Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Хто бумкнул над кремлем?

Голосували
41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Вони самі себе бо нас_там_немає

    20 48,78%
  • Вони самі себе бо *опоруки

    2 4,88%
  • Вони самі себе бо треба хоч десь бумкнути

    12 29,27%
  • То все НЛО

    6 14,63%
  • Це ми ще не починали

    4 9,76%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 364 з 1258 ПершаПерша ... 264314354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374414464864 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25151, показано з 7 261 по 7 280.

Тема: Балаканина - 5

  1. #7261
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    за 700+ и с посторонними людьми, орущими детьми))? Ну так себе шара.
    Если пустое за те же деньги - тогда шара, согласна).


    Залежіть від того, куди саме далі та яка мета подорожі. Інтер приїздить ввечері? Є нюанси.

    6 годин сидіти або 8 годин лежати...не знаю, щоб я обрала.
    От я про це й пишу. Зараз за можливості без проблем викупити все купи, жінки все одно виставляють якісь умови й вимагають "особьіх условій" для нашого суспільства то зараз не по карману й не на часі.... Хочеш їхати сам в купе, купи купе й їдь.... зараз комусь чоловіки не подобаються, потім жінки між собою почнуть сваритись.... знаю... проходили...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #7262
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 678

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Тому що ви з нею не стикалися, у ролі більш слабкого,от і все.
    В мне десь років 20 тому теж була пригода.
    Купе. У чоловіків три полиці, в мене одна знизу. Вони сиділи, їли та пиячили до пів ночі. Один з них - на моїх ногах. А де йому було сісти)?
    Ні, не домагалися. Запропонували приєднатися,я відмовилася тай все.

    Але мені було дуже не комфортно навіть перевертатися, яке там спати. І трішки страшнувато. А потім вони позасинали , звісно. З хропаками та перегаром))).

    В цьому сенсі Інтер мабудь краще. Але його тоді ще не було).

  3. #7263
    Аватар для Pro1004el
    Реєстрація
    27 червень 2010
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    2 274

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    В мне десь років 20 тому теж була пригода.
    Купе. У чоловіків три полиці, в мене одна знизу. Вони сиділи, їли та пиячили до пів ночі. Один з них - на моїх ногах. А де йому було сісти)?
    Ні, не домагалися. Запропонували приєднатися,я відмовилася тай все.

    Але мені було дуже не комфортно навіть перевертатися, яке там спати. І трішки страшнувато. А потім вони позасинали , звісно. З хропаками та перегаром))).

    В цьому сенсі Інтер мабудь краще. Але його тоді ще не було).
    Такое может быть так же с и женщинами

  4. #7264
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    В мне десь років 20 тому теж була пригода.
    Купе. У чоловіків три полиці, в мене одна знизу. Вони сиділи, їли та пиячили до пів ночі. Один з них - на моїх ногах. А де йому було сісти)?
    Ні, не домагалися. Запропонували приєднатися,я відмовилася тай все.

    Але мені було дуже не комфортно навіть перевертатися, яке там спати. І трішки страшнувато. А потім вони позасинали , звісно. З хропаками та перегаром))).

    В цьому сенсі Інтер мабудь краще. Але його тоді ще не було).
    А варіант, що на місці тих трьох чоловіків могли бути три жінки, то зовсім виключається?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #7265
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 803

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Вирішити проблему й втекти від проблеми, це таки різні речі. Й жіночий вагон, це втекти від проблеми. Так завжди поступають слабкіші. Все я розумію.... Мені рішення не подобається. Тому що в нашому суспільстві зараз є на набагато важливіші проблеми чим перелякані жінки. Ну й в Україні вже були жіночі купе з 2001 по 2010 рік. Відмінили це все з питань рентабельності.... З чого можна зробити висновок, що зараз це буде рентабельно?
    А це вже друге питання.
    Зрозуміло, що одне не повинно заважати іншому. І якщо є попит, чому воно не буде рентабельним?
    Хоча, як на мій погляд, проблема не в змішаних купе. А в відсутності безпеки як такої. Не тільки для жінок, для дітей, людей з вадами та всіх, хто фізично не в змозі захистити себе.
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  6. #7266
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 252

    Типово

    Даешь чисто мужские купе

  7. #7267
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Дописів
    5 872

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    причем тут вообще вес? дело о комфортной езде.
    при вас в поезде когда-то садили в купе чужого ребенка на горшок, а он орал и отбивался?)

    если не садили - завидую)).
    при мне нет, более того, я когда с малым на поезде ехала просто выкупала все купе и ехали или втроем или даже вдвоем... зато нет никаких посторонних ))

    в отношении женских купе -думаю будет определенное количество и все , вообще это все сложно , так как гонять полупустые вагоны УЗ будет не выгодно ....

  8. #7268
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 552

    Типово

    Цитата Допис від Pro1004el Переглянути допис
    Такое может быть так же с и женщинами
    Звісно. Я і знайдеться багато чоловіків, які не захочуть вибрати чисто чоловіче купе.
    Тому і добре якби були різні варіанти.

  9. #7269
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А це вже друге питання.
    Зрозуміло, що одне не повинно заважати іншому. І якщо є попит, чому воно не буде рентабельним?
    Хоча, як на мій погляд, проблема не в змішаних купе. А в відсутності безпеки як такої. Не тільки для жінок, для дітей, людей з вадами та всіх, хто фізично не в змозі захистити себе.
    Не знаю. То до Укрзалізниці, але в 2010 році жіночі купе скасували.... може лише виказати догадку... напевно тому що попит, й платіжеспроможний попит, то таки не одне й теж саме...
    ЗІ за безпеку згоден... правоохоронні органи України мишей не ловлять. Зовсім. Й поки ми не вирішимо ту проблему, ніякі жіночі купе не допоможуть.... ну не буде ж жінки весь час сидіти в тому купе... закрита... в туалет то як мінімум сходить... знову ж таки до сусідки гості можуть зайти... й не лише жінки... В мене особисто була ситуація в потязі коли наш сусід по купе бухав у дівчат в купе, та так, що й заснув там.... й та на чиєму місці він засную перейшла в наше купе й спала в нас...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  10. #7270
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 252

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Звісно. Я і знайдеться багато чоловіків, які не захочуть вибрати чисто чоловіче купе.
    Тому і добре якби були різні варіанти.
    Тоді потяги будуть ходити напівпустими. Тут і зараз квитки майже неможливо придбати, а стане ще гірше

  11. #7271
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    при мне нет, более того, я когда с малым на поезде ехала просто выкупала все купе и ехали или втроем или даже вдвоем... зато нет никаких посторонних ))

    в отношении женских купе -думаю будет определенное количество и все , вообще это все сложно , так как гонять полупустые вагоны УЗ будет не выгодно ....
    Чому? В них дотації. Їм пох які в них вагони... свої гроші з бюджету вони отримають по любе... в цьому як на мій погляд й є проблема....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  12. #7272
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 552

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А це вже друге питання.
    Зрозуміло, що одне не повинно заважати іншому. І якщо є попит, чому воно не буде рентабельним?
    Хоча, як на мій погляд, проблема не в змішаних купе. А в відсутності безпеки як такої. Не тільки для жінок, для дітей, людей з вадами та всіх, хто фізично не в змозі захистити себе.
    В Укрзалізниці, на наш погляд, дивна система продажу квитків. Але ж якщо вони її застосовують, це означає що саме така форма рентабельна і зсередини все логічно, просто ми того не бачимо.
    Якби вивалювали всі квитки одразу, як на автобус (де немає верхніх полиць) то модернізувати не було б дорого чи складно.

  13. #7273
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 809

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    А что, теперь надо будет обязательно отмечать пол при покупке билета?
    можно и целого отмечать.

    некоторое время назад я уточнял, как бы воспринималась ситуация, як би у 1942 Германия поставляла Японии транзитом через СССР нефть, например из Румынии, и Берлин бы за это платил Москве. внятного ответа не получил, но говнеца порцию - да.

    теперь вот, Вашингтон Пост задается тем же вопросом: неужели бизнес важнее? как так получается, что при очень запеклих боях нефтепровод Дружба - святая корова. и Киев спокойнюсенько получает от мацквы денежку за транзит (который увеличился до максимально возможного), и дает возможность рашке зарабатывать, чтобы затем этими деньгами оплачивать машину убийств украинцев.

    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  14. #7274
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 552

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Тоді потяги будуть ходити напівпустими. Тут і зараз квитки майже неможливо придбати, а стане ще гірше
    Можна проексперементувати по 1-2 купе в вагоні. Хто встиг той встиг. Також можна зробити в ці купе квитки на 1/4 - 1/3 дорожчими.

  15. #7275
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 252

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    можно и целого отмечать.
    Вопрос при покупке билета: пол?
    Варианты ответов: 1) две Х хромосомы;
    2) одна Y хромосома;
    3) одна Х хромосома.

  16. #7276
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 552

    Типово

    Не знаю, у Туреччині таких проблем не виникає. Ні у потягах, ні в автобусах, ні у літаках.
    Звісно на це потрібен час і вливання. Може у сьогоденні і не треба цього робити, але як варіант у перспективі хороший

  17. #7277

    Типово

    Та проблема їз купе вирішується на багато простіше. Квитки з бронюваням места дорожче . Без бронювання (по залишеному принципи вже в вагоні) значно дешевші.

    Усе , 90+% будут купувати найдешевші . Маршрутка , як приклад де немає ніяких статевих суперечностей

    Тут бува що вопрос не з жінкою чи ні, є в загалі кресло чи йди на пол в тамбур , якшо жалко грошей .

  18. #7278
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 678

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    А варіант, що на місці тих трьох чоловіків могли бути три жінки, то зовсім виключається?
    Звісно ні. Але яка верогідність ? Ну і страшнувато мені б не було). Ані заснути, ані переодягнутися, ані розкритися під час сну.

    Я щось не дуже розумію...Яка різниця чоловікам де та як будуть їздити жінки, якщо це не їх жінки? Хай хочь на даху, як Шапокляк))).

    Якщо серьозно, то купе з одніма пані теж може мати дууууже багато незручностей. І балачкі та стрекотіння, і парфуми-дезодоранти, і діточки на горшиках... Так що, любі чоловіки, радійте, бо позбавлені).

  19. #7279

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 028

    Типово

    УЗ в прошлом уже экспериментировала с М и Ж купе, эксперимент оказался неудачным. Видимо забыли про это.

  20. #7280
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Звісно ні. Але яка верогідність ? Ну і страшнувато мені б не було). Ані заснути, ані переодягнутися, ані розкритися під час сну.

    Я щось не дуже розумію...Яка різниця чоловікам де та як будуть їздити жінки, якщо це не їх жінки? Хай хочь на даху, як Шапокляк))).

    Якщо серьозно, то купе з одніма пані теж може мати дууууже багато незручностей. І балачкі та стрекотіння, і парфуми-дезодоранти, і діточки на горшиках... Так що, любі чоловіки, радійте, бо позбавлені).
    Та чоловікам насправді пох. Не пох тим хто за це будет платити. Зараз за це платить бюджет. Тобто суспільство.... Це єдина проблема яку я бачу. Враховуючи наше положення то проблема дуже важлива.... А так, хоть окремий потяг для однієї жінки, якщо вона може то оплатити або знайде того, хто за неї заплатить...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

Сторінка 364 з 1258 ПершаПерша ... 264314354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374414464864 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті