Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 963 ПершаПерша 1234567891011121353103503 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 41 по 60.

Тема: Петр Порошенко

  1. #41
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    НАРІД!!! На трон....и только так....к сожалению
    Де той нарід знайти серед збочених, збочені це не з цього світу, а потойбічного.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #42
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    НАРІД!!! На трон....и только так....к сожалению
    Ну, на ТРОН да. НарІд на столь обожаемый им трон может кого угодно посадить. Клоуна, например. А в его ближайшее окружение набрать прачку, тамаду, фотографа и пр. нищебродов. Ибо свято верит, что те, кто свою жизнь не смогли построить и добиться в ней хоть каких-то высот, МОГУТ поднять государство, да еще и во время войны.
    А нарОд просто выбирает главу своего государства и Верховного Главнокомандующего армии. И выбирает тех, кто УЖЕ ДОБИЛСЯ определённых высот в своей жизни, а значит, СМОЖЕТ помочь в этом и государству.
    Востаннє редагував Дейнерис: 19.04.2020 о 17:59
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  3. #43
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 874

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    НарІд
    Правильно - набрід (рос. - сброд)
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  4. #44

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Правильно - набрід (рос. - сброд)
    спасибо, не слышал ранее такого слова

    кстати про это:
    130 тысяч *******ов собрались на культурно-развлекательное мероприятие с грубым нарушением всех мыслимых санитарных норм
    Через 5-14 дней нас ждет вспышка эпидемии. Не того, что было до сих пор, а уже таки эпидемии.
    там камент в тему:
    І хто винуватий ? Правільно - ПА-РА-ШЕН-КО !
    То ж він не дожав московитів. Тільки "вот єтот ваш нінужній" Томос зробив. А кацапособак не вигнав. Тепер бубочки нізнают чьто дєлать. Закрить - сатарашно - а чьто бабушкі падумают ?
    У нас реальний цугцванг - Шмарклю на вилах винести не можна - на кордонах армія вторгнення стоїть, і залишити - жопа

  5. #45
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    17 927

    Типово

    Роману Трубе планируется предьявить подозрение. Довызывался на допросы

  6. #46

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 060

    Типово

    Оксана Бучинська

    У цей день, рівно рік тому, я розчарувалась у своєму народові. Я втратила віру в здоровий глузд тих, хто населяє одну із найбільших європейських країн.

    Ненависть до розумної і успішної Людини, яка п"ять років працювала, як віл по 25 годин на добу, витягала Україну із ями, в яку її вкинула влада Шапкокрада, вкладала у оборону країни і армію сотні мільйонів своїх особистих коштів, сивіла і старіла на очах, в той час коли ви смачно жерли, гуляли весілля і їздили подорожувати без віз .

    І ненавиділи, ненавиділи і ненавиділи до того часу, поки із вашої лютої ненависті не вилупився зелений, гидкий і гундявий, розумово нерозвинений недоносок, який із вашою допомогою став президентом на сміх і сором всьому світу .

    Ви обрали президентом вашу люту ненависть, в якій захлинаєтесь до цього часу, бо бачите, що гіршої помилки ви не могли зробити. Ви втопили у цій лютій ненависті нашу з вами Україну, яка вже 6 років стікає кров"ю своїх синів і доньок, а також і майбутнє своїх дітей .

    Ні, я вас не ненавиджу. Я вами гидую і зневажаю вас за вашу ницість і слабодухість ...

    І що б не сталося далі, я завжди буду з вдячністю і повагою ставитись до Людини на цій світлині - до мого Президента!

  7. #47
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 529

    Типово

    Цитата Допис від Школа устного счета "Соробан" Переглянути допис
    Роману Трубе планируется предьявить подозрение. Довызывался на допросы
    Интересно, а кому он повестки слал на допросы?
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  8. #48
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    Оксана Бучинська
    У цей день, рівно рік тому, я розчарувалась у своєму народові. Я втратила віру в здоровий глузд тих, хто населяє одну із найбільших європейських країн.
    Ненависть до розумної і успішної Людини, яка п"ять років працювала, як віл по 25 годин на добу, витягала Україну із ями, в яку її вкинула влада Шапкокрада, вкладала у оборону країни і армію сотні мільйонів своїх особистих коштів, сивіла і старіла на очах, в той час коли ви смачно жерли, гуляли весілля і їздили подорожувати без віз .
    І ненавиділи, ненавиділи і ненавиділи до того часу, поки із вашої лютої ненависті не вилупився зелений, гидкий і гундявий, розумово нерозвинений недоносок, який із вашою допомогою став президентом на сміх і сором всьому світу .
    Ви обрали президентом вашу люту ненависть, в якій захлинаєтесь до цього часу, бо бачите, що гіршої помилки ви не могли зробити. Ви втопили у цій лютій ненависті нашу з вами Україну, яка вже 6 років стікає кров"ю своїх синів і доньок, а також і майбутнє своїх дітей .
    Ні, я вас не ненавиджу. Я вами гидую і зневажаю вас за вашу ницість і слабодухість ...
    І що б не сталося далі, я завжди буду з вдячністю і повагою ставитись до Людини на цій світлині - до мого Президента!
    Краще і не скажеш. ППКС
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  9. #49
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    17 927

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    Интересно, а кому он повестки слал на допросы?
    Даже не знаю. Может название темы намекнет?

  10. #50
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 529

    Типово

    Цитата Допис від Школа устного счета "Соробан" Переглянути допис
    Даже не знаю. Может название темы намекнет?
    Я внимательно не слежу за всей этой канителью поэтому не помню чтобы Трубач лично фигуранту что то посылал или вручал.
    Может Глобус после помывки успеет до следующего похода в баню что то прояснить.
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  11. #51
    Аватар для Школа устного счета "Соробан"
    Реєстрація
    22 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    17 927

    Типово

    Цитата Допис від Elektrybałt Переглянути допис
    Я внимательно не слежу за всей этой канителью поэтому не помню чтобы Трубач лично фигуранту что то посылал или вручал.
    Может Глобус после помывки успеет до следующего похода в баню что то прояснить.
    Все допросы ПАП это только Труба и ГБР. За что его Зеленский и снял.

  12. #52
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 529

    Типово

    Цитата Допис від Школа устного счета "Соробан" Переглянути допис
    Все допросы ПАП это только Труба и ГБР. За что его Зеленский и снял.
    Труба Трубой а я вобщето я об этом
    Слідчий — це процесуально незалежний і самостійний суб'єкт кримінального процесу
    поэтому нужно как бы всех следователей посадить которые в свое время не тем предъявы кидали. Ну и судей за компанию.
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  13. #53

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Для Vedma.

    А як вам діяльність Порошенка в 2005?
    На мою думку, він проявив себе вже тоді, повною мірою.

    https://www.pravda.com.ua/rus/articl.../09/5/4391567/

    "Александр Зинченко обвиненяет в коррупции секретаря СНБО Петра Порошенко, первого помощника Александра Третьякова и лидера парламентской фракции "Наша Украина" Николая Мартыненко.
    Результат усилий сотен патриотов Украины пытается использовать в собственных целях небольшая группка авантюристов от политики. Образовав собственное клановое LTD, образовав информационную блокаду президента, переведя его в виртуальный, а не реальный мир, цинично и нагло перекручивая настоящую жизнь и настоящие акценты этой жизни, пренебрегая надеждами своих соотечественников, они шаг за шагом реализуют план максимально использовать власть для собственного накопления капитала, приватизировать и присвоить то, что только возможно."

    " в высшем эшелоне власти должно работать требование Майдана – отделение бизнеса от власти. Это именно вас касается, Петр Алексеевич", - обратился Зинченко к секретарю СНБО Порошенко, который также прибыл на пресс-конференцию.
    На самом деле, они не просто пренебрегают этим, они поняли "власть наша - она должна работать на нас".

    Достойне минуле, чи не так? Звичайно, наш український суд нічого такого не знайшов. Традиційно.

    Такий досвід потрібен країні?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  14. #54

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    очень слабым звеном его речи было то, что все свое заявление он прочитал с листочка, не отрывая глаз. Он так и не назвал конкретных фактов в перечне коррупционных действий окружения Ющенко. И не посмотрел в глаза Порошенко, когда говорил свои громкие фразы.
    шантажируемый?

  15. #55
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Для Vedma.
    А як вам діяльність Порошенка в 2005?
    На мою думку, він проявив себе вже тоді, повною мірою.
    https://www.pravda.com.ua/rus/articl.../09/5/4391567/
    Пипец! Рашеголовое выкладывает сомнительную статью из жёлтой прессы, на основании НЕЁ обвиняет человека в преступлении, а потом требует, чтобы и другие сделали ТО ЖЕ САМОЕ. Убогое, а давай я напишу точно такую же статью о ТЕБЕ. Обвиню тебя, скажем, в убийстве. И потом разошлю ссылку на эту статью по всем соцсетям и потребую, чтобы их посетители осудили тебя за это. Как тебе, понравится такой расклад?
    Те обвинения Зинченко ДОКАЗАНЫ? Дело на Пороха ЗАВЕЛИ? Приговор суд ему ВЫНЕС? Нет? Тогда какого хрена ты воняешь в его адрес?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  16. #56
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Для Vedma.

    А як вам діяльність Порошенка в 2005?
    На мою думку, він проявив себе вже тоді, повною мірою.

    https://www.pravda.com.ua/rus/articl.../09/5/4391567/

    "Александр Зинченко обвиненяет в коррупции секретаря СНБО Петра Порошенко, первого помощника Александра Третьякова и лидера парламентской фракции "Наша Украина" Николая Мартыненко.
    Результат усилий сотен патриотов Украины пытается использовать в собственных целях небольшая группка авантюристов от политики. Образовав собственное клановое LTD, образовав информационную блокаду президента, переведя его в виртуальный, а не реальный мир, цинично и нагло перекручивая настоящую жизнь и настоящие акценты этой жизни, пренебрегая надеждами своих соотечественников, они шаг за шагом реализуют план максимально использовать власть для собственного накопления капитала, приватизировать и присвоить то, что только возможно."

    " в высшем эшелоне власти должно работать требование Майдана – отделение бизнеса от власти. Это именно вас касается, Петр Алексеевич", - обратился Зинченко к секретарю СНБО Порошенко, который также прибыл на пресс-конференцию.
    На самом деле, они не просто пренебрегают этим, они поняли "власть наша - она должна работать на нас".

    Достойне минуле, чи не так? Звичайно, наш український суд нічого такого не знайшов. Традиційно.

    Такий досвід потрібен країні?
    И ты с тех пор так обиделся на Пороха, что досихпор не кушаешь?

  17. #57
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Для Vedma.

    А як вам діяльність Порошенка в 2005?
    На мою думку, він проявив себе вже тоді, повною мірою.

    https://www.pravda.com.ua/rus/articl.../09/5/4391567/

    "Александр Зинченко обвиненяет в коррупции секретаря СНБО Петра Порошенко, первого помощника Александра Третьякова и лидера парламентской фракции "Наша Украина" Николая Мартыненко.
    Результат усилий сотен патриотов Украины пытается использовать в собственных целях небольшая группка авантюристов от политики. Образовав собственное клановое LTD, образовав информационную блокаду президента, переведя его в виртуальный, а не реальный мир, цинично и нагло перекручивая настоящую жизнь и настоящие акценты этой жизни, пренебрегая надеждами своих соотечественников, они шаг за шагом реализуют план максимально использовать власть для собственного накопления капитала, приватизировать и присвоить то, что только возможно."

    " в высшем эшелоне власти должно работать требование Майдана – отделение бизнеса от власти. Это именно вас касается, Петр Алексеевич", - обратился Зинченко к секретарю СНБО Порошенко, который также прибыл на пресс-конференцию.
    На самом деле, они не просто пренебрегают этим, они поняли "власть наша - она должна работать на нас".

    Достойне минуле, чи не так? Звичайно, наш український суд нічого такого не знайшов. Традиційно.

    Такий досвід потрібен країні?
    Ви мені пропонуєте що? Сказати : вірю чи ні? Правда це, чи ні?
    Не знаю.
    Тут елементарні побутові відношення між подружжям незрозумілі, а ви мені пропонуєте розсудити відношення політиків в 2005 році.
    Порошенко такий, як є, не ідеал. І ще раз, я за нього в 14 не голосувала, але дивилася на його діяльність продовж 5 років. Може як би він був ідеальним, в нього вийшло ліпше. Але головне він робив, що не можно сказати про діючего.

    P. S. І ще. Зверніться до наших городних пліткарок чоловічої статі. Вони про мене таке вам розкажуть. При чому в стилі "їй боже, сам не бачив, але люди кажуть...".
    Востаннє редагував Vedma: 24.04.2020 о 06:43
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #58

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 031

    Типово

    Да,Йоран.было дело.
    И Ющенко тогда принял твердое решение уволить обоих грызущихся между собой.

    https://ukranews.com/news/517643-12-...o-y-tymoshenko
    https://www.pravda.com.ua/articles/2005/09/9/3013188/
    https://www.bbc.com/ukrainian/ukrain...graphy_profile

    удар по имиджу Оранжевой революции был тогда конкретный,с учетом,что они еще толком и работать не начали,а грязное белье со скелетами из шкафов посыпалось.
    Востаннє редагував Nzol: 24.04.2020 о 06:55

  19. #59

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    шантажируемый?
    А воно йому нада було, у витрішки гратись. Петро, звісно, намагався психологічно тиснути. Як і на стадіоні рік тому, коли демонстративно "гіпнотизував" конкурента.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #60

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви мені пропонуєте що? Сказати : вірю чи ні? Правда це, чи ні?
    Не знаю.
    .
    Я щось не збагну. Вам пропонують предмет віри, чи що? Це етап нашої історії, загальновідомий. Аж занадто. Ви писали про свій аналіз і досвід. Якщо сказане вам незнайоме, то чого вартий цей аналіз?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

Сторінка 3 з 963 ПершаПерша 1234567891011121353103503 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті