Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 564 з 1230 ПершаПерша ... 644645145545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735746146641064 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 11 261 по 11 280.

Тема: Балаканина - 3

  1. #11261
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    маленькую омерту?
    Ты лучше у себя и своих подруг опечатки поисправляй.
    Кому надо ,тот понял,а таким дурам как ты и пояснять нифига не стоит.

  2. #11262
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А харьковские Оптиму или Перспективу не рассматривала?
    У меня многие знакомые после криво-косого онлайна перевелись и счастливы
    От ребенка конечно зависит. Средние классы и определенные темпераменты в восторге.


    Я сейчас напишу непопулярно и честно: мне в принципе пофиг на программу, если она не будет вредить жизни и любознательности моего ребенка.
    Сейчас приоритеты такие ...критичные.
    Для моего яркого экстраверта нужен оффлайн. Хотя бы первые 2-3 года, дальше разберемся.
    Но не такой ценой.
    Ну.. пофиг на программу - это напрасно. Всякие эрудиты и недоРосток у большинства детей отбивают охоту учиться в первый же год.

  3. #11263
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Ищу школу с дистанционкой.
    Їх в Україні вже як собак нерізаних.
    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    А харьковские Оптиму или Перспективу не рассматривала?
    А що за "Перспектива"? Не чула про таку. "Оптіму" знаю і навіть зареєструвала там свою дитину, коли після вторгнення вони відкрили безкоштовне навчання. Але так жодного разу і не зайшли на сайт: донька вже другий рік навчається у "Jammschool" (теж дистанційна) - не було часу на іншу школу. Але зараз теж думаю перевести її в іншу дистанційну школу, хоча за її темпераментом їй лише оффлайн підходить.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  4. #11264
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ты лучше у себя и своих подруг опечатки поисправляй.
    Кому надо ,тот понял,а таким дурам как ты и пояснять нифига не стоит.
    Очепятки? В тебе ПОМИЛОК у текстах більше, ніж волосин на голові!
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Сочувствую твоей маме.
    Своїй мамі співчувай, лайно ху.йловське! Я на твою матір жодного разу жодного гидкого слова не сказала, як і на будь-кого іншого з твоєї родини! ОБИДВА рази були ПРИСЛІВ'Я!!! Прислів'я, в яких згадувалася мама. БУДЬ-ЯКА мама, а не саме твоя. І ти за ці прислів'я (в "лапках" та з позначкою цитати (с)!) мене вбити готова. При цьому ти, тварюко, зараз саме МОЮ маму образила! Прямим текстом. І з цього твого висеру я можу зробити висновок, що це саме ТВОЇ БАТЬКИ навчили тебе брехати, ображати та зраджувати! Ну, як, подобається, коли про твою родину бруд пишуть/кажуть? От тепер відчуй те, що відчувають ті форумчани, родини яких ти РЕГУЛЯРНО ображаєш та оббріхуєш!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  5. #11265
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Дніпро Обласний

    Україна та ЄС підписали "транспортний безвіз": які перспективи для українців

    Він передбачає, зокрема, визнання українських водійських посвідчень, а також спрощену процедуру перетину українсько-європейського кордону.

    Про це повідомив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

    За словами Шмигаля, угода про вантажні автомобільні перевезення та рішення ЄС щодо скасування мит і тарифів на українські товари дають українському бізнесу економію в десятки мільйонів доларів, а головне — відкривають для української продукції неймовірні можливості на європейських ринках.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  6. #11266
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 362

    Типово загадкові традиції цеху

    ніхто не знає що за традиція така у птахівниці -- щедро роздавати завдання?
    Наша стратегія – це тактика

  7. #11267
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Очепятки? В тебе ПОМИЛОК у текстах більше, ніж волосин на голові!

    Своїй мамі співчувай, лайно ху.йловське! Я на твою матір жодного разу жодного гидкого слова не сказала, як і на будь-кого іншого з твоєї родини! ОБИДВА рази були ПРИСЛІВ'Я!!! Прислів'я, в яких згадувалася мама. БУДЬ-ЯКА мама, а не саме твоя. І ти за ці прислів'я (в "лапках" та з позначкою цитати (с)!) мене вбити готова. При цьому ти, тварюко, зараз саме МОЮ маму образила! Прямим текстом. І з цього твого висеру я можу зробити висновок, що це саме ТВОЇ БАТЬКИ навчили тебе брехати, ображати та зраджувати! Ну, як, подобається, коли про твою родину бруд пишуть/кажуть? От тепер відчуй те, що відчувають ті форумчани, родини яких ти РЕГУЛЯРНО ображаєш та оббріхуєш!
    О! Таки я тебе правильно поняла и твое " мама Вы родили идиотку!" было не о моей маме,а о твоей? Ну соболезную ей еще раз.

  8. #11268
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ніхто не знає що за традиція така у птахівниці -- щедро роздавати завдання?
    Это не традиция, а норма жизни тыкать мордой всяких недопроыесорш в их же говно,когда они сильно напрашиваются.

  9. #11269
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    Раз уж за онлайн-школы зашло, а про 977.com.ua кто что слышал? Они про себя пишут, что с 2013 г., а я впервые услышала.
    Оптиму многие хвалят, да, у них представительский офис в Днепре тож есть.

  10. #11270
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 362

    Типово але це не омертка, а якась вендетка

    с больными-то руками. столько энтузиазма, столько самопожертвования!
    Востаннє редагував Мафальда: 30.06.2022 о 00:32
    Наша стратегія – це тактика

  11. #11271
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    с больными-то руками. столько энтузиазма, столько самопожертвования!
    Ты хочешь поговорить о моих руках?
    Лучше поговори о своей ***** которую ты недавно оперировала. Сама ж месяц назад об этом писала.

  12. #11272
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 362

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ты хочешь поговорить о моих руках?
    Лучше поговори о своей ***** которую ты недавно оперировала. Сама ж месяц назад об этом писала.
    так и писала?
    несите пруф
    Наша стратегія – це тактика

  13. #11273
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    так и писала?
    несите пруф
    Я нищим по будням ее подаю. Сама ищи.)

  14. #11274
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    О! Таки я тебе правильно поняла и твое " мама Вы родили идиотку!" было не о моей маме,а о твоей?
    Ні, саме про ТВОЮ.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    норма жизни тыкать мордой всяких недопроыесорш в их же говно,когда они сильно напрашиваются.
    Тому тебе тут в нього тиче кожен, в кого є хоча б трохи розуму та совісті.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    с больными-то руками. столько энтузиазма, столько самопожертвования!
    В неї голова набагато більш хвора.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #11275
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 362

    Типово без брехівництва немає птахівництва

    бо неможливо знайти те, чого нема
    Востаннє редагував Мафальда: 30.06.2022 о 09:19
    Наша стратегія – це тактика

  16. #11276
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    бо неможливо знайте те, чого нема
    Я просто в шоці від кількості лайна в цій рашоголовій курятниці. Як Ви думаєте, Мафальдушко, її прагнення постійно брехати, ображати та зраджувати - це генетична вада чи результат виховання?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #11277
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 362

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Я просто в шоці від кількості лайна в цій рашоголовій курятниці. Як Ви думаєте, Мафальдушко, її прагнення постійно брехати, ображати та зраджувати - це генетична вада чи результат виховання?
    частково я думаю, що
    собака бывает кусачей
    только от жизни собачей
    але у цьому випадку я ще думаю, що зеховрашня бреше сама і не вважає брехню чимось поганим
    Востаннє редагував Мафальда: 30.06.2022 о 01:20
    Наша стратегія – це тактика

  18. #11278
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 935

    Типово

    Мафальда, оооо, ну, в тому, що її життя повне лайно, я впевнена на всі сто. І те, що вона брехню та образи не вважає злочином, теж впевнена. Питання в тому, ЗВІДКИ це? Я поки що не дійшла остаточного висновку, в генах це в неї чи результат виховання. Можливо, й те, й інше.
    Востаннє редагував Дейнерис: 30.06.2022 о 02:35
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  19. #11279
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    бо неможливо знайте те, чого нема
    Не поверишь,но мне покер что ты там оперировала. Но погавкай ещё немного о чужих болезнях и опять что-то прооперируешь.

  20. #11280
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 362

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Мафальда, оооо, ну, в тому, що її життя повне лайно я впевнена на всі сто. І те, що вона брехню та образи не вважає злочином, теж впевнена. Питання в тому, ЗВІДКИ це? Я поки що не дійшла остаточного висновку, в генах це в неї чи результат виховання. Можливо, й те, й інше.
    ну так все ж є наслідком комплексу причин )) просто я не фахівець з генетики і стараюсь не знецінювати і ніяк не оцінювати "вроджені" риси.
    можливо поколінням чиїхось предків брехня, агресивність, пригнічена інтелектуальна діяльність (коли словом "розумний" лаялись і принижували) дозволила вижити; в той час, як хтось правдивий і неагресивний поруч загинув. може, подібна публіка людожерила чи плазувала перед якоюсь владою, оббріхуючи ближніх для власного виживання. то хто ми такі проти природного відбору?
    Наша стратегія – це тактика

Сторінка 564 з 1230 ПершаПерша ... 644645145545555565575585595605615625635645655665675685695705715725735746146641064 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті