Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Хто бумкнул над кремлем?

Голосували
41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Вони самі себе бо нас_там_немає

    20 48,78%
  • Вони самі себе бо *опоруки

    2 4,88%
  • Вони самі себе бо треба хоч десь бумкнути

    12 29,27%
  • То все НЛО

    6 14,63%
  • Це ми ще не починали

    4 9,76%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 278 з 1258 ПершаПерша ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288328378778 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25151, показано з 5 541 по 5 560.

Тема: Балаканина - 5

  1. #5541
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    4 847

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Хтось зрозумів, що Маргарита зранку намагається нам донести? А то читаю, й ні фіга не розумію....
    Так. https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post38713155
    "Ночь будет тяжелой, очень тяжелой. Но будет утро", - Президент Зеленский

  2. #5542
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    це якщо у безобідному випадку, а він же з військовими США (чи ще когось) у повний зріст фотографується на фоні технологічної зброї, та про себе пише "я займаюсь постачанням озброєння багато років" - така діяльність у нього
    От я й кажу. Бажає бути посередником. Має право. Не зрозуміло лише навіщо то на оГороді..... не думаю, що тут є покупці зброї.... принаймі високотехнологічної....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  3. #5543
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 373

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    ...
    Але! В чому на 100 від. з ним згодна, Це те що на прийняття вагомих рішень, діє багато чинників. ...
    У цьому ВИ праві, яле хіба з цим хтось з оГородників не згоден?

    це (постачання зброї) командна праця, від когось меньше щось залежить від когось більше, але таки командна, та щей СС (у ЗМІ то таке, обертка "цукерок" тільки)

  4. #5544
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 373

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    От я й кажу. Бажає бути посередником. Має право. Не зрозуміло лише навіщо то на оГороді..... не думаю, що тут є покупці зброї.... принаймі високотехнологічної....
    нуууу, та людина не на оГороді публіковалася, а публічно на увесь світ якось-такось ... йо6тЪ дивний - "я маю доступ до СС, та багато можу, знаю ..." ... ля, хоч бери ото його та вербуй прям зараз )))))))

  5. #5545
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    У цьому ВИ праві, яле хіба з цим хтось з оГородників не згоден?

    це (постачання зброї) командна праця, від когось меньше щось залежить від когось більше, але таки командна, та щей СС (у ЗМІ то таке, обертка "цукерок" тільки)
    Мабуть, не згодні. Бо чомусь, замість обговорювання допису, зграєй кидаються на мою особистість)))
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  6. #5546
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 373

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Мабуть, не згодні. Бо чомусь, замість обговорювання допису, зграєй кидаються на мою особистість)))
    у данному випадку ніхто на Вас сурьйозно не кидався, я взагалі зараз ніяк не про Вас - а от допис (посилання) Ви притягли дивний, про що й затіяв бесіду ))

  7. #5547
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Мабуть, не згодні. Бо чомусь, замість обговорювання допису, зграєй кидаються на мою особистість)))
    Так а що в тому дописі обговорювати? Я дуже сумніваюсь, що тут є хтось, хто може вкласти з ним якийсь контракт, чи навіть знає того, хто такий контракт може вкласти.... особисто я той твій допис розцінюю як рекламу того дядька....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #5548
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    нуууу, та людина не на оГороді публіковалася, а публічно на увесь світ якось-такось ... йо6тЪ дивний - "я маю доступ до СС, та багато можу, знаю ..." ... ля, хоч бери ото його та вербуй прям зараз )))))))
    Ага... а ті, хто дає йому дозвіли "у повний зріст фотографується на фоні технологічної зброї" мабуть, дурні?
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  9. #5549
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Так а що в тому дописі обговорювати? Я дуже сумніваюсь, що тут є хтось, хто може вкласти з ним якийсь контракт, чи навіть знає того, хто такий контракт може вкласти.... особисто я той твій допис розцінюю як рекламу того дядька....
    Помиляєшься. Такі спроможністі не в ФБ та на оГороді рекламують, це вірно.

    Хоча на ФБ його банять регулярно.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  10. #5550
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Помиляєшься. Такі спроможністі не в ФБ та на оГороді рекламують, це вірно.
    Але він чогось рекламує себе в ФБ... Та ще й російською....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #5551
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 373

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Ага... а ті, хто дає йому дозвіли "у повний зріст фотографується на фоні технологічної зброї" мабуть, дурні?
    Вам не відомо що він там їм колись казав, чи має він дозвіл на публікацію ... але він написав - я можу, маю доступ, багато знаю що, та де, та як - оце така йбтЪ самореклама - це дуже дивно для важливої людини (таким він себе позіціонує), яка є носієм не публічної інформації.

  12. #5552
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    4 847

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Зроз...Все що ми маємо, маємо виключно чогоневтіку!!!
    Ви, перебуваючи в повній безпеці, своїми дописами нагадали мені ленінські "Советы постороннего". А я представляю, що було б сьогодні в Києві, якби Зеля не випросив, хіба що не на колінах, Петріоти. Недобре Ви себе поводите. Навіть для фунціонерки пЄС це занадто.
    Востаннє редагував ashim1990: 16.05.2023 о 12:04
    "Ночь будет тяжелой, очень тяжелой. Но будет утро", - Президент Зеленский

  13. #5553
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Ви, перебуваючи в повній безпеці, своїми дописами нагадали мені ленінські "Советы постороннего". А я представляю, що було б сьогодні в Києві, якби Зеля не випросив, хіба що не на колінах, Петріоти. Недобре Ви себе поводите. Навіть для фунціонерки ЄС це занадто.
    Зеля випросив?))) Та він без бумажки, не те що Петріот, свою посаду правильно не назве. Доречі, про безпеку - Зе теж сьогодні не в Київі.

    Підтримую сталий діалог з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

    Під час телефонної розмови поінформував про обстановку на фронті та підготовку до майбутніх кроків нашої армії задля деокупації української території.

    Подякував американським партнерам за черговий пакет військової допомоги Україні, про який напередодні оголосили у Пентагоні.

    Домовилися з генералом Міллі продовжувати активно взаємодіяти. Наша мета - Перемога України!
    https://t.me/CinCAFU/493
    Востаннє редагував margret: 16.05.2023 о 12:17
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  14. #5554

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 832

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    ... Та він без бумажки, не те що Петріот, свою посади правильно не назве....
    достойний соперник на президентських перегонах))

  15. #5555
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 872

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Зеля випросив?))) Та він без бумажки, не те що Петріот, свою посади правильно не назве. Доречі, про безпеку - Зе теж сьогодні не в Київі.
    як Ви вже заїбали .... Зе сьогодні хоч й не в Києві, але він був в Києві до того, де ваш ПОрошенко ? вже читаю, ото сидячі десь за 1000 км піздети проще всього, приїзжайте, до нас он жінки під 60 років після орків сміття вигр****и й нічого , скло руками з клумб вибирали .... ваше же фі- на все вже порядком всіх затрахало...
    вибачаюсь перед іншими, але накипіло й да, трохи не спала , тому зла ...

  16. #5556

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 412

    Типово

    это ж надо быть такой душнилой... просто трындец ..

    скока раз чек успешно интегрировался в Литве, и клялся не возвращаться , и всё равно каждый день приходит и тошнит...

  17. #5557
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 239

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Що Перемога кується не тільки вечірніми зверненнями голови, що говорить...
    Не понял...оскорбление президента? ...де модератор??? таких как ты надо под самосуд, сепарюга херова...на месте без суда и следствия...
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  18. #5558
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Не понял...оскорбление президента? ...де модератор??? таких как ты надо под самосуд, сепарюга херова...на месте без суда и следствия...
    Ну, да, надо срочно вернуть в Украину всех женщин, чтобы подобные тебе визжали из-за их спин.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  19. #5559
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    4 847

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    вже читаю, ото сидячі десь за 1000 км піздети проще всього, приїзжайте, до нас он жінки під 60 років після орків сміття вигр****и й нічого , скло руками з клумб вибирали .... ваше же фі- на все вже порядком всіх затрахало...
    вибачаюсь перед іншими, але накипіло й да, трохи не спала , тому зла ...
    Я також.
    Але не хочу, щоб такі повертались. Без них тут чистіше повітря.
    "Ночь будет тяжелой, очень тяжелой. Но будет утро", - Президент Зеленский

  20. #5560
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Пишут, что это ракетное шоу было приурочено к приезду спецпредставителя Китая. Вроде сегодня приезжает в Киев.
    Также пишут про два возможных варианта. Первый - это было согласовано с китайцами. Типа приехали, поойкали как все плохо - давайте договариваться.
    Второй - это был сюрприз и для китайцев.
    Но бункерного деда "умыли" сразу по двум вариантам.

Сторінка 278 з 1258 ПершаПерша ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288328378778 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті