Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2207 з 2284 ПершаПерша ... 12071707210721572197219821992200220122022203220422052206220722082209221022112212221322142215221622172257 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 45676, показано з 44 121 по 44 140.

Тема: Балаканина - 4

  1. #44121
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    а вы пробовали сорт - соседские? я вас уверяю, ничего вкуснее нет
    сбор в безлунную ночь и сильный дождь увеличивает вкусовые качества на не вообразимую высь
    Кацап - і цим все сказано.
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    я смотрю опять решила эта пропутинская мразота из селянского узвоза повонять и попровоцировать...
    Ну, хоч визнаєш, хто ти є, і те добре.
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    еще раз - иди накуй со своими попытками троллинга
    А може, це ТИ звалиш звідси, кацап вшивий?
    Цитата Допис від Рикошет Переглянути допис
    Вы путаете виртуальную жизнь с реальной.
    Віртуальне життя - це відображення реального. Правила форуму - це закони України в мініатюрі.
    И если придерживаться всех правил этого форума, то вас здесь не должно быть лет 10 уже как. не?
    А також всього вашого бидло-стада. І тебе після перших двох дописів. Живи тепер з цим.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  2. #44122
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 848

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Всё мельчает
    та да. тот незабываемый промежуток тишины, когда путь от одного относительного ничего в другое относительное ничего пролегает через абсолютное ничего.
    примерно 48 минут абсолюта.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  3. #44123
    Аватар для Texture
    Реєстрація
    28 жовтень 2020
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 527

    Типово

    у некоторых ничего- это состояние души, и ничего

  4. #44124

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 299

    Типово

    Здається, він глузує з нас.

    "Колишній глава Генерального Штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що на початку повномасштабного вторгнення російські окупаційні війська зайшли на південь України через перешийки. Українські військові не очікували таких дій від армії РФ, тому і не змогли утримати оборону."
    https://nv.ua/ukr/ukraine/events/vik...-50313429.html

    повністю https://fakty.ua/417163-quot-u-nas-e...iktor-muzhenko

    Ще якось можна зрозуміти, коли вчорашні цивільні, які випадково опинились за кермом, говорять "ми не уявляли", "не вірили". Але цілий генерал, глава Генштабу?? Він що, думав, що угрупування в Криму буде наступати в об'їзд через Ростов? Чи вони там готуються до збирання винограду і персиків?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  5. #44125
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Здається, він глузує з нас.
    Ще якось можна зрозуміти, коли вчорашні цивільні, які випадково опинились за кермом, говорять "ми не уявляли", "не вірили". Але цілий генерал, глава Генштабу?? Він що, думав, що угрупування в Криму буде наступати в об'їзд через Ростов? Чи вони там готуються до збирання винограду і персиків?
    Не очікували, бо були впевнені, що перешийок ЗАМІНОВАНО!!!
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    я знаю. Было бы странно,если бы нет.
    Правдивость оставляю на россуд тех, кто подписывал расстрельное.И их потомков. Им виднее что и как там было... Хотя языки в жопу - никто не рассказал о себе такого))).
    И да. Вы операции черепномозговые тоже не приемлите для близких в случае чего? Нацистские же наработки. Они первыми были в плане новаторства, и по сей день их схема в струе. Созданная мучительными опытами на живых людях в концлягерях.
    Или это другое)?
    П...ць! У рашоголової лайнометши остаточно дах поїхав.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Сольери
    Жесть! Як же можна бути НАСТІЛЬКИ безграмотною та неосвіченою???
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Сольери это от слова соль ?
    Це, мабуть, від ноти "соль".
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Семеренко
    Пля, ще одна безграмотна.
    Востаннє редагував Дейнерис: 27.03.2023 о 01:34
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #44126
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Текстура,мы знаем что вы умеете гуглить.)
    Заздриш? Ти ж не здатна цьому навчитися.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А була б розумна
    Чия б корова мичала! Пля, як же бісить, що драні курки, в яких стайні АвДЄЄві, композитор сОльєрі, театр ПРОГОРКЛИЙ, а Майкла Джексона вже всі забули, сміють дурами називати тих, хто РОЗУМНІШИЙ та ОСВІЧЕНІШИЙ за них!
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    посеяла по пару штук. )
    Триндець!
    Цитата Допис від Texture Переглянути допис
    дві "розумних" підоспіло, тому що по темі як завжди сказати нічого
    ППКС
    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Есть хорошее выражение: "пускать пузыри")) Есть ещё лучше термин - дисперсия))
    Це Ви про курку? Дуже влучно!
    Востаннє редагував Дейнерис: 27.03.2023 о 20:47
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #44127
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Вот честно,сегодня меня это волнует гораздо меньше,чем то,что не смотря на просьбу от Генштаба не обсуждать наше наступление/ отступление и ТД, с какого-то ....( тут был мат) повылвзила куча экспердов и даже всяких командиров и экскомандиров низшего звена,раздающих интервью всяким БиБиСи,радосвободам и даже дождям...
    Вот реально,чтобы что? Повылазили засветиться в внезапно образовавшейся информационной нише или это так надо?
    У тих, кого ти, ждунка, вирішила принизити, інша думка.

    "... Не хочу довго писати про те, яке це дно. Це очевидно. Про те, що зараз ми повністю і як під кальку копіюємо сусіда епохи раннього ***ла. Про те, що так не можна з професіоналами такого рівня під час вирішальної війни.
    Я хочу написати про наслідки.
    Головний з наслідків буде демотивація війська. Професійної та інтелектуальної його частини. Ці люди не бидло, без права голосу. Вони вибороли своє право на експертну оцінку та думку кров'ю, потом та роками війни. І немає іншого, більш вдалого, часу для її озвучення, ніж зараз - під час цієї війни.
    Бо інакше ми її програємо. Без цієї експертної думки ми її програємо. Так. Перемога ніхрєна не очевидна. І ми не на фінішній прямій. І в нас не все добре.
    Демотивація та відтік кадрів. Якщо суспільство проковтне це, якщо армія проковтне це, велика кількість військових профі пошле все під три чорти та будь-якими методами піде з армії. Хвороб, щоб списатись, в кожного з них за ці роки вистачить на роту.
    З третього батальйону точно піде значна частина досвідченого особового складу. Я б сам пішов, якби з моїм комбатом вчинили так само. Бо особовий склад надихає не президент.
    Внізапна.
    Армії пофігу на президента. Взагалі. Зовсім. Абсолютно.
    Армію надихають ті, що лишаються вдома, позаду, та ті, що ведуть вперед - командири. Комбати, ротні, взводніки, сержанти.
    Нереальна ефективність нашої бригади не є заслугою президента чи будь-якої іншої особи.

    Це в першу та єдину чергу заслуга всіх цих командирів, за якими і йде особовий склад. Їх здатності організувати, спланувати та забезпечити. Частіше за все, на жаль, не завдяки державі, а всупереч.
    Ось думки деякіх військовослужбовців цього батальйону, тих, кого добре та давно знаю особисто....."
    https://www.facebook.com/permalink.p...00005171170342
    Востаннє редагував margret: 27.03.2023 о 09:50
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  8. #44128
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Здається, він глузує з нас.

    "Колишній глава Генерального Штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що на початку повномасштабного вторгнення російські окупаційні війська зайшли на південь України через перешийки. Українські військові не очікували таких дій від армії РФ, тому і не змогли утримати оборону."
    https://nv.ua/ukr/ukraine/events/vik...-50313429.html

    повністю https://fakty.ua/417163-quot-u-nas-e...iktor-muzhenko

    Ще якось можна зрозуміти, коли вчорашні цивільні, які випадково опинились за кермом, говорять "ми не уявляли", "не вірили". Але цілий генерал, глава Генштабу?? Він що, думав, що угрупування в Криму буде наступати в об'їзд через Ростов? Чи вони там готуються до збирання винограду і персиків?
    может начальнику того генштаба была команда от того главнокомандующего не ждать оттуда ничего такого?)))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  9. #44129
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Вот же ж, теперь захотелось вкусного помидора. И опять же нигде не купишь. Когда-то кумато были неплохие, а потом и они испортились
    в этом году будет дефицит, турки уменьшили квоты, а у нас херсонщина в этом году помидоров не даст, вчера катался в сторону Чумаков, там уже поля готовят под овощи
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  10. #44130
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Может наши новые сорта и выводят, может они и очень замечательные. Вот только боюсь что судя по современной ягодно-овощной тенденции, они будут технологичные, высокоурожайные и нифига не съедобные.

    P.S. Антуриум, а как Вы видите в Новониколаевке, не на горке? Там конечно есть пару участков в начале села, возле карьера, а так практически все на холме

  11. #44131
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    может начальнику того генштаба была команда от того главнокомандующего не ждать оттуда ничего такого?)))
    А може тре уважніше читати ?


    ....– Ответ есть?

    - Не знаю. Это же было предсказано этими замыслами. До 2019 там всегда проводили проверки и тренировки. Когда их сняли? Почему их не было? Как готовили? Очень много вопросов....

    ... — Простите, но какое вы имеете отношение к трагическим событиям на юге?

    – Меня очень удивило, что я одним из первых из Вооруженных Сил был вызван. Один из вопросов ко мне был, существовали ли определенные планы и почему так случилось. Планы существовали. А что случилось, нужно разобраться...

    ...- Почему так произошло? Точно знаю, что боевые офицеры очень радовались тому, что вы там. Неужели никому не нужны ваш опыт, ваше знание «матчасти», ваша профессионализм?

    — Залужный сказал мне лично, что «это решение президента, чтобы вы покинули пункт управления». Не знаю, президента это решение или чье-то еще. Ответил ему: «Раз так, значит, да». Не знаю, кому я совершил неудобства. Может тем, что категорически не воспринимал переговоры с врагом, которые тогда вели. Возможно, лишал кого-то определенного комфорта принятия решений или косвенно влиял на какие-либо решения.....
    Востаннє редагував margret: 27.03.2023 о 11:04
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  12. #44132
    Аватар для Bambam
    Реєстрація
    03 лютий 2016
    Дописів
    2 749

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в этом году будет дефицит, турки уменьшили квоты, а у нас херсонщина в этом году помидоров не даст, вчера катался в сторону Чумаков, там уже поля готовят под овощи
    Посмотрим. Мы осенью закупаемся помидорами для томатного сока в тех краях. В позапрошлом году они были по 6-7грн, в прошлом по 20-25. Знакомый фермер был этим доволен. Собирался увеличить площадя под помидорами. К тому же он сказал, что к ним в село в прошлом году переехало несколько толковых агрономов как раз с Херсонщины.

  13. #44133

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 299

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    может начальнику того генштаба была команда от того главнокомандующего не ждать оттуда ничего такого?)))
    Хто зна, була конкретна команда чи ні, а от загальна ситуація зі слів Муженка виглядає такою собі, неоднозначною.

    "У 2014−2015 роках почалося відновлення ЗСУ, формування, підтримка. А десь з 2017-го пішов зворотний процес. Я звернувся до президента: «Петро Олексійовичу, я внутрішньо відчуваю якісь гальма в розвитку Збройних Сил». А він: «Ми ж не можемо все віддавати на армію». Певні проєкти фінансували, допомагали, питань немає. Але не було популяризації військової служби через відповідні культурно-мистецькі продукти. Ну, зняли фільм «Кіборги». А де масштабна інформаційна підтримка, де ЗСУ — основа і міць національного спротиву?"
    (друга частина інтерв'ю, https://fakty.ua/417204-kak-tolko-za...bejFlNUlYz59oo )

    І тут я у розпачі: адже фанати ПОП запевняють, що розбудова ЗСУ йшла повним ходом до 20.05.2019! Кому довіряти?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  14. #44134
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 717

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    вчера катался в сторону Чумаков, там уже поля готовят под овощи
    Это хорошо.

    А За Уманью к Виннице и далее много полей даже не перекопанных. Бросилось в глаза. Или просто рано еще в тех краях поля готовить?

  15. #44135

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Кому довіряти?
    Мне.

    https://skelet.info/chislo-magazinov...oslo-v-18-raz/

    ..С 2014 по 2018 года количество фирменных магазинов Roshen президента Петра Порошенко в Киеве выросло с одного до 18.

    Не нуаче - не патронный же завод строить, в конце то концов.

    ...Напомним, за последние 20 лет, с 1998 года, Порошенко либо был народным депутатом, либо государственным служащим – в обоих случаях закон запрещает заниматься параллельно бизнесом.


    https://antikor.com.ua/ru/articles/2...inu_v_bananovu


    ...Уже будучи кандидатом в президенты Украины, Порошенко пообещал «играть честно и продать «Рошен». «Если меня изберут Президентом Украины, я буду играть честно и продам концерн «Рошен». На посту Президента я хочу и буду заботиться исключительно о благосостоянии Украины», — заявил Порошенко в интервью немецкой газете «Bild». Однако с «честно» у Порошенко-президента что-то не сложилось, он отдал «Рошен» в «слепой траст», впоследствии оказалось, что это — оффшор.

  16. #44136
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Хто зна, була конкретна команда чи ні, а от загальна ситуація зі слів Муженка виглядає такою собі, неоднозначною.

    "У 2014−2015 роках почалося відновлення ЗСУ, формування, підтримка. А десь з 2017-го пішов зворотний процес. Я звернувся до президента: «Петро Олексійовичу, я внутрішньо відчуваю якісь гальма в розвитку Збройних Сил». А він: «Ми ж не можемо все віддавати на армію». Певні проєкти фінансували, допомагали, питань немає. Але не було популяризації військової служби через відповідні культурно-мистецькі продукти. Ну, зняли фільм «Кіборги». А де масштабна інформаційна підтримка, де ЗСУ — основа і міць національного спротиву?"
    (друга частина інтерв'ю, https://fakty.ua/417204-kak-tolko-za...bejFlNUlYz59oo )

    І тут я у розпачі: адже фанати ПОП запевняють, що розбудова ЗСУ йшла повним ходом до 20.05.2019! Кому довіряти?
    Собі в першу чергу. Порівняйте життя в воюючий країні 2014-19 та 2019-23...
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  17. #44137

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Собі в першу чергу. Порівняйте життя в воюючий країні 2014-19 та 2019-23...
    Выбы не могли помочь поривнять? Ато вводимые данные изначально несопоставимы. Как мне кажется.

  18. #44138

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 554

    Типово

    Ого как бот старается))
    Наверно платят неплохо

  19. #44139
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 975

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    В минулі роки сакура цвіла тижнів через 3-4 після магнолії, а та - після форзітії; крокуси взагалі в перших рядах.
    Можливо, цей рік унікальний, але щоб настільки?
    А умовне деревце - то ж може бути що завгодно, але щоб сакура?
    все течет, все меняется)),
    подозреваю, что растения цветут не по графику в чье-то голове)),
    а сообразно погодных условий.

    странны мне такие удивления,
    вроде вы не в столь йуном возрасте...)))

  20. #44140

    Реєстрація
    13 березень 2023
    Дописів
    1 403

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Ого как бот старается))
    Наверно платят неплохо
    Когда платят неплохо - никто не старается. Нахрена.

Сторінка 2207 з 2284 ПершаПерша ... 12071707210721572197219821992200220122022203220422052206220722082209221022112212221322142215221622172257 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті