Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 519 з 582 ПершаПерша ... 19419469509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529569 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 11625, показано з 10 361 по 10 380.

Тема: Балаканина щодо П'яточкіна - 2

  1. #10361
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 982

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Готовят что прорыв русни на Азовсталь сегодня - это результат предательства одного из сотрудников завода - показал проходы в убежища.
    Он ещё пару недель назад их показал.
    Думаю это инфа от эвакуированных. Не зря ж их рашики почти трое суток в своих тылах мариновали. Да ещё и с детьми... Ну и была инфа,что автобусов должно было быть 14, а доехали только 3. Остальные застряли в фильтрационных лагерях.

  2. #10362
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 810

    Типово

    Не увидел маразма .. ну не Лавров же.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  3. #10363
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    Та Вакарчук норм Новгородцеву ответил:

  4. #10364
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 961

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Походу.

    Чисто для олдфагов ))

    Совершенно эпичнейшая история со знаменитым Севой Новгородцевым. Никто не знает как на нее реагировать. Человек практически внезапно громко "пукнул" в людном месте

    Пишет Павел Кириленок: "Поразительнейшая вещь. Советский еврей, вырос в Эстонии. Уехал из СССР аж в 1975 году. Жил в Австрии, Италии, Англии. Орден от британской королевы получил. Всю жизнь проработал на бибиси, распространяя антитоталитарные идеи и рассказывая о рок-н-ролле. Крещён по протестантскому обряду.

    И после всего этого выясняется, что совково-имперский шовинизм как сидел в башке, так и сидит. Никуда не делся, родимый.

    Такая интересная и правильная жизнь, и вся прошла зря, как оказалось под конец...

    ***

    "Советский музыкант и журналист Сева Новгородцев заявил, что не представляет себе книгу по квантовой физике на украинском языке, несмотря на его мелодичность и милозвучность. Об этом он сказал в эфире "Лучшее радио Израиль".
    Ведущий спросил у Новгородцева, как он видит окончание войны России с Украиной.

    Новгородцев ответил, что если победит Украина, она выйдет из этого конфликта экономически разрушенной, это "будет экономическая пустыня, какое-то время".

    Также он заявил и о "культурной пустыне".

    "И, к сожалению моему большому, это будет еще и культурная пустыня. Потому что ненависть к оккупанту, к его языку перейдет конечно, на все русскоязычное, в том числе и на русскую культуру. И хлопчики там эти… я ничего плохого про них сказать, не хочу, но они… горизонт культуры не очень широкий. У украинского языка при всей его мелодичности и милозвучности нет инструментария, который накоплен в мировых языках, в английском, французском, испанском и даже русском. Где начиная со "Слова о полку Игоревом" наросло всего: всяких цитат. Я разговаривал с приятелем. Я говорю, что не представляю себе книгу по квантовой физике на украинском языке", - сказал он." (с)
    Отвратительное время: музыканты дают экономические прогнозы. Домохозяйки рассуждают о видах оружия. Технари -спецы в лечении вирусных инфекций...И т.п.
    И всё бы ничего, но этим рассуждателям внимают. Их цитируют. И ломают копья на предмет глубины рассужлений.
    Пропал калабуховский дом...
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  5. #10365
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Все не було часу, та от є проблема.
    Саме так, велика я б сказав проблема - грьобаніє бєжєнці. Я розумію, що не на часі, шо я ще той фашист, цинік і взагалі контужений.
    Але самі подумайте, хто під виглядом постраждалих жертв війни у місто приїхав? Я мовчу про охуєвшіх мажорів з луганди та інших гадючників, це лайно до адекватного стану приводиться одним ударом по знахабнілому писку. Але з ними приходять ті, що приносять небезпеку, саме непомітні сірі миші. Досить важко їх виявляти і на мою думку слід цей процес переносити за місто у фільтраційні табори з жорсткою перевіркою. По-друге, в мене є питання чому я старий, контужений, на всю голову йобнутий маю захищати місто, а оці "понаєхавшіє" не поспішають хоча б для початку тимчасово зареєструватись в територіальних центрах комплектування збройних сил, проте черги за допомогою як на початку 90-их за цигарками.
    ЗІ: так, я дуже упереджено ставлюсь до мешканців луганди та донбабве, ставлення гірше не буває.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  6. #10366
    Moderator
    Киноман года 2013
    Аватар для Алиса
    Реєстрація
    28 липень 2005
    Дописів
    49 177

    Типово

    Stank, шли бы вы спать.

  7. #10367
    Moderator Аватар для Янь
    Реєстрація
    09 жовтень 2006
    Дописів
    7 912

    Типово

    Станк, вот таки да. Отдыхай.
    В прямом смысле.
    Ну и помни, что алкоголь ти мне на святкування Перемоги обіцяв.
    До того момента - не вздумай!
    А нам з тобою своє робити (с)
    Петиції щодо присвоєння звання Герою

  8. #10368
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Амінь...

  9. #10369
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 982

    Типово

    Цитата Допис від Алиса Переглянути допис
    Stank, шли бы вы спать.
    А я с ним согласна. Ну не в лагеря,а в какие-то маленькие города и поселки... И пусть там сидят. Им все равно где бездельничать.
    У нас на первом этаже такие уже месяц бухают не просыхают. Три здоровых мужика. Хрен их знает что там творится,но вонь оттуда уже такая,что окно на балконе нельзя открыть.
    Ну и .... Вот уверенна что пусть и под давлением,но именно эвакуируемые слали рашикам проходы на Азовсталь,по которым те туда сегодня зашли.
    Ну а про тех,кто приехал и поливает Украину дерьмом тут уже раньше писали.

  10. #10370
    Moderator
    Киноман года 2013
    Аватар для Алиса
    Реєстрація
    28 липень 2005
    Дописів
    49 177

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    А я с ним согласна. Ну не в лагеря,а в какие-то маленькие города и поселки... И пусть там сидят. Им все равно где бездельничать.
    У нас на первом этаже такие уже месяц бухают не просыхают. Три здоровых мужика. Хрен их знает что там творится,но вонь оттуда уже такая,что окно на балконе нельзя открыть.
    Ну и .... Вот уверенна что пусть и под давлением,но именно эвакуируемые слали рашикам проходы на Азовсталь,по которым те туда сегодня зашли.
    Ну а про тех,кто приехал и поливает Украину дерьмом тут уже раньше писали.
    и вам спать пора. серьезно.

  11. #10371
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 982

    Типово

    Цитата Допис від Алиса Переглянути допис
    и вам спать пора. серьезно.
    Я не могу. Ещё работа работается.
    Но знаете Алиса,вот реально ,когда оно тебе звонит оттуда ( из окупированной территории(и начинает рассказывать что это Украина бомбит Мариуполь или типа " когда эта Украина уже успокоится..." Хоть и посылаешь на куй,но успокоиться и понять,как так мог человек измениться за месяц, не можешь. (
    Ладно. Всем тихой ночи!

  12. #10372
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 039

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Дейнерис, за 48 поцелуев сдам точки с томатной пастой.
    "Можем повторить" - то не до мене. Краще голодувати.
    Цитата Допис від Янь Переглянути допис
    Томатну пасту батьки знайшли "С бабушкиной грядки"
    Пошукаю, дякую!
    А ванільний цукор: кажу ж - звичка до кави)
    То вже пізніше я прочитала. Але дуже багато людей його й у випічку додають замість ваніліну. Тому я і написала, що не розумію ці дії, бо ванілін набагато ароматніший.
    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Или вообще натуральную ваниль чего не используют, а синтетику.))))
    Ну, це як раз зрозуміло: натуральна ваніль досить дорога - не всім по кишені. Плюс не у кожному магазині її можна купити.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #10373
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 039

    Типово

    Цитата Допис від Malinka111 Переглянути допис
    потому что синтетика, и ванилина легко переборщить и будет горчить.
    Так, це може бути. Але частіше за все тоді, коли ванілін додається у готовий продукт, наприклад, у сир, щоб напекти сирників. А якщо у тісто, то я навіть не знаю, скільки ваніліну треба покласти, щоб воно гірчило. Наприклад, я цього року пекла паски з півлітри молока та 1,2-1,3 кілограми муки. На таку кількість продуктів клала 2 пакетики ваніліну (за рецептом один). Навіть трішки не гірчило. Можна, навіть, було більше ваніліну додати, бо паски хоч і запашними були, але я люблю ще більше ванільного аромату. Ось я і думаю, скільки ж ваніліну мені треба було додати, щоб готові паски гірчили?
    по поводу ашана - больше ассортимент, и еще была бесплатная доставка
    Зараз 35 грн на замовлення від 300 грн.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Блин . Как скучно я живу.)
    Открыла кладовку,взяла банку домашнего томатного сока....
    У нас томатний сік вже скінчився. Але я з ним рідко готую - лише якщо перець фарширований або голубці, тобто блюда, де потрібно багато "заливки". А у борщ чи інші подібні блюда додаю саме томатну пасту. Просто пити люблю лише магазинний томатний сік - домашній не люблю чомусь.
    Востаннє редагував Дейнерис: 05.05.2022 о 02:33
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #10374
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 039

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Божу упаси, точно не вам))

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ракета Р-360 з БПКРК Нептун розроблялась з 2010 року, а в 2014-16 роках особисто Порошенко блокував її розробку і заморозив проект
    Ти брехати ще не стомився? Чи це в тебе в генах?
    Трішечки фактів:


    І ще трішки інформації...
    Тетяна Чорновол:
    Головний герой – єдиний в Україні ГОЛОВНИЙ КОНСТРУКТОР КБ «Луч» - Користильов. «Нептун» це його геній, його дітище.
    В квітні 2019 року «Нептун» був повністю готовий. Пройшов всі випробування. Був прийнятий на озброєння. Проблема була тільки в тому, що він був в єдиному екземплярі і без ракет, бо всі вистріляв під час випробувань. Щоб з’явилися нові пускові і ракети потрібно було це замовлення МО і фінансування. Замовлення не було наступні два роки ВЗАГАЛІ!!!
    Уточню, що і до зміни влади у «Нептуна» були проблеми. Блокування було шалене. Проте в майданівській владі у «Нептуна» були хоч такі вагомі лобісти, як верховний головнокомандувач Порошенко, секретар РНБО Турчинов, голова комітету Нацбезпеки та оборони Пашинський, секретар комітету Вінник, тому то справа рухалася... І хочете люди ви цього чи ні, але час дізнатися правду: головним локомотивом ракетної програми в Україні був Пашинський (саме тому я публічно захищала його ЗАВЖДИ, навіть тоді, коли це було рівнозначно політичному самогубству, і дискредитація його також була наслідком роботи агентури, що блокували ракетну програму України)
    А ще додам, що стада моїх близьких колег (навіть з провладної коаліції), більше того навіть друзів, фронтових друзів лили брехливий бруд на Нептун, бігали по ефірах та владних кабінетах і репетували, що «Нептун» це афера, що треба зупинити фінансування проекту… Сподіваюся, що їм зараз, як мінімум, соромно…
    Однак не зважаючи на протидію, як я вже казала, в квітні 2019 року КБ Луч на випробовуваннях показало всій країні, як Нептун вразив морську ціль. Москалі возбуділісь ненажарт. Мабуть саме це стало головною причиною, що після зміни влади проект був наглухо зупинений.
    (*за посиланням можна прочитати багато цікавого про те, як саме ДИВОМ вдалося виготовити декілька ракет вже після початку наступу*)

    І що трохи історії...
    Юрий Бирюков
    5 апреля 2019 г. ·
    Мы сегодня много говорили с генеральным конструктором КБ "ЛУЧ". Олег Петрович рассказывал про свои первые эскизы и наброски, про мечты в 2010 году... про мечты в 2012 году... Про то, как резали финансирование и запрещали работать с этой разработкой, как надежда угасала, как русские хозяйничали на других предприятиях ВПК Украины. И очень часто его глаза увлажнялись на мгновение.
    А потом 2015 год. Потом принятие Государственной программы, начало финансирования, начало активной работы. Первые бросковые испытания, первые испытания маршевого двигателя.
    Сегодня ракета прошла 225 километров, совершив по ходу движения 4 поворота и полностью подтвердила заявленные характеристики. Впереди еще несколько этапов... и они тоже будут пройдены
    5 квітня 2019 року Зеленський ще НЕ ЗАСТУПИВ на посаду. Якщо Порошенко, як ти кажеш, БЛОКУВАВ програму по "Нептуну", то як тоді ще за ЙОГО президентства закінчили розробку, виготовили перші одиниці та провели перші випробування?
    Порошенко НІКОЛИ не домовлявся про ленд-ліз, не було НІ ОДНОЇ такої прямої розмови з США, це були раніше виключно його заяви.
    Ще раз повторюю питання: ти брехати не стомився? Кого ти за дурнів тут тримаєш: нас? чи себе? В інтернеті повно як текстових посилань, так навіть і відео, в яких Порошенко відкрито просить у Штатів ленд-ліз ще починаючи з 2014 року!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #10375
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 039

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Зрозуміло, вкид від секти святого ЗЕ
    А хіба Глобус щось інше читає? В його зрадойобській реальності правду пишуть лише Портянка з Дубіною та Буженіною або "зелені".
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Шутки шутками, а за подобное отношение к военному руководству страны и власти, думаю давно пора уже применять меры посерьезнее чем "погрозить пальчиком"....по законам военного времени я бы сказал...
    Ну, тоді пропоную одразу і на тебе відкрити кримінальну справу за дискредитацію, брехню та образу влади в цілому та Верховного Головнокомандуючего окремо, а також за проросійську пропаганду під час війни протягом 2014-19 рр. Доказів тисячі у декількох темах. Строк цих твоїх злочинів ще не вийшов, так що суши сухарі.
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Не в той стране живет товарищ, фашистская федерация давно бы оценила старания))
    ППКС
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Это вы про свои посты 2015 года и далее на фоне тяжелейших боёв в Донбассе с русней?
    "Вынипанимаете: этадругое!"(с)
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #10376
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 039

    Типово

    Трохи українського гумору:

    КАЗКА ПРО ПУЙЛОВУ ПОРАЗКУ

    Жили-були, пили і крали
    В москві паркетні генерали.
    Хоч мали гори і поля,
    Їх муляла чужа земля!

    Зібрались крадії в погонах
    Полізти за чужі кордони,
    А цар їх на ім’я Пуйлан
    Придумав дуже хитрий план:

    «Щоб захопить чужий горОд,
    Скажу, що всі – один народ.
    А раз ми всі одна сім’я,
    То вами править буду я!»

    Усім, кого хотів убити
    Брехав, що хоче їх звільнити,
    А хто здаватися не хоче,
    того замучать і замочать!

    Окрім землі, віддав наказ,
    Украсти також унітаз.
    Затвердив дату для початку,
    Й поставив на указ печатку.

    Сказали «Єсть!» війська паркетні
    Взяли для рядових пакети
    Парадні форми поскладали
    Щоб зразу вішати медалі

    Взяли на дві доби пайків,
    Взяли з навчань призовників,
    Підняли армію і зброю,
    І все поперли за собою.

    Щоб було легше землю вкрасти
    Вночі придумали напасти.
    Мовляв, покИ хазяїн спить,
    Його простіше розбомбить.

    Одного лиш не врахували,
    Що хазяЇ в ту ніч не спали.
    Про підлий напад рано вранці
    Сказали їм американці.

    За рідні села і міста
    Народ боротися повстав.
    Чужинців били і стріляли,
    Та ними ж землю удобряли.

    Непереможні Збройні Сили
    Піхоту як траву косили,
    Ворожі танки й кораблі
    топили в морі і в землі!

    І вдень і внічку воювали,
    Земля їм сили надавала.
    Як світ побачив тих Героїв,
    Одразу дав найкращу зброю!

    Пуйлан очам своїм не вірив,
    Від злості став кривавим звіром
    Понищив села і міста,
    Та переваги не дістав.

    Він кидав танки в Україну,
    А їх палили Джавеліни,
    Штовхав у бій нові отари,
    Та їх бомбили Байрактари,

    Усі броньовані колони
    Палили Стугни і Піони.
    Жадав хоча б морської слави,
    Але і там його послали!

    Не було у царя ідей,
    Він кидав в бій усіх людей,
    Аж поки на чужій землі
    Лягли останні м о с к а л і…

    В порожніх хатах і палатах
    Вже не було ким керувати,
    Лишився тільки пес Дондон
    Бо не пустили за кордон.

    Почули це усі народи,
    В яких Пуйлан забрав городи.
    Та й стали землі повертати,
    А гада кинули за грати!

    Звільнився першим наш народ:
    Вернув Воронеж, БілгорОд,
    Усю Кубань, півострів Крим,
    ОРДЛО і все що разом з ним.

    Молдова, дай їй Бог здоров’я,
    Собі вернула Придністров’я,
    Абхазію вернув грузин,
    Щоб посадити апельсин,

    Карелію вернули фіннам,
    Ну а японцям Сахаліна,
    А потім трохи покурили,
    І повернули ще й Курили.

    Ніхто не брав чужий шматок,
    Китай вернув Владивосток,
    Далекий схід вернув увесь,
    Але і це ще не кінець!

    Прийшли поляки на нараду,
    Щоб повернуть Калінінграда,
    Казах вернув собі шматок,
    Вернувсь монголам їх куток.

    Усі ліси, поля і води
    Забрали корінні народи,
    І від імперії у раз
    Лишився тільки унітаз!

    На ньому верхи, як на троні,
    Сидів Пуйлан в самій короні,
    А в цілім світі без землі
    Лишились тільки м о с к а л і!

    Вони чуже так жадно крали,
    Що власну хату занедбали.
    Інакше й бути не могло -
    Добро пітьму перемогло!

    Яка мораль у цій історії?
    Немає щастя в території!
    Щасливі тільки ті народи
    Які за правду і свободу!

    Автор - Олександр Висоцький, тероборона_фб
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #10377
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 643

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    Все не було часу, та от є проблема.
    Саме так, велика я б сказав проблема - грьобаніє бєжєнці. Я розумію, що не на часі, шо я ще той фашист, цинік і взагалі контужений.
    Але самі подумайте, хто під виглядом постраждалих жертв війни у місто приїхав? Я мовчу про охуєвшіх мажорів з луганди та інших гадючників, це лайно до адекватного стану приводиться одним ударом по знахабнілому писку. Але з ними приходять ті, що приносять небезпеку, саме непомітні сірі миші. Досить важко їх виявляти і на мою думку слід цей процес переносити за місто у фільтраційні табори з жорсткою перевіркою. По-друге, в мене є питання чому я старий, контужений, на всю голову йобнутий маю захищати місто, а оці "понаєхавшіє" не поспішають хоча б для початку тимчасово зареєструватись в територіальних центрах комплектування збройних сил, проте черги за допомогою як на початку 90-их за цигарками.
    ЗІ: так, я дуже упереджено ставлюсь до мешканців луганди та донбабве, ставлення гірше не буває.
    Я тоже дуже упереджено. Не один раз об этом говорила и не один раз это подтверждалось, к сожалению.
    И понимаю когда соседи тут к нам настороженно относились. Слушали какие звуки из телефона, какие мы разговоры ведём, стали ли на учёт в военкомате))

    Фильтрационные лагеря для соотечественников это не решение конечно.

  18. #10378
    Аватар для jaza
    Реєстрація
    13 лютий 2008
    Дописів
    6 031

    Типово

    Ну, то якщо ті мужикі товпляться за допомогою, то дуже просто перевірити - чи став на військовий облік, а на цигарки - вже потім, або ніколи.

  19. #10379
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    ​​В Іспанії затримано проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді

    Правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року.

  20. #10380
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 287

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    ​​В Іспанії затримано проросійського блогера Анатолія Шарія, якого СБУ підозрює у державній зраді

    Правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року.
    Ждем аналогичных хороший вестей по Портнову.

    Или этадругое, Глобус? ))
    Правда не має захисту від ідіота, який вирішив вірити в брехню.
    Марк Твен

Сторінка 519 з 582 ПершаПерша ... 19419469509510511512513514515516517518519520521522523524525526527528529569 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті