Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Хто бумкнул над кремлем?

Голосували
41. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Вони самі себе бо нас_там_немає

    20 48,78%
  • Вони самі себе бо *опоруки

    2 4,88%
  • Вони самі себе бо треба хоч десь бумкнути

    12 29,27%
  • То все НЛО

    6 14,63%
  • Це ми ще не починали

    4 9,76%
Опитування з кількома варіантами відповіді
Сторінка 291 з 1258 ПершаПерша ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301341391791 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25151, показано з 5 801 по 5 820.

Тема: Балаканина - 5

  1. #5801
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Да?)
    Прикинь какая я умная!) А мне ж до 80 ещё расти и расти!
    Тут любопытно на кого ставит кукловод/ кукловоды двойников пуйла,Пригожина и ТД. О которых мир ничего не знает. Но лично я уверена,что он/они есть.
    Тот кто верит в мировое правительство никогда не организовывал работу больше пяти человек... (с)
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  2. #5802

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Это все напоминает анекдот времен перестройки, приходит новый русский к старому еврею и говорит: "Папа, дай денег"
    практически никто не хочет видеть причину. все видят следствие. корни экономического пи-ца уходят в 90-е годы двадцатого века. на выходе - маемо те шо маемо.

  3. #5803
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    практически никто не хочет видеть причину. все видят следствие. корни экономического пи-ца уходят в 90-е годы двадцатого века. на выходе - маемо те шо маемо.
    Корни экономического пистеца уходят в 19 век... а то и ранее....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  4. #5804

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Я ставлю на герасимова с шойгу. только они могут уронить фаб500 на голову пригожина. тот самый френдлифаер. А как пригожин сможет дотянУться до шойгу?
    для этого есть суровикин, которого сделали крайним за Херсон и бессмысленные бомбардировки инфраструктуры

  5. #5805
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Тот кто верит в мировое правительство никогда не организовывал работу больше пяти человек... (с)
    А не верю в мировое правительство,но верю в "темных кардиналов".

  6. #5806
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А не верю в мировое правительство,но верю в "темных кардиналов".
    Это ты про Папу что ли? Его там Зеленский фактически прямым текстом на куй послал. Прямо в Риме....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #5807
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Я ставлю на герасимова с шойгу. только они могут уронить фаб500 на голову пригожина. тот самый френдлифаер. А как пригожин сможет дотянУться до шойгу?
    Фаб.... Это прям средневековье какое-то.) Есть же масса более" гуманных" , а точнее менее шумных способов. Яды,вирусы и ТД.

  8. #5808
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Это ты про Папу что ли? Его там Зеленский фактически прямым текстом на куй послал. Прямо в Риме....
    Нет. Папа такая же пешка как и двойники пуйла.
    К слову,как-то пропустила подробности встречи. Дай плиз ссыль,где почитать. Ну если таки правда послал,то становится понятным откуда веет ветер про цирк- шапито.
    Ну и добавлю,что представители банановых республик вылезли из своих щелей,думаю с подачи того же кукловода . А у Пригожина самые темные( писала тесные,но мой т9 решил,что так точнее.видать шото знает) контакты из всех перечисленных.
    Востаннє редагував Антуриум: 17.05.2023 о 18:06

  9. #5809
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 698

    Типово

    Опять про жабоедів
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  10. #5810
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    "Учора українська армія вбила свого двохсоттисячного.

    Цифра космічна. 200 тисяч дорослих мужиків, з якимись професіями, якоюсь освітою, якоюсь демографічною перспективою, із сім’ями, що залишилися без годувальника, — це дуже велика втрата для будь-якої країни у світі. Для більшості країн — це руйнівна втрата, це привід викреслити країну з карти світу. У практично будь-якій країні світу такі втрати — привід почати ставити питаннячка владі від населення, привід для мітингів під парламентом і акцій у містах.

    США у В’єтнамі втратили десь 50–60 тисяч людей і це була дика цифра, від якої Америку трусило роками.

    А ще є санітарні втрати. Безногі ветерани, що в переходах співають жалібних пісень Розенбаума.

    А є ще злочинність вагнерів, що повернулися, і просто солдатиків. Ветеранські мафії, які щільно співпрацюють із ветеранами-мусорами.

    Загалом — це торба для будь-якої держави.

    Як, на вашу думку, на це відреагує РФ? Її влада? Її громадяни закреслено населення?

    Я думаю, що безоднею байдужості. Просто вдадуть, що не помітили, і продовжать у тому ж настрої з тим же темпом. Тому що вони всі — вагнера. Уся країна — сардаукари. Схибнуті чорти з культом смерті й без розуміння вартості життя.

    Звідси висновок.

    Війна триватиме не доти, доки ми вийдемо на кордони 1991 року.

    Війна триватиме не доти, доки ми вийдемо на кордони Ленінградської області.

    Війна триватиме доки існуватиме РФ, як держава. Тільки з розпадом РФ війна припиниться.

    І лише від ефективності розпаду залежатиме, наскільки надовго вона припиниться.

    Саме так я розумію слова «ця війна не може бути закінчена на полі бою». Не може вона бути закінчена на полі бою."

    (с) О. Нойнець.

  11. #5811

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Фаб.... Это прям средневековье какое-то.) Есть же масса более" гуманных" , а точнее менее шумных способов. Яды,вирусы и ТД.
    Пригожин знает эти приколы. Поэтому - только хардкор.

  12. #5812
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Ленухен,я прошу прощения... Не знаю чей пост вы копипастите,но человек явно допустил ошибку .
    Не своего,а рашистского 200 тысячного . Вже не кажучи до сам вираз " українська армія вбила" вважаю дуже не коректним.Ми нікого не вбиваємо. Ми захищаємось.
    А вбило їх пуйло,яке їх послало на нашу землю,їхні самки свинлсобак,які його підтримують і їхня особиста жадібність, та кровожерливість.
    Востаннє редагував Антуриум: 17.05.2023 о 18:34

  13. #5813
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Пригожин знает эти приколы. Поэтому - только хардкор.
    Так я ж и пишу,что он это знает. Потому для него не составит труда при желании достать Шойгу или Герасимова.
    Ну и откуда и по чьему приказу прилетел фаб,отследить гораздо проще чем вот это все.
    Хотя вариант,что те двое сами кого-то грохнут и свалят на Пригожина,я тоже не исключаю.
    Короче весело там у них.
    Востаннє редагував Антуриум: 17.05.2023 о 18:42

  14. #5814
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Нет. Папа такая же пешка как и двойники пуйла.
    К слову,как-то пропустила подробности встречи. Дай плиз ссыль,где почитать. Ну если таки правда послал,то становится понятным откуда веет ветер про цирк- шапито.
    Ну и добавлю,что представители банановых республик вылезли из своих щелей,думаю с подачи того же кукловода . А у Пригожина самые темные( писала тесные,но мой т9 решил,что так точнее.видать шото знает) контакты из всех перечисленных.
    Я не верю в кукловодов, от слова совсем...
    ЗЫ прессуха после встречи Папы и Зеленского. Зеленский заявил примерно следующие "Мы благодарны за усилия, но нам такие посредники не нужны"....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  15. #5815
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ленухен,я прошу прощения... Не знаю чей пост вы копипастите,но человек явно допустил ошибку .
    Не своего,а рашистского 200 тысячного . Вже не кажучи до сам вираз " українська армія вбила" вважаю дуже не коректним.Ми нікого не вбиваємо. Ми захищаємось.
    А вбило їх пуйло,яке їх послало на нашу землю,їхні самки свинлсобак,які його підтримують і їхня особиста жадібність, та кровожерливість.
    Я это поняла как "свого двохсоттисячного ворога", а "вбила" = "знищила". И это правильно, их надо уничтожать.

  16. #5816
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Я это поняла как "свого двохсоттисячного ворога", а "вбила" = "знищила". И это правильно, их надо уничтожать.
    Можливо...
    Та я бачу так,як бачу...
    Когда-то очень давно,ставили маленькую сказку с детьми ..з особливими потребами. Так вот главная героиня не выговаривала несколько звуков. Так мы переделали весь ее текст и исключили из него эти звуки, заменив слова на другие,в которых их нет.
    В данном случае автору бы следовало тоже исключать "многочтения.".. и выражать свои мысли точнее.
    Я так думаю.
    Востаннє редагував Антуриум: 17.05.2023 о 19:09

  17. #5817
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Шурик,там Зеленский сегодня ещё и спец представителя Китая послал.) К Кулебе.)))

  18. #5818

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Так я ж и пишу,что он это знает. Потому для него не составит труда при желании достать Шойгу или Герасимова.
    Ну и откуда и по чьему приказу прилетел фаб,отследить гораздо проще чем вот это все.
    Хотя вариант,что те двое сами кого-то грохнут и свалят на Пригожина,я тоже не исключаю.
    Короче весело там у них.
    Они "уронили" ТРИ ФАБа на Белгород. Без каких либо снятий с должности и т.д.

  19. #5819
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Я тоже очкую. Только вот с хорошим пво лучше, чем без него.
    Меня обдает холодом даже при включении сирены на телефоне и начинает трясти как некоторых чихуахуа в обществе ((

    Вот, вспомнила .
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  20. #5820

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Меня обдает холодом даже при включении сирены на телефоне и начинает трясти как некоторых чихуахуа в обществе ((

    Вот, вспомнила .
    У меня на телефоне нет этого раздражителя. Кстати - звук едущего невдалеке трамвая похож на звук летящего самолета. А пустая фура, на колдобинах издает звуки далеких взрывов. Да.

Сторінка 291 з 1258 ПершаПерша ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301341391791 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті