Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 922 з 1230 ПершаПерша ... 4228228729129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329721022 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 18 421 по 18 440.

Тема: Балаканина - 3

  1. #18421
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 552

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    Нади Ауэрман))).
    Отето вы вспомнили. Пошла глянуть прям на старушку-модель)))))

    В отличие от некоторых мне нравилась и Порошенко, особенно нарядами, и Зеленская, миловидностью. Это я просто так сказала))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  2. #18422
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    30 799

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Спешу вас огорчить, этого вы никогда не узнаете))
    меня не так и просто огорчить,
    тем более, такой ерундой.

    не льсти себе, подойди ближе к унитазу (с)

  3. #18423
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 647

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ты бы поаккуратнее с пожеланиями - они имеют свойство сбываться, а я в Днепре
    Так ты то в Днепре,а вот то,что она тоже - не факт.

  4. #18424
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    меня не так и просто огорчить,
    тем более, такой ерундой.

    не льсти себе, подойди ближе к унитазу (с)
    Не знала, що унітаз ваше постійне місце перебування, хоча все ж таки передбачувано))

  5. #18425
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 647

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Я тоже как то запутался в березах. Нипанятно- где, какой.. Я видел фото других берез.
    Так те фото ,что Вы видели,точно постил не такой дуб,как тут.

  6. #18426
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 647

    Типово

    Цитата Допис від МидлтонК. Переглянути допис
    Та оно уже как-то высказалось в стиле "Чтоб вам всем, кто за Зеленского голосовал, счастья никогда не было". То ли не понимая, что это она и людям на передовой пожелала, то ли спецом.
    Вообще-то у нормальных людей в Украине счастье сейчас одно должно быть..

    Тут другой еще вопрос: зачем с ней дискутировать? Какой-то мазохизм)))
    Так еслиб не дискутировали,никто б и не узнал,что она не на ту берёзу молится.)

  7. #18427

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    А що, Береза зараз не у лавах ЗСУ?
    А хіба для зестада це має значення? Їм же аби обісрати. Якщо їм вісім років волонтерства Анжелінн не завадили срати в її бік, то що вже казати про порохобота Березу?
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а в каком стиле ви обсмоктуете ноги жены Президента?
    А в якому стилі ви обсмокчуєте обличчя Порошенка, його дітей та дружину?
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    хотелось бы посмотреть ноги дамочек, которые ее критикуют
    Як же мені "подобається" оця кацапська традиція на критику будь-якої ПУБЛІЧНОЇ людини відповідати випадом "а вот вы!".

  8. #18428

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    4 625

    Типово

    Игра "Собери БТГ из набора"...
    Бійці взяли в полон наркомана, російського офіцера, осетина, "нащадка козаків" з Кубані та примусово мобілізованого мешканця тимчасово окупованих територій Донецької області.

  9. #18429

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 759

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Игра "Собери БТГ из набора"...
    взболтать но не смешивать(с)

  10. #18430
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    а ведь могут же и доиграться, да потом еще и обвинить, что это все Украина, умышленно сделала..

    В районе Запорожской АЭС слышны взрывы – жители Энергодара говорят о провокациях врага

    "В районе Запорожской АЭС в Энергодаре слышны взрывы. Жители города пишут в Сети, что оккупанты устроили провокации.
    Они обстреливают территорию атомной электростанции.

    По словам жителей Энергодара, рашисты могут создать экологическую катастрофу.
    Они обстреливают территорию Запорожской АЭС из ствольной и реактивной артиллерии.
    Украинских сотрудников атомной электростанции заперли в помещениях и не выпускают.
    А рабочие, которых привезли россияне, эвакуируются в ускоренном режиме."
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  11. #18431
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    да, на ЗАЕС якийсь лютий звиздец

    "Терміново! Перевірена інформація від місцевих мешканців. Росіяни почали артобстріл Запорізької АЕС в Енергодарі зі ствольної та реактивної артилерії.

    Жителі міста повідомляють про вибухи які тривають. Українських співробітників станції не випускають з території, і вони ж повідомляють, що співробітники Росатому терміново евакуюються", – про це повідомив політолог Кирило Сазонов, що нині захищає Україну.

    Жителі Енергодару, за даними політолога, у паніці. Вони повідомляють, що на території станції росіяни пересуваються у протигазах та костюмах хімзахисту.

    "У такий спосіб окупанти хочуть виправдати підключення Запорізької АЕС до російської енергетичної мережі та варварські обстріли Нікополя з території станції", – зазначив Сазонов.

    Додамо лише, що офіційної інформації з цього приводу немає.

  12. #18432
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    9 989

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    да, на ЗАЕС якийсь лютий звиздец

    "Терміново! Перевірена інформація від місцевих мешканців. Росіяни почали артобстріл Запорізької АЕС в Енергодарі зі ствольної та реактивної артилерії.

    Жителі міста повідомляють про вибухи які тривають. Українських співробітників станції не випускають з території, і вони ж повідомляють, що співробітники Росатому терміново евакуюються", – про це повідомив політолог Кирило Сазонов, що нині захищає Україну.

    Жителі Енергодару, за даними політолога, у паніці. Вони повідомляють, що на території станції росіяни пересуваються у протигазах та костюмах хімзахисту.

    "У такий спосіб окупанти хочуть виправдати підключення Запорізької АЕС до російської енергетичної мережі та варварські обстріли Нікополя з території станції", – зазначив Сазонов.

    Додамо лише, що офіційної інформації з цього приводу немає.
    пятница вечер понеслось

  13. #18433

    Реєстрація
    25 лютий 2022
    Дописів
    155

    Типово


  14. #18434
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Спикер Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат заявил, что подготовка украинских летчиков на самолетах типа F-15, F-16 пока не проводится.

    «Пока нет принятого решения о предоставлении Украине какого-либо из типов самолетов, будь то F-15, F-16 или, возможно, другого типа», — сказал он на брифинге.

    По его словам, сначала должно быть принято политическое решение.

    --
    ну и ладно, может через год,
    может через два примут таки, политическое решение
    а потом уже и летчиков подготовят..
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  15. #18435
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    ну и еще, для тех, кому оружия "дали уже больше, чем просили.."

    Сергій Гнезділов

    Бийте в набати розбиті дзвони, поки ми закриваємо тілами Піски.
    Нам потрібна артилерія.


    "Як я і писав раніше, 6500 снарядів на грьобане село меньше ніж за добу.
    Таких діб вже шість, і в голові не укладається, як в цьому шквалі ворожого вогню залишається в живих хоч якась кількість нашої піхоти.
    Ні, я не скиглю.
    З нашої сторони працює два міномети 82 та 120.
    Інколи просинається і «чхає» в бік Донецька два стволи артилерії.
    Ми майже не відповідаємо.
    Контрбатарейний вогонь відсутній, від слова зовсім, ворог без будь-яких проблем для себе кладе артснаряд в наші окопи,
    розбирає дуже міцні, бетонні позиції за десятки хвилин, без паузи та мінімального відпочинку продавлюючи нашу лінію оборони.
    Позавчора вона зламалась, і полились рікою двохсоті/трьохсоті.


    Я не публікуватиму ніяку статистику, це в нашій країні заборонено, але ви навіть не уявляєте кількості та відсотку втрат.
    Це йобана м‘ясорубка, де батальйон просто своїми тілами стримує навалу.
    Майже тиждень чекаємо хоч якусь підмогу, яка б вдарила по ворожій арті, нас, повторюся,
    безпокарно випалюють всім, чим багата російська воєнна система, сьогодні працювала авіація.
    Я пишаюсь керівництвом батальйону, яке залишилось тут, з нами.
    Комбат з нами, всі з нами, контужені, легкі трьохсоті, перев’язавшись повертаються через пару годин на позиції, якщо можна так назвати ці бездонні вирви.

    Йде війна.
    Але без контрбатарейної боротьби вона перетворюється на безглузду м‘ясорубку, де перемелюється за день шалена кількість нашої піхоти.

    Ви точно хотіли правду? Ось вона, гола правда.
    Їде резерв на позицію, закривати прорив собою, а через п‘ять хвилин з 15 людей цілим залишається один.
    Тіла лежать. Якщо легкий 300, може, повезе, заникаєшся, і пішки вийдеш, дістанешся медиків.
    Везли щойно трохсотого.
    Він всю дорогу кричав: - Де підтримка? Де артилерія? Чому нас кинули? Чому нас ніхто не прикрив?
    Я не знаю, друже, чому нас ніхто не прикрив…
    Він кричить, а мені соромно, що я досі цілий і неушкоджений, лише пару разів добряче глухануло.
    Проблювався, просрався, вибачте, і знову в строю.

    Всі резерви розйобані, воєнна техніка палає, ворог підходить та без жодних проблем займає наші позиції після чергового шквалу арти.
    Прямо зараз ми втрачаємо Піски, всі людські та матеріальні наші можливості майже вичерпано.
    Денис, маріупольчанин, який казав мені «ну я арестовічу вірю, ми зовсім скоро все повернемо все обратно» мертвий.
    Його двічі було поранено, перев‘язували прям в окопі, казали йому, Денчик, іди на евакуацію, але він відповідав «хлопці, я вас не кину».
    І поранений вперше, і після другого поранення він продовжував відстрілюватись.
    Його тіло ми і досі не забрали. На руїнах Пісків, він лежить, розкинувши руки, і його погляд застиг.
    Він просить про помсту. Як я можу відмовити в його останньому проханні? Як ми всі можемо покинути Дена?
    Я вірю,що все ж таки вижив Дімка. Бо він не міг померти, нещодавно тільки повернувшись зі шпиталю, тільки зробивши пропозицію своїй дівчині.
    Кажуть, після одного з приходів він просто зник. Засипало землею. Але, я вірю що це помилка, і він живий. Дурацька надія і сподівання.

    Знаю, моя держава не любить думки вслух. Але, мені не залишили вибору серед побєдобєсія і арєстовщини.
    Має лунати правда, а не розмови в кухні пошепки. Звісно ж, за цей допис окремо прилетить, бо як жеш так, невже держава бреше власним громадянам?
    Не здивуюсь, якщо вже сьогодні хтось скаже: «- агент Кремля Сірожа розбовкав про геніальний план переможеньки на Донецькому фронті, повісим його на Миротворець».

    Я заїбався говорити, що все під контролем. Зараз в Пісках все ніхуя не під контролем, але чомусь ситуацію замовчують.
    Бийте в набати розбиті дзвони, поки ми закриваємо тілами Піски.
    Нам потрібна артилерія.
    Дайте нам сюди хоч щось, щоб ми могли триматись."


    --

    а наебайден тем временем вспоминает, кто подписывал лендлиз, когда, и для чего
    ну может к осени и вспомнит..
    Востаннє редагував Alexs: 05.08.2022 о 19:54
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  16. #18436
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 665

    Типово

    Давай, давай. А кто больше страху, больше зради, наподдаст?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  17. #18437

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 759

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    ....
    а наебайден тем временем вспоминает, кто подписывал лендлиз, когда, и для чего
    ну может к осени и вспомнит..
    тоже иудушка?

  18. #18438
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    Больше страху и приносить не надо, он сам со всех сторон лезет:
    https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/5/7362071/
    Как они за*бали, ядерные террористы гр*баные, а также все остальные бесхребетные организации по типу МАГАТЭ, которые просто стоят и смотрят, а мы потеряли контроль, а мы ниче не можем сделать. Так какого хрена вы вообще существуете, *ля

  19. #18439
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    тоже иудушка?
    да что вы, да что вы..
    исключительно безобидный старикан, наш дружбан
    мухи не обидит,
    правда склерозным обострением страдает, но ничего, ничего
    подождем, а нам то куда спешить..
    тысячи погибших больше, тысяча меньше, а кто там их считает, правда ж..?
    одним страшно, даже слышать, у других склероз..
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  20. #18440
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Влада Берліна заборонила виставку підбитих в Україні танків РФ, бо в них "загинули люди"
    у них помилка в тексті. в танках загинули нелюди.

    Доповідь Amnesty International дозволить РФ класифікувати цивільну інфраструктуру України як законну з воєнної точки зору ціль, - ЦПД
    кончені мразоти.

Сторінка 922 з 1230 ПершаПерша ... 4228228729129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329721022 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті