Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 955 з 2284 ПершаПерша ... 4558559059459469479489499509519529539549559569579589599609619629639649651005105514551955 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 45676, показано з 19 081 по 19 100.

Тема: Балаканина - 4

  1. #19081

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 812

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    Чего-чего?



    Действительно странно. Такая-то мелочь.
    а что не так?

  2. #19082
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Та ладно!)
    Но ви маєте можливість подати сою кандидатуру на модератора та обгрунтувати свої рішення.
    Мої поки обґрунтовані та не повинні подобатись всім
    За Дейнерис думаю меня многие поддержат: ибо когда ее выпускают из очередного бана повторяется все снова и снова ! Какие-то надуманные обвинения, все кто не так как она пишет и думает тупые совки и рашисты, дебилы-зебилы, постоянные оскорбления форумчан и провокации с целью вызвать конфликты и разжигание ненависти
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  3. #19083
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    За Дейнерис думаю меня многие поддержат: ибо когда ее выпускают из очередного бана повторяется все снова и снова ! Какие-то надуманные обвинения, все кто не так как она пишет и думает тупые совки и рашисты, дебилы-зебилы, постоянные оскорбления форумчан и провокации с целью вызвать конфликты и разжигание ненависти
    Стисьняюсь спросить - а ваш провокативный троллинг и оскорбления в ее адрес на пустом месте вы к какой категории правил этого форума относите? ? ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

  4. #19084
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 785

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    За Дейнерис думаю меня многие поддержат: ибо когда ее выпускают из очередного бана повторяется все снова и снова ! Какие-то надуманные обвинения, все кто не так как она пишет и думает тупые совки и рашисты, дебилы-зебилы, постоянные оскорбления форумчан и провокации с целью вызвать конфликты и разжигание ненависти
    Таким далеко не тільки Дейнерис займається
    Та на цьому давайте закриємо тему.
    Кому що не подобається, пише Адміну та радіє життю.
    Публічне обговорення особи - це теж провокація.
    ТЧК.
    Так що там з пунктами незламності: місцеві органи чи влада країни?

  5. #19085

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 412

    Типово

    Эх.. с почином меня что называется, минус два окна сегодня.. слава богу рядом никого не было, хотя там коты тусят обычно.
    аж уши заложило от взрыва, а еще я теперь знаю как трещит скотч когда стекло пытается из ровного стать выпуклым)))

  6. #19086
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    Достатньо включити мозок та здоровий глузд і таких питань взагалі не виникатиме. Тому що кожен має дбати про свої державні інтереси. Тому німеччина "пєрєдаст". Пардон, ніхуя не буде до тих часів, поки ми самі не налаштуємо власне виробництво. Якщо знову включити мозок і перестати верещати про "неїбічні збитки держави". Тому що виробництво власної зброї дасть можливість відповідати адекватно нанесеним збиткам ворогу. Підняли вони наприклад літаки десь в мухосранську, пустили ракети, у відповідь ми роз'їбали вщент російські військові підприємства,критичну структуру споживання, логістику. Я вже не кажу про обстріл житлових масивів, лікарень та іншого російського лайна, де готують чмобіків. Ми маємо повне і абсолютне право відповідати на обстріли. Око за око, зуб за зуб і по-іншому ми програємо війну, щоб там не казав найвеличніший лідор.

    Демократія і бюрократія, тому розраховувати на них можна, але в далекоглядній перспективі.

    Я так вважаю, що якщо дають, то слід брати і велике дякую казати. Якщо не дають, то лідору таки слід відірвати дупу, поголити таки пику, зняти фліску (заїбав вже цей уклоніст неголений) і переводити цівільне виробництво на военний час. Інколи лідорам слід давати копняка під дупу для рішучого кроку вперед.
    Ваша велика нелюбов до лідера нашої країни - це ваша особиста справа,як і його особиста справа голитися йому чи ні
    А от що до виробництва своєї зброї, мабуть інформацію не доводять до кожного військового особисто,але вона є в відкритому доступі ( за винятком тієї,що є державною таємницею). І про виробництво нашими підприємствами дуже дефіцитних снарядів для нашої арти,і про успішно пройдені випробування і початок виробництва вітчизняних бплів,і ще про багато що..
    І як би Ви не хотіли цього признати,але наші військові в бій не йдуть з голими руками. Подобається це Вам,чи ні,але в цьому є і частина праці Зеленського.
    Що ж до симпатій,чи антипатій ,пропоную їх залишити на після перемоги.

  7. #19087
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 681

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    )))
    И тряпочку в зубы, чтоб "глазок" протирать.
    \
    Димон, можно)). Вопрос удобства.
    Да да да. Воды не было, я без тряпочки прям как без рук была, но сирамно помыла зеркала))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  8. #19088
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Про Странника не скажу. А что с ним не так?

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Без нашої відповіді по їхній інфраструктурі, аеродромам, базам і складам в тилу ця війна ніколи не скінчиться. Вони просто будуть знищувати нашу країну під корінь.
    ППКС
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Я бы еще добавил туда в список Дейнерис ибо как выпустили сразу понеслось
    +
    Покажіть хоча б одне моє СЬОГОДНІШНЄ повідомлення, в якому я порушила бодай одне правило форуму. Те, що вас нудить від мого ніку, НЕ Є приводом для мого бану.
    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Иди ты в жопу со своим порохом, реально засрала уже всю тему им и обвинениями всех и вся….
    Пора тебя «выключить» минимум на неделю, а лучше навсегда
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #19089
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 785

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Эх.. с почином меня что называется, минус два окна сегодня.. слава богу рядом никого не было, хотя там коты тусят обычно.
    аж уши заложило от взрыва, а еще я теперь знаю как трещит скотч когда стекло пытается из ровного стать выпуклым)))
    Жесть((((
    Добре що всі живі та хоч відносно здорові!
    зи: чи знов скотч клеїти? Я його тільки віддерла як пару місяців...

  10. #19090
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Эх.. с почином меня что называется, минус два окна сегодня.. слава богу рядом никого не было, хотя там коты тусят обычно.
    аж уши заложило от взрыва, а еще я теперь знаю как трещит скотч когда стекло пытается из ровного стать выпуклым)))
    Ой капец, сочувствую(((

  11. #19091
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Эх.. с почином меня что называется, минус два окна сегодня.. слава богу рядом никого не было, хотя там коты тусят обычно.
    аж уши заложило от взрыва, а еще я теперь знаю как трещит скотч когда стекло пытается из ровного стать выпуклым)))
    Люди все целы?
    Окна,дело наживное.
    И таки скотч от осколков выручает?
    А то помню как тут одна.. дама ржала,когда я написала после семого первого прилета,что лоджию скотчем обматываю.

  12. #19092

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 412

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Жесть((((
    Добре що всі живі та хоч відносно здорові!
    зи: чи знов скотч клеїти? Я його тільки віддерла як пару місяців...
    може й допоміг скотч, але більш за все ті шо були відкриті трохи, то на місті вікна залишились)

  13. #19093
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 681

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Синей - блондинкам, а брюнеткам больше пойдет красной
    Любительницам тотал блэка - черная)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  14. #19094
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Для успокоения драконихи молиться нужно ей не менее 50 раз в день

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Иди ты в жопу со своим порохом, реально засрала уже всю тему им и обвинениями всех и вся…. Пора тебя «выключить» минимум на неделю, а лучше навсегда

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    когда ее выпускают из очередного бана повторяется все снова и снова ! Какие-то надуманные обвинения, все кто не так как она пишет и думает тупые совки и рашисты, дебилы-зебилы, постоянные оскорбления форумчан и провокации с целью вызвать конфликты и разжигание ненависти
    Твій плювок до мене не долетів - лови його! Коли я в бані кількість образ на форумі НЕ ЗМЕНШУЄТЬСЯ. Бо вони несуться з ВАШОГО боку. У бік ненависних вам порохоботів, сама присутність яких на форумі доводить вас до сказу. і ДОКАЗІВ цього в мене вже достатньо - з цитатами, скрінами та посиланнями.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Стисьняюсь спросить - а ваш провокативный троллинг и оскорбления в ее адрес на пустом месте вы к какой категории правил этого форума относите? ? ))
    "Вынипанимаете: этадругое!"(с)
    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Таким далеко не тільки Дейнерис займається
    Публічне обговорення особи - це теж провокація.
    Дякую.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #19095
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Эх.. с почином меня что называется, минус два окна сегодня.. слава богу рядом никого не было, хотя там коты тусят обычно.
    аж уши заложило от взрыва, а еще я теперь знаю как трещит скотч когда стекло пытается из ровного стать выпуклым)))
    Співчуваю. Мабуть дуже страшно було?

  16. #19096

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    8 547

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Любительницам тотал блэка - черная)))
    сегодня день открытий
    я думал шо изолетна бывает только синяя))

  17. #19097
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 681

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    Эх.. с почином меня что называется, минус два окна сегодня.. слава богу рядом никого не было, хотя там коты тусят обычно.
    аж уши заложило от взрыва, а еще я теперь знаю как трещит скотч когда стекло пытается из ровного стать выпуклым)))
    О боже. Спивчуття. Жывы это лавное
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  18. #19098

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 412

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Ой капец, сочувствую(((
    Та я помню как вам и родителям «повезло» тоже((
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Люди все целы?
    Окна,дело наживное.
    и люди и коты в порядке)


    самое страшное что не было тревоги, т.е. шанса никакого.
    Только на везение рассчитывать..

  19. #19099
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Жесть((((
    Добре що всі живі та хоч відносно здорові!
    зи: чи знов скотч клеїти? Я його тільки віддерла як пару місяців...
    Клеїти. Дуже раджу.

  20. #19100
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    +

    Про Странника не скажу, не видела сто лет на форуме его.
    А что с ним не так?
    Спасибо.
    ооо, с ним многа не так... имеет своё мнение и аргументирует его, на историю... отличную от общепринятой.... имеет свое мнение и видение, которое глубже чем у телевизорного большинства с сектой и не может-не хочет, выражая и отстаивая его объяснять по простому как даунам, что имел в виду ну и прилипшие ярлычки... по двум последним пунктам они с серговым как братья близнецы))... это имхо которое я увидел
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

Сторінка 955 з 2284 ПершаПерша ... 4558559059459469479489499509519529539549559569579589599609619629639649651005105514551955 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті