Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Хто бумкнул над кремлем?

Голосували
41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Вони самі себе бо нас_там_немає

    20 48,78%
  • Вони самі себе бо *опоруки

    2 4,88%
  • Вони самі себе бо треба хоч десь бумкнути

    12 29,27%
  • То все НЛО

    6 14,63%
  • Це ми ще не починали

    4 9,76%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 487 з 1258 ПершаПерша ... 387437477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497537587987 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25151, показано з 9 721 по 9 740.

Тема: Балаканина - 5

  1. #9721
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 257

    Типово

    Та написано ж нормальною мовою, був не квиток, а квіток. Це є просто квітка чоловічого роду, наприклад, тополя

  2. #9722
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Капець як задовбали ці приватні розбірки. Ну не без того щоб люди зчепилися, але ж не нонстопом одне й те саме, одне й те саме. Безглузде, нікому нецікаве, скучне гівно
    Вам ,мабуть подобається,коли вона виїхавши за кордон ображає тих,хто лишився,бо це вас не бентежить.
    А от коли ій нагадують, диви скільки в вас занепокоєння ...
    Нецікаве - не читайте .
    Мені теж не цікаво яка саме рашистска ракета вбиває наших дітей... Та я ж не верещу вам,як ви задовбали по десятому колу розпитувати " а що ж там впало". Просто не звертаю уваги на ваші дописи.

  3. #9723
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    вот этот тип, который был должен всех нас успокаивать,
    теперь вот начал пугать - "нас ждут страшные времена, потому что крышка отъезжает у всех.."




    хотя,
    по сути тут я с ним тут соглашусь,
    и это он озвучил только проблему одну из..

    и кстати, судя по форуму - крышка уже у многих отъехала..))
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  4. #9724
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    вот этот тип, который был должен всех нас успокаивать,
    теперь вот начал пугать - "нас ждут страшные времена, потому что крышка отъезжает у всех.."




    хотя,
    по сути тут я с ним тут соглашусь,
    и это он озвучил только проблему одну из..
    Не он один такой умный.

    Или у вас есть другое объяснение почему вдруг начали набирать при большом дефиците людей в ВСУ Гвардию наступу. Непонятные и уже огромные до зубов вооруженные подразделения в ментовке?
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  5. #9725
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    https://t.me/huevuy_dnepr/19074
    Як цікаво. Вагнерівці взяли в полон рашистського командира підрозділу,який їх обстрілював....
    А що ж такоє?)

  6. #9726
    Аватар для Krema
    Реєстрація
    10 грудень 2009
    Звідки Ви
    Dnepr <-> Kyiv
    Дописів
    2 648

    Типово

    В заявленную причину "личная неприязнь" ни капли не верился, там на роже написано, что ФСБшник. Начались внутренние разборки на высоком уровне.

  7. #9727
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Не он один такой умный.

    Или у вас есть другое объяснение почему вдруг начали набирать при большом дефиците людей в ВСУ Гвардию наступу. Непонятные и уже огромные до зубов вооруженные подразделения в ментовке?
    у меня пока никаких объяснений нету,
    у меня только предположения..

    но я все более утверждаюсь, что озвучивать свои предположения уже многим нельзя,
    а для некоторых, особо упоротых - даже официальную информацию..))

    не мы такие - жизнь такая
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  8. #9728
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Krema Переглянути допис
    В заявленную причину "личная неприязнь" ни капли не верился, там на роже написано, что ФСБшник. Начались внутренние разборки на высоком уровне.
    Ну не может же он признаться,что выполнял приказ сверху...

  9. #9729
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    Про кришку, що (буцімто неодміно) від'їзжає.
    Довгий час - приблизно завжди - наші хайпові і звичайні кришезнавці у своїх невтішних пророцтвах орієнтувались на іноземний досвід.
    Але жоден іноземний досвід не містить такої важливої складової й водночас базової цінності кришконосіїв як захист своєї землі і свого народу. Тобто абсолютно моральної і праведної з усіх боків поведінки.
    На що там орієнтується вірний дугінець арестович та інші нагнєтали - здійснити акт дефекації.
    Наша стратегія – це тактика

  10. #9730
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 577

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Вам ,мабуть подобається,коли вона виїхавши за кордон ображає тих,хто лишився,бо це вас не бентежить.
    А от коли ій нагадують, диви скільки в вас занепокоєння ...
    Нецікаве - не читайте .
    Мені теж не цікаво яка саме рашистска ракета вбиває наших дітей... Та я ж не верещу вам,як ви задовбали по десятому колу розпитувати " а що ж там впало". Просто не звертаю уваги на ваші дописи.
    Ну чого ж не звертаєте, ось не пройшли повз мого крику душі))
    Хоч я і не про ваші стосунки з маргрет, тут час від часу кожен в таких, я їх просто не читаю, якщо мене не стосується.
    Дивує інше, що всіх дістає одна едина людина, але продовжуть з нею вести діалоги, відповідно цитують і якщо і виникає якась цікава тема, вона забивається її воплями. Але всіх влаштовує походу, окрім мене. Маю право виказати своє відношення, чому ж ні

  11. #9731
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Не он один такой умный.

    Или у вас есть другое объяснение почему вдруг начали набирать при большом дефиците людей в ВСУ Гвардию наступу. Непонятные и уже огромные до зубов вооруженные подразделения в ментовке?
    Тю. Так таких как ты ловить... Ну и на освобождённых территориях разное рашасосатетельное говно,вроде тебя, вычищать...

  12. #9732
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Про кришку, що (буцімто неодміно) від'їзжає.
    Довгий час - приблизно завжди - наші хайпові і звичайні кришезнавці у своїх невтішних пророцтвах орієнтувались на іноземний досвід.
    Але жоден іноземний досвід не містить такої важливої складової й водночас базової цінності кришконосіїв як захист своєї землі і свого народу. Тобто абсолютно моральної і праведної з усіх боків поведінки.
    На що там орієнтується вірний дугінець арестович та інші нагнєтали - здійснити акт дефекації.
    Не. Там все гораздо проще. Не льстите ему.

    Чувак банально хочет пройти 5% в Раду. Сейчас единственно что ему нужно - охваты среди гупий.
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  13. #9733
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Krema Переглянути допис
    В заявленную причину "личная неприязнь" ни капли не верился, там на роже написано, что ФСБшник. Начались внутренние разборки на высоком уровне.
    Та вже давно. Як це не дико звучить, але Вагнер пішов проти системи. Система захищається.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  14. #9734
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Ну чого ж не звертаєте, ось не пройшли повз мого крику душі))
    Хоч я і не про ваші стосунки з маргрет, тут час від часу кожен в таких, я їх просто не читаю, якщо мене не стосується.
    Дивує інше, що всіх дістає одна едина людина, але продовжуть з нею вести діалоги, відповідно цитують і якщо і виникає якась цікава тема, вона забивається її воплями. Але всіх влаштовує походу, окрім мене. Маю право виказати своє відношення, чому ж ні
    Звичайно маєте. Як і всі інші.
    Кожен вибирає для себе сам,чи пройти повз мовчки і дати змогу якомусь лайну обсирати наших людей які тут і зараз роблять все ,що можуть задля нашої перемоги,чи дати тому обсирачу у рило...

  15. #9735
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    .
    Востаннє редагував Мафальда: 05.06.2023 о 12:50
    Наша стратегія – це тактика

  16. #9736
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Самое смешное.

    Все эти щас пузыри гордо пускающие гупии типа Смитов\птичниц.

    Ровно так же эти персонажи пускали пузыри когда Янык накачивал аналогичные подразделения, называемые тогда Беркут деньгами\оружием тыды - они гордо рассказывали тут как кастрелюголовые сосать будут.

    Но потом что то пошло не так и сейчас это самое первое что бы они хотели забыть в своей публичной активности. Эти персонажи хотят что бы все забыли.

    И - да - гупий время не учит. Я знаю что это аксиома ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  17. #9737
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Про кришку, що (буцімто неодміно) від'їзжає.
    Довгий час - приблизно завжди - наші хайпові і звичайні кришезнавці у своїх невтішних пророцтвах орієнтувались на іноземний досвід.
    Але жоден іноземний досвід не містить такої важливої складової й водночас базової цінності кришконосіїв як захист своєї землі і свого народу. Тобто абсолютно моральної і праведної з усіх боків поведінки.
    На що там орієнтується вірний дугінець арестович та інші нагнєтали - здійснити акт дефекації.
    Вимушено... Але визнаю,що тут ви праві.
    Хоч і испытываю к вам личную неприязнь..

  18. #9738
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 371

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Самое смешное.

    Все эти щас пузыри гордо пускающие гупии типа Смитов\птичниц.

    Ровно так же эти персонажи пускали пузыри когда Янык накачивал аналогичные подразделения, называемые тогда Беркут деньгами\оружием тыды - они гордо рассказывали тут как кастрелюголовые сосать будут.

    Но потом что то пошло не так и сейчас это самое первое что бы они хотели забыть в своей публичной активности. Эти персонажи хотят что бы все забыли.

    И - да - гупий время не учит. Я знаю что это аксиома ))
    як казала нині геть божевільна юна мориц --

    гуппи бегают по кругу
    и в умеде?!?!?!? круги считают
    Наша стратегія – це тактика

  19. #9739
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    "Третьего березня", "квитки на 24 лютого"...
    Та мені начхати, на яку дату в неї були квитки, - вона вільна людина і має право їздити скільки завгодно і куди завгодно. Я лише констатую факт дати ВИЇЗДУ!!
    І не плутай " вивезла дітей" і " мене вивезли діти", бо отих неповнолітніх онуків,про яких ти вопиш,вивезли батько- литовець і матуся. А бабуся в причепі.
    Яке твоє діло, хто кого вивіз? Хто взагалі дав тобі право лізти в чужу родину та ще й хаяти її? Якщо всі ті, чиїх близьких ти бодай раз охаяла, почнуть хаяти ТВОЮ родину, ти довіку не відмиєшся!
    Вам ,мабуть подобається,коли вона виїхавши за кордон ображає тих,хто лишився,бо це вас не бентежить.
    Ти БЕЗ приводу ображаєш і тих, хто лишився, і тих хто виїхав, сидячі В УКРАЇНІ! І доказів цього в мене повний комп.
    якомусь лайну обсирати наших людей
    Самокритично.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Вы украинским СМИ (читай тотальному Земарафону) В этом наша разница.
    Я не дивлюся зелений марафон, якщо Ви це ще не запам'ятали. Я вмію думати і робити висновки. Якби українська армія лише під Бахмутом втратила більше 40 тисяч військових, в нас вже була б тотальна мобілізація, і в ЗСУ були б майже всі чоловіки України, в тому числі й Ви. А цього немає. Якщо Ви не здатні зробити з цього факту висновки, то хто Вам лікар?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #9740
    Аватар для Глициния
    Реєстрація
    10 червень 2008
    Звідки Ви
    из сада
    Дописів
    362

    Типово

    И что бы два раза не вставать.

    .... в вечернем обращении 29 мая.
    Неделю не вставал. А потом ка-аааак встал!

    И сразу давай новости читать.

Сторінка 487 з 1258 ПершаПерша ... 387437477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497537587987 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті