Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Я буду прививаться

Голосували
136. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Любой вакциной, которая окажется доступной

    18 13,24%
  • Привьюсь определенной вакциной - буду ждать пока она появится

    43 31,62%
  • Не буду прививаться, и не уговаривайте

    35 25,74%
  • Я уже! (AstraZeneca)

    8 5,88%
  • Я уже! (Sinovac)

    12 8,82%
  • Я уже! (Pfizer)

    12 8,82%
  • Я уже! (Moderna)

    4 2,94%
  • Привился/лась Спутником V, 5G не пашет(

    4 2,94%
Сторінка 67 з 513 ПершаПерша ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 10241, показано з 1 321 по 1 340.

Тема: Новый китайский вирус

  1. #1321
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Я вам написала что сделать. Спросить фамилию невестки антуриум врача и телефон,, мож у него ещё есть места))
    І гарна порада. Для вакцинації абсолютно пофігу якої кваліфікації той лікар і де його місцезнаходження. Аби посприяв вакцинації, якщо у цьому головна мета. А потім на кругі своя повернутися

  2. #1322
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Великолепно.))

    А ликування безкоштовнэ Чи ни?
    Ліки? Ну амбулаторно ліки ніколи не були безкоштовні. Ті, що по держпрограмам, так розумію, що надають так само, як у держклініках. (Бачила їх рекламу, то деякі операції, що по держпрограмам, там теж зараз виконують безкоштовно. Підозрюю, що оплата стаціонару окремо, та все ж)
    Але сімейник з Гарвіса подрузі зекономив кучу грошей, повідмінявши призначення приватника, у якого на другий день хвороби вже було прописано все на всі випадки життя

  3. #1323
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 653

    Типово

    То что у частников все по разному это, в принципе, понятно. Т
    А вот,чо что в гос идет разбег от всё до ничего - совершеннейшей сюр.
    И ничего смешного в этом нет.

    Девули, кмк, адик уже давно шьется не в Германии. И весьма хорошо шьется)).
    Ну разве что эксклюзивные коллекции для рекламы бренда, в которых крутые футбольные клюбы играют, шьют немцы. А так Китай и тп.
    Крепостное право-это гарантированные рабочие места и уверенность в завтрашнем дне.

  4. #1324
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 680

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Ліки? Ну амбулаторно ліки ніколи не були безкоштовні. Ті, що по держпрограмам, так розумію, що надають так само, як у держклініках. (Бачила їх рекламу, то деякі операції, що по держпрограмам, там теж зараз виконують безкоштовно. Підозрюю, що оплата стаціонару окремо, та все ж)
    Але сімейник з Гарвіса подрузі зекономив кучу грошей, повідмінявши призначення приватника, у якого на другий день хвороби вже було прописано все на всі випадки життя
    Класс. Мне нравится такой подход. )))

    Спасибо за подробные ответы)))

    Крупная клиника оттого репутацию блюдут

    . Моя родичка в мелкой какойто, так в лабу за бесплатным надо ехать а другое место( чертишо((

    Родичка плюнула, говорит, там все скопом, бабки деды дети кашлюки все срутся чтоб быть первым, и здает частно. Акуенно))))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  5. #1325
    Аватар для vitulik
    Реєстрація
    28 лютий 2009
    Дописів
    737

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Вік тата?
    Без проблем зараз щеплюють вікову категорію 65+, окремі професійні категорії. І, залишкові денні дози - всім, хто висловив своє бажання щеплюватися у сімейного лікарі, по черзі. Підозрюю, що лише особисте спілкування з сімейним лікарем вас у цю чергу внесе. Бо черга, у яку записує Дія, наприклад, невідомо як розподіляється
    Тато 1954 року народження.

    Скоріше за все, дійсно, особисте спілкування з лікарем дало змогу потрапити до черги. Але ніхто не заважає особисто підійти/подзвонити до лікаря, і записатися до цієї черги ( якщо є таке бажання). Ви самі пишете про залишкові дози.
    Про чергу через Дію мені нічого не відомо. Мій особистий досвід замовити щось через Дію: спрацювало 1 раз із 5. Доводилося ходити ніжками...
    Бойтесь своих желаний - они могут исполниться...

  6. #1326

    Реєстрація
    15 січень 2020
    Звідки Ви
    Комітет захисту борщу
    Дописів
    5 065

    Типово

    А кто то смог порешать себе прививки? А то я так до сих пор жду, даже за денежки чет не звонят пока.

  7. #1327
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 680

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    То что у частников все по разному это, в принципе, понятно. Т
    А вот,чо что в гос идет разбег от всё до ничего .
    Кто не подписал деклорацию с нсзу тот не финансируется.

    Не купил кампы, не установил не освоил проги, на вносит что-либо электронными кодами.

    И все таки обл рада и гор рада тоже две большие разницы. Принадлежность к обл однозначно выше финансирование.

    При моей ставке в 10к точно такая медсестра скорой имеет 5к, а в бывшей 56 и то меньше))))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  8. #1328
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 360

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    А вот,чо что в гос идет разбег от всё до ничего - совершеннейшей сюр.
    И ничего смешного в этом нет.
    гос -- не гос., а муницип. и это отдельные предприятия, которые что нахазяйнувалы, то и мають. они теперь каждый сам за себя.

    во псяком случае, когда я в местной полуклинике на прошлой неделе застала неработающий комп в регистратуре и неможливість працювати через це,
    я понималь что если это сейчас коснётся меня, я пойду пугать их тем, шо стану производить расследование как НСЗУ дало им лицензию с поломанным компом,
    ну, у меня был азарт.
    Востаннє редагував Мафальда: 07.05.2021 о 14:41

  9. #1329
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 680

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    А кто то смог порешать себе прививки? А то я так до сих пор жду, даже за денежки чет не звонят пока.
    Вон на Плеханова всех прививают, пишут выше)))))

    А меня тока дед 65 плюс)))

    Мои старики в 7ке пока на игноре))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  10. #1330

    Реєстрація
    15 січень 2020
    Звідки Ви
    Комітет захисту борщу
    Дописів
    5 065

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Вон на Плеханова всех прививают, пишут выше)))))

    А меня тока дед 65 плюс)))

    Мои старики в 7ке пока на игноре))))
    Ну то наверное надо в десна лупиться с семейным врачем или быть в возрасте. Патамушта мои знакомые замотивировали медсестру - но шота пока никак.

  11. #1331
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 680

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    гос -- не гос., а муницип. и это отдельные предприятия, которые что нахазяйнувалы, то и мають. они теперь каждый сам за себя.
    Ессно при таком огромном наличие рака в области мы и нахазяйнувалы докуя.

    Плюс за каждый пук в электронном виде идёт оплата.

    На месте рака я бы отступила навсегда)))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  12. #1332
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Звідки Ви
    в тузі і бентезі
    Дописів
    82 360

    Типово

    в полуклинике по месту жительства я стала соблазнять врачей, но они сказали очередь есть очередь и что у нас растерзывают неположенных ))

  13. #1333
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 680

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    Ну то наверное надо в десна лупиться с семейным врачем или быть в возрасте. Патамушта мои знакомые замотивировали медсестру - но шота пока никак.
    Пилят, вы читаете что пишет антуриум?)))))

    Нет? Перечитайте. Пришли позвонили пригласили все сделали всем возрастам и сферам деяний)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  14. #1334
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від Синичка Переглянути допис
    Ясно. Только что позвонили, нам отказали в заключении декларации, врач говорит, что много больных. Мда...
    На нем свет клином сошелся? спросите в поликлинике какой СВ еще добирает больных.

  15. #1335

    Реєстрація
    15 січень 2020
    Звідки Ви
    Комітет захисту борщу
    Дописів
    5 065

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Пилят, вы читаете что пишет антуриум?)))))

    Нет? Перечитайте. Пришли позвонили пригласили все сделали всем возрастам и сферам деяний)))

    Та пистёж.

  16. #1336

    Реєстрація
    02 вересень 2010
    Дописів
    4 052

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Не на сайті, у вайбер закинули сімейному лікарю документи - копія паспорт, код, контактний номер телефона. Далі вона внесла все у базу і повідомила, що все у порядку, можна вакцинуватися. Але з цим лікарем у моєї сім'ї вже були декларації, тому є особистий номер.


    Всі сімейні лікарі м. Дніпро є на лікарі 24/7. Там можна записатися на прийом. Або по даним спробувати знайти особисті контакти і домовитися про декларацію (як варіант)
    І так, декларацію можна підписати зараз заради щеплення, а потім, за потреби, підписати її знову з іншим лікарем. Відписуватися у попереднього непотрібно.
    Я вам написала что сделать. Спросить фамилию невестки антуриум врача и телефон,, мож у него ещё есть места))
    Девочки, спасибо, буду пробовать. Мне ж не срочно так что вообще. Главное что возле дома, основательно, и желательно надолго, чтобы справку о смерти мог выписать в случае чего.)
    ЗЫ знакомый парень с работы мужа сделал АЗенеку корейскую, вроде пока все нормально.
    .

  17. #1337
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    49 774

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Смешно, как у одних все просто и легко, а другие, послушав их без деталей, остались ни с чем.

    Как-то я послушала няньку, которая сказала, что я без единой проблемы сяду в нужную маршро, плять сука чтоб она так ездила всегда, как я не смогла сесть, тока с третьего раза и то с 4й й победы перейдя на 6ю)))))


    Я вам написала что сделать. Спросить фамилию невестки антуриум врача и телефон,, мож у него ещё есть места))
    вот соглашусь. Потому,что одни ищут возможности,а другие препятствия.

  18. #1338
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    Та пистёж.
    ....х.з. ....но в окружении уже четверо хотевших привилось....один не из Днепра.....и да - не пенсионеры
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  19. #1339
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    А кто то смог порешать себе прививки? А то я так до сих пор жду, даже за денежки чет не звонят пока.
    Навіщо оплачувати і "рішать" те, що безкоштовно надають? Це, якщо вам страшне треба пфайзер, то можете в будинок престарілих влаштуватися пацієнтом за дєнєжки, і вколять. А АстраЗенеку можна отримати - вище написано яким чином іде зараз розподіл. Все залежить від того, як сімейний лікар виконує свою роботу.

    P.S.
    З розмов по нашому селищу точно знаю, що лікарі сімейні з нашої амбулаторії (Слобожанське) особисто телефонують людям і кличуть на щеплення. Різні вікові категорії. Про такі запрошення мені казали люди "около" 30, 40+ і далі. Багато відмовляються. Ось мої знайомі відмовилися. Але зараз вже мабуть подивляться на ближче оточення, що вакцинувалося і теж підуть. Бо страшно, коли ти першопроходець.

    Мені одна приятелька так прямо і сказала: от якби хтось із знайомих вакцинувався, то і я б пішла (з чого зробила висновок, що не буду їй про таке розповідати )

    А у сімейного лікаря взагалі смішно, якби не було так сумно: у першу хвилю пішли щеплювати лікарів, у її амбулаторії всі відмовляються і вона одна лише раптом взяла і погодилася. І далі, з її слів, як в анекдоті - кожен заходить і питає чого вона погодилася, а що вона таке секретне знає і так далі. Ну, у результаті більшість погодилися - А - Авторитет!

  20. #1340
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 680

    Типово

    Цитата Допис від Некто в сером Переглянути допис
    Та пистёж.
    Ггггг - 2
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

Сторінка 67 з 513 ПершаПерша ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті