Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1089 з 2284 ПершаПерша ... 8958998910391079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991139118915892089 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 45676, показано з 21 761 по 21 780.

Тема: Балаканина - 4

  1. #21761
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Я могу сказать одно - если делать апостиль в нашей стране, то это можно несколько раз обойти вокруг земного шара, пока он будет готов
    Ну так человек не ищет лёгких путей.

  2. #21762
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Видела, что это одна из версий кацапов, ну типа не могут же украинцы создать что-то новое. Ну пусть так думают, угу.
    А фоточки с ростовского аэродрома красивые, самолетик так нормально расхерачило.
    Кстати машинка еще и неплоха.
    Дальность - 1000, летит быстрее чем многие КР, во всяком случае пошустрее чем Х-101/Х-55/Х-555. Когда-то выпускались в Харькове на авиазаводе. Нормально доработать электронику - и вот он, сурпрайз.

  3. #21763
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    tolid, треба ж дотримуватись неписаних правил щодо того, що самсонку ніхто не цитує...
    Та ладно...
    Вам не интересно как этот рупор мацквы свое чадо в заграницу отправляет?
    Да быть такого не может .)

  4. #21764
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Видела, что это одна из версий кацапов, ну типа не могут же украинцы создать что-то новое. Ну пусть так думают, угу.
    А фоточки с ростовского аэродрома красивые, самолетик так нормально расхерачило.
    Наши сегодня из гепарда ракету сбили.
    Зарубежные эксперды в афуе.)

  5. #21765
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну так человек не ищет лёгких путей.
    А не пішла б ти нах? Реально задрала! Я більш, ніж зрозуміло пишу, що дозвіл потрібен ТЕРМІНОВО, а батько дитини раніше, ніж через тиждень, з'їздити в посольство НЕ ЗМОЖЕ, а тобі, пля, "чілавєкнєіщєтльогкіхпутєй". Як же ж можна мати в собі СТІЛЬКИ лайна, скільки ти маєш? ВСЕ обісраєш, що бачиш.
    этот рупор мацквы
    Дякую, що підтвердила, що ти колаборантка.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #21766
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Щойно дізналася, що, як виявилося, вже працює можливість оформлювати дозвіл на виїзд дитини через "Дію". Це мені сказали в Департаменті соціальної політики Дніпровської міської ради - я позавчора писала їм у ФБ, сьогодні вони відповіли мені. Дивно, що цю інформацію мені не сказали в службі опіки. Залишилося тепер дізнатися, чи може батько в ІНШІЙ країні оформити цей дозвіл через "Дію" чи це можливо лише якщо він знаходиться в Україні. Сподіваюся, завтра мені дадуть відповідь.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #21767
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Щойно дізналася, що, як виявилося, вже працює можливість оформлювати дозвіл на виїзд дитини через "Дію". Це мені сказали в Департаменті соціальної політики Дніпровської міської ради - я позавчора писала їм у ФБ, сьогодні вони відповіли мені. Дивно, що цю інформацію мені не сказали в службі опіки. Залишилося тепер дізнатися, чи може батько в ІНШІЙ країні оформити цей дозвіл через "Дію" чи це можливо лише якщо він знаходиться в Україні. Сподіваюся, завтра мені дадуть відповідь.
    А не простіше самій відвезти доньку?
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  8. #21768
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    А не простіше самій відвезти доньку?
    Тоді ні про що буде пости набивати на огородж.)

  9. #21769
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    А не простіше самій відвезти доньку?
    Ні. Бо теж немає 100%-ї гарантії, що мене випустять без дозволу батька, - це мені теж сьогодні сказали в службі опіки.
    Моя подруга з дитиной-інвалідом простояла майже дві доби на кордоні, але прикордонники так і не випустили її чоловіка, хоча за законом він МАЄ право на виїзд. Зараз їдуть на інший пропускний пункт - можливо, там прикордонники більш адекватні. Це приклад того, як "працюють" закони в нашій країні.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Тоді ні про що буде пости набивати на огородж.)
    Якщо я не буду набивати пости на оГороді, то про що тоді ти будеш срати цілодобово? А я не можу позбавити тебе такого задоволення - не дай боже курок своїх ти своїм лайном завалиш.
    Востаннє редагував Дейнерис: 06.12.2022 о 02:00
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  10. #21770
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Тоді ні про що буде пости набивати на огородж.)
    Заздриш, мабуть) труселя погано замовляють?)
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  11. #21771
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Заздриш, мабуть)
    Просто в неї вроджена генетична вада: нетримання лайна. Ось вона і серить всюди, де стоїть. І на Вас, і на мене, і на наших форумських волонтерів, і на наших форумських військових, і на родини форумчан, тощо.
    труселя погано замовляють?)
    А вона труси продає??? Афігєть! Хоча нічого іншого від куркобабці я й не чекала.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #21772
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ні. Бо теж немає 100%-ї гарантії, що мене випустять без дозволу батька, - це мені теж сьогодні сказали в службі опіки.
    Я не знаю з якою метою доньку хочеш доправити за кордон, але у будь якому разі, ти- мати і маєш повне право везти свою дитину, без чиїсь дозволів
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  13. #21773
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Просто в неї вроджена генетична вада: нетримання лайна. Ось вона і серить всюди, де стоїть. І на Вас, і на мене, і на наших форумських волонтерів, і на наших форумських військових, і на родини форумчан, тощо.

    А вона труси продає??? Афігєть! Хоча нічого іншого від куркобабці я й не чекала.
    Та вона більше за все, сюди тільки й ходить щоб рекламувати свій індпошив. Знайшла халявне містечко для самореклами)))
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  14. #21774
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    І знову Шалений кіт.
    Спробую пояснити свою особисту впевненість стосовно того, якщо би ми готувались до війни, а не до шашликів, росія би не перейшла до повномасштабної агресії. Звертаю увагу особливо обдарованих на фразу «свою думку».

    Росія могла піти далі і у неї були для цього сили ще напочатку 2015 року. У них тоді будо все, а ось ЗСУ не знали де брати форму та взуття. Але тоді, руки путіну зв’язали Мінськими угодами, а якщо точніш, то Комплексом заходів по виконанню Мінських угод. Саме так - зв’язали руки. Звісно ж у переносному, себто дипломатичному плані, але тим не менш, Україна отримала те, чого у неї не було… те, чого дуууууууже їй не вистачало, а саме ЧАС. (Блискуча до речі дипломатична комбінація, в ситуації, коли все проти тебе, поставити ворогу пастку, яку він і не помітив. А коли помітив, було вже пізно).

    І ось тепер головне, якщо хочете то фундамент моєї впевненості. Цей ресурс (час) тоді негайно почали використовувати. ЗСУ почало переозброюватися. На міжнародній арені Порошенко і Ко, крутили путіну антона на нос, а військо нарощувало міць. Я не буду зараз наводити цифри і дати, коли з’явились перші «Стугни», «Корсари», «Лелеки», тощо… Усі можуть користуватись інтернетом і швидко знайдуть необхідну інформацію. Почались випробування «Богдани», «Нептуна» та «Вільхи». При чому, все це одразу висвітлювалось щоби донести не стільки внутрішньому інформаційному споживачу, скільки зовнішньому, а саме Москві.
    Ми готуємось.
    Ми озброюємось і переозброюємось.
    Нам не вперлись ваші землі, але за свої, ми будемо битись до останнього.
    Якщо спробуєте піти далі, буде боляче.
    І росія не смикалась. Плювалася отрутою. Кривлялася, щось там вякала, але не смикалась. Хоча могла би перейти до повномасштабної агресії у будь який час, придумавши за секунду причину.

    Була системна робота, нарощування міцності українського війська в тандемі з роботою дипломатів. Трохи пізніш, як по команді, Порошенко і Ко почали називати як? Вірно - Партією війни. Швидко з’явились дуже втомлені від війни. (Сподіваюсь, вони зараз відпочили?)

    А ось після виборів 2019 року все і одразу змінилось. Чого тільки варта справа генерала Дмитра Марченко, яка була зліплено з бажання Банковій, гівна та гілок. Вона фактично заблокувала поставки в армію елементів особистого захисту - бронежилетів та шоломів. І вже потім Міністр оборони України Олексій Резніков змушений був констатувати той факт, що у лютому 2022 року, весь Київський гарнізон, на складах чекав аж один шолом. Випробування та виробництво «Богдани» - фактично заморожено.
    Випробування та виробництво компресів «Нептун» - туди ж, і так далі. Шалені.. просто НЕЙМОВІРНІ гроші витрачались будь на що, окрім армії. Дійшло до того, що восени 2021 року з’явилась заборгованість перед ЗСУ по виплатам. І заборгованість чимала. Це так, поверхнево. Про зірвані ДОЗ і казати годі.

    Чи знали про це в Кремлі? Питання риторичне… І тоді вони почали готувати свій шанс.
    Вішати локшину на вуха Банковій і… готуватись. Демонструвати мир в своїх очах і… готуватись.

    Зверніть увагу на фото. Це снарядні ящики з колишніх позицій російских окупантів біля Бучі. Але цікаві не самі ящики, а оця біленька бірочка, де вказана дата контракта на поставку снарядів. Листопад 2019 року. Саме тоді, коли путін демонстрував в своїх очах «мір», росія відкрила черговий контракт на поставку боєприпасів. Навіщо вони, якщо не готуватись до війни?! А скільки снарядів з 2019 року придбала чи виробила Україна?

    А іже поітм був Оман.

    Отже. Якщо би Банкова не загравала з путіним, а зберегла взятий у 2015 році курс на зміцнення обороноздатності України… нічого би не було у лютому 2022 року. І в травні теж.

    Ніхто і ніколи не полізе грабувати квартиру, знаючи, що там з верогідністю сто відсотків отримаєш жменю куль. Ніхто і ніколи! Навіщо пограбоване майно небіжчику? А ось, якщо двері вже старі та замки не працюють, чого б не «завітати в гості».

    Нагадаю фразу яку я прочитав в одній дуже цікавій книзі про Ізраїль… «Якщо в твоїй країні не забезпечені питання безпеки, все інше немає ніякого сенсу».
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  15. #21775
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Я не знаю з якою метою доньку хочеш доправити за кордон
    Не я. Мої родичі, з якими вже 9 місяців знаходиться моя донька у іншому кінці країни. Вони на тиждень їдуть до інших своїх родичів.
    у будь якому разі, ти- мати і маєш повне право везти свою дитину, без чиїсь дозволів
    За законом - так. А на ділі виходить інакше. Я б, може, й сумнівалася, якби мені це не підтвердили у службі опіки.
    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Та вона більше за все, сюди тільки й ходить щоб рекламувати свій індпошив. Знайшла халявне містечко для самореклами)))
    Їй за її курок хейтять, а тепер ще й за труселя будуть. А там же ще й свині є! Ви зробили мій вечір, Маргрет! Дякую!
    Р.S. А труселя для кого? Для курок?

    (*зараз почнеться! ховайся, хто може!*)
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #21776
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    О. Турчинов
    285 день повномасштабної війни, міжнародний День волонтера. Потужний волонтерський рух народився на Майдані. Сотні тисяч людей, які піднялися, щоб захистити свою гідність, свободу та майбутнє, вистояли в холодні зимові дні, тому що теплі речі, гаряче харчування, медичну допомогу, все, що необхідно для боротьби, – забезпечили волонтери. Саме волонтерська цілодобова робота підтримувала Майдан, а не “мільярди доларів західної допомоги”, вигадані російською пропагандою.
    Коли ворог підступно напав на Україну у 2014 році, а в ЗСУ та добробатах нічого не було окрім стареньких “калашів”, саме волонтерський рух взяв на себе забезпечення всім необхідним – від харчування до засобів захисту, від тепловізорів до перших безпілотників.
    Наш військовий підрозділ, як і багато інших, зустрів ворога у лютому цього року без жодного бронежилета та кевларового шолома, без зимової форми та зв’язку, без логістичного забезпечення елементарних потреб. І знову волонтери закрили пролом і наші потреби. В умовах тотальної війни національний волонтерський рух піднявся на новий, ще більш потужний рівень. До традиційної допомоги додалися сучасні потужні БПЛА, позашляховики та вантажівки, бронетехніка, надійні засоби захисту та зв’язку, генератори, медичне забезпечення та багато іншого, що допомагає, захищає та рятує життя нашим воїнам.
    Дякую вам, дорогі друзі. Ви робите все, щоб наблизити перемогу!
    З професійним святом, українці-волонтери! Нехай Господь береже вас і Україну.
    Слава Україні!
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  17. #21777
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Та вона більше за все, сюди тільки й ходить щоб рекламувати свій індпошив. Знайшла халявне містечко для самореклами)))
    А тобі завидно?) Тільки не я,а ви - тупі вівці мені все рекламуєте. Халявно. Мені навіть згадувати про це не доводиться - ви кожного дня згадуєте і рекламуєте.)))
    І курей рекламуєте,і індпошив, і ще багато чого.
    Тому що ви - три бемозглі рукожопі вівці ,тільки тявкати і вмієте. І оте,що шизоідна називає " хайтять" то теж класна реклама. Бо пороха ви хвалили і толку- програв нахрін вибори з-за вашої підтримки)))
    Востаннє редагував Антуриум: 06.12.2022 о 05:53

  18. #21778

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 846

    Типово

    Подвійне свято
    наших захисників з Днем Збройних Сил України та всіх з Святого Миколая))

  19. #21779
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    52 864

    Типово

    +++
    детки по всему христианскому миру сегодня утром, проснувшись, побегут заглядьівать в большой красньій носок - что там Святой Николай принес.
    времяпрепрепровождения (с) GALAтея

  20. #21780
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 994

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    А не простіше самій відвезти доньку?
    Звисно ни. Проблэма уже с хаты выйти

Сторінка 1089 з 2284 ПершаПерша ... 8958998910391079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991139118915892089 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті