Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 959 з 2284 ПершаПерша ... 4598599099499509519529539549559569579589599609619629639649659669679689691009105914591959 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 45676, показано з 19 161 по 19 180.

Тема: Балаканина - 4

  1. #19161
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Офіційні переліки давно не цікаві.
    Цікавий власний досвід.
    Р-н Центральний. Якщо в вас є актуальні дані, це цікаво
    Із особистого досвіду в моєму районі - далеко. І воно не гумове. Побажання,там ледве ближні будинки вмістяться,а якщо ще й ми туди добіжемо,то все одно не вліземо.)

  2. #19162
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Так що з бюджетом області?
    Не виділяв, не передбачав та все інше блабла - зрозуміло.
    Цікавить, чи є щось на містах чи "миши згризли"
    Есть конечно. Достаточно есть. На все что было спланировано и утверждено. До видосиков из каждого утюга про фортеці незламності
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  3. #19163
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Так що з бюджетом області?
    Не виділяв, не передбачав та все інше блабла - зрозуміло.
    Цікавить, чи є щось на містах чи "миши згризли"
    Що з бюджетом не скажу,а от новина про заплановані обл адміністрацією фонди - мильні пузирі для відмивання коштів ,два дні назад траплялася і там суми чималенькі.

  4. #19164
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Так що там з пунктами незламності: місцеві органи чи влада країни?
    "оба сразу два".

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ваша велика нелюбов до лідера нашої країни - це ваша особиста справа,як і його особиста справа голитися йому чи ні
    А от що до виробництва своєї зброї, мабуть інформацію не доводять до кожного військового особисто,але вона є в відкритому доступі ( за винятком тієї,що є державною таємницею). І про виробництво нашими підприємствами дуже дефіцитних снарядів для нашої арти,і про успішно пройдені випробування і початок виробництва вітчизняних бплів,і ще про багато що..
    І як би Ви не хотіли цього признати,але наші військові в бій не йдуть з голими руками. Подобається це Вам,чи ні,але в цьому є і частина праці Зеленського.
    Що ж до симпатій,чи антипатій ,пропоную їх залишити на після перемоги.
    Якби лідор країни пройшов АТО - я бі слова поганого не сказав би. А так маємо що маємо, в моїх очах він буде завжди зрадником, щоб він не зробив.
    Про виробництво не смішно, достатньо подивитись на маркіровку доставлених нам вантажів. Я мав на увазі аналоги крилатих ракет великої дальності. Їх немає, а так немає можливості відповісти адекватно. Я певен, що всі б зраділи, коли, наприклад за сьогднішні обстріли якась би тула вщент згоріла.
    А частина праці зеленського...гм, так його призначили на цю посаду. Українськитй народ...далі утримуюсь від потоку матючча. А раз обрали то виконуй і не вийобуйся. Або іди, звідки прийшло.
    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Жесть((((
    Добре що всі живі та хоч відносно здорові!
    зи: чи знов скотч клеїти? Я його тільки віддерла як пару місяців...
    Клеїти так, але краще тримати напіввідчиненими, притиснувши 6 літровою баклажкою з водою. Звичайно, що подвійна користь, наразі будете з водою.
    Доречі, замість повербанки ми з особливим цинізмом використовуємо автомобільний акамулятор, благо трофеїв вистачає.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Арахамия анонсировал следующий блэкаут на следующей неделе.
    До цієї расово неповноцінної мавпи істоти в мене особисте ставлення. Якщо зеленський ще туди-сюди, то це взагалі точно російський шпигун, експрес-допит все розставить по місцях.

    І ось, мабуть вже смерть на 5 хвилин в ватер-клозет відпустила...


    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  5. #19165
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 816

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Есть конечно. Достаточно есть. На все что было спланировано и утверждено. До видосиков из каждого утюга про фортеці незламності
    Нахабно дозвоню собі непрошену пораду: Дуже корисно час від часу заходити у Прозоро.
    Та аналізувати тендери. Хто, коли, на що, за скільки...
    Та ось там можна побачити коли оголошено місцевою тендери на генератори для ТН.
    Неочікувано війна прийшла, агась

    зи: чомусь все частіше згадується кіт з мульта дитинства: Гроші в нас є. Мізків немає.

  6. #19166
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Офіційні переліки давно не цікаві.
    Цікавий власний досвід.
    Р-н Центральний. Якщо в вас є актуальні дані, це цікаво
    тут даже думать не нужно - есть метро(пусть не достроенное во многих, но ведь ступеньки и комнату-укрытие сделать легко) ... так же есть в домах убежища еще с сссра, пусть по металлу и разворованые но бетон там серьезный... адресную програму не помню сейчас (лет с 8 в них не бывал), внизу поля, кажется поля 11 такое же. Все решаемо при проф подходе... а в отделениях полиции и гос зданиях устраивать такие пункты, зная что в них может прилететь... ну такое
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  7. #19167
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 687

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    Якби лідор країни пройшов АТО - я бі слова поганого не сказав би.
    я вибачаюсь.
    Писали що ви не маєте громадянства України.
    Це так? Не так?
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  8. #19168
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Не можна звинувачувати місцеву владу у тому, що вона не має софт скіллз генштабу
    Наша стратегія – це тактика

  9. #19169
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 816

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    "оба сразу два"
    Радість наша! Відпишись будь ласка у приват з відки вЄщаєш.
    Шоб мене не маяли сумніви чи то я не проста так тебе за триндьож у ігнор відправила.
    Бо досвід, сам розумієш
    зи: можна я тут подробиці не буду викладати? Ні, форумчанам то сподобається. Навіть я розвеселюсь знов.
    Тобі - навряд сподобається.

  10. #19170
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Тююю.
    А я то думаю из-за чего столько шума. А оказывается центральна Влада опять местным денег не дала... На подпилить от пунктов незламности.)

  11. #19171
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Нахабно дозвоню собі непрошену пораду: Дуже корисно час від часу заходити у Прозоро.
    Та аналізувати тендери. Хто, коли, на що, за скільки...
    Та ось там можна побачити коли оголошено місцевою тендери на генератори для ТН.
    Неочікувано війна прийшла, агась

    зи: чомусь все частіше згадується кіт з мульта дитинства: Гроші в нас є. Мізків немає.
    Сказали а , почему б не озвучиваете? Что вы увидели в Прозоро?
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  12. #19172
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Понимаешь,из-за дефицита средств большинство из них расположены на базе уже существующих бизнесов.
    В идеале, наверное,в бомбоубежищах было бы правильно. Но очень затратно . Да и мало их - этих убежищ.
    а то пунктов незламности хотят в каждом дворе наустанавливать. Если и делать, то только в условно безопасных местах, ведь там предпологаются скопления населения, которые могут быть хорошей целью, даже просто целью, чтоб ударить по идее, в принципе, здравой идее не считая, как обычно исполнения, от властей.
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  13. #19173
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Із особистого досвіду в моєму районі - далеко. І воно не гумове. Побажання,там ледве ближні будинки вмістяться,а якщо ще й ми туди добіжемо,то все одно не вліземо.)
    та даже подземный переход безопасней отделения полиции... искать решения нужно, а не наотьепись как обычно
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  14. #19174
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    "оба сразу два".


    Якби лідор країни пройшов АТО - я бі слова поганого не сказав би. А так маємо що маємо, в моїх очах він буде завжди зрадником, щоб він не зробив.
    Про виробництво не смішно, достатньо подивитись на маркіровку доставлених нам вантажів. Я мав на увазі аналоги крилатих ракет великої дальності. Їх немає, а так немає можливості відповісти адекватно. Я певен, що всі б зраділи, коли, наприклад за сьогднішні обстріли якась би тула вщент згоріла.
    А частина праці зеленського...гм, так його призначили на цю посаду. Українськитй народ...далі утримуюсь від потоку матючча. А раз обрали то виконуй і не вийобуйся. Або іди, звідки прийшло.

    Клеїти так, але краще тримати напіввідчиненими, притиснувши 6 літровою баклажкою з водою. Звичайно, що подвійна користь, наразі будете з водою.
    Доречі, замість повербанки ми з особливим цинізмом використовуємо автомобільний акамулятор, благо трофеїв вистачає.


    До цієї расово неповноцінної мавпи істоти в мене особисте ставлення. Якщо зеленський ще туди-сюди, то це взагалі точно російський шпигун, експрес-допит все розставить по місцях.

    І ось, мабуть вже смерть на 5 хвилин в ватер-клозет відпустила...


    Так він і виконує. А те,що не був в АТО,так там багато хто не був.. І це зовсім не означає,що вони погані люди.
    Ракет і справді своїх немає. Все що було розпродали та розкради,а Виробництво з нуля потребує величезних коштів і саме головне - часу. Якого в нас немає.

  15. #19175
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Какая в принципе характерная картинка с этими ПН вырисовывается.

    Народ уже в бомбоубежища и метро их мысленно строит.. ))

    А кто то может внятно объяснить что такое Пункти незламності в понимании зелёных утюгов и земарафонов, которые уже мозоли на ушах реально натерли.

    И главное - чем они отличаются от пунктов обогрева, которые разворачивались по всей страны прошлой зимой. И про которые утюги почему то преступно молчали?

    Почему сегодня такой ор стоит и депутаты гуськом по Киеву бегают температуры кипятка в чайниках замеряют... И почему не бегали раньше?
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  16. #19176

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 547

    Типово

    А это интересно, основной п-дрс, который пропагандировал войну, известный мужеложец Жириновский здох в начале войны. Теперь этот на подходе, тоже хорошо вложился в пропаганду. Дохнут твари))

  17. #19177
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    та даже подземный переход безопасней отделения полиции... искать решения нужно, а не наотьепись как обычно
    В переход надо генератор покупать.)

  18. #19178

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 412

    Типово

    Цитата Допис від Котиса Переглянути допис
    жесть, держитесь.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Natalya жесть((

    Мої співчуття і добре що люди і звірі живі
    Дякую!!

  19. #19179
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 368

    Типово

    Зеленський виділив 600 трлн грн з резервного фонду на


    На мобільні телевізори для трансляціі єдиного марафону

    Ахаха
    Наша стратегія – це тактика

  20. #19180
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    До речі, що бюджет місцевої: у дефіциті чи у профіциті в цьому році?
    Профіцит: на 400 млн. більше запланованого зібрали.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Манула, ето не спортивно, я со смарта не успела)))
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Сторінка 959 з 2284 ПершаПерша ... 4598599099499509519529539549559569579589599609619629639649659669679689691009105914591959 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті