Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 20, показано з 1 по 20.

Тема: підкажіть платформу для створення онлайн курсів

  1. #1
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Lightbulb підкажіть платформу для створення онлайн курсів

    Хто розбирається будь-ласка підкажіть легку та зрозумілу платформа, де я могла би створити свої онлайн курси та мала змогу їх продавати. Бюджет невеликий, тому доступне. Бажано українською мовою. Щоб я могла спілкуватися там з учнями, щоб могла зберігати всі уроки. І взагалі щоб повний фарш Буду дуже вдячна за допомогу.

  2. #2
    Аватар для bagheera
    Реєстрація
    19 червень 2008
    Дописів
    1 608

    Типово

    тоже послушаю. рушных платформ хватает, а вот украинских, увы, не знаю. на Прометеусе курсы, но там Вы свои не выложите, они только свои размещают.

  3. #3
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 185

    Типово

    Саме цікаве питання - як ви це збираєтесь (ще й одразу) продавати

  4. #4
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    ну ось доречі мені вже порадили українську платформу http://kwiga.com/ua/start-and-promote-courses. Може хто чув? користувався? Ну тут одразу і просувати можна. Бо дійсно рушних дуже багато. А я принципово не хочу їми користуватися.

  5. #5
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    ну не одразу звичайно. може я взагалі вирішу безкоштовно спочатку. Але якщо тема зайде, то чому і не поставити символічно оплату. а гроші завжди можна на ЗСУ відправляти. не бачу в чому нічого поганого. Просто мені важливо щоб цей функціонал був, щоб потім не паритись.

  6. #6
    Аватар для bagheera
    Реєстрація
    19 червень 2008
    Дописів
    1 608

    Типово

    Цитата Допис від katerinaSZ Переглянути допис
    ну ось доречі мені вже порадили українську платформу http://kwiga.com/ua/start-and-promote-courses. Може хто чув? користувався? Ну тут одразу і просувати можна. Бо дійсно рушних дуже багато. А я принципово не хочу їми користуватися.
    а Вы, даже если воспользуетесь рушными, студентам своим как там преподавать будете? рушные у нас заблочены. только через ВПН, а это лишняя морока и часть студентов уже отпадёт. есть, само собой, англоязычные. но тут уже 2 проблемы: 1. дороже значительно, 2. как Вы и студенты с функционалом разбираться будете? ага, есть онлайн переводчики. но, опять же, лишняя морока. за платформу, что дали, спасибо! посмотрю. имейте только в виду, если сама платформа не раскручена ещё, фиг она кого раскрутит. нужно смотреть, сколько там курсов, насколько продаются итд.

    посмотрела. цены не низкие. в упор не увидела, где про продвижение (точнее, продвижением можете там заниматься сами: рассылка писем итд). курсов на платформе кот наплакал, следовательно, платформа не раскручена.
    Востаннє редагував bagheera: 23.03.2023 о 19:15

  7. #7
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 312

    Типово

    а чого б вам не наробити звичайних гугл-класів?
    si vis pacem, para barbecue

  8. #8
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    а я і не збиралась робити на рушних, якщо чесно. тому і шукаю українською мовою. так розумію що їх не дуже багато, нажаль.
    а як зрозуміти чи розкручена платформа?

  9. #9
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    а там інтуїтивно зрозуміло?

  10. #10
    Аватар для bagheera
    Реєстрація
    19 червень 2008
    Дописів
    1 608

    Типово

    Цитата Допис від katerinaSZ Переглянути допис
    а я і не збиралась робити на рушних, якщо чесно. тому і шукаю українською мовою. так розумію що їх не дуже багато, нажаль.
    а як зрозуміти чи розкручена платформа?
    отвечайте с цитированием. иначе непонятно, кому ответ. я там дополнила свой ответ. платформа не раскручена. абсолютно. и раскручивать и продавать надо Вам самой. а это тоже влетает в копейку. даже если сами умеете. а не умеете - нанимать спеца. и это тоже деньги.

    привести примеры раскрученных я могу только рушные. украинский раскручен Прометеус. но, как я уже писала, Вы там ничего выложить не можете. тем только свои курсы (платные и бесплатные).

  11. #11
    Аватар для bagheera
    Реєстрація
    19 червень 2008
    Дописів
    1 608

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    а чого б вам не наробити звичайних гугл-класів?
    так бесплатную платформу для проведения найти можно. тут же девушка надеется, что её там и раскрутят. у меня с начала войны идут бесплатные вебинары. так вот без платной рекламы туда тоже мало кто попадает. то есть, чтобы начать зарабатывать, нужно нехило так вложиться.

  12. #12
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    вибачте. буду цитувати.
    ага бачу. ну може для початку хочаб створити, спробувати. з розкручуванням подумаю. або ще варіант розбиратися з англомовними.

  13. #13
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    а що у вас за вебінари? і на якій платформі робили?
    ну так я вже розумію, що треба вкладатись.

  14. #14
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    Цитата Допис від bagheera Переглянути допис
    так бесплатную платформу для проведения найти можно. тут же девушка надеется, что её там и раскрутят. у меня с начала войны идут бесплатные вебинары. так вот без платной рекламы туда тоже мало кто попадает. то есть, чтобы начать зарабатывать, нужно нехило так вложиться.
    наче натискала відповісти з цитуванням...ох я і світла голова

  15. #15
    Аватар для bagheera
    Реєстрація
    19 червень 2008
    Дописів
    1 608

    Типово

    Цитата Допис від katerinaSZ Переглянути допис
    а що у вас за вебінари? і на якій платформі робили?
    ну так я вже розумію, що треба вкладатись.
    у меня в подписи ссылка на мою тему с вебинарами. кликните по ней, она активная. это вебинары по английской грамматике. платформа болгарская, очень понятная. русский там есть, украинский не проверяла. платформа неплохая. но, поскольку она бесплатная, периодически вылазят технические косяки. но, как правило, быстро устраняются.

  16. #16
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 185

    Типово

    Цитата Допис від katerinaSZ Переглянути допис
    вибачте. буду цитувати.
    ага бачу. ну може для початку хочаб створити, спробувати. з розкручуванням подумаю. або ще варіант розбиратися з англомовними.
    Так створіть)) Ви бажаєте почати, коли будете впевнені, що хтось надішле вам клієнтів? Якщо ви не працюєте в міністерстві, такого не буде))

  17. #17
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 185

    Типово

    Коли мені знадобилося створити сайт, не комерційний, для своїх навчальних матеріалів, я зробила це в одній системі, потім спробувала в іншій, потім в третій, і остаточно повернулася до другої. Це до того, що до початку роботи ви самі можете не знати свої потреби

  18. #18
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    Цитата Допис від bagheera Переглянути допис
    у меня в подписи ссылка на мою тему с вебинарами. кликните по ней, она активная. это вебинары по английской грамматике. платформа болгарская, очень понятная. русский там есть, украинский не проверяла. платформа неплохая. но, поскольку она бесплатная, периодически вылазят технические косяки. но, как правило, быстро устраняются.
    дякую, подивлюсь

  19. #19
    Аватар для katerinaSZ
    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    12

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Коли мені знадобилося створити сайт, не комерційний, для своїх навчальних матеріалів, я зробила це в одній системі, потім спробувала в іншій, потім в третій, і остаточно повернулася до другої. Це до того, що до початку роботи ви самі можете не знати свої потреби
    а де ви робили? розкажіть. та ясно же багато чого дізнаюсь лише в процесі.

  20. #20
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 185

    Типово

    Цитата Допис від katerinaSZ Переглянути допис
    а де ви робили? розкажіть. та ясно же багато чого дізнаюсь лише в процесі.
    Сайти в Google

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті