Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1025 з 2284 ПершаПерша ... 255259259751015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351075112515252025 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 45676, показано з 20 481 по 20 500.

Тема: Балаканина - 4

  1. #20481
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ты же себе позволяешь указывать как жить. как там было про "устала бороться с ветряными мельницами"(с) ? сбежала устала - отдыхай. и не ставь равенство между собой и миллионами украинцев. где украинцы, а где ты
    Де я комусь щось вказую?! Те, що я маю своє бачення та вважаю, що обрання президентом країни хлопа з вулиці велика помилка, яка призвела до сотен тисяч загублених життів це ти вважаєш вказівкою, як тобі жити з цим?
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  2. #20482
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від tolid Переглянути допис
    на ФБ полно групп сваливших, в которых идёт правильный идеологический срач.
    о боги). И по какому же поводу они срутся друг с другом?

    Цитата Допис від tolid Переглянути допис
    вот сейчас обидно было…
    Ну пусть будет полузакрытая).

  3. #20483

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 840

    Типово

    Цитата Допис від Шуршунчик Переглянути допис
    тобто всі, хто виїхав за межі країни, зараз вже "нє украинцьі"? оху..дивна логіка
    п.с. й писати, що "єто касаєцца только єтой особьі, а не всех" не треба.
    Такі думки гидкіші за орківські наративи.
    не надо про выехавших "не украинцы" придумывать. а вот про "колаборантов и шариковых окупировавших, пардон в оригинале было- приватизували..." всех чье мнение не совпадает - это не орковские наративы?
    Востаннє редагував 1234A: 01.12.2022 о 21:09

  4. #20484
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Шуршунчик Переглянути допис
    тобто всі, хто виїхав за межі країни, зараз вже "нє украинцьі"? оху..дивна логіка
    п.с. й писати, що "єто касаєцца только єтой особьі, а не всех" не треба.
    Такі думки гидкіші за орківські наративи.
    а припертись сюди й розвести срачь на рівному місці - то норм?
    краще вже "такі" наративи, аніж такі гидкі особи...

  5. #20485

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 840

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Де я комусь щось вказую?! Те, що я маю своє бачення та вважаю, що обрання президентом країни хлопа з вулиці велика помилка, яка призвела до сотен тисяч загублених життів це ти вважаєш вказівкою, як тобі жити з цим?
    не то что бы вказивкой, но это твое мнение просто мнение

  6. #20486
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від tolid Переглянути допис
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    думаю воспользовавшись украинским паспортом гдет о на другом континенте где широка наша диаспора, а оттуда рассказывать о патриотизме наверное совесть не позволяет.
    или просто она орк... работа поменялась, и ща сородычам что то втирает... вполне как вариант
    вполне возможно ваш персонаж всего лишь поднялся по «карьерной лестнице»
    Я просто хрінію з кількості та смердючості лайна вашого бидло-стада! У вас НЕМАЄ не лише ДОКАЗІВ того, що Відьма ВИЇХАЛА з країни, але взагалі жодних ВІДОМОСТЕЙ про неї! Але ви із задоволенням вивалюєте в її бік тони свого лайна! Хіба ви люди? Ви ж гірші за орків!
    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Сміх та гріх. Колаборанти та шарікови приватизували право спілкування на оГороді. Те, що я зараз не в Україні не позбавляє мене права бути громадянкою країни, мати сердце, яке болить кожного дня, бо частина моєї родини не з дивана зараз пише історію.
    То вони не про Вас, а про Відьму.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #20487
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    о боги). И по какому же поводу они срутся друг с другом?


    Ну пусть будет полузакрытая).
    как обычно, кто больше родину любит, поклонники по или зе
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #20488
    Аватар для tolid
    Реєстрація
    20 грудень 2004
    Звідки Ви
    Гондурас
    Дописів
    758

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    о боги). И по какому же поводу они срутся друг с другом?
    В целом всё тоже: святой Пётр, ужасный Зе, мова - ДНК нации и тд и тп. Но поскольку участников больше, чем тут, то и количество сумасшедших больше на дискуссию и накал эмоций выше.
    I am not perfect but I am limited edition

  9. #20489

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 840

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    а припертись сюди й розвести срачь на рівному місці - то норм?
    краще вже "такі" наративи, аніж такі гидкі особи...
    повелся. блин

  10. #20490
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ты же себе позволяешь указывать как жить. как там было про "устала бороться с ветряными мельницами"(с) ? сбежала устала - отдыхай. и не ставь равенство между собой и миллионами украинцев. где украинцы, а где ты
    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Я просто хрінію з кількості та смердючості лайна вашого бидло-стада! У вас НЕМАЄ не лише ДОКАЗІВ того, що Відьма ВИЇХАЛА з країни, але взагалі жодних ВІДОМОСТЕЙ про неї! Але ви із задоволенням вивалюєте в її бік тони свого лайна! Хіба ви люди? Ви ж гірші за орків!

    То вони не про Вас, а про Відьму.
    вони про всіх, кому не сприйнятий їх вибір. А я тільки спитала одно, що було зроблено за 3 роки для виконання рішень по підвищенню обороноздатності країни. А замість назвати хоч один пункт, зайнялися обсмоктуванням моєї особистісті, бо, мабуть, нема чого відповісти(
    Востаннє редагував margret: 01.12.2022 о 21:21
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  11. #20491
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 257

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    вони про всіх, кому не сприйнятий їх вибір.
    Ви вважаєте, що у кожного є вибір - поїхати або залишитися тут?

  12. #20492
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    А уважніше подивитися п. 2 пп. 11 рішення тями не вистачило.
    Ви шо! Це ж треба здогадатися прокрутити сторінку нижче! А це для них надто складно - вони далі заголовків не читають.
    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Так що зроблено конкретно зеленими з 19 по 22 рок для виконання рішенн по підвищенню обороноздатності країни? Хоч один пункт.
    До Пороха військові склади були завалені найсучаснішою зброєю, з якою наша армія була здатна перемогти навіть армію НАТО. Клятий барига більшість цього продав, а решту знищів, власноруч підірвавши склади. І ще він, редиска така, продав туркам схеми до "Байрактарів", які ті вже два роки виготовляли та продавали. А потім прийшов зелений месія та за три роки знов запустив всі військові виробництва та забив всі склади найсучаснішою зброєю. Слава зеленому ухилянтові!
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ты же себе позволяешь указывать как жить. как там было про "устала бороться с ветряными мельницами"(с) ? сбежала устала - отдыхай. и не ставь равенство между собой и миллионами украинцев. где украинцы, а где ты
    Це вже днище! Хто тобі дав право ображати тих, хто виїхав, та вказувати їм, де і що писати? Доки ти, рашист, змінюєш обісрані памперси та сереш на форумі, її чоловіки ризикують своїм життям на фронті, захищаючи нашу країну! Пельку стули в її бік!
    Востаннє редагував Дейнерис: 01.12.2022 о 21:26
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #20493
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Оно когда не надо то всё есть
    +1000
    Цитата Допис від Шуршунчик Переглянути допис
    тобто всі, хто виїхав за межі країни, зараз вже "нє украинцьі"? оху..дивна логіка
    Звичайна логіка зестада. Маргрет вже не перша біженка, яку вони хаять за те, що вона втекла від війни. До цього вони хаяли Анжелінн, яка посміла виїхати з країни, рятуючи дітей, та продовжувати свою волонтерську діяльність за кордоном. Ще раніше вони хаяли Пролісок - при тому, що вона виїхала лише З МІСТА, а не з країни. В той же час 1960-й (мужик!) удрав з країни в перший же день вторгнення - це вони НЕ вважають поганим, якісь там подруги куркобабці втекли - вони взагалі герої. Бо це ж СВОЇ! А своїм все можна на цьому форумі.
    Про Vedma взагалі нічого невідомо - вона просто зникла 24.02 і з того часу ніде не з'являється. Вона могла, не дай Боже, навіть загинути. Але зестадо встигло вже неодноразово завалити її лайном через це мовчання, звинувативши як у виїзді за кордон, так і в роботі на орків. Хворі люди.
    Такі думки гидкіші за орківські наративи.
    ППКС
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #20494

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 840

    Типово

    осталось ахах подтянуться

  15. #20495
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    как обычно, кто больше родину любит, поклонники по или зе
    Ого.
    Я думала, что там только фоточки пейзажей и стройное "как нас не понимают в этой какашке-Украине, а ведь нам так уезжать было тяжело. Из какашки".

    А родственников воюющих используют как аргумент собственной значимости? А помощь ВСУ ?
    Ну хоть мову приводят, как аргумент превосходства над не украиноязычным собеседником?

  16. #20496
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    а припертись сюди й розвести срачь на рівному місці - то норм?
    Який срач? Процитувати документ - це розвести срач??? Вона залишила ОДИН допис - з цитатою документу, - все! Це ВАШЕ бидло-стадо через цю її цитату розвело срач та закидало її лайном! Хто вам лікар, якщо ви такі хворі на голову?
    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    А я тільки спитала одно, що було зроблено за 3 роки для виконання рішень по підвищенню обороноздатності країни.
    Так це ж найбільший злочин в їхній збоченій реальності! Ніхто не сміє ставити такі незручні питання про Бубочку та його "квартал"!
    А замість назвати хоч один пункт, зайнялися обсмоктуванням моєї особистісті, бо, мабуть, нема чого відповісти(
    Це їх звична тактика.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #20497
    Аватар для RaS
    Реєстрація
    17 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    57 106

    Типово

    Там спорят кто больше любят, сторонники зе или по, тут спорят сбежавшие больше любят или не сбежавшие. Какая разница? (С)

  18. #20498

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 840

    Типово

    Цитата Допис від RaS Переглянути допис
    Там спорят кто больше любят, сторонники зе или по, тут спорят сбежавшие больше любят или не сбежавшие. Какая разница? (С)
    да дело ж не в сбежавших совсем. с самой весны мое мнение не поменялось - девочек и детей тут не должно быть до Победы. но как всегде есть но
    проехали. зря завелся

  19. #20499
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від tolid Переглянути допис
    В целом всё тоже: святой Пётр, ужасный Зе, мова - ДНК нации и тд и тп. Но поскольку участников больше, чем тут, то и количество сумасшедших больше на дискуссию и накал эмоций выше.
    Понятно, спасибо.
    Да и Суболг уже объяснил...
    Фух(.

    Возможно у кого-то это всё - фантомные боли. Нормально. Но они там все в своей среде, эти терки понятны и скоро закончатся у них.

  20. #20500
    Аватар для tolid
    Реєстрація
    20 грудень 2004
    Звідки Ви
    Гондурас
    Дописів
    758

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    .
    Я думала, что там только фоточки пейзажей
    приятно и неожиданно встретить такого чистого и не тронутого ФБ человека

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    .
    А родственников воюющих используют как аргумент собственной значимости? А помощь ВСУ ?
    Ну хоть мову приводят, как аргумент превосходства над не украиноязычным собеседником?
    с реальной помощью зсу у многих проблема, так как основные силы уходят а срач по поводу кто больший патриот плюс (у значительной части) какая ужасная страна пребывания, заставляющая их работать без предоставления должностей директоров, начальников участков и ведущих специалистов.
    С мовой не всё так просто - нет устойчивого мнения, куда девать русскоязычных защитников. Правда часть «патриотов в изгнании» утверждает, что таких не существует.
    I am not perfect but I am limited edition

Сторінка 1025 з 2284 ПершаПерша ... 255259259751015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351075112515252025 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті