Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Хто бумкнул над кремлем?

Голосували
41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Вони самі себе бо нас_там_немає

    20 48,78%
  • Вони самі себе бо *опоруки

    2 4,88%
  • Вони самі себе бо треба хоч десь бумкнути

    12 29,27%
  • То все НЛО

    6 14,63%
  • Це ми ще не починали

    4 9,76%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 514 з 1258 ПершаПерша ... 144144645045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245646141014 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25151, показано з 10 261 по 10 280.

Тема: Балаканина - 5

  1. #10261

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    28 903

    Типово

    мальчик отстаивал свою позицию. не нашел других аргументов, кроме мата. как мог, так и защищался. защищался от дуры

  2. #10262
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 369

    Типово

    привет любителям русской культурки. сколько вам надо еще ракет на голову, вопрос, надо полагать, риторический
    Наша стратегія – це тактика

  3. #10263
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 369

    Типово

    после 24.02.22 правильно сделали
    Наша стратегія – це тактика

  4. #10264
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ось тут справді співчуваю. Бо в тих бумажках, на скільки знаю, реальний звиздець.
    21 сторіччя? Автоматизація з мобільністю? Ні, не чули.
    Так, військовий облік більш на паперах. Добавили систему обліку військовозобов'язаних, але недоліків в цій базі стільки, що інколи є бажання напитись так, що віпочинок на Орелі поруч не стояв. Розгрібаю, автоматизую, наскільки дозволяє час та натхнення.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  5. #10265
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Ось тут справді співчуваю. Бо в тих бумажках, на скільки знаю, реальний звиздець.
    21 сторіччя? Автоматизація з мобільністю? Ні, не чули.
    Коли текст набирається на компі, редагується і узгоджується (бо так зручно), а потім переписується ручками в журнал (бо так треба). Как тєбє такое? (С)
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  6. #10266
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 838

    Типово

    Святе_ЗСУ, ну при чому тут "позиції" чи "заборонено"?
    Це ж про звичайний здоровий глузд та відповідність місту та часу.
    Вже навіть діти у пісочниці можуть зрозуміти: якщо у Львові чи іншому українському місті горланити пісні на рашистській мові, то можна вигрести лопаткою.
    Лише тому що ЗАРАЗ це не відповідно ситуації та часу.
    Чи заборонено ходити в купальнику в оперу? В нас же свобода з демократією.
    Ні, не заборонено. Але чомусь бажаючих так робити немає. Чи я таких не знаю)
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  7. #10267
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 838

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Коли текст набирається на компі, редагується і узгоджується (бо так зручно), а потім переписується ручками в журнал (бо так треба). Как тєбє такое? (С)
    Наслишана( Це ******.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  8. #10268
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 695

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    Це не родичка фаріонші, бо схожа?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  9. #10269
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    привет любителям русской культурки. сколько вам надо еще ракет на голову, вопрос, надо полагать, риторический
    Цой - русская культурка? Весь панк рок 80- це цілковий протест проти совка (Ну, Цой нейтральний але тим не менш).
    Загугліть групу "Гражданская оборона" (Єгор лєтов) - послухайте тести. Русская культура 6ля.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  10. #10270
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 369

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Цой - русская культурка? Весь панк рок 80- це цілковий протест проти совка (Ну, Цой нейтральний але тим не менш).
    Загугліть групу "Гражданская оборона" (Єгор лєтов) - послухайте тести. Русская культура 6ля.
    Летов очень очень типичная русская культура.
    Ау тен тич ная

    Идите за кинчевым (он не сдох еще?) за скляром и скажите мне где они щаз ахаха
    они с одной наливайки

    а щодо "6ля" - цілком згодна. із своїм "6ля" хлопчик з відео такий молодий, а вже біосміття
    Наша стратегія – це тактика

  11. #10271
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    1 753

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    привет любителям русской культурки. сколько вам надо еще ракет на голову, вопрос, надо полагать, риторический
    Формально Цой под заперт не попадает: не гражданин, умер в 1990 году.
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  12. #10272
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Святе_ЗСУ, ну при чому тут "позиції" чи "заборонено"?
    Це ж про звичайний здоровий глузд та відповідність місту та часу.
    Вже навіть діти у пісочниці можуть зрозуміти: якщо у Львові чи іншому українському місті горланити пісні на рашистській мові, то можна вигрести лопаткою.
    Лише тому що ЗАРАЗ це не відповідно ситуації та часу.
    Чи заборонено ходити в купальнику в оперу? В нас же свобода з демократією.
    Ні, не заборонено. Але чомусь бажаючих так робити немає. Чи я таких не знаю)
    Незалежно від того які пісні? Жесть у вас Добре що хоч розмовляти не забороняють. Хоча ось цьому б я якраз був би радий. Бо ніяк не могу на українську перейти.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  13. #10273

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 839

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Цой - русская культурка? Весь панк рок 80- це цілковий протест проти совка (Ну, Цой нейтральний але тим не менш).
    Загугліть групу "Гражданская оборона" (Єгор лєтов) - послухайте тести. Русская культура 6ля.
    "протест проти совка" - сидел на нарах. А через отетих всех на ГБ шной зарплате - совку разрешалось пар выпускать по чуть чуть

  14. #10274
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 369

    Типово

    Цитата Допис від Andrey22 Переглянути допис
    Формально Цой под заперт не попадает: не гражданин, умер в 1990 году.
    так и пушкин формально не попадает
    деколонизация, ферштейн?
    Наша стратегія – це тактика

  15. #10275
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Мальчік звичайно хамло, і схоже що ватник (хоча невідома предісторія, можливо тьотя ппередньо просто довела до такого стану), але на рахунок Цоя... люди, ви кончені.
    Ляпіс теж заборонений? Воїни свєта там і всьо такоє. Гражданская Оборона яка взагалі жесточайший антісовок?
    Застав дурака богу молитися він і лоб розіб"є.
    Я навіть не сперечаюсь щодо "кончені". Так, трохи контужений.
    Бо мова має значення для ідентифікації "свій-чужий", отже почув руський - стріляй на звук і не буде помилки, це ворог. І пропонувати мені толерантно відноситись до всякого хіпстерського лайна, що розмовляє російською всеодно, що пропонувати тигру траву замість м'яса.
    А цоя та інших воєнов свєта я взагалі не слухаю, ще спочатку вважаючи такі "шедеври" абсолютним лайном, тому що не подобається такі пісні від слова зовсім. Я прихильник тільки виключно західної музики.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  16. #10276
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 577

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Цой - русская культурка? Весь панк рок 80- це цілковий протест проти совка (Ну, Цой нейтральний але тим не менш).
    Загугліть групу "Гражданская оборона" (Єгор лєтов) - послухайте тести. Русская культура 6ля.
    Нажаль не можу надати посилання, бо дуже давно було, попалося відео з версією про Цоя, що це штучно створений совком персонаж. Не стверджую що істина, запам'ятала тільки що в ролику приводили якісь аргументи, схожі на реальні. Тобто неможна виключати і такого.

  17. #10277

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 412

    Типово

    ага. ещё Арию с Кипеловым можно вспомнить, он там премию даже получал в 80х за лучшую антивоенную композицию.хароший рок музыкант.

  18. #10278

    Реєстрація
    20 січень 2005
    Дописів
    1 012

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Каховська ГЕС,як і тисячі загиблих наших людей , зруйновані села та міста -це ціна незалежності України і волі нашого народу.
    Ви можете скільки завгодно патякати з дивану,забувши,що цю волю ми виборюємо у боротьбі проти країни - світового терориста,з населенням втричі більшим за наше і однією з найбільших армій світу.
    Експердам- теоретикам не зрозуміти,що заради перемоги і збереження сил ( армії) іноді доводиться і відступати. Тож закрийте рота і не тявкайте. Бо Каховська ГЕС , як і всі інші наші жертви- це ціна і за ваше спокійне життя на м'якому дивані...і життя отієї бгикаючої дурепи...
    Вам, мне кажется, в рашке было бы самое оно, там люди давно закрыли рот и не тявкают, результат на лицо.

    Если на ответ вопрос, дошла ли бы рашка до Новой Каховки, если бы оборона была по уму неизвестен, то жертвы типа погибших возле бомбоубежища, которые должны были быть подготовленны еще до войны, можно было явно избежать, и поскольку беда с ними по всей стране, а не локальный случай, то и отвественность на самой верхушке включая президента

    За сдачу Юга есть тоже виновные, на вопрос кто виноват что так быстро юг сдали на вчерашнем интервью, президент по прежднему отвечает очень расплывчатыми фразами, кстати он не говорит что сделали все что могли, а признает что сдали.



    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ціна за те,що ви не ходите під дулами рашистських автоматів і не вмираєте в рашистських катівнях.
    Для большего количества людей которые на юге могли не попасть под окупацию это не правда

  19. #10279
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 577

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Летов очень очень типичная русская культура.
    Ау тен тич ная

    Идите за кинчевым (он не сдох еще?) за скляром и скажите мне где они щаз ахаха
    они с одной наливайки

    а щодо "6ля" - цілком згодна. із своїм "6ля" хлопчик з відео такий молодий, а вже біосміття
    Люди виросли на цих піснях, слухаючи які уявляли собі що дихають волею. Це тяжко вбити.

  20. #10280
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    "протест проти совка" - сидел на нарах. А через отетих всех на ГБ шной зарплате - совку разрешалось пар выпускать по чуть чуть
    Шо за діч? Відкрийте ютуб послухайте... будь що з ГрОб.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

Сторінка 514 з 1258 ПершаПерша ... 144144645045055065075085095105115125135145155165175185195205215225235245646141014 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті