Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 11, показано з 1 по 11.

Тема: Продам алкалиновые батарейки "Panasonic"

  1. #1
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово Продам алкалиновые батарейки "Panasonic"

    Батарейки Panasonic Alkaline Power щелочные C (LR14). Производитель - Бельгия. срок годности - до 2027 г. В наличии 40 шт. Цена- 25 гр. за шт. ПРОДАНО))) Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  0-02-05-d8b2b19d8046caeb313fd159e4202202d45c8b1a714e671fe7e2e4fa20e2518d_336ee6ab.jpg
Переглядів: 18
Розмір:  42,1 КБ
ID:	2269171
    Востаннє редагував margret: 10.02.2021 о 11:41
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  2. #2
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    СЛАВА УКРАЇНІ!

  3. #3

  4. #4
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Цитата Допис від Хочуха Переглянути допис
    Да, я - блондинка. Не уж то такую красоту в мусор? https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.n...38&oe=5FE9FBF7
    Востаннє редагував margret: 30.11.2020 о 01:59
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  5. #5
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Да, я - блондинка. Не уж то такую красоту в мусор? https://scontent.fhrk1-1.fna.fbcdn.n...38&oe=5FE9FBF7
    Тепер Ви двічі білявка. Бо навіть після двох наших натяків про "щось тут не так", продовжуєте тупити.
    P.S. - звісно, білявок на смітник не викидають. Та ще й гарних(як Ви стверджуєте).
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  6. #6
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Тепер Ви двічі білявка. Бо навіть після двох наших натяків про "щось тут не так", продовжуєте тупити.
    P.S. - звісно, білявок на смітник не викидають. Та ще й гарних(як Ви стверджуєте).
    Натяки Ваші я добре зрозуміла, але сподівалася що, той, кому ця пропозиція цікава, розуміється про що мова. Та бачу, й продавчиня з мене ніяка. Мені ці батарейки, як тій вороні "Бог послал", де їх можна використувати, крім совєцьких ліхтариків та переносних магнітофонів, більш нічого на думку не впадає. Подивилася на ціну таких на Розетці, вирішила запропонувати тут. Тому, буду вдячна, якщо підкажете, як треба, щоб було "так".
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  7. #7
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від margret Переглянути допис
    Натяки Ваші я добре зрозуміла...Тому, буду вдячна, якщо підкажете, як треба, щоб було "так".
    Ні, не зрозуміли. Давайте так: припустимо Ви продаєте якісь черевики. Яка основна характеристика для такого товару? Ну, щоб ним в принципі можна було користуватися. Правильно - розмір. Так от, у елементів живлення, які Ви хочете продати, основна характеристика - також розмір. Уявляєте? І Ви цей типорозмір(наприклад АА чи ААА) чомусь не наводите. На добавленій(пізніше) світлині його також не видно. "Так вы крокодила не продадите!"(С)
    P.S. - даю підказку: на світлині типорозмір "С" або "D".
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  8. #8
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Ні, не зрозуміли. Давайте так: припустимо Ви продаєте якісь черевики. Яка основна характеристика для такого товару? Ну, щоб ним в принципі можна було користуватися. Правильно - розмір. Так от, у елементів живлення, які Ви хочете продати, основна характеристика - також розмір. Уявляєте? І Ви цей типорозмір(наприклад АА чи ААА) чомусь не наводите. На добавленій(пізніше) світлині його також не видно. "Так вы крокодила не продадите!"(С)
    P.S. - даю підказку: на світлині типорозмір "С" або "D".
    Дякую. Додала. Ще б знати, де використовують, щоб пропонувати більш цілеспрямовано.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  9. #9

    Реєстрація
    24 листопад 2020
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    5

    Типово -

    И чем Panasonic HDC-HS9 лучше сони той же? Слышал, что панасоник только доганяет сони, а сони всегда на шаг впереди. Что есть особенного в этой камере, за что именно ее нужно купить?

  10. #10
    Аватар для Хочуха
    Реєстрація
    18 квітень 2009
    Дописів
    6 588

    Типово

    Цитата Допис від Brandonpiomo Переглянути допис
    И чем Panasonic HDC-HS9 лучше сони той же? Слышал, что панасоник только доганяет сони, а сони всегда на шаг впереди. Что есть особенного в этой камере, за что именно ее нужно купить?
    ботики подтянулись

  11. #11
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 806

    Типово

    Цитата Допис від Хочуха Переглянути допис
    ботики подтянулись
    Блондинка и тормоз.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті