи нічого не стверджую БЕЗ доказів. І докази того, що Маргрет виїхала вже ПІСЛЯ початку повномасштабної війни, в мене теж Є:

    в тебе кожного дня нова казочка.
    Якщо в тебе склероз або інтелект нижче плінтуса, через який ти не здатна "скласти 2 і 2", то хто тобі лікар? В мене, наприклад, жодних питань до Маргрет, немає, і жодних нестиковок в її розповідях я не бачу. З перших її повідомлень я ЗРОЗУМІЛА, скільки в неї дітей, де ці діти знаходяться і чим займаються, хто з її родини виїхав за кордон, хто там живе давно, а хто залишився в Україні і чому, тощо.
    лікуй склероз
    Може, ти з себе почала б? Чи в тебе вже невиліковна стадія?

  15. #9715

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум
    минулого разу ти виїхала ( з зятем і тд який , як ти писала " якби була його воля, виїхав би ще раніше") за три місяці до лютого...
    Брехло.
    Чому ж ти невістчиних діточок не вивезла рятуючи,а залишила в Україні?
    А ти чому свою онуку не вивезла подалі від небезпеки, а залишила в місті, на яке постійно летять ракети?
    не приплітай себе до України.
    А хто ти така, щоб їй забороняти це? Вона така ж громадянка України, як і ти. І має ТАКІ Ж права, як і ти. Хто тобі дав право ПОРУШУВАТИ її права?
    Фу6ля.... Гидота...
    Самокритично.
    Ну и дочка уже,как она писала, адаптировалась,детей в сады/школы пристроила. Нахер она теперь им там нужна,с ее то ипанутыми замашками.? Видать так их заипала,что даже не отвозят,а просто билет купили и пинок под зад.
    Шановні модератори! Скільки ще ми повинні терпіти лайно в бік НАШИХ РОДИЧІВ від цієї чорноротої? Коли це вже перестало бути порушенням правил форуму? Чи цій лайнометші все можна?

  16. #9716
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 405

    Типово

    Капець як задовбали ці приватні розбірки. Ну не без того щоб люди зчепилися, але ж не нонстопом одне й те саме, одне й те саме. Безглузде, нікому нецікаве, скучне гівно

  17. #9717

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    украинские потери достигают 100-200 солдат ежедневно
    6000 на місяць?? 36 тисяч за півроку???? Возаре, а не пішли б ви нах з цією брехнею?
    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Капець як задовбали ці приватні розбірки. Ну не без того щоб люди сцепилися, але ж не нонстопом одне й те саме, одне й те саме. Безглузде, нікому нецікаве, скучне гівно
    Просто бабця ненавидить всіх, хто посмів вивезти своїх дітей/онуків за кордон. Для неї вони зрадники. Ну, окрім власних подруг, звісно: на відміну від інших вони ПРАВИЛЬНО зробили, виїхавши разом із дітьми. При цьому циферний алкаш, який здриснув за кордон разом з ПОВНОЛІТНІМ сином в ПЕРШИЙ день вторгнення, в її реальності НЕ Є зрадником та боягузом. Отака збочена реальність.
    Востаннє редагував Дейнерис: 05.06.2023 о 08:59

  18. #9718

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Бачу Stank'а. Як Ви?

  19. #9719
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 674

    Типово

    "Третьего березня", "квитки на 24 лютого"...
    Шукай далі. Там ще купа дат виїзду.)))
    І не плутай " вивезла дітей" і " мене вивезли діти", бо отих неповнолітніх онуків,про яких ти вопиш,вивезли батько- литовець і матуся. А бабуся в причепі.

  20. #9720
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    6000 на місяць?? 36 тисяч за півроку???? Возаре, а не пішли б ви нах з цією брехнею?

    Просто бабця ненавидить всіх, хто посмів вивезти своїх дітей/онуків за кордон. Для неї вони зрадники. Ну, окрім власних подруг, звісно: на відміну від інших вони ПРАВИЛЬНО зробили, виїхавши разом із дітьми. При цьому циферний алкаш, який здриснув за кордон разом з ПОВНОЛІТНІМ сином в ПЕРШИЙ день вторгнення, в її реальності НЕ Є зрадником та боягузом. Отака збочена реальність.
    Вы считаете что ведущие западные СМИ лгут? Ваше право. Я верю США и Англии. Вы украинским СМИ (читай тотальному Земарафону) В этом наша разница.


    И что бы два раза не вставать. Может кто пропустил. Выдыхаем - Верховных дал команду.


    Сроки движения украинских войск утверждены, решения приняты. Об этом президент Украины Владимир Зеленский заявил в вечернем обращении 29 мая.

    Владимир Зеленский рассказал, что провел очередное заседание Ставки главнокомандующего, на котором в частности обсуждались вопросы комплектования новых наступательных бригад, обеспечение логистики, новые контракты на поставку дополнительных ракет, средств ПВО. Президент Украины подчеркнул, что «по всем пунктам» были приняты соответствующие решения.

    — Не только обеспечение боеприпасами, не только подготовка новых бригад, не только наша тактика. Но и сроки. Это то, что максимально важно. Сроки относительно того, как мы будем двигаться. Будем. Решения приняты. Я благодарю каждого солдата и сержанта, офицера и генерала, каждую бригаду, которые подготовились, — сказал Зеленский.

    (с)
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

Сторінка 486 з 1258 ПершаПерша ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536586986 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті